Hoşgeldiniz!

sınırda

Sınır(da) Fragman 02:00
Sınır(da) Fragman 4.536 izlenme - 4 yıl önce 2007. Fransız başkanlık seçimlerinde muhafazakar ve aşırı sağcı taraf karşı karşıya gelir. Yöre halkı iyice hareketlenir. Varoşlarda ayaklanma çıkmış, her köşede alevler yükselmektedir. Kent merkezindeki kargaşa ortamından yararlanmak isteyen küçük çaplı bir hırsız çetesi, büyük bir soygun hazırlığındadır. Başarılı oldukları takdirde ülke dışına kaçaçak ve çetenin kadın üyesinin çocuğunu aldırabilmesi için gereken parayı elde edeceklerdir. Ancak soygun sırasında işler kötü gider ve grup bölünür. Polisten kaçmaya çalışan bazı çete üyeleri, Lüksembourg sınırı yakınında ıssız, köhne bir pansiyona saklanırlar. Soyguncular kaba saba görünümlü otel sahiplerinin, eski bir Nazi olduğundan habersizdirler. Pansiyon sahibi kendi ari ırklarından oluşan yeni dünya düzeni kurmak için, faşist fantezilerini bu kişiler üzerinde gerçeğe dönüştürmek için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Ancak beyaz ırkçıların dışarıda bu hayallerini uygulama şansı olmadığı için sahibi oldukları otelde çeşit çeşit sapıklık ve yozlaşmayla dolu ürkütücü bir atmosfer yaratmalarına yol açmıştır. Artık genç kahramanlarımızın azap ve çilelerle dolu günleri başlamıştır. Otelin karanlık ve ürkütücü odalarında her türlü aşağılama ve işkenceye tabi tutulurlar.
Frontier Sınırda 2007 Fragman 01:06
Frontier Sınırda 2007 Fragman 3.089 izlenme - 4 yıl önce Yapım: 2008 - Fransa, İsviçre, tür: Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Suç, süre: 108 Dakika yönetmen: - oyuncular: Samuel Le Bihan, Aurélien Wiik, Karina Testa, Estelle Lefébure, Chems Dahmani, Adel Bencherif, David Saracino, Henri-pierre Plais, Sandra Dorset, Christine Culerier, Maiko Vuillod, Jean-jérôme Bertolus, Jean-philippe Goudroye, Patrick Vigne, Rosine Favey, Joël Lefrançois, Amélie Daure, Maud Forget, Patrick Ligardes, Jean-pierre Jorris, Antoine Coesens, Yannick Dahan, Hervé Berty, Stéphane Jacquot, müzisyen : Jean-pierre Taieb, görüntü Y.: Laurent Bares, senaryo: Xavier Gens, yapımcı: Luc Besson, Eric Garoyan, Bertrand Ledélézir, Noël Muracciole, Teddy Percherancier, Karim Guellaty, Fryderyk Ovcaric, Hubert Brault, Rodolphe Guglielmi, Laurent Tolleron 2007. Fransız Başkanlık Seçimlerinde Muhafazakar Ve Aşırı Sağcı Taraf Karşı Karşıya Gelir. Yöre Halkı İyice Hareketlenir. Varoşlarda Ayaklanma Çıkmış, Her Köşede Alevler Yükselmektedir. Kent Merkezindeki Kargaşa Ortamından Yararlanmak İsteyen Küçük Çaplı Bir Hırsız Çetesi, Büyük Bir Soygun Hazırlığındadır. Başarılı Oldukları Takdirde Ülke Dışına Kaçaçak Ve Çetenin Kadın Üyesinin Çocuğunu Aldırabilmesi İçin Gereken Parayı Elde Edeceklerdir. Ancak Soygun Sırasında İşler Kötü Gider Ve Grup Bölünür. Polisten Kaçmaya Çalışan Bazı Çete Üyeleri, Lüksembourg Sınırı Yakınında Issız, Köhne Bir Pansiyona Saklanırlar. Soyguncular Kaba Saba Görünümlü Otel Sahiplerinin, Eski Bir Nazi Olduğundan Habersizdirler. Pansiyon Sahibi Kendi Ari Irklarından Oluşan Yeni Dünya Düzeni Kurmak İçin, Faşist Fantezilerini Bu Kişiler Üzerinde Gerçeğe Dönüştürmek İçin Her Şeyi Yapmaya Hazırdırlar. Ancak Beyaz Irkçıların Dışarıda Bu Hayallerini Uygulama Şansı Olmadığı İçin Sahibi Oldukları Otelde Çeşit Çeşit Sapıklık Ve Yozlaşmayla Dolu Ürkütücü Bir Atmosfer Yaratmalarına Yol Açmıştır. Artık Genç Kahramanlarımızın Azap Ve Çilelerle Dolu Günleri Başlamıştır. Otelin Karanlık Ve Ürkütücü Odalarında Her Türlü Aşağılama Ve İşkenceye Tabi Tutulurlar.
Çılgın Film Seti - Sınırda Kaybolan Umutlar 04:35
Çılgın Film Seti - Sınırda Kaybolan Umutlar 1.738 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık iki sene önce popüler olup şimdi unutulmaya başlanan müthiş video.Acayip Profesyoneller iş başında.Bir film çekiminde yaşanabilecek bütün sakarlıklar bu sette.Yönetmenin patlamadan kaçışıyla unutulmaz.
frontiers baglan bize /mezar35 01:20
frontiers baglan bize /mezar35 3.264 izlenme - 8 yıl önce frontiers
sınırda 02:19
sınırda 1.839 izlenme - 8 yıl önce fransız sinemasının genç isimlerinden xavier gens%u2019in yönettiği filmin başrollerini karina testa, aurélien wiik, patrick ligardes, david saracino ve maud forget gibi genç oyuncular paylaşmışlar. filmin senaryosu da gens%u2019e ait.
Çılgın Film Seti 2 - Sınırda Kaybolan Umutlar 03:58
Çılgın Film Seti 2 - Sınırda Kaybolan Umutlar 786 izlenme - 2 yıl önce Çılgın film setimiz Sınırda Kaybolan Umutlar'da ikinci gün.Önce önceki günün özeti ardından abilerimizin yeni sakarlıkları.Yaptığım araştırmaya göre film denilen sanırım bir dizi ve dördüncü bölümden itibaren çekimleri yarıda kalıyor.
Çılgın Film Seti 3 - Sınırda  Kaybolan Umutlar 02:32
Çılgın Film Seti 3 - Sınırda Kaybolan Umutlar 632 izlenme - 2 yıl önce Üç yıl önce iki videosunu yayınladığımız filmin üçüncü videosu. Önce geçmiş olaylar hatırlatılıyor sonra da filmin dublajı ve yönetmenle yapılan röportajı görüyoruz. Bu da yönetmen Ferhat abimizin süper blogu. http://ferhatbahadir.blogfa.com/
Sınırda Hayat -  Fragman (Ceylanpınarlı Gençlerden Ak Film) 01:42
Sınırda Hayat - Fragman (Ceylanpınarlı Gençlerden Ak Film) 156 izlenme - 2 yıl önce Suriye’de yaşanan olaylardan en çok etkilenen şehrimizdeki gençler seslerini duyurmak için kendi imkanlarıyla 40 dakikalık kısa metraj film çekmişler, tasından tarağına kadar kendi ceblerinden, kendi imkanlarından yararlanmışlar, 25 kişilik kadrobub kullandıkları kameralar dahi kiralıkmış. özel efeklerinde yer aldıgı filmin tamamı yayınlanırsa paylaşırız.
Sınırda Kaybolan Umutlar - Kanlı Dağlar (Kısa Film) 03:53
Sınırda Kaybolan Umutlar - Kanlı Dağlar (Kısa Film) 170 izlenme - 2 yıl önce daha önce çılgın film seti olarak paylaşılan toros arabayı uçurumdan kaçıranların çektiği dizi bir önceki sette araba patlatma sahnesinde de yönetmen kaptan mağra adamı kadının saçını yakmıştı film çok egzotik :D merak edenler için paylaştım
Türk Savaş Uçakları Sınırda İHA Düşürdü 02:29
Türk Savaş Uçakları Sınırda İHA Düşürdü 75 izlenme - 1 yıl önce Türk Savaş Uçakları, Sınırda İHA Düşürdü
Suriye Sınırında Gerginlik! 00:48
Suriye Sınırında Gerginlik! 110 izlenme - 3 yıl önce Suriye Sınırında Gerginlik!
frontiers fragmanı 1 02:31
frontiers fragmanı 1 220 izlenme - 5 yıl önce
Son Dakika: Mehmetçik Sınırda Alarmda 01:39
Son Dakika: Mehmetçik Sınırda Alarmda 104 izlenme - 4 yıl önce Son Dakika: Mehmetçik Sınırda Alarmda
Sınırda Hayat (Fragman) 01:42
Sınırda Hayat (Fragman) 87 izlenme - 3 yıl önce Sınırda Hayat (Fragman) 2013 Yönetmen Bülent Akçiçek Yazan Bülent Akçiçek
Sınırda Hayat Film Fragman 2013 01:42
Sınırda Hayat Film Fragman 2013 53 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen Bülent Akçiçek Yazan Bülent Akçiçek
Suriye Sınırında Çatışma; 18 Asker Yaralı 02:24
Suriye Sınırında Çatışma; 18 Asker Yaralı 48 izlenme - 3 yıl önce Suriye Sınırında Çatışma; 18 Asker Yaralı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
katledilen Rojavalı iki çocuk annesinin cenazesi Derik'e yollandı 05:18
katledilen Rojavalı iki çocuk annesinin cenazesi Derik'e yollandı 28 izlenme - 1 yıl önce Cizre'de iki çocuğu ve babası ile sınırı geçmeye çalışırken Türk askerlerince açılan ateş sonucu yaşamını yitiren 30 yaşındaki Saada Darwich'in yapılan otopsisinde, Derwich'in karnına isabet eden kurşundan kaynaklı kan kaybından yaşamını yitirdiği belirlendi. Darwich'in cenazesi otopsi işlemlerinin ardından defnedilmek üzere Rojava'ya götürüldü.
TSK Açıkladı Sınırda Türk Uçaklarına Taciz 00:52
TSK Açıkladı Sınırda Türk Uçaklarına Taciz 11 izlenme - 1 yıl önce TSK Açıkladı Sınırda Türk Uçaklarına Taciz
border blues ı 01:43
border blues ı 42 izlenme - 5 yıl önce somov bir polis dedektifidir ve rusya'dan ayrılıp yeni bir hayat kurmak üzere abd'ye gider. los angeles emniyet müdürlüğü'nde çalışmak üzere başvuran somov reddedilince farklı işler denemeye başlar. ancak sakin bir hayat sürmeye çalışan genç adam kendini eskisinden de büyük bir karmaşanın içinde bulacaktır.
Yasin Börü ve Arkadaşlarının Davası Ankara'da 02:51
Yasin Börü ve Arkadaşlarının Davası Ankara'da 7 izlenme - 1 yıl önce TSK Açıkladı Sınırda Türk Uçaklarına Taciz
Hasan Basri Özbey sınırda yaşanan provokasyonu değerlendirdi 06:20
Hasan Basri Özbey sınırda yaşanan provokasyonu değerlendirdi 13 izlenme - 4 yıl önce Hasan Basri Özbey sınırda yaşanan provokasyonu değerlendirdi