Hoşgeldiniz!

sinyal

Sinyal Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Sinyal Türkçe Altyazılı Fragman 23.118 izlenme - 3 yıl önce Sinyal Türkçe Altyazılı Fragman
Aracının Camını Temizleyen Sürücüye Sinyal Çakmak 00:40
Aracının Camını Temizleyen Sürücüye Sinyal Çakmak 10.173 izlenme - 2 yıl önce Polonya'da bir araç sürücüsü, önündeki aracın arka camındaki kar tabakasını görüyor ve hazır trafik ışıklarında durmuşken kendi aracından inip öndeki aracın arka camını temizliyor. Camı temizlenen sürücü de sinyal çakarak kendisine teşekkür ediyor. Olaydan sonra görüntü yayılıyor ve viral haline geliyor.
94 Işık Yılı Mesafeden Dünya'ya Gelen Çok Güçlü Sinyal 01:29
94 Işık Yılı Mesafeden Dünya'ya Gelen Çok Güçlü Sinyal 4.262 izlenme - 11 ay önce Dünyaya 94 ışık yıldızı uzaklıkta bulunan Güneş’e benzer bir yıldızın yakınlarından “çok güçlü” bir sinyal alındı. Rus teleskobunun yakaladığı sinyal üzerine ABD başta olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki bilim insanları gözlerini bu yıldıza çevirdi. “Bu sinyal uzaylılardan geliyor olabilir mi” sorusu tartışılıyor. Rusya'da dünya dışı yaşam için tarama yapan bir radyo teleskop, Dünya'ya 95 ışık yılı uzaklıkta bulunan bir yıldızın yakınlarından gelen ”güçlü bir sinyal“ yakaladı. Sinyalin Güneş'e benzeyen ve HD 164595 adı verilen yıldızın yakınlarından geldiği kaydedildi. Şu ana dek söz konusu yıldızın etrafında bir gezegenin döndüğü ancak daha fazla gezegenin de olabileceği belirtildi. Centauri Dreams adlı internet sitesinin yazarı Paul Gilster, yapılan keşif kamuoyuna yeni duyurulsa da aslında Rusya Zelenchukskaya'daki RATAN-600 teleskopu tarafından geçen yıl keşfedildiğini söyledi. Gilster, “Kimse bunun uzaylı bir medeniyetin işi olduğunu iddia etmiyor, ancak daha fazla incelemeye değer” şeklinde konuştu. Uzmanlar, sinyalin ne anlama geldiği ya da tam olarak nereden geldiğini söylemek için çok erken olduğunu belirtiyor. Gilster, “Ancak sinyal, RATAN-600 araştırmacılarının bu hedefi sürekli izleme çağrısı yapacağı kadar provokatif” değerlendirmesinde bulundu. Keşfin, 27 Eylül'de Meksika'nın Guadalajara kentindeki 67'inci Uluslararası Uzay Kongresi'nin ana tartışma konularından biri olması bekleniyor. Gilster, “Sinyalin gücüne bakarak araştırmacılar, bunun izotropik bir radardan geldiğini söylüyor. Bu ancak Kardaşev tipi 2 medeniyeti için mümkün olabilecek bir güç” dedi. Bu, medeniyetlerin gelişiminin Sovyet astronom Nikolay Kardaşev’in ismiyle adlandırıldığı bir ölçek. 2. tip bizim medeniyetimizden daha fazla gelişmiş bir uygarlık olarak nitelendiriliyor.
Sinyal Kesici Ayakkabı Yapan Şanlıurfa'lı Güvenlik Görevlisi 08:16
Sinyal Kesici Ayakkabı Yapan Şanlıurfa'lı Güvenlik Görevlisi 1.329 izlenme - 4 ay önce Şanlıurfa'da özel güvenlik görevlisi 38 yaşındaki İbrahim Halil Boz, kullanıcının yerini de belirleyen sinyal kesici özellikli 'Jammer 2023' adıyla ayakkabı ürettiğini söyledi.
Kaza Yaptıktan Sonra Sinyal Vermek 00:39
Kaza Yaptıktan Sonra Sinyal Vermek 826 izlenme - 8 ay önce Videoda gördüğünüz araç sahibi ilk saga sinyal verip sonra karşıdan gelenleri gördüğü halde sola dönüyor.kazadan sonra sola sinyalini açan adam kaza yapanlara değil arabasının hasarına bakıyor.
Sinyal Sıvısı Nasıl Değiştirilir 05:27
Sinyal Sıvısı Nasıl Değiştirilir 164 izlenme - 4 ay önce Bütün arabalarda bulunan ancak çoğu kişinin bilmediği, eksikliğinde de sinyallerin düzgün çalışmadığı bir sıvı var : Blinker Fluid. Yetkili servisler periyodik bakımda bunu kontrol ediyorlar zaten. Fakat aracınızı yetkili servise götürmüyorsanız nasıl yapılacağını videomuzdan öğrenebilirsiniz. Bilmeniz gereken en önemli püf nokta: Sinyal lambanız led ise sentetik sinyal sıvısı kullanmanız gerekiyor.
AUDİ A3 8V AMARİKAN STOP VAG COM GİZLİ ÖZELLİK AÇMA 00:12
AUDİ A3 8V AMARİKAN STOP VAG COM GİZLİ ÖZELLİK AÇMA 766 izlenme - 1 yıl önce AUDİ A3 8V AMARİKAN STOP VAG COM GİZLİ ÖZELLİK AÇMA 05428006584
SEAT LEON AMARİCAN SİNYAL VAG COM GİZLİ ÖZELLİK AÇMA 00:14
SEAT LEON AMARİCAN SİNYAL VAG COM GİZLİ ÖZELLİK AÇMA 608 izlenme - 1 yıl önce SEAT LEON AMARİCAN SİNYAL VAG COM GİZLİ ÖZELLİK AÇMA
Rap Corum Sinyal Ssinyal Saat Kulesi Rap Time 03:29
Rap Corum Sinyal Ssinyal Saat Kulesi Rap Time 2.564 izlenme - 9 yıl önce rap corum sinyal ssinyal saat kulesi rap time sagopa corum rap ceza mode xl kemal kmlcn eray turan eliacık underground o an
focus led sis farı sinyaller 00:05
focus led sis farı sinyaller 2.081 izlenme - 7 yıl önce www.focusclubtr.com üyesi tarafından yapılmıştırdeneme amaçlıdır hobisel uğraştır.. ayrıntılı bilgi sitemizde mevcuttur.
Haarp Sinyali 02:02
Haarp Sinyali 941 izlenme - 4 yıl önce Kısa Dalga Bandından sonunda Haarp sinyalinin sesini kaydetme fırsatını buldum.Bugün 13.90-14.00 MHz aralığından sinyal yolluyordu,bu sinyaller iklim değişikliği veya deprem gibi olaylara sebep oluyor. (Video yu sonuna kadar izleyip dinleyin tatata diye sesler duyacaksınız bu duyduğunuz haarp sinyalinin sesidir ,fakat kayıtta ses az duyuluyor çünkü Kısa Dalga radyolar mikrofonda dahi bilgisayara bağlı olduğu için etkileniyor bu yüzden ses zayıf.) Not:Bu sinyal sürekli değildir,her zaman aynı saatte ve frekansta çıkmaz,Amerikalılar bunu kafalarına göre yapıyor ve belli bir plan çerçevesinde.
90'lı Yıllarda Türkiye'de İnternete Nasıl Girilirdi ? 00:25
90'lı Yıllarda Türkiye'de İnternete Nasıl Girilirdi ? 389 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de 90'lı yıllarda internete girmek farklı bir heyecan ve bir o kadar da farklı bir zahmetti. Bağlantı seçeneği ve bağlantı kurulurken çıkan ses insana internete girmekten ziyade uzaya çıkma hissi verirdi. İşte 90'lı yıllarda Türkiye'de internete bağlanma şekli...
WOW! Sinyali - İlk Dünya dışı Radyo Sinyali 02:58
WOW! Sinyali - İlk Dünya dışı Radyo Sinyali 375 izlenme - 2 yıl önce 15 ağustos 1977'de SETI projesi kapsamında kaydedilmiş olan dünya dışından gelen radyo sinyalidir. 72 saniye sürmüş ve bir daha tespit edilememiştir. Sinyali kaydeden bilim adamının şaşkınlıkla bilgisayar çıktısına "WOW !" yazması nedeniyle bu adla anılır. Sinyal anlamsız seslerden oluşsa da uzayda böyle bir radyo sinyalinin kendi kendine oluşma ihtimali olmadığı için dünya dışı varlıkların olduğuna dair kanıt olduğu iddia edilmektedir.
Ulan Nasıl Bişey Bu (Ambulans Murat) 01:42
Ulan Nasıl Bişey Bu (Ambulans Murat) 179 izlenme - 1 yıl önce ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat) ulan nasıl bişey bu (ambulans murat)
amerikan park sinyal modülü 01:23
amerikan park sinyal modülü 1.241 izlenme - 6 yıl önce çift duylu ampul kullanmadan aracınızın orjinal sinyal lambasına müdahale etmeden sadece kablo bağlantıları ile oynayarak 5 dakikada montaj imkanı. takım fiyatı 25tl merihsungur@hotmail.com
Kanal D Sinyal Programı (1996) 02:21
Kanal D Sinyal Programı (1996) 358 izlenme - 2 yıl önce Ali Özgün, Team Motorium Manager Tolga Büyüköner ile Ropörtaj Yapıyor.. Yapımcılığını Ali Özgün'ün, sunuculuklarını Ahmet ve Canan Özgün'ün yaptıkları ‘‘Sinyal’’ işi kotaranların da soyadlarına uygun bir biçimde ‘‘özgün’’ bir program... Müziği, söyleşileri, yurtdışı çekimleri vs. ile ‘‘Sinyal’’ çok dinamik ve çok rahat seyrediliyor... Ayrıca ‘‘Tu kaka’’ demeden, ekrana kaza, ceset görüntüleri getirmeden ve de çaktırmadan bize trafik kurallarını da öğretiyor... Programı sunan Ahmet ve Canan Özgün çok başarılı... Ahmet'in sunuş biçimi biraz Amerikan radyolarındaki o bir avaza bağıran spikerleri anımsatıyorsa da, bunun da pek bir zararı yok... En azından programı sunarken ikisi de güleryüzlü... Yani gülüyorlar... Zira biliyorsunuz, bizde sunuculuğun ana kuralı, önce ekrana haşin haşin bakıp, sonra bir kaşını havaya kaldırarak, ahkamını öyle kesmektir... Tabii bu her sunucu için söylenemez ama genelde durumun vaziyeti de budur... Sonuç olarak ‘‘Sinyal’’ televizyonculuk açısından iyi sinyaller veren bir program... Tekin Aral Köşe Yazısı
Dikiz Aynasi Led Sinyal Uygulamasi CARAUDIOSOUL 01:33
Dikiz Aynasi Led Sinyal Uygulamasi CARAUDIOSOUL 197 izlenme - 2 yıl önce Dikiz Aynasi Led Sinyal Uygulamasi Caraudiosoul Armağanevler Randevu ve Detay için Arayiniz CARAUDIOSOUL Multimedia & CarHifi Sebahattin ASLAN 05324425880 02165945252 ARMAGANEVLER MH MITHAT PASA CD NAZIK SOKAK YONCA EVLERI C BLOK NO 14/A sebahattin@caraudiosoul.com aslansebahattin@yahoo.com https://m.youtube.com/user/cerenay777 http://instagram.com/bysebo http://www.caraudiosoul.com/ http://facebook.com/caraudiosoul http://facebook.com/aslansebahattin
Bi Araba Sopa Yiyip Sinyal Vermeyi İhmal Etmemek 01:35
Bi Araba Sopa Yiyip Sinyal Vermeyi İhmal Etmemek 354 izlenme - 2 yıl önce Hakkı Baba, otoparkın 4 aylık borcunu cebellezi edip tam Almanya turnesine gidecekken otoparkın beyaz çoraplı, spor ayakkabılı ve enseli gençleri babayı fena halde marizlerler. Abimiz, dayaktan sonra şahane bir hacim alan saçları eşliğinde otoparktan çıkarken sinyal vermeyi ihmal etmeyecektir.
Kablosuz Wifi Güçlendirici Yapımı 05:27
Kablosuz Wifi Güçlendirici Yapımı 106 izlenme - 12 ay önce Web Sitemiz: http://kalaaayapim.blogspot.com.tr/ Mail Adresim: yuluf1995@gmail.com Kanalımızın Sitesi :http://yusufgil.blogspot.com.tr/ Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/yusufileherseyyap/ Tiwitter adresimiz :https://twitter.com/kalaaa1995 arkadaşlar sizler için wifi günlendirici bir cihaz yaptık
Damat Adayının Dildo Atarı 02:13
Damat Adayının Dildo Atarı 280 izlenme - 2 yıl önce Yalandan Sansür Serisinde bu sefer Esra Erol'un izdivaç programındaki bir damat adayını izliyoruz.
Siemens S7-300 Analog Sinyal Fc105 Fonksiyonu Kullanımı 00:21
Siemens S7-300 Analog Sinyal Fc105 Fonksiyonu Kullanımı 294 izlenme - 3 yıl önce Analog Sinyallerin Nasıl Skala Edildiğini Anlatıyor Eğitim Videolarına İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz...
Radyo Sinyali Olarak Yüzük Kullanmak! 00:28
Radyo Sinyali Olarak Yüzük Kullanmak! 155 izlenme - 2 yıl önce Radyo vericisi olarak yüzük kullanan adam yüzük kullanarak yüzük 'den sinyal aldığını gösteriyor. Ne kadar doğrudur bilinmez yorum sizlere kalmış.
Kayıp Uçaktan Geldiği Tahmin Edilen Sinyaller Alındı 01:01
Kayıp Uçaktan Geldiği Tahmin Edilen Sinyaller Alındı 387 izlenme - 3 yıl önce Kaybolan Malezya Havayolları uçağını arama çalışmalarında, uçağın kara kutu sinyallerine benzerlik gösteren sinyaller tespit edildi.
Sinyalci İbo ve Ciğerci Aydemir'in Enteresan İlişkisi 02:20
Sinyalci İbo ve Ciğerci Aydemir'in Enteresan İlişkisi 299 izlenme - 2 yıl önce İbrahim helvasından bir kaşık daha alır. Gözleri ışıldarken ' Lan Aydemir ben irmik helvasını un helvasından daha çok seviyorum ' der. Aydemir şaşkındır. Lokmasını yutarken acaba tüm bunlar gerçek olabilir mi, diye düşünmektedir. Konuşmaya karar veresiye ağzından ' Haklısın bende baboli! ' sözcükleri dökülüverir. Artık aralarındaki ilişki yeni ufuklara yelken açmıştır.
pd-20 loadcell transmitter - sinyal güçlendirici 00:13
pd-20 loadcell transmitter - sinyal güçlendirici 412 izlenme - 6 yıl önce pd-20 loadcell transmitter - sinyal güçlendirici
Sinyal Diş Macunu - Brozak Etkisi 00:55
Sinyal Diş Macunu - Brozak Etkisi 386 izlenme - 3 yıl önce Tipik bir diş macunu reklamı gibi başlayan reklamımız, milli sakinleştirici brozak'ın etkisiyle her kişilikli insanın çekmesi gereken bir noktaya geliyor. birine "pis kokuyorsun.." anlamına gelebilir diye deodorant hediye edemeyenlerin sitesi alkışlarlayaşıyorum.com iftiharla sunar..
Sinyal Vermenin Önemi Nedir? 00:56
Sinyal Vermenin Önemi Nedir? 88 izlenme - 2 yıl önce Sinyal vermenin amacı, yolu kullananları varlığınız ve amacınızdan haberdar etmektir. Her tehlikeye yaklaştığınızda sinyal verme gerekliliğini aklınıza getirin. Sinyali hız ve yön değiştirmeden önce verin. Yolu kullananların işine yarayacağını her düşündüğünüz an sinyal verin. Sinyalin belittiğiniz hareketi yapma hakkı tanımadığını unutmayın. Arkaya bakarken ya da bir manevradan önce sinyal verirken kurallara uyun.
Wow Sinyali! 02:58
Wow Sinyali! 183 izlenme - 3 yıl önce WOW! Sinyali - İlk Dünya dışı Radyo Sinyali 15 ağustos 1977'de SETI projesi kapsamında kaydedilmiş olan dünya dışından gelen radyo sinyalidir. 72 saniye sürmüş ve bir daha tespit edilememiştir. Sinyali kaydeden bilim adamının şaşkınlıkla bilgisayar çıktısına "WOW !" yazması nedeniyle bu adla anılır. Sinyal anlamsız seslerden oluşsa da uzayda böyle bir radyo sinyalinin kendi kendine oluşma ihtimali olmadığı için dünya dışı varlıkların olduğuna dair kanıt olduğu iddia edilmektedir. İletişim Adreslerimiz Facebook https://www.facebook.com/uzayspace Twitter https://twitter.com/uzay_space Blog http://uzayspace.blogspot.com.tr/
Beyin Çalışma Sistemi, Kuantum Potansiyel - Ahmed Hulusi 48:00
Beyin Çalışma Sistemi, Kuantum Potansiyel - Ahmed Hulusi 200 izlenme - 2 yıl önce Algıladığımız her şey beynimizin içinde oluşur. Beynimize ulaşan tüm bilgi aslında elektrik sinyalleri ve dalgalardan oluşmuştur. Oluşmakta olan organın çekirdeğinden gönderilen dalga boyları beyne ulaşır. Beyin dalgalar paketidir. Evren sonsuz dalga boyları ihtiva etmektedir.
Sinyal Vermeden Şerit Değiştiren Güvercin 00:53
Sinyal Vermeden Şerit Değiştiren Güvercin 131 izlenme - 2 yıl önce Atmış kendini yola arabalarla yarışıyor dürüzü hız sınırını geçiyor makas atıyor ve sinyal vermiyor emniyet kemeri de takılı değil!