Hoşgeldiniz!

sinpaş

Sinpaş Bosphorus City Reklam Müziği - Melih Kibar 03:33
Sinpaş Bosphorus City Reklam Müziği - Melih Kibar 27.689 izlenme - 7 yıl önce sinpaş bosphorus city reklam müziği - melih kibar.. Müziği indirmek için... http://rapidshare.com/files/305888963/Melih_Kibar_-_Mesaj.mp3.html
Marina Ankara Reklam Parodisi - Kurcala 00:53
Marina Ankara Reklam Parodisi - Kurcala 366 izlenme - 1 yıl önce İsveçteki Çılgın Ankaralı bu sefer Marina Ankara reklamında Zehra'nın "Ankara'da deniz yok anneaağ" repliğine ağır diss atmış. izliyoruz
İnsan Kaynakları Planlaması Nasıl Yapılmalı? 01:18
İnsan Kaynakları Planlaması Nasıl Yapılmalı? 75 izlenme - 3 yıl önce Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahm Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahman Baş yanıtladı: İnsan kaynakları planlaması nasıl yapılmalı? "İK planlaması öncelikle İK departmanlarının görevidir; ancak bu süreç kurum bünyesindeki tüm departmanlarla birlikte gerçekleştirilmelidir.
Tvem Evalalım Konuk Mahmut Sefa Çelik 42:57
Tvem Evalalım Konuk Mahmut Sefa Çelik 56 izlenme - 3 yıl önce Evalalım'da Melek Demircioğlu'nun Bu Haftaki Konuğu Sinpaş A.ş İştiraki Servet Gyo Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik Oldu.
Şirketler Stratejik İnsan Kaynakları Planlamasına Neden İhtiyaç Duyar? 01:25
Şirketler Stratejik İnsan Kaynakları Planlamasına Neden İhtiyaç Duyar? 17 izlenme - 3 yıl önce Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahman Baş yanıtladı: Şirketler stratejik insan kaynakları planlamasına neden ihtiyaç duyar? "Bütün şirketlerin bir stratejik planı olmalı. Eğer şirketinizin stratejik planı yoksa öncelikle o düzeyde bir danışmanlık alınmalı. Stratejik plan var; ancak insan kaynakları planlaması yapma konusunda şirkette bir deneyim yoksa bu konuda da uzman bir İK danışmanından stratejik insan kaynakları planlaması danışmanlığı alınabilir" Planlamada dikkat edilmesi gereken hususlar neler?