Hoşgeldiniz!

sinpaş

Sinpaş Bosphorus City Reklam Müziği - Melih Kibar 03:33
Sinpaş Bosphorus City Reklam Müziği - Melih Kibar 28.022 izlenme - 9 yıl önce sinpaş bosphorus city reklam müziği - melih kibar.. Müziği indirmek için... http://rapidshare.com/files/305888963/Melih_Kibar_-_Mesaj.mp3.html
Marina Ankara Reklam Parodisi - Kurcala 00:53
Marina Ankara Reklam Parodisi - Kurcala 1.822 izlenme - 3 yıl önce İsveçteki Çılgın Ankaralı bu sefer Marina Ankara reklamında Zehra'nın "Ankara'da deniz yok anneaağ" repliğine ağır diss atmış. izliyoruz
Sinpaş Avangarden'da Yeşil Alan Kavgası 00:59
Sinpaş Avangarden'da Yeşil Alan Kavgası 46 izlenme - 1 yıl önce Sinpaş Holding tarafından İstanbul Ümraniye'de hayata geçirilen Avangarden adlı projede ev sahipleri ile firma temsilcileri karşı karşıya geldi. Sinpaş GYO’nun Ümraniye’de bulunan Avangarden projesinin yanındaki 6 bin metrekarelik arazide yeni bir proje başlamasına itiraz eden site sakinleri geçtiğimiz hafta sonundan bu yana eylem yapıyordu. Bugün inşaat çalışmalarını yürüten işçiler ve güvenlik görevlileriyle site sakinleri karşı karşıya geldi. Kepçeleri araziye sokmak istemeyen proje sakinleri ile Sinpaş GYO çalışanları arasında kavga çıktı.
İnsan Kaynakları Planlaması Nasıl Yapılmalı? 01:18
İnsan Kaynakları Planlaması Nasıl Yapılmalı? 79 izlenme - 4 yıl önce Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahm Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahman Baş yanıtladı: İnsan kaynakları planlaması nasıl yapılmalı? "İK planlaması öncelikle İK departmanlarının görevidir; ancak bu süreç kurum bünyesindeki tüm departmanlarla birlikte gerçekleştirilmelidir.
Tvem Evalalım Konuk Mahmut Sefa Çelik 42:57
Tvem Evalalım Konuk Mahmut Sefa Çelik 57 izlenme - 4 yıl önce Evalalım'da Melek Demircioğlu'nun Bu Haftaki Konuğu Sinpaş A.ş İştiraki Servet Gyo Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik Oldu.
Şirketler Stratejik İnsan Kaynakları Planlamasına Neden İhtiyaç Duyar? 01:25
Şirketler Stratejik İnsan Kaynakları Planlamasına Neden İhtiyaç Duyar? 30 izlenme - 4 yıl önce Sinpaş Holding İnsan Kaynakları ve Stratejik Planlama Grup Başkanı Abdurrahman Baş yanıtladı: Şirketler stratejik insan kaynakları planlamasına neden ihtiyaç duyar? "Bütün şirketlerin bir stratejik planı olmalı. Eğer şirketinizin stratejik planı yoksa öncelikle o düzeyde bir danışmanlık alınmalı. Stratejik plan var; ancak insan kaynakları planlaması yapma konusunda şirkette bir deneyim yoksa bu konuda da uzman bir İK danışmanından stratejik insan kaynakları planlaması danışmanlığı alınabilir" Planlamada dikkat edilmesi gereken hususlar neler?