Hoşgeldiniz!

sınırlar

banu avar dünya düzeni 17:30
banu avar dünya düzeni 17.074 izlenme - 9 yıl önce banu avar yeni dünya düzeni yorumsuz...
Banu Avar'la Sınırlar Arasında - Hollanda ve Kriterleri 42:43
Banu Avar'la Sınırlar Arasında - Hollanda ve Kriterleri 2.145 izlenme - 1 yıl önce Bakanlarımıza yaptırım yapan Hollanda'nın genel olarak Muslumanlara yaptigi ayrim ve yaptirimlari ile kendi halki icinde uyguladigi yaptirimlari konu alan guzel bir video. Hersey disaridan goruldugu gibi degilmis demek ki. Ortak yonlerimizde cok. Avar'in dedigi gibi: Medeniyetler Çatışması senaryosu laboratuvarı Hollanda!
M.I.A. - Borders (Sınırlar) 04:42
M.I.A. - Borders (Sınırlar) 1.922 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de yaşayan Tamil asıllı şarkıcı MIA'nın yeni klibi Borders'ın (Sınırlar) konusu mülteciler. Belki mültecilerden çok Batı'nın ve Batılı'nın kibrinden, gözlerinin kapalı oluşundan bahsediyor. " Biz sağlamız, onları kovmamıza gerek yok " derken dahi kibirle, egemen hislerle mültecileri kabul ettiklerine değiniyor.
Günü Gününe ll. Dünya Savaşı 07:00
Günü Gününe ll. Dünya Savaşı 1.884 izlenme - 3 yıl önce bu videoda; önemli kaynaklardan yaralanarak,almanya'nın polonya'yı işgalinden sonra başlayan savaşın,ülkeler arasındaki sınırlarının değişimlerini izliyoruz. Bordo: Mihver Devletleri, kolonileri ve ele geçirdikleri topraklar Şarap Rengi: Mihver Devletleri askerleri tarafından işgal edilen alanlar Kırmızı: Mihver Devletleri tarafı kukla devletler Pembe: Mihver Devletlerinin o gün aldıkları topraklar Mavi: İtilaf Devletleri ve müttefiklerinin ele geçirdikleri topraklar Açık mavi: İtilaf Devletlerinin o gün aldıkları topraklar Mor renk (soldan sağa): Finlandiya toprakları,Finlandiyanın ele geçirdiği topraklar,Finlandiyanın o gün için kattığı topraklar Koyu yeşil: SSCB nin İtilaf devletlrine katılmadan önceki durumu Yeşil: SSCB nin İtilaf devletlerine katılmadan önceki topraklarıyla birlikte ele geçirdiği topraklar Açık yeşil: Sovyetlerin o gün için kazandığı topraklar
banu avar sınırlar arasında -- çin halk cumhuriyeti çin mucizesi 37:01
banu avar sınırlar arasında -- çin halk cumhuriyeti çin mucizesi 1.438 izlenme - 7 yıl önce banu avar sınırlar arasında -- çin halk cumhuriyeti çin mucizesi
banu avar yeni dünya 17:30
banu avar yeni dünya 889 izlenme - 8 yıl önce
Zihninin Sınırlarını Aş!  -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) 04:21
Zihninin Sınırlarını Aş! -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) 277 izlenme - 3 yıl önce Zihninin Sınırlarını Aş! -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Banu Avar Sınırlar Arasında --Filistin Muhammed Ve Duvarlar 34:49
Banu Avar Sınırlar Arasında --Filistin Muhammed Ve Duvarlar 415 izlenme - 7 yıl önce
1986'dan 2011'e Kadar Olan Sıla (İzin Yolu) Görüntüleri 07:48
1986'dan 2011'e Kadar Olan Sıla (İzin Yolu) Görüntüleri 299 izlenme - 3 yıl önce Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimizin türkiye ye gelirken kullandığı yola ve çileye sıla yolu denir. Bir çok farklı sıla yolu vardır. sırbistan ya da romanya üzerinden gelinen aynı şekilde bulgaristan dan yada yunanistan dan giriş yapılan yada doğrudan italya üzerinden gemiyle gelinen sıla yolları vardır. Bir gün yolunuz karayolu ile avrupaya düşerse sizde bu yollardan geçecek olursunuz. (sözlükten alıntıdır)
Kosova (Sınırlar Arasında) 1 15:00
Kosova (Sınırlar Arasında) 1 95 izlenme - 6 yıl önce Kosova (Sınırlar Arasında) 1
New York Times'ın Skandal Türkiye Haritası 02:56
New York Times'ın Skandal Türkiye Haritası 36 izlenme - 2 yıl önce New York Times geçtiğimiz günlerde yine bir harita skandalına imza attı. Haritada Türkiye'nin sınırları değiştirilmiş, Ortadoğu'da bazı ülkelerin sınırlarını kendi çıkarları doğrultusunda çizilmiş. A Haber dış haberler editörü Felemez Doğan o skandal haritayı yorumladı.
Ekip Bu Defa Atıcılıkta Sınırları Zorluyor 06:41
Ekip Bu Defa Atıcılıkta Sınırları Zorluyor 10 izlenme - 2 yıl önce Hemen hemen her türlü sporda aşırı başarılı işler çıkaran Dude Perfect ekibi bu defa atıcılıkta sınırları zorladı. Trick shot videoları ile her defasında şaşırtmayı başaran ve mükemmele yakın performanslar sergileyen ekibin yeni videosunu izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın Dört Bir Yerinden Vücudun Sınırlarını Zorlayan Harika İnsanlar 03:08
Dünyanın Dört Bir Yerinden Vücudun Sınırlarını Zorlayan Harika İnsanlar 5 izlenme - 2 yıl önce Sadece günlük hayata dair karelerden ibaret değil, dünya üzerindeki hesap sahipleri, sadece özel hayatlarına dair paylaşımlar yapmıyor aynı zamanda gönül verdikleri sporları yaparken çekilmiş videoları da hesaplarından paylaşıyor. Bu paylaşımların bazıları profesyoneller tarafından yapılırken bazıları da spor sevdalısı insanlar tarafından gerçekleşiyor. İşte dünyanın dört bir yanından paylaşılmış vücudun ne kadar esnek olabileceğini gösteren o spor videoları…
Farklı Bakış 58. Bölüm - Yeni Dünyada Sınırlar 01:19:55
Farklı Bakış 58. Bölüm - Yeni Dünyada Sınırlar 4 izlenme - 1 yıl önce Konu: Yeni Dünyada Sınırlar Konuklar: 1- Prof. Dr. Muhsin KAR (Yıldırım Beyazıt Üniv. Siyasal Bilgiler Fak. Dekanı) 2-) Prof. Dr. Mustafa Sıtkı BİLGİN (Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ve Stratejik Araştırmalar Enstitüsü Müdürü) 3-) Prof. Dr. Kudret BÜLBÜL (Y. Beyazıt Üniv. Siyasal Bilgiler Fak. Öğr. Üyesi) En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet