Hoşgeldiniz!

sinematv

genel tanıtım kısa versıon subat2 1 00:31
genel tanıtım kısa versıon subat2 1 379.247 izlenme - 6 yıl önce sinematv subat tanitim
fragman adam aıle 00:25
fragman adam aıle 108.403 izlenme - 6 yıl önce sinematv aile
fragman adam gerılım 00:21
fragman adam gerılım 99.992 izlenme - 6 yıl önce sinematv gerilim
sınema spot ask 00:23
sınema spot ask 68.083 izlenme - 6 yıl önce sinematv ask
sınema spot aksıyon 00:20
sınema spot aksıyon 58.557 izlenme - 6 yıl önce sinematv aksiyon
I Marrıed A Dumbass- Sinematv 00:40
I Marrıed A Dumbass- Sinematv 1.635 izlenme - 3 ay önce Bir kadın oyuncu, çalıştığı filmdeki başrol oyuncusuna aşık olur. Bir süre sonra hayalleri gerçekleşir ve adamla evlenir. Ancak çok geçmeden kadın, aslında filmdeki karaktere aşık olduğunu anlar. Aktör ise tüm oyunculuk yeteneklerini kullanarak karısını elinde tutmak için mücadeleye başlar.
Sinematv Aile Eylül 2016 Genel Tanıtım 00:59
Sinematv Aile Eylül 2016 Genel Tanıtım 772 izlenme - 2 ay önce Ailece severek izleyeceğiniz birbirinden özel yapımlar Eylül Ayı'nda SinemaTV Aile'de!
On Golden Pond_ımzalı Fılmler_sinematv_cansubizim 01:22
On Golden Pond_ımzalı Fılmler_sinematv_cansubizim 932 izlenme - 2 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Phantom Detectıve- Sinematv 00:32
Phantom Detectıve- Sinematv 577 izlenme - 3 ay önce Dedektif Gil-dong’un annesi, o küçükken gözlerinin önünde öldürülmüştür. Sonunda annesini öldüren kişinin izini bulur ve evine gider. Ancak eve girdiğinde, evde sadece adamın torunlarının olduğunu görür. Adam kaçırılmış ve çok güçlü ve tehlikeli bir suçlu tarafından esir tutulmaktadır. Şimdi Gil-dong, adama ulaşmak için çok daha tehlikeli bir yoldan geçmek zorunda kalacaktır.
Sinematv Aşk Filmleri 00:23
Sinematv Aşk Filmleri 15.822 izlenme - 6 yıl önce aşkın en komik halleri sinema tvde!
Sinematv Aksiyon Filmleri 00:20
Sinematv Aksiyon Filmleri 14.633 izlenme - 6 yıl önce en eğlenceli macera filmleri sinema tvde!
Sinematv Gerilim Filmleri 00:21
Sinematv Gerilim Filmleri 14.254 izlenme - 6 yıl önce en farklı gerilim filmleri sinema tvde!
Sinematv Aile Filmleri 00:25
Sinematv Aile Filmleri 14.124 izlenme - 6 yıl önce en tatlı aile filmleri sinema tvde!
When Mıracle Meets Maths- Sinematv 00:35
When Mıracle Meets Maths- Sinematv 425 izlenme - 4 ay önce 28 yaşında, bekar bir genç kız olan Jin-Hui Chiu, Japonya’dan henüz dönmüştür. Diğer yandan 35 yaşındaki Sean Shih, Silicon Vadisi’nde çalışmakta ve evlenecek birini aramaktadır. Bu iki bekarın kaderleri, zor da olsa, bir şekilde kesişecek ve mucizeler gerçekleşecektir.
SinemaTV Kırmızı Halı Kuşağı - Babysitting 2 00:38
SinemaTV Kırmızı Halı Kuşağı - Babysitting 2 493 izlenme - 4 ay önce Franck ve kızarkadaşı Sonya, arkadaşları ile birlikte tatile, Brezilya’ya giderler. Ertesi gün, arkadaşları ve Sonya’nın büyükannesi ile birlikte, civarda bulunan bir mağarayı gezmeye giderler. Ancak başlarına hiç beklemedikleri olaylar gelir ve birlikte çılgın bir maceraya atılırlar.
SinemaTV Aksiyon Temmuz 2016 Genel Tanıtım 01:12
SinemaTV Aksiyon Temmuz 2016 Genel Tanıtım 248 izlenme - 4 ay önce Aksiyon ve Macera tutkunlarının kaçırmak istemeyeceği filmler Temmuz Ayı'nda SinemaTV Aksiyon'da!
SARMASIK - SinemaTV 01:16
SARMASIK - SinemaTV 353 izlenme - 7 ay önce Gişe Memuru ile başarılı bir çıkış yapan Tolga Karaçelik’in ikinci bağımsız projesi… Sarmaşık adlı gemi, yük aldıktan sonra tahliye limanı olan Angola’ya gidecektir. Sefer devam ederken geminin armatörü iflas eder ve ortadan kaybolur. Gemi Mısır’a geldiğinde armatörün liman parasını ödemediği anlaşılır. Sarmaşık, gemide mahsur kalan altı adamın yiyecek ve içecek kıtlığıyla geçirdiği 120 günün hikayesidir.
Sınehaber 54 Bolum Sinematv_filtv_ Cansu Bizim 08:23
Sınehaber 54 Bolum Sinematv_filtv_ Cansu Bizim 136 izlenme - 2 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Sinevizyon-Sinehaber-Sinebox-Filtv-Sinematv-Cansu Bizim 00:38
Sinevizyon-Sinehaber-Sinebox-Filtv-Sinematv-Cansu Bizim 290 izlenme - 4 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları..
SinemaTV Ekim 2016 Genel Tanıtım 01:17
SinemaTV Ekim 2016 Genel Tanıtım 32 izlenme - 4 hafta önce İzlemediğiniz Film Kalmasın!
Sınevızyon 50 Bolum Sinematv_filtv_ Cansu Bizim 10:29
Sınevızyon 50 Bolum Sinematv_filtv_ Cansu Bizim 253 izlenme - 7 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren SineVİZYON Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon tam size göre!
SinemaTV Aile Ekim 2016 Genel Tanıtım 00:52
SinemaTV Aile Ekim 2016 Genel Tanıtım 22 izlenme - 4 hafta önce Ailecek izleyebileceğiniz birbirinden özel yapımlar Ekim Ayı'nda SinemaTV Aile'de!
Sınevızyon 76 Bolum  Sinematv Filtv 13:24
Sınevızyon 76 Bolum Sinematv Filtv 33 izlenme - 1 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
SinemaTV Aksiyon Ekim 2016 Genel Tanıtım 00:57
SinemaTV Aksiyon Ekim 2016 Genel Tanıtım 19 izlenme - 4 hafta önce Aksiyon ve macera dolu birbirinden özel yapımlar Ekim Ayı'nda SinemaTV Aksiyon'da!
Sınebox 67 Bolum Sinematv_filtv_ Cansu Bizim 04:40
Sınebox 67 Bolum Sinematv_filtv_ Cansu Bizim 52 izlenme - 2 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Sınehaber_55.bolum Sinematv_filtv_ Cansu Bizim 09:53
Sınehaber_55.bolum Sinematv_filtv_ Cansu Bizim 46 izlenme - 2 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Sınebox 48 Bolum _fil Tv_sinematv -Sinemaskop 04:44
Sınebox 48 Bolum _fil Tv_sinematv -Sinemaskop 188 izlenme - 7 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinebox SinemTV de!
BABYSITTING 2- SinemaTV 00:57
BABYSITTING 2- SinemaTV 61 izlenme - 4 ay önce Franck ve kızarkadaşı Sonya, arkadaşları ile birlikte tatile, Brezilya’ya giderler. Ertesi gün, arkadaşları ve Sonya’nın büyükannesi ile birlikte, civarda bulunan bir mağarayı gezmeye giderler. Ancak başlarına hiç beklemedikleri olaylar gelir ve birlikte çılgın bir maceraya atılırlar.
Sınebox 71.bölüm_sinematv_filtv_cansubizim 04:40
Sınebox 71.bölüm_sinematv_filtv_cansubizim 34 izlenme - 2 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Sinematv Eylül 2016 Genel Tanıtım 01:07
Sinematv Eylül 2016 Genel Tanıtım 22 izlenme - 2 ay önce İzlemediğiniz Film Kalmasın!