Hoşgeldiniz!

Şıp Sevdi Videoları

İbrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 04:21
İbrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 2.238 izlenme - 5 yıl önce
şıp sevdi - birinin sırtına deniz anası yapışsa 01:12
şıp sevdi - birinin sırtına deniz anası yapışsa 3.475 izlenme - 9 yıl önce bu kadın da böle yapıyo
İbrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 1987 04:29
İbrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 1987 825 izlenme - 2 yıl önce Söz Hamza Dekeli Müzik Mehmet Aslan Yönetim Yavuz Taner Ses Teknisyeni Mehmet Günay (Memo) Stüdyo İstanbul Ses Kayıt Şarkı Sözleri: Çapkın çapkın bakarsın Yürekleri yakarsın Dalda dala konarsın Şıp sevdisin vallah şıp sevdisin Olmaz güzelim olmaz Ettiğin sana gelmez Bu gidişle güzelim Mutluluk seni bulmaz Şıp sevdisin sevgilim şıp sevdisin Yükseklerden uçarsın Hayallerle yaşarsın Kimseye bağlanmazsın Şıp sevdisin şıp sevdisin Olmaz güzelim olmaz Ettiğin sana gelmez Bu gidişle güzelim Mutluluk seni bulmaz Şıp sevdisin sevgilim şıp sevdisin.
ibrahim tatlıses şıp sevdi 04:20
ibrahim tatlıses şıp sevdi 957 izlenme - 7 yıl önce damara devam
Grup Merdiven - Şıpsevdi 04:25
Grup Merdiven - Şıpsevdi 603 izlenme - 6 yıl önce
Yelda Başaran - Şıp Sevdi 03:43
Yelda Başaran - Şıp Sevdi 105 izlenme - 1 yıl önce Yelda - Şıp Sevdi Şarkı Sözü: Aşk için yaşanan macera mı? Macera yaşanan bir aşk mı? Sen beni söyle ne zannettin, bir gece yarisi kacamağimi? Ben o kızlara benzemem (benzemem) Sevilmeden sevemem (sevemem) (sevemem) Inanmadan aşkına ben (aşkına) Sana sevgilim diyemem (ay) (ay) (ay) Sen yalancı şıpsevdinin birisi Her gördüğün kıza sevgilim dersin Onlara söz verir yemin edersin Sonra sözünden dönersin Herkes bilir şıpsevdi olduğunu Hergün başka sevgili bulduğunu Hiç güzellik çirkinlik demezsin sen Gününü gün edersin. Video Klip
Gönül Yazar - Şıp Sevdi 02:21
Gönül Yazar - Şıp Sevdi 292 izlenme - 5 yıl önce
Deniz - Şıp Sevdi 04:08
Deniz - Şıp Sevdi 140 izlenme - 5 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 04:20
İbrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 46 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Allah Allah - Hülya Çıkış Tarihi: 07.12.1989 Arabesk Şarkı Sözleri: Çapkın çapkın bakarsın Yürekleri yakarsın Dalda dala konarsın Şıp sevdisin vallah şıp sevdisin Olmaz güzelim olmaz Ettiğin sana gelmez Bu gidişle güzelim Mutluluk seni bulmaz Şıp sevdisin sevgilim şıp sevdisin Yükseklerden uçarsın Hayallerle yaşarsın Kimseye bağlanmazsın Şıp sevdisin şıp sevdisin Olmaz güzelim olmaz Ettiğin sana gelmez Bu gidişle güzelim Mutluluk seni bulmaz Şıp sevdisin sevgilim şıp sevdisin.
İbrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 04:20
İbrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 69 izlenme - 4 yıl önce Allah Allah // 1987