Hoşgeldiniz!

sinema fragmanı

mühürlü köşk orjinal sinema fragmanı 01:38
mühürlü köşk orjinal sinema fragmanı 12.672 izlenme - 5 yıl önce serkant yaşar kutlubay dan yılın korku filmi mühürlü köşk 30 eylülde sinemalarda
yavuz sultan selim - sinema fragmanı 00:36
yavuz sultan selim - sinema fragmanı 3.809 izlenme - 7 yıl önce yavuz sultan selim - sinema fragmanı
A Takımı Sinema Fragmanı 01:51
A Takımı Sinema Fragmanı 1.885 izlenme - 6 yıl önce a takımı sinema fragmanı
Doğal Kahramanlar - Türkçe Dublajlı Fragman 02:00
Doğal Kahramanlar - Türkçe Dublajlı Fragman 661 izlenme - 4 yıl önce Buz Devri ve Rio'nun yaratıcılarından yeni animasyon. 31 Mayıs'ta 3 boyutlu ve Türkçe dublajlı olarak sinemalarda.
The Wolverine (2013) – Uluslararası Fragmanı 02:27
The Wolverine (2013) – Uluslararası Fragmanı 739 izlenme - 4 yıl önce Serinin devam filminde Wolverine bu sefer Japonya’ya geçiyor ve samuraylarla savaşıyor. 1982de dört bölüm halinde yayınlanan çizgi-roman bölümünden uyarlanacak olan filmde, Wolverine gerçek aşkı Mariko Yashida’yı bulmak için Japonya’ya gider. Ülkeye ulaştığında Mariko’nun soğuk kapli bir iş adamıyla evlendiğini öğrenir. Başrollerini Hugh Jackman, Will Yun Lee ve Tao Okamoto oynadığı filmin yönetmenliğini James Mangold yapıyor.
kv ırak tarihi sinema  fragmanı 02:26
kv ırak tarihi sinema fragmanı 607 izlenme - 6 yıl önce kv ırak tarihi sinema fragmanı
türkan filminin fragmanı 01:12
türkan filminin fragmanı 437 izlenme - 6 yıl önce türkan 19 mayısta sinemalarda
Muhteşem Yaratıklar (Beautiful Creatures) Fragman 00:17
Muhteşem Yaratıklar (Beautiful Creatures) Fragman 563 izlenme - 4 yıl önce " İYİ İLE KÖTÜ ARASINDA ENGELLENEMEZ SAVAŞ BAŞLIYOR VE TÜM KARANLIK SIRLAR GÜN IŞIĞINA ÇIKIYOR " Genç Ethan yaşadığı kente taşınan gizemli bir kıza ilgi duymaya başlar. Fakat Lena adındaki bu kızda, lisedeki diğer öğrencilerden farklı bir şey vardır. Lena'nın ailesi ve tüm soyu aslında büyücüdür. Kurallara göre 16 yaşını dolduran tüm genç cadılar iyi veya kötü taraf arasında bir seçim yapmalılardır. Lena'nın ise 16 yaşını doldurmasına sadece 2 ay kalmıştır. Aile büyüklerinin bazıları iyiliği seçebileceğini iddia ederken, büyük bir kısmı ise lanetin başladığı ve Lena'nın istese de istemese de karanlık tarafta, kötülerle birlikte yer alacağını iddia etmektedir. Hatta Lena kendisinden büyük bazı cadılardan daha da güçlü büyü yeteneğine sahiptir. Tüm bu gel gitleri yaşarken Ethan'a olan aşkı ise asla kabul görmez... Kami Garcia ve Margaret Stohl'un aynı adlı roman serisinden bu sefer Hollywood tarafından beyazperdeye uyarlanan filmin arkasındaki isim ise Not: Seni Seviyorum, Water for Elephants gibi filmlerle tanınan Richard LaGravenese. Filmin kadrosunu ise Alice Englert, Alden Ehrenreich, Emma Thompson, Jeremy Irons, Emmy Rossum, Viola Davis ve Thomas Mann gibi yıldız isimler oluşturuyor.
E T the Extra Terrestrial Original Trailer 1982 01:59
E T the Extra Terrestrial Original Trailer 1982 451 izlenme - 4 yıl önce
3 kıtada çekilen ilk Türk filmi Selam 00:44
3 kıtada çekilen ilk Türk filmi Selam 363 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın farklı ülkelerindeki Türk kolejlerinde görev yapan öğretmenlerin öyküsünün anlatıldığı ilk sinema filmi olan Selam'ın ilk teaserı yayınladı.
Transformers: Age Of Extinction - Scream 00:30
Transformers: Age Of Extinction - Scream 76 izlenme - 2 yıl önce Transformers: Age of Extinction - Scream