Hoşgeldiniz!

Sinirler Videoları İzle

Refleksoloji nedir, nasıl uygulanır? 00:44
Refleksoloji nedir, nasıl uygulanır? 186 izlenme - 2 yıl önce Refleksoloji ayak tabanının altından geçen sinirlere yönelik bir masaj türü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Semih'in Sözleri Serkay'ın Sinirlerini Bozdu! (Survivor 2016 - 4 Nisan Pazartesi) 02:50
Semih'in Sözleri Serkay'ın Sinirlerini Bozdu! (Survivor 2016 - 4 Nisan Pazartesi) 66 izlenme - 1 yıl önce Ödül oyununda Serkay'ın Yattara'ya puan kaptırması Semih'in diline dolandı. Semih, sözleriyle Serkay'ı hayli sinirlendirdi. Cevap vermek istemeyen Serkay, bench'ten uzaklaştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüz felcinin nedenleri nelerdir? 01:28
Yüz felcinin nedenleri nelerdir? 12 izlenme - 2 yıl önce Yüz felcinin birçok nedeni var. Bunlar beyin küresindeki sorunlardan kaynaklanabildiği gibi, beyin sapındaki sinirlerin bozulduğu durumlarda da oluşabilir. Yüz felci en çok soğuğa ve rüzgara maruz kalma sonrası ortaya çıkar. Beyin damarlarında tıkanma ve beyin tümörleri de yüz felcine neden olabilir.
Trigeminal Nevralji Nedir? 01:52
Trigeminal Nevralji Nedir? 9 izlenme - 2 yıl önce Trigeminal nevralji bir sinir ağrısı türüdür ve yüzün üç farklı bölgesinde bulunan duyu sinirlerinin saniyelik ağır sancılanması şeklinde tanımlanabilir. Hastalar bu durumu genellikle ani bir çakma ya da elektriklenme olarak tarif eder.