Hoşgeldiniz!

Sipariş Videoları İzle

Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 00:15
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 631.028 izlenme - 2 yıl önce Şahan son günlerde galiba unutulduğunu düşünüyor ki böyle kısa ama etkili yollarla hatırlanmak istiyor. Bu sefer de vasat bir video.
Pizzacıya Para Yerine Meme Göstermek 06:47
Pizzacıya Para Yerine Meme Göstermek 65.969 izlenme - 2 yıl önce Pizzacıya, pizzanın parasının yarısını veriyorlar. Kalan yarısı ise meme göstermek şeklinde ödenmesi teklif ediliyor. Pizzacı durur mu yapıştırmış hemen cevabı....
Market Siparişini Öyle Biri Getirdi Ki… 02:27
Market Siparişini Öyle Biri Getirdi Ki… 25.952 izlenme - 2 yıl önce ETİ Alaska Frigo ile sinema keyfi kapınıza geldi..!
Salih Abi Bana Bir Köfte 00:06
Salih Abi Bana Bir Köfte 48.433 izlenme - 3 yıl önce Salih Abi Bana Bir Köfte Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Meme Göstermek 04:05
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Meme Göstermek 19.319 izlenme - 2 yıl önce Efendim güzel aplalarımız çok güzel bir yöntem ile abazalık deneyi yapmak istiyorlar bizede izlemek kalıyor, Türkiye'de olsaları alalım
Çin'den Sipariş Edilen Telefon 00:35
Çin'den Sipariş Edilen Telefon 1.180 izlenme - 2 ay önce Çinliler bu işi biliyor ya, şimdilik batarya ve arka kısım tamam. Bir daha ki ne ekranı da montelerle inşallah.
Rize’de Lokantacının İsyanı: Vidi Vidi Ediyisun Bağa 01:07
Rize’de Lokantacının İsyanı: Vidi Vidi Ediyisun Bağa 3.732 izlenme - 1 yıl önce Rize’de bir lokanta çalışanının motosikletle yemek servisine çıktığı müşterilerine dış serviste yaşadığı olayları anlatması güldürdü.
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 01:49
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 4.843 izlenme - 1 yıl önce 2000 yılında vizyona giren şu ana kadar çekilmiş en iyi gençlik komedi filmlerin arasında yer alan ''Geyik Muhabbeti'' filminden müthiş komik bir sahne.
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 03:04
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 5.141 izlenme - 2 yıl önce Adamlar yapıyor da gördüğüm gerçekten yaratıcı ve hoş bir uygulama, siz yemeğinizi sipariş edip masanızda beklerken, özel olarak hazırlanmış animasyon projeksiyon tarafından masanıza yansıtılarak siz beklerken hoş vakit geçirmenizi sağlıyor.
Burger King'e Gidip McDonalds'dan Sipariş Vermek 05:18
Burger King'e Gidip McDonalds'dan Sipariş Vermek 117 izlenme - 1 hafta önce Gönül isterdi ki ciddi bişeyler yapalım ama gene olmadı. Burger King'e gidip McDonalds'dan sipariş versek getirirler mi diye merak edip bunun videosunu çektik bizim gibi merak eden varsa izleye bilir,
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 01:53
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 2.207 izlenme - 9 ay önce Evde tek başına filminin en güzel sahnelerinden biride kevin'nın televizyondaki film sahneleriyle insanları trollemesiydi. yıllar geçse bile tıpkı kemal sunalın filmleri gibi evde tek başına filmide eskimiyor ve sahneleri hala güldürmeye devam ediyor bence.
Siparişleri Müşterinin Kapısına Gtiren Robot 01:05
Siparişleri Müşterinin Kapısına Gtiren Robot 841 izlenme - 8 ay önce Kargo ve sipariş taşıma işlerinde kullanılmak üzere bir robot geliştirildi. Sensörleri ve yazılımı sayesinde yolunu kolayca bulabilen ve kimseye çarpmadan hareket edebilen robot sadece kargo için değil, bir noktadan diğerine taşınacak tüm yükler için kullanılabilir.
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 00:15
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 3.313 izlenme - 2 yıl önce Şahan son günlerde galiba unutulduğunu düşünüyor ki böyle kısa ama etkili yollarla hatırlanmak istiyor. Bu sefer de vasat bir video.
Putine Atarlanan Dayının Putin'e F216 Siparişi 02:41
Putine Atarlanan Dayının Putin'e F216 Siparişi 2.164 izlenme - 1 yıl önce Dükkanına yapılan saldırı sonrası putine uçak siparişi verip ülke ilişkilerini düzeltmek isteyen teneke dayının ibretlik videosunu izliyoruz
İnternetten Telefon Sipariş Etti, Gelen Kutudan Salatalık Çıktı 01:02
İnternetten Telefon Sipariş Etti, Gelen Kutudan Salatalık Çıktı 3.190 izlenme - 3 yıl önce Bir internet sitesinden cep telefonu siparişi veren Yusuf Kurnaz'a gelen kutudan, oyuncak bir telefon ve küçük bir salatalık çıktı.
Batmayan Mayo 00:38
Batmayan Mayo 2.668 izlenme - 3 yıl önce
Altay Cevizi 2014 01:36
Altay Cevizi 2014 3.363 izlenme - 3 yıl önce Altay Cevizi 2014 Altay Salkım Ceviz 150 Kg sipariş Hattı: 0532 362 87 24
Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi ( Deck Kayıt ) 02:33
Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi ( Deck Kayıt ) 3.053 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi '' 2014 DECK KAYIT
TV'den Sipariş Verdiği Telefonun Kutusundan Armut Çıktı 02:36
TV'den Sipariş Verdiği Telefonun Kutusundan Armut Çıktı 1.489 izlenme - 2 yıl önce Bitlis'te Muştak Aydın isimli vatandaşın televizyon reklamında görerek sipariş verdiği telefonun kutusundan oyuncak telefon ve armut çıktı. Ahlat'ın Erkizan Mahallesi'nde ikamet eden Muştak Aydın isimli vatandaş, televizyon reklamında görerek sipariş verdiği telefonun kutusunu açtığında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Tatvan Lisesi'nde öğrenim gören oğlunun TV'de görüp almasını istediği telefonu sipariş eden baba Muştak Aydın, telefon diye gelen kutunun içerisinde oyuncak telefon ve armut çıktığını söyledi. "BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIK YAŞADIM" Yaşanan olayın kendisini çok incittiğini ifade eden Aydın, paranın derdinde olmadığını, fakat kutuda armut gönderilmesinin oldukça kırıcı ve alaycı bir durum olduğunu söyledi. Konu hakkında İHA muhabirine açıklamada bulunan Aydın, gerekli yerlere şikayet dilekçesi verdiğini belirterek, "Tatvan Lisesi'nde okuyan oğlum televizyonda gördüğü bir telefonu sipariş etmemizi istedi. Bizde çocuğumuzu kırmayarak bu telefonu istettik. Aradan bir kaç gün sonra PTT'ye paketim geldi. Paketi açtığımda büyük bir şaşkınlık yaşadım. Telefon oyuncak olduğu gibi yanında da armut göndermişler. "BU İŞİ YAPANLAR ŞEBEKEDİR" Ben buradan vatandaşlarımıza sesleniyorum. TV'den görmüş olduğunuz reklamlara güvenip de bu gibi cihazları kesinlikle almayın. Benim şahsi görüşüm bu işi yapanlar kesinlikle şebekedir. Ben bu insanların haksız yere elde ettiği kazançlarını kınıyorum. Çocuğum bu telefon parasını kazanmak için bir ay boyunca soğuk havaya rağmen patates tarlasında çalışmıştır. Buradan elde ettiği kazancıda bu telefona göndermiştir. Bu telefon parasını onlara zehir zıkkım ediyorum.
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 02:41
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 1.410 izlenme - 2 yıl önce Bir pizzacı düşünün onun için sıradan bir sipariş teslimi olan durum bir anda her erkeğin fantezilerini süsleyen duruma dönüşmesi ve durumun entresan bir şekilde sonlanması.
Genç Kızlar Beklemekten Sıkılınca 00:14
Genç Kızlar Beklemekten Sıkılınca 984 izlenme - 2 yıl önce Verdikleri siparişin hazırlanmasını beklerken sıkılan genç kızlar, tezahın üzerinde takla atmaya kalkınca olanlar oldu.
Damacana - Dünyanın En Hızlı Su Çağırma Uygulaması 00:27
Damacana - Dünyanın En Hızlı Su Çağırma Uygulaması 1.035 izlenme - 2 yıl önce Damacananın yeni reklamını ilgiyle izliyorum, efem. artık damacana suya ulaşmak birkaç saniyenizi alacak.
Hüseyin Kağıt - ( Sipariş Mi Geldin 2014 ) 02:15
Hüseyin Kağıt - ( Sipariş Mi Geldin 2014 ) 1.304 izlenme - 3 yıl önce Bedo Official Şarkı Sözleri
Orjinal Voox DD Cilt Renk Açıcı Krem KAPIDA ÖDEMELİ RESMİ SİPARİŞ HATTI 02:58
Orjinal Voox DD Cilt Renk Açıcı Krem KAPIDA ÖDEMELİ RESMİ SİPARİŞ HATTI 5 izlenme - 2 gün önce Voox DD Cilt Renk Açıcı Krem ŞİMDİ TANITIM AMAÇLI KAPIDA ÖDEMELİ OLARAK SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ http://www.tikucuz.com/voox-dd-krem-cilt-rengi-acici-krem.html VOOX DD CREAM TÜRKİYE RESMİ SATIŞ SİTESİ http://vooxddkrem.siparisal.net Ortadoğulu kadınların cilt beyazlatmak için gözdesi VOOX DD CREAM Arap dünyasında bilindik bir çok sanatçı ve arap kadınlarının en çok tercih ettiği beyazlatma yöntemi Arap yarım adası ve ortadoğu iklimsel olarak kurak ve yüksek sıcaklara maruz kaldığı için bu bölgelerde yaşayan insanlar genelde esmer veya bronz bir tene sahiptir tenlerinin daha beyaz olması için bir çok yöntem deneselerde şimdiye kadar bulunmuş en etkili beyazlatma kremi VOOX DD CREAM tüm ortadoğu ve arap yarım adasında ün salmıştır Taylandlı ve uzak doğulu genç kızlar arasında en çok satan kozmetik ürünlerden biri olan Voox DD Krem, Japon Kimya Firması tarafından üretilmiş, CC ve BB kremlerin mükemmel bir kombinasyonu olan, cilt rengini beyaz ve pürüzsüz gösteren bir kremdir. Uzakdoğuluların beyaz tene duydukları saygı ve merak bu ürünün üretilme fikrini sağlamıştır. Cilt pigmentleriyle oynamaz, deriyi soymaz, herhangi bir yan etki yapmaz.
Anadolu Ajansına Özel Helikopter Düşürmek - Suriye 01:20
Anadolu Ajansına Özel Helikopter Düşürmek - Suriye 1.040 izlenme - 2 yıl önce Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) mensupları, Anadolu Ajansı ekibinin önünde Suriye ordusuna ait bir helikopteri termal füzelerle düşürmüş. AA muhabirinin röportaj için orada bulunduğu esnada tam da ellerindeki füzelerden bahsederlerken olduğu söylenmiş bu videonu haberinde. Durun bak nasıl da oluyor der gibi bu olayın olması da yuhh ulan ısmarlama helikopter mi düşürttünüz dedirtti bana doğrusu.
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 02:52
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 903 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak ayı arabayla yanaşıp size yemek siparişi verirse ne yapardınız? işte bu eğlenceli şakayı izliyoruz
Dokunmatik Pizza Masası 01:28
Dokunmatik Pizza Masası 595 izlenme - 2 yıl önce Pizza Hut yeni reklamında siparişlerin dokunmatik masalardan etkileşimli olarak istediği gibi verilebilmesini sağlıyor . Ayrıca sipariş beklerken masa üzerinde karşınızdakiyle masa yazılımına yüklenmiş oyunları oynayabiliyorsunuz.
Avon Sipariş 00:26
Avon Sipariş 554 izlenme - 3 yıl önce Avon Sipariş | Http://kozmetikcadde.wordpress.com/avon-siparis/
Dünyanın En Üşengeç Pizzacısı 00:59
Dünyanın En Üşengeç Pizzacısı 665 izlenme - 3 yıl önce Siparişi kapıdan vermektense üşenip cama fırlatan pizzacıyı izliyoruz.
petstop dog chaser köpek kovucu & kedi kovucu 01:27
petstop dog chaser köpek kovucu & kedi kovucu 3.859 izlenme - 7 yıl önce petstop dogchaser nedir?petstop dogchaser 20.000 hz ile 25.000 hz arasında ultrasonik frekans yaymakta olup bu ses frekansı kedi ve köpekler tarafından duyulabilmektedir.frekans değişken aralıkta olup hayvanın frekansa alışmasına ve bir süre sonra tepkisiz kalmasına engel olmaktadır.petstop dogchaser kedi ve köpekleri ortamdan uzaklaştırırken kesinlikle zararsızdır.lütfen agresif ve saldırma ihtimali olan köpekler üzerinde kullanınız zararsız ve uysal bir şekilde duran köpekler üzerinde etk