Hoşgeldiniz!

sipariş

Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 00:15
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 631.456 izlenme - 3 yıl önce Şahan son günlerde galiba unutulduğunu düşünüyor ki böyle kısa ama etkili yollarla hatırlanmak istiyor. Bu sefer de vasat bir video.
Pizzacıya Para Yerine Meme Göstermek 06:47
Pizzacıya Para Yerine Meme Göstermek 83.271 izlenme - 3 yıl önce Pizzacıya, pizzanın parasının yarısını veriyorlar. Kalan yarısı ise meme göstermek şeklinde ödenmesi teklif ediliyor. Pizzacı durur mu yapıştırmış hemen cevabı....
Sipariş Beklerken Cinsel İlişkiye Girmek 01:25
Sipariş Beklerken Cinsel İlişkiye Girmek 7.338 izlenme - 6 ay önce İngiltere'nin York Shrie bölgesinde bir çift pizzacıda sipariş verdikten sonra tezgahın önünde cinsel ilişkiye girdi. Kamu davası açılan ikiliye hapis cezası verildi.
Salih Abi Bana Bir Köfte 00:06
Salih Abi Bana Bir Köfte 48.436 izlenme - 4 yıl önce Salih Abi Bana Bir Köfte Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Market Siparişini Öyle Biri Getirdi Ki… 02:27
Market Siparişini Öyle Biri Getirdi Ki… 25.960 izlenme - 3 yıl önce ETİ Alaska Frigo ile sinema keyfi kapınıza geldi..!
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Meme Göstermek 04:05
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Meme Göstermek 22.114 izlenme - 3 yıl önce Efendim güzel aplalarımız çok güzel bir yöntem ile abazalık deneyi yapmak istiyorlar bizede izlemek kalıyor, Türkiye'de olsaları alalım
Çin'den Aldığı Ürünü Denerken Kaşlarını Kaybeden Kız 00:29
Çin'den Aldığı Ürünü Denerken Kaşlarını Kaybeden Kız 297 izlenme - 3 hafta önce İngiliz kadın Poppy Gasson internetten sipariş ettiği kaşlar için renklendiriciyi kullanıyordu. O anları da videoya kaydetmek isteyen Poppy birkaç saniye sonra şok içinde kaldı. Çünkü kaşlarına sürdüğü şeyi çok fazla bekletmişti. Çin'den sipariş ettiği şeyin kutusunu Çince bilmediği için okuyamayan kadın 30 dakika boyunca bekletme işlemini sürdürdü. Kaşlarını kaybettikten sonra dersini alan kadın kullanıcı yorumlarını okuduğunda ise sadece 5 dakika bekletmesi gerektiğini öğrendi. Ancak iş işten geçmişti..
Sipariş Ettiği Bong'u Annesine Yakalatan Gencin Dramı 00:49
Sipariş Ettiği Bong'u Annesine Yakalatan Gencin Dramı 522 izlenme - 2 ay önce Görüntüde sipariş verdiği bong'u annesi yakalatan genç, anne ben x-box sipariş ettim diye kıvırıyor
Çin'den Sipariş Ettiği Ürünü Denerken Kaşlarını Kaybetti 00:33
Çin'den Sipariş Ettiği Ürünü Denerken Kaşlarını Kaybetti 184 izlenme - 3 hafta önce İngiliz kadın Poppy Gasson internetten sipariş ettiği kaşlar için renklendiriciyi kullanıyordu. O anları da videoya kaydetmek isteyen Poppy birkaç saniye sonra şok içinde kaldı. Çünkü kaşlarına sürdüğü şeyi çok fazla bekletmişti. Çin'den sipariş ettiği şeyin kutusunu Çince bilmediği için okuyamayan kadın 30 dakika boyunca bekletme işlemini sürdürdü. Kaşlarını kaybettikten sonra dersini alan kadın kullanıcı yorumlarını okuduğunda ise sadece 5 dakika bekletmesi gerektiğini öğrendi.
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 03:04
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 5.208 izlenme - 3 yıl önce Adamlar yapıyor da gördüğüm gerçekten yaratıcı ve hoş bir uygulama, siz yemeğinizi sipariş edip masanızda beklerken, özel olarak hazırlanmış animasyon projeksiyon tarafından masanıza yansıtılarak siz beklerken hoş vakit geçirmenizi sağlıyor.
Rize’de Lokantacının İsyanı: Vidi Vidi Ediyisun Bağa 01:07
Rize’de Lokantacının İsyanı: Vidi Vidi Ediyisun Bağa 3.960 izlenme - 2 yıl önce Rize’de bir lokanta çalışanının motosikletle yemek servisine çıktığı müşterilerine dış serviste yaşadığı olayları anlatması güldürdü.
Özür Dilerim Notuyla Hırsızlık 01:56
Özür Dilerim Notuyla Hırsızlık 2.125 izlenme - 12 ay önce Yepyeni bir hırsızlık kurgusuyla kurbanları avlayan hırsızların olayı...
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 01:49
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 4.901 izlenme - 2 yıl önce 2000 yılında vizyona giren şu ana kadar çekilmiş en iyi gençlik komedi filmlerin arasında yer alan ''Geyik Muhabbeti'' filminden müthiş komik bir sahne.
Çin'den Sipariş Edilen Telefon 00:35
Çin'den Sipariş Edilen Telefon 1.313 izlenme - 1 yıl önce Çinliler bu işi biliyor ya, şimdilik batarya ve arka kısım tamam. Bir daha ki ne ekranı da montelerle inşallah.
Bağcılar'da Yanlış Sipariş Yüzünden Çıkan Silahlı, Bıçaklı Kavga 01:07
Bağcılar'da Yanlış Sipariş Yüzünden Çıkan Silahlı, Bıçaklı Kavga 434 izlenme - 4 ay önce İstanbul Bağcılar’da börekçinin siparişi yanlış getirmesine sinirlenen bir şahıs, dükkanda çalışan şahsı darp etti. Darp edilen börekçi kendisine vuran şahsı ve oğlunu bıçakladı. Ardındansa baba oğlun yakınları börekçiye pompalı tüfekle ateş etti. 4 kişinin yaralandığı olay güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 00:15
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 3.316 izlenme - 3 yıl önce Şahan son günlerde galiba unutulduğunu düşünüyor ki böyle kısa ama etkili yollarla hatırlanmak istiyor. Bu sefer de vasat bir video.
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 01:53
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 2.511 izlenme - 2 yıl önce Evde tek başına filminin en güzel sahnelerinden biride kevin'nın televizyondaki film sahneleriyle insanları trollemesiydi. yıllar geçse bile tıpkı kemal sunalın filmleri gibi evde tek başına filmide eskimiyor ve sahneleri hala güldürmeye devam ediyor bence.
İnternetten Telefon Sipariş Etti, Gelen Kutudan Salatalık Çıktı 01:02
İnternetten Telefon Sipariş Etti, Gelen Kutudan Salatalık Çıktı 3.199 izlenme - 4 yıl önce Bir internet sitesinden cep telefonu siparişi veren Yusuf Kurnaz'a gelen kutudan, oyuncak bir telefon ve küçük bir salatalık çıktı.
Batmayan Mayo 00:38
Batmayan Mayo 2.931 izlenme - 4 yıl önce
Siparişleri Müşterinin Kapısına Gtiren Robot 01:05
Siparişleri Müşterinin Kapısına Gtiren Robot 871 izlenme - 2 yıl önce Kargo ve sipariş taşıma işlerinde kullanılmak üzere bir robot geliştirildi. Sensörleri ve yazılımı sayesinde yolunu kolayca bulabilen ve kimseye çarpmadan hareket edebilen robot sadece kargo için değil, bir noktadan diğerine taşınacak tüm yükler için kullanılabilir.
Altay Cevizi 2014 01:36
Altay Cevizi 2014 3.547 izlenme - 4 yıl önce Altay Cevizi 2014 Altay Salkım Ceviz 150 Kg sipariş Hattı: 0532 362 87 24
Putine Atarlanan Dayının Putin'e F216 Siparişi 02:41
Putine Atarlanan Dayının Putin'e F216 Siparişi 2.174 izlenme - 2 yıl önce Dükkanına yapılan saldırı sonrası putine uçak siparişi verip ülke ilişkilerini düzeltmek isteyen teneke dayının ibretlik videosunu izliyoruz
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 02:41
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 1.973 izlenme - 3 yıl önce Bir pizzacı düşünün onun için sıradan bir sipariş teslimi olan durum bir anda her erkeğin fantezilerini süsleyen duruma dönüşmesi ve durumun entresan bir şekilde sonlanması.
Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi ( Deck Kayıt ) 02:33
Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi ( Deck Kayıt ) 3.107 izlenme - 4 yıl önce Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi '' 2014 DECK KAYIT
TV'den Sipariş Verdiği Telefonun Kutusundan Armut Çıktı 02:36
TV'den Sipariş Verdiği Telefonun Kutusundan Armut Çıktı 1.515 izlenme - 3 yıl önce Bitlis'te Muştak Aydın isimli vatandaşın televizyon reklamında görerek sipariş verdiği telefonun kutusundan oyuncak telefon ve armut çıktı. Ahlat'ın Erkizan Mahallesi'nde ikamet eden Muştak Aydın isimli vatandaş, televizyon reklamında görerek sipariş verdiği telefonun kutusunu açtığında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Tatvan Lisesi'nde öğrenim gören oğlunun TV'de görüp almasını istediği telefonu sipariş eden baba Muştak Aydın, telefon diye gelen kutunun içerisinde oyuncak telefon ve armut çıktığını söyledi. "BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIK YAŞADIM" Yaşanan olayın kendisini çok incittiğini ifade eden Aydın, paranın derdinde olmadığını, fakat kutuda armut gönderilmesinin oldukça kırıcı ve alaycı bir durum olduğunu söyledi. Konu hakkında İHA muhabirine açıklamada bulunan Aydın, gerekli yerlere şikayet dilekçesi verdiğini belirterek, "Tatvan Lisesi'nde okuyan oğlum televizyonda gördüğü bir telefonu sipariş etmemizi istedi. Bizde çocuğumuzu kırmayarak bu telefonu istettik. Aradan bir kaç gün sonra PTT'ye paketim geldi. Paketi açtığımda büyük bir şaşkınlık yaşadım. Telefon oyuncak olduğu gibi yanında da armut göndermişler. "BU İŞİ YAPANLAR ŞEBEKEDİR" Ben buradan vatandaşlarımıza sesleniyorum. TV'den görmüş olduğunuz reklamlara güvenip de bu gibi cihazları kesinlikle almayın. Benim şahsi görüşüm bu işi yapanlar kesinlikle şebekedir. Ben bu insanların haksız yere elde ettiği kazançlarını kınıyorum. Çocuğum bu telefon parasını kazanmak için bir ay boyunca soğuk havaya rağmen patates tarlasında çalışmıştır. Buradan elde ettiği kazancıda bu telefona göndermiştir. Bu telefon parasını onlara zehir zıkkım ediyorum.
Yanlış Sipariş Yüzünden Çıkan Silahlı Kavga Kamerada 01:39
Yanlış Sipariş Yüzünden Çıkan Silahlı Kavga Kamerada 166 izlenme - 4 ay önce Yanlış sipariş yüzünden çıkan silahlı kavga kamerada Bağcılar'da siparişi yanlış getirdin tartışması kanlı bitti: 4 yaralıİSTANBUL - Bağcılar'da börekçinin siparişi yanlış getirmesine sinirlenen bir şahıs, dükkanda çalışan şahsı darp etti.
Damacana - Dünyanın En Hızlı Su Çağırma Uygulaması 00:27
Damacana - Dünyanın En Hızlı Su Çağırma Uygulaması 1.164 izlenme - 3 yıl önce Damacananın yeni reklamını ilgiyle izliyorum, efem. artık damacana suya ulaşmak birkaç saniyenizi alacak.
Genç Kızlar Beklemekten Sıkılınca 00:14
Genç Kızlar Beklemekten Sıkılınca 1.047 izlenme - 3 yıl önce Verdikleri siparişin hazırlanmasını beklerken sıkılan genç kızlar, tezahın üzerinde takla atmaya kalkınca olanlar oldu.
Hüseyin Kağıt - ( Sipariş Mi Geldin 2014 ) 02:15
Hüseyin Kağıt - ( Sipariş Mi Geldin 2014 ) 1.312 izlenme - 4 yıl önce Bedo Official Şarkı Sözleri
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 02:52
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 912 izlenme - 4 yıl önce Oyuncak ayı arabayla yanaşıp size yemek siparişi verirse ne yapardınız? işte bu eğlenceli şakayı izliyoruz