Hoşgeldiniz!

Sipariş Videoları İzle

Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 00:15
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 630.984 izlenme - 2 yıl önce Şahan son günlerde galiba unutulduğunu düşünüyor ki böyle kısa ama etkili yollarla hatırlanmak istiyor. Bu sefer de vasat bir video.
Pizzacıya Para Yerine Meme Göstermek 06:47
Pizzacıya Para Yerine Meme Göstermek 64.438 izlenme - 2 yıl önce Pizzacıya, pizzanın parasının yarısını veriyorlar. Kalan yarısı ise meme göstermek şeklinde ödenmesi teklif ediliyor. Pizzacı durur mu yapıştırmış hemen cevabı....
Market Siparişini Öyle Biri Getirdi Ki… 02:27
Market Siparişini Öyle Biri Getirdi Ki… 25.951 izlenme - 2 yıl önce ETİ Alaska Frigo ile sinema keyfi kapınıza geldi..!
Salih Abi Bana Bir Köfte 00:06
Salih Abi Bana Bir Köfte 48.433 izlenme - 3 yıl önce Salih Abi Bana Bir Köfte Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çin'den Sipariş Edilen Telefon 00:35
Çin'den Sipariş Edilen Telefon 1.162 izlenme - 1 ay önce Çinliler bu işi biliyor ya, şimdilik batarya ve arka kısım tamam. Bir daha ki ne ekranı da montelerle inşallah.
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Meme Göstermek 04:05
Sosyal Deney Olarak Siparişi Getirenlere Meme Göstermek 19.022 izlenme - 2 yıl önce Efendim güzel aplalarımız çok güzel bir yöntem ile abazalık deneyi yapmak istiyorlar bizede izlemek kalıyor, Türkiye'de olsaları alalım
Rize’de Lokantacının İsyanı: Vidi Vidi Ediyisun Bağa 01:07
Rize’de Lokantacının İsyanı: Vidi Vidi Ediyisun Bağa 3.720 izlenme - 1 yıl önce Rize’de bir lokanta çalışanının motosikletle yemek servisine çıktığı müşterilerine dış serviste yaşadığı olayları anlatması güldürdü.
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 01:49
Kibar Garsonun Gerçek Yüzü - Geyik Muhabbeti 4.833 izlenme - 1 yıl önce 2000 yılında vizyona giren şu ana kadar çekilmiş en iyi gençlik komedi filmlerin arasında yer alan ''Geyik Muhabbeti'' filminden müthiş komik bir sahne.
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 03:04
Lokantada Siparişinizi Beklerken Sıkılmamak 5.127 izlenme - 2 yıl önce Adamlar yapıyor da gördüğüm gerçekten yaratıcı ve hoş bir uygulama, siz yemeğinizi sipariş edip masanızda beklerken, özel olarak hazırlanmış animasyon projeksiyon tarafından masanıza yansıtılarak siz beklerken hoş vakit geçirmenizi sağlıyor.
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 01:53
Evde Tek Başına (Pizza Siparişi Sahnesi) 2.170 izlenme - 8 ay önce Evde tek başına filminin en güzel sahnelerinden biride kevin'nın televizyondaki film sahneleriyle insanları trollemesiydi. yıllar geçse bile tıpkı kemal sunalın filmleri gibi evde tek başına filmide eskimiyor ve sahneleri hala güldürmeye devam ediyor bence.
Siparişleri Müşterinin Kapısına Gtiren Robot 01:05
Siparişleri Müşterinin Kapısına Gtiren Robot 838 izlenme - 7 ay önce Kargo ve sipariş taşıma işlerinde kullanılmak üzere bir robot geliştirildi. Sensörleri ve yazılımı sayesinde yolunu kolayca bulabilen ve kimseye çarpmadan hareket edebilen robot sadece kargo için değil, bir noktadan diğerine taşınacak tüm yükler için kullanılabilir.
Putine Atarlanan Dayının Putin'e F216 Siparişi 02:41
Putine Atarlanan Dayının Putin'e F216 Siparişi 2.159 izlenme - 1 yıl önce Dükkanına yapılan saldırı sonrası putine uçak siparişi verip ülke ilişkilerini düzeltmek isteyen teneke dayının ibretlik videosunu izliyoruz
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 00:15
Şahan'ın Siparişte Adres Sorunu 3.313 izlenme - 2 yıl önce Şahan son günlerde galiba unutulduğunu düşünüyor ki böyle kısa ama etkili yollarla hatırlanmak istiyor. Bu sefer de vasat bir video.
İnternetten Telefon Sipariş Etti, Gelen Kutudan Salatalık Çıktı 01:02
İnternetten Telefon Sipariş Etti, Gelen Kutudan Salatalık Çıktı 3.190 izlenme - 3 yıl önce Bir internet sitesinden cep telefonu siparişi veren Yusuf Kurnaz'a gelen kutudan, oyuncak bir telefon ve küçük bir salatalık çıktı.
Batmayan Mayo 00:38
Batmayan Mayo 2.665 izlenme - 3 yıl önce
Altay Cevizi 2014 01:36
Altay Cevizi 2014 3.332 izlenme - 2 yıl önce Altay Cevizi 2014 Altay Salkım Ceviz 150 Kg sipariş Hattı: 0532 362 87 24
Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi ( Deck Kayıt ) 02:33
Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi ( Deck Kayıt ) 3.051 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı Mahmut - Sipariş Mi Geldin Yoksa Özel Mi '' 2014 DECK KAYIT
TV'den Sipariş Verdiği Telefonun Kutusundan Armut Çıktı 02:36
TV'den Sipariş Verdiği Telefonun Kutusundan Armut Çıktı 1.489 izlenme - 2 yıl önce Bitlis'te Muştak Aydın isimli vatandaşın televizyon reklamında görerek sipariş verdiği telefonun kutusundan oyuncak telefon ve armut çıktı. Ahlat'ın Erkizan Mahallesi'nde ikamet eden Muştak Aydın isimli vatandaş, televizyon reklamında görerek sipariş verdiği telefonun kutusunu açtığında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Tatvan Lisesi'nde öğrenim gören oğlunun TV'de görüp almasını istediği telefonu sipariş eden baba Muştak Aydın, telefon diye gelen kutunun içerisinde oyuncak telefon ve armut çıktığını söyledi. "BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIK YAŞADIM" Yaşanan olayın kendisini çok incittiğini ifade eden Aydın, paranın derdinde olmadığını, fakat kutuda armut gönderilmesinin oldukça kırıcı ve alaycı bir durum olduğunu söyledi. Konu hakkında İHA muhabirine açıklamada bulunan Aydın, gerekli yerlere şikayet dilekçesi verdiğini belirterek, "Tatvan Lisesi'nde okuyan oğlum televizyonda gördüğü bir telefonu sipariş etmemizi istedi. Bizde çocuğumuzu kırmayarak bu telefonu istettik. Aradan bir kaç gün sonra PTT'ye paketim geldi. Paketi açtığımda büyük bir şaşkınlık yaşadım. Telefon oyuncak olduğu gibi yanında da armut göndermişler. "BU İŞİ YAPANLAR ŞEBEKEDİR" Ben buradan vatandaşlarımıza sesleniyorum. TV'den görmüş olduğunuz reklamlara güvenip de bu gibi cihazları kesinlikle almayın. Benim şahsi görüşüm bu işi yapanlar kesinlikle şebekedir. Ben bu insanların haksız yere elde ettiği kazançlarını kınıyorum. Çocuğum bu telefon parasını kazanmak için bir ay boyunca soğuk havaya rağmen patates tarlasında çalışmıştır. Buradan elde ettiği kazancıda bu telefona göndermiştir. Bu telefon parasını onlara zehir zıkkım ediyorum.
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 02:41
Hevesi Kursağında Kalan Pizzacı 1.395 izlenme - 2 yıl önce Bir pizzacı düşünün onun için sıradan bir sipariş teslimi olan durum bir anda her erkeğin fantezilerini süsleyen duruma dönüşmesi ve durumun entresan bir şekilde sonlanması.
Genç Kızlar Beklemekten Sıkılınca 00:14
Genç Kızlar Beklemekten Sıkılınca 975 izlenme - 2 yıl önce Verdikleri siparişin hazırlanmasını beklerken sıkılan genç kızlar, tezahın üzerinde takla atmaya kalkınca olanlar oldu.
Damacana - Dünyanın En Hızlı Su Çağırma Uygulaması 00:27
Damacana - Dünyanın En Hızlı Su Çağırma Uygulaması 1.026 izlenme - 2 yıl önce Damacananın yeni reklamını ilgiyle izliyorum, efem. artık damacana suya ulaşmak birkaç saniyenizi alacak.
Hüseyin Kağıt - ( Sipariş Mi Geldin 2014 ) 02:15
Hüseyin Kağıt - ( Sipariş Mi Geldin 2014 ) 1.304 izlenme - 3 yıl önce Bedo Official Şarkı Sözleri
Anadolu Ajansına Özel Helikopter Düşürmek - Suriye 01:20
Anadolu Ajansına Özel Helikopter Düşürmek - Suriye 1.029 izlenme - 2 yıl önce Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) mensupları, Anadolu Ajansı ekibinin önünde Suriye ordusuna ait bir helikopteri termal füzelerle düşürmüş. AA muhabirinin röportaj için orada bulunduğu esnada tam da ellerindeki füzelerden bahsederlerken olduğu söylenmiş bu videonu haberinde. Durun bak nasıl da oluyor der gibi bu olayın olması da yuhh ulan ısmarlama helikopter mi düşürttünüz dedirtti bana doğrusu.
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 02:52
Oyuncak Ayı Araba Kullanırsa 903 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak ayı arabayla yanaşıp size yemek siparişi verirse ne yapardınız? işte bu eğlenceli şakayı izliyoruz
Dokunmatik Pizza Masası 01:28
Dokunmatik Pizza Masası 584 izlenme - 2 yıl önce Pizza Hut yeni reklamında siparişlerin dokunmatik masalardan etkileşimli olarak istediği gibi verilebilmesini sağlıyor . Ayrıca sipariş beklerken masa üzerinde karşınızdakiyle masa yazılımına yüklenmiş oyunları oynayabiliyorsunuz.
Avon Sipariş 00:26
Avon Sipariş 552 izlenme - 3 yıl önce Avon Sipariş | Http://kozmetikcadde.wordpress.com/avon-siparis/
Dünyanın En Üşengeç Pizzacısı 00:59
Dünyanın En Üşengeç Pizzacısı 665 izlenme - 3 yıl önce Siparişi kapıdan vermektense üşenip cama fırlatan pizzacıyı izliyoruz.
petstop dog chaser köpek kovucu & kedi kovucu 01:27
petstop dog chaser köpek kovucu & kedi kovucu 3.844 izlenme - 7 yıl önce petstop dogchaser nedir?petstop dogchaser 20.000 hz ile 25.000 hz arasında ultrasonik frekans yaymakta olup bu ses frekansı kedi ve köpekler tarafından duyulabilmektedir.frekans değişken aralıkta olup hayvanın frekansa alışmasına ve bir süre sonra tepkisiz kalmasına engel olmaktadır.petstop dogchaser kedi ve köpekleri ortamdan uzaklaştırırken kesinlikle zararsızdır.lütfen agresif ve saldırma ihtimali olan köpekler üzerinde kullanınız zararsız ve uysal bir şekilde duran köpekler üzerinde etk
Hüseyin Kağıt - Sipariş Mi Geldin 2014 02:23
Hüseyin Kağıt - Sipariş Mi Geldin 2014 990 izlenme - 3 yıl önce Hüseyin Kağıt - Sipariş mi Geldin 2014
ÇiçekSepeti Hediye Siparişlerini Nasıl Paketliyor? 00:29
ÇiçekSepeti Hediye Siparişlerini Nasıl Paketliyor? 502 izlenme - 3 yıl önce ÇiçekSepeti Hediye Siparişlerini Nasıl Paketliyor?