Hoşgeldiniz!

sınava

Üniversite Gençliği - Sınava Hayır 04:32
Üniversite Gençliği - Sınava Hayır 600 izlenme - 3 yıl önce Kendilerine üniversite gençliği adını veren bir grup deliganlı bizim okulda(İAÜ) bir klip çekmişler emeğe saygı sanata saygı diyerek alkışlıyorum. Ayrıca gördüğünüz "Mavi Merdivenler" avrupada tekmiş her konuşmada sayın Mustafa Aydın o merdivenleri anlatmadan geçmiyor.
asli kusurlar 02:19
asli kusurlar 1.731 izlenme - 6 yıl önce arkadan çarpmaasli kusurlartrafik eğitimisürücü adayının sınava hazırlanmasıçetin büyükçınar eğitim videosu http//www.dengeehliyet.com
Tahribad-ı İsyan - Sınama Beni Yeter 03:45
Tahribad-ı İsyan - Sınama Beni Yeter 110 izlenme - 5 ay önce Tahribad-ı İsyan'ın, Doğulu & DMC etiketiyle yayınlanan "Tahribad-ı İsyan" albümünde yer alan "Sınama Beni Yeter" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Tahribad-ı İsyan Müzik: Murat Çekem & Tahribad-ı İsyan Video prodüksiyon: Drunk Lion Pro "Sınama Beni Yeter" şarkı sözleri ile SLANG Yağmur yağmadığını düşün ve onun olmadığını Ve yağmur yağmadığında da pencereden bakılmadığını Yani camın önünde kahve dahi içemediğini Anlatsaydım içimdekileri, anlattıklarım içlenirdi Şimdi bir aile düşün ve onun dağılmadığını Annenin ve babanın birbirlerine bağırmadığını Yani çocuk önünde kavga dahi edilmediğini Anlamalılar sevginin paylaşınca bitmediğini Alacalı bol acılı bi’ tavır içindeyim Hiçbiri beceremiyor bizle geçinmeyi Güçlenir düşmeyi öğrenen örneğin Biz düştük ama düşünmedik ölmeyi Bana zaman hep kırık alamadım göze hiçbi’ şeyi Endişeli dili çelikten, canı kemikten ben Vicdanım bi’ polis gibi bıkmadı beni çevirmekten Sana vahiy geç indi geç uçak limana geç indi Sence koskocaman kış iki eşofmanla geçer mi? Benim itiraz etme hakkım var Belki de bu yüzden bi’ rap’çiyim Niye zengin doğup doğmamam Bana sorulmadan seçildi Sınama beni yeter Boş kâğıt versen de Sınava gir yeter Sınava gir yeter x2 Yakamı bırak ecel Kalmak istesem de Sayılı gün geçer Sayılı gün geçer Sınama beni yeter Gitmek istesem de Burası beni çeker Sınama beni yeter! ZEN-G Sınıfta kalmadığını düşün, sınavın olmadığını Ecel geldiği zaman alacak bi’ can bulamadığını Sevap ve günahların hiçbi’ işe yaramadığını Savaşlar olmadığından silahların dolmadığını İnsan olmadığını düşün, dünyaya gelmediğini Ne tür bi’ boşlukta olduğunu bile bilmediğini Nereye geldiğini neden bi’ yere gittiğini Bunları görmediğini, kendi kendine kör dediğini Felek yüzüne gülebilir; Şans bi’ gün sana dönebilir Kör bile seni görebilir Bu ceset kendini gömebilir Hip hop benim okyanusum, sayfalarım, gemilerim Kanımı mürekkep yapar Bu satırlarda geberirim (nakarat) V.Z. Şimdi bi’ bardak düşün ve onun dolmadığını Veya bi’ fakir gibi bardak dahi bulamadığını Beterin beteri var, biliyorum dostum bilmediğini Çıplak kalırım, yine de giymem asla giydiğini İyinin olmadığını düşün, kötünün durmadığını Her gece dua edip de, hiç bi’ meleğin duymadığını Veya bi’ şeytansın ve kimsenin sana uymadığını Ne kadar kazansan da hiçbi’ türlü doymadığını Kim ona dayanacak Bedeni kibre boyanacak Bedeni kabire dayanacak Ve deli delice dolanacak Bedeli n’olucak? Bedevi, bu deve n’olucak Deveni güdenin olmayınca Kadere giderin kalmayacak (nakarat)
sınava son gün hazırlanan öğrencinin dramı 06:27
sınava son gün hazırlanan öğrencinin dramı 535 izlenme - 6 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Üniversite Gençliği - Sınava Hayır 04:32
Üniversite Gençliği - Sınava Hayır 136 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen - Atilla ÖZTÜRK & Veysel ZALOĞLU Proje - Veysel ZALOĞLU & Atilla ÖZTÜRK & Resul AYAN Proje Tasarım - Emre ÖZKAN & Resul AYAN & Atilla ÖZTÜRK Yardımcı Yönetmen - Öznur ZORLULAR Kayıt/Mix Master - Emre ÖZKAN Görüntü Yönetmeni - Atilla ÖZTÜRK Kurgu/Montaj - Veysel ZALOĞLU Yapımcı - Metin GÜNDÜZ Backstage/Set Amiri - Berkay TEMEL Oyuncular - Veysel ZALOĞLU & Resul AYAN & Emre ÖZKAN & Hazal AYHAN & Ali Burak KELEŞ & Ömer AYKAŞ & Oğuz Kaan KAYA Konuk Oyuncular - Yavuz BAŞARAN & Muhammed Ali ER & Enes MARANGOZ & Emre GÜNEŞ & Erbil ALTUNTOP & Yağmur ALTUNTOP & Melike ÇÖRE & Sefa ÖZER & Ömer HACIBEKTAŞOĞLU & İNAN ER & Zilan AYTİMUR & Özlem ÜNAL & Narin İMİR & Metehan Yiğit GÜNÇAL Teşekkürler - Murad ZALOĞLU & Erdem GENÇ & Sait Ali ERİŞEK & Doğa KONAKOĞLU & Mesut ÖZBAYSAR & Babürhan CÖRÜT & Furkan TEKDEMİR & Ahmet H. ESKİTÜTÜNCÜ & Nesrin SOLMAZ & Mediha GÖKMEN & Selin GÜRSOY & Dilber AKKURT & Ferhat GÜNGÖR & Aykut ÖZTÜRK Jenika Collection & Gündoğan İplik & 6oda1ofis & ekipmanlazim.com & Çözüm Yayınları Metin Gündüz Eğitim Kurumları İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyetine uygulamalı eğitimi ile bizleri desteklediği için teşekkür ederiz.
Türk Usulü Sınava Çalışma 00:54
Türk Usulü Sınava Çalışma 71 izlenme - 2 yıl önce Türk usulü sınava çalışma Türk usulü sınava çalışma öğrenci sınav
PİERCİNG'İ YÜZÜNDEN SINAVA ALINMAYAN KIZIN İSYANI 2015 09:31
PİERCİNG'İ YÜZÜNDEN SINAVA ALINMAYAN KIZIN İSYANI 2015 101 izlenme - 2 yıl önce PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA ALINMAYAN KIZIN İSYANI 2015 PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA ALINMAYAN PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA PİERCİNG YÜZÜNDEN [PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA ALINMAYAN KIZIN İSYANI 2015] [PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA ALINMAYAN] [PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA] [PİERCİNG YÜZÜNDEN] "PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA ALINMAYAN KIZIN İSYANI 2015 "PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA ALINMAYAN" "PİERCİNG YÜZÜNDEN SINAVA" "PİERCİNG YÜZÜNDEN"
Sınava Geç Kalan Öğrenciye Haluk Levent Yardım Etti 00:45
Sınava Geç Kalan Öğrenciye Haluk Levent Yardım Etti 31 izlenme - 10 ay önce Son zamanlarda sürekli gençlerin yanında olan, destek veren Haluk Levent; sınava 1 dakika geç kaldı gerekçesi ile alınmayan ve hepimizi sinir krizine sokan olay sonrası kardeşimize yardım eli uzattı.
Üniversite Gençliği - Sınava Hayır 04:32
Üniversite Gençliği - Sınava Hayır 31 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen - Atilla ÖZTÜRK & Veysel ZALOĞLU Proje - Veysel ZALOĞLU & Atilla ÖZTÜRK & Resul AYAN Proje Tasarım - Emre ÖZKAN & Resul AYAN & Atilla ÖZTÜRK Yardımcı Yönetmen - Öznur ZORLULAR Kayıt/Mix Master - Emre ÖZKAN Görüntü Yönetmeni - Atilla ÖZTÜRK Kurgu/Montaj - Veysel ZALOĞLU Yapımcı - Metin GÜNDÜZ Backstage/Set Amiri - Berkay TEMEL Oyuncular - Veysel ZALOĞLU & Resul AYAN & Emre ÖZKAN & Hazal AYHAN & Ali Burak KELEŞ & Ömer AYKAŞ & Oğuz Kaan KAYA Konuk Oyuncular - Yavuz BAŞARAN & Muhammed Ali ER & Enes MARANGOZ & Emre GÜNEŞ & Erbil ALTUNTOP & Yağmur ALTUNTOP & Melike ÇÖRE & Sefa ÖZER & Ömer HACIBEKTAŞOĞLU & İNAN ER & Zilan AYTİMUR & Özlem ÜNAL & Narin İMİR & Metehan Yiğit GÜNÇAL Teşekkürler - Murad ZALOĞLU & Erdem GENÇ & Sait Ali ERİŞEK & Doğa KONAKOĞLU & Mesut ÖZBAYSAR & Babürhan CÖRÜT & Furkan TEKDEMİR & Ahmet H. ESKİTÜTÜNCÜ & Nesrin SOLMAZ & Mediha GÖKMEN & Selin GÜRSOY & Dilber AKKURT & Ferhat GÜNGÖR & Aykut ÖZTÜRK Jenika Collection & Gündoğan İplik & 6oda1ofis & ekipmanlazim.com & Çözüm Yayınları Metin Gündüz Eğitim Kurumları İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyetine uygulamalı eğitimi ile bizleri desteklediği için teşekkür ederiz.
Topkapı Doğa Koleji İrem Yılmaz 8-B Adele - Rolling İn The Deep 01:03
Topkapı Doğa Koleji İrem Yılmaz 8-B Adele - Rolling İn The Deep 110 izlenme - 4 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut ilter Aykut Öğretmen BAHADDİN ERTURAL DOĞA AYDINLIYURT TAHA BERKE GÜRALTUN BARAN KUZU OĞUZ SOYDAŞ ALİ MURAT ŞEYHOĞLU İREM YILMAZ ALİZE SARAÇOĞLU GAYE HEÇE AKTAŞ AHMET ONUR CEYLAN BAŞAK İREM ÖZTÜRK ATAKAN AKIN UYGAR TUNÇDÖKEN MELİS BORA ALPER BORA KOÇAK
Ümitin İnkilap Sınavına Çalışması 02:24
Ümitin İnkilap Sınavına Çalışması 55 izlenme - 5 yıl önce Ümitin inkilap sınavına çalışması
Doping Hafıza'nın Eğitimlerinde Başarı Oranı Nedir? 00:53
Doping Hafıza'nın Eğitimlerinde Başarı Oranı Nedir? 17 izlenme - 1 yıl önce Görsel, duysal ve çağrışımsal hafıza teknikleriyle edebiyatı kolay, pratik ve aktif bir şekilde öğrenin. Dönemler ve özellikleri, 200’den fazla sanatçının 1000’den fazla eseri ve daha fazlası. Tüm müfredat bilgilerini uzun ve yoğun çalışmalarla değil, eğlenceli ve sıradışı bir formatta öğrenip istediğiniz anda geri çağırabilecek bir şekilde kalıcı belleğinize depolayın. Soru tipleri, analizleri ve gelecek sene tahminleriyle de öğrendiklerinizi pekiştirin. Detaylı Bilgi İçin: 0 212 236 74 41 0 533 236 20 05 ( Whatsapp )
Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı İlgi Büyüktü 18-19 Şubat Bursluluk Başvurusu Kabul Sınavı 00:04
Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı İlgi Büyüktü 18-19 Şubat Bursluluk Başvurusu Kabul Sınavı 8 izlenme - 11 ay önce Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı İlgi Büyüktü 18-19 Şubat Bursluluk Başvurusu Kabul Sınavı bursluluk başvurusu,bursluluk sınavı,kabul sınavı,sınava ilgi büyüktü,mektebim okulları,0 burs Kurumsal / Hakkımızda Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim Okulları, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur. VİZYONUMUZ Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak. MİSYONUMUZ Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünya ya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak. Mektebim'de okul öncesi ve ilkokul eğitimi birbirini tamamlayan ve birbirinin devamı niteliğindeki bütünsel kademelerdir. Eğitim sürecinin ilk bölümünü oluşturan okul öncesi eğitimi, Mektebim'de 3, 4 ve 5 yaş gruplarını kapsar. Okul kavramıyla ve yaşantısıyla ilk kez tanışan öğrencilerin okulu, yaşam ve öğrenme alanı olarak benimsemeleri, sevmeleri öncelikli amaçlar arasında yer alır. Çocuklar, bağımsız ve eleştirel düşünme becerileri kazanırken, iş birlikçi bir ortama uyum sağlamayı da okul öncesinde öğrenmeye başlar. Bu becerileri ilkokul süresince de pekiştirip tamamlarlar. OKUL ÖNCESİ EGİTİM NEDEN ÖNEMLİ? 0-6 yaş aralığındaki dönem, çocuğun gelişim hızının en yüksek seviyede olduğu dönemdir. Okul öncesi eğitimi alan çocuklarda okula devam oranlarının ve okul başarısının, okul öncesi eğitimi almamış olan çocuklara oranla daha yüksek olduğu bilinen bir gerçek. Okul öncesi eğitim, sosyal ve duygusal gelişimi destekler ve çocukların var olan potansiyellerini açığa çıkartır. BÜTÜNSEL EGİTİM YAKLAŞIMI Mektebim öğrencileri, okul öncesinden üniversiteye kadar "Bütünsel Eğitim Yaklaşımı" ile kendilerini keşfeder ve başarılı bir geleceğe adım adım yürürler. Çocuğun bulunduğu yaş dönemi esas alınarak tasarlanmış "Bütünsel Eğitim Yaklaşımı", öğrencilerin yetenekleri ve öğrenme şekilleriyle bütünleşerek kalıcı bir eğitime zemin hazırlar. OKUL ÖNCESİNDE YABANCI DİL EĞİTİMİ Çocukluk çağları, dil öğrenmenin en aktif ve en kalıcı olduğu dönemdir. Dolayısıyla tüm yeni bilgilerde olduğu gibi, İngilizceye de ne kadar erken yaşta başlanırsa öğrenme de o ölçüde hızlı gerçekleşir. Mektebim'in çağın ve geleceğin ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmuş çok dilli ve çok kültürlü eğitim programlarında yabancı dil eğitimi, sistemin omurgası niteliği taşır. Çocukların İngilizceyi günlük hayatlarıyla özdeşleştirebileceği biçimde kurgulanmış olan sistemle çocuklar, yabancı dilde öğrendikleri kavramları hafızalarında kolaylıkla tutabilirler. Yabancı dil eğitimi ana dili Türkçe olan öğretmenler, yabancı öğretmenler, yabancı dil öğretimini yurt dışında eğitim almış ve o kültürü bilen, yurt dışı deneyimine sahip öğretmenler tarafından verilir. MEKTEBİM OKUL ÖNCESİ YABANCI DİL PROGRAMI İÇERİĞİNDEKİ; • Gösteri (Demonstration) • Soru-cevap (Ouestion and answer) • Drama ve rol yapma (Drama and role play) • Benzetim (Simulation) • İkili çalışmalar ve grup çalışmaları (Pair-work and group work) • Pandomim (Miming) • Dilsel yöntem (Audiolingual method) • Görsel yöntem (Audio- visual method) • Storytelling • Acting out • İş birlikli öğrenme yöntemi (Communicative language teaching method) gibi etkinlikler, yabancı dil edinimini hızlandırır.