Hoşgeldiniz!

Sınırlar Videoları İzle

Banu Avar'la Sınırlar Arasında - Hollanda ve Kriterleri 42:43
Banu Avar'la Sınırlar Arasında - Hollanda ve Kriterleri 1.949 izlenme - 2 ay önce Bakanlarımıza yaptırım yapan Hollanda'nın genel olarak Muslumanlara yaptigi ayrim ve yaptirimlari ile kendi halki icinde uyguladigi yaptirimlari konu alan guzel bir video. Hersey disaridan goruldugu gibi degilmis demek ki. Ortak yonlerimizde cok. Avar'in dedigi gibi: Medeniyetler Çatışması senaryosu laboratuvarı Hollanda!
banu avar dünya düzeni 17:30
banu avar dünya düzeni 17.038 izlenme - 8 yıl önce banu avar yeni dünya düzeni yorumsuz...
M.I.A. - Borders (Sınırlar) 04:42
M.I.A. - Borders (Sınırlar) 1.673 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de yaşayan Tamil asıllı şarkıcı MIA'nın yeni klibi Borders'ın (Sınırlar) konusu mülteciler. Belki mültecilerden çok Batı'nın ve Batılı'nın kibrinden, gözlerinin kapalı oluşundan bahsediyor. " Biz sağlamız, onları kovmamıza gerek yok " derken dahi kibirle, egemen hislerle mültecileri kabul ettiklerine değiniyor.
Günü Gününe ll. Dünya Savaşı 07:00
Günü Gününe ll. Dünya Savaşı 1.548 izlenme - 2 yıl önce bu videoda; önemli kaynaklardan yaralanarak,almanya'nın polonya'yı işgalinden sonra başlayan savaşın,ülkeler arasındaki sınırlarının değişimlerini izliyoruz. Bordo: Mihver Devletleri, kolonileri ve ele geçirdikleri topraklar Şarap Rengi: Mihver Devletleri askerleri tarafından işgal edilen alanlar Kırmızı: Mihver Devletleri tarafı kukla devletler Pembe: Mihver Devletlerinin o gün aldıkları topraklar Mavi: İtilaf Devletleri ve müttefiklerinin ele geçirdikleri topraklar Açık mavi: İtilaf Devletlerinin o gün aldıkları topraklar Mor renk (soldan sağa): Finlandiya toprakları,Finlandiyanın ele geçirdiği topraklar,Finlandiyanın o gün için kattığı topraklar Koyu yeşil: SSCB nin İtilaf devletlrine katılmadan önceki durumu Yeşil: SSCB nin İtilaf devletlerine katılmadan önceki topraklarıyla birlikte ele geçirdiği topraklar Açık yeşil: Sovyetlerin o gün için kazandığı topraklar
banu avar sınırlar arasında -- çin halk cumhuriyeti çin mucizesi 37:01
banu avar sınırlar arasında -- çin halk cumhuriyeti çin mucizesi 1.423 izlenme - 6 yıl önce banu avar sınırlar arasında -- çin halk cumhuriyeti çin mucizesi
banu avar yeni dünya 17:30
banu avar yeni dünya 889 izlenme - 7 yıl önce
Zihninin Sınırlarını Aş!  -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) 04:21
Zihninin Sınırlarını Aş! -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) 204 izlenme - 1 yıl önce Zihninin Sınırlarını Aş! -CT Fletcher Motivasyon Videosu (Türkçe Altyazılı) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
1986'dan 2011'e Kadar Olan Sıla (İzin Yolu) Görüntüleri 07:48
1986'dan 2011'e Kadar Olan Sıla (İzin Yolu) Görüntüleri 218 izlenme - 2 yıl önce Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimizin türkiye ye gelirken kullandığı yola ve çileye sıla yolu denir. Bir çok farklı sıla yolu vardır. sırbistan ya da romanya üzerinden gelinen aynı şekilde bulgaristan dan yada yunanistan dan giriş yapılan yada doğrudan italya üzerinden gemiyle gelinen sıla yolları vardır. Bir gün yolunuz karayolu ile avrupaya düşerse sizde bu yollardan geçecek olursunuz. (sözlükten alıntıdır)
Banu Avar Sınırlar Arasında --Filistin Muhammed Ve Duvarlar 34:49
Banu Avar Sınırlar Arasında --Filistin Muhammed Ve Duvarlar 378 izlenme - 6 yıl önce
New York Times'ın Skandal Türkiye Haritası 02:56
New York Times'ın Skandal Türkiye Haritası 29 izlenme - 8 ay önce New York Times geçtiğimiz günlerde yine bir harita skandalına imza attı. Haritada Türkiye'nin sınırları değiştirilmiş, Ortadoğu'da bazı ülkelerin sınırlarını kendi çıkarları doğrultusunda çizilmiş. A Haber dış haberler editörü Felemez Doğan o skandal haritayı yorumladı.
Çemberin Dışı 01:38
Çemberin Dışı 46 izlenme - 1 yıl önce İslam Dairesi Keyfe Kâfidir
Kosova (Sınırlar Arasında) 1 15:00
Kosova (Sınırlar Arasında) 1 95 izlenme - 5 yıl önce Kosova (Sınırlar Arasında) 1
Maket Sanatında Sınırları Zorlayan Çalışma 02:21
Maket Sanatında Sınırları Zorlayan Çalışma 24 izlenme - 1 yıl önce Maket sanatı her gün biraz daha ilerliyor. Singapur Havayolları'nın kabini 1,000 saatlik çalışma ile oluşturulmuş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ekip Bu Defa Atıcılıkta Sınırları Zorluyor 06:41
Ekip Bu Defa Atıcılıkta Sınırları Zorluyor 9 izlenme - 8 ay önce Hemen hemen her türlü sporda aşırı başarılı işler çıkaran Dude Perfect ekibi bu defa atıcılıkta sınırları zorladı. Trick shot videoları ile her defasında şaşırtmayı başaran ve mükemmele yakın performanslar sergileyen ekibin yeni videosunu izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sınırlar Arasında - Malezya Modeli 40:17
Sınırlar Arasında - Malezya Modeli 27 izlenme - 3 yıl önce Sınırlar Arasında Malezya Modeli Trt 2 belgesseli - malezyadan görüntüler
Dünyanın Dört Bir Yerinden Vücudun Sınırlarını Zorlayan Harika İnsanlar 03:08
Dünyanın Dört Bir Yerinden Vücudun Sınırlarını Zorlayan Harika İnsanlar 4 izlenme - 7 ay önce Sadece günlük hayata dair karelerden ibaret değil, dünya üzerindeki hesap sahipleri, sadece özel hayatlarına dair paylaşımlar yapmıyor aynı zamanda gönül verdikleri sporları yaparken çekilmiş videoları da hesaplarından paylaşıyor. Bu paylaşımların bazıları profesyoneller tarafından yapılırken bazıları da spor sevdalısı insanlar tarafından gerçekleşiyor. İşte dünyanın dört bir yanından paylaşılmış vücudun ne kadar esnek olabileceğini gösteren o spor videoları…
Ebeveyn-çocuk ilişkisinde sınırların önemi nedir? 00:38
Ebeveyn-çocuk ilişkisinde sınırların önemi nedir? 10 izlenme - 2 yıl önce Sınırlar, özellikle küçük yaştaki çocukların gelişiminde büyük önem taşır. Sınırların olması, çocukların algısında öngörülebilir bir dünya olmasını sağlar. Bu durum, güvenli bir ortamda olduklarını hissettirir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sağlıklı ilişkilerde sınırlar nasıl çizilmeli? 01:11
Sağlıklı ilişkilerde sınırlar nasıl çizilmeli? 10 izlenme - 2 yıl önce İlişkinin sınırları ilişkinin kalitesini belirler. Bazı çiftler pek çok şeyi birlikte yaparlar ve birlikte çok zaman geçirirler. Bazı çiftlerse çok az paylaşımda bulunurlar, çok seyrek bir araya gelirler. Her iki uç da zararlıdır. Her ilişkide ben, sen ve biz alanlarının olması gerekir. 'Ben' kişinin kendi tercihlerinden oluşur, 'Sen' ilişkideki diğer kişinin tercihlerinden oluşur, 'Biz' ise ilişkiyi oluşturur. İki kişinin birlikte yaptıkları ve ortak paylaştıkları şeylerden oluşur. İlişkide 'Ben' alanının kalmaması 'Biz' alanına çok büyük zarar verir. Kişi kendi olamadığında ve kendini bulamadığında karşı tarafa bağımlı olabilir, bu da karşı taraf için bir baskı faktörü haline gelir. Sağlıklı bir ilişkide her iki kişinin de kendi alanları olmalı ve ortak bir zeminde buluşmalılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ermenistan ile çok önceden sınırlar kaldırılmalı kardeşlerimizle birleşmeliydik 02:21
Ermenistan ile çok önceden sınırlar kaldırılmalı kardeşlerimizle birleşmeliydik 4 izlenme - 2 yıl önce Ermenistan ile çok önceden sınırlar kaldırılmalı kardeşlerimizle birleşmeliydik.
Çocuklar neden sınırlara ihtiyaç duyar? 00:35
Çocuklar neden sınırlara ihtiyaç duyar? 2 izlenme - 2 yıl önce Sınırlar, çocukların belirsizlikler içinde kaybolmasını önler. Kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Çocuk, sınırlar sayesinde neyi yapıp neyi yapmayacağını daha iyi bilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."