Hoşgeldiniz!

siper

Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 02:01
Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 2.278 izlenme - 2 yıl önce Daha önceden uzmanları tarafından restore edilmiş efsane filmin efsane sahnesinin üzerine bende çeşitli video editleme programları yardımıyla biraz daha kalitesini arttırarak ilk defa alkislarlayasiyorum.com da beğeninize sunuyorum. (Bu cümledeki anlatım bozukluğunu bulunuz). Keyifli izlemeler.
Duraktakilere Sniper Şakası 01:45
Duraktakilere Sniper Şakası 635 izlenme - 3 yıl önce Söylenecek pek fazla bir şey yok aslında, kim olsa orada korkar galiba, pardon sıçar.
1. Dünya Savaşı - Büyük Siper Savaşları (Batı Cephesi) 03:30
1. Dünya Savaşı - Büyük Siper Savaşları (Batı Cephesi) 727 izlenme - 2 yıl önce 1. ve 2. Dünya Savaşları arasındaki en büyük farklardan biri siper savaşlarıdır. 1. Dünya Savaş'ının büyük çoğunluğu siperler arasında kanlı çatışmalarla geçmiştir. Askerlerin yüzde 10 gibi bir kısmı da bu siperlerde hayatlarına veda etmişlerdir. Siper savaşları özellikle batı cephelerinde (Çanakkale cephesi de dahil) en korkunç boyutlarına ulaşmıştır. Milyonların hayatlarına mal olan bu siperler sayesinde iki taraf yıllarca birbirine üstünlük kuramazken, savaşı kilitlenme noktasına getirmiştir. Öyle ki, ön taraftaki savunma hatlarının gerisinde de tahkimatlar yapılıyor ve siper sayısı peşi sıra artırılıyordu. Taraflardan biri düşman hattını yardığında, ilerleyemeden, gerideki savunma siperleri tarafından geri püskürtülüyordu. Bu yüzden daha sonraları (2. Dünya Savaş'ında) bir Alman savaş doktrini olan Yıldırım Savaşları denilen hareketli savunmaya dayalı bir sisteme geçilmiştir. Bu sistem cephe hattında direk taarruzu gerektiren iyi arazi, iyi hava desteği, iyi lojistik ve iyi eşgüdüm koşullarını temel alır. Bu taktik ile ilk başarısızlık 2. Dünya Savaş'ında Sovyetler karşısında alınmıştır.
Mavi Muammer (1985) - Fragman 03:56
Mavi Muammer (1985) - Fragman 609 izlenme - 2 yıl önce Yeşilçam ölmemeliydi. Güldürüsüyle, aksiyonuyla, dramıyla, erotizmi ile Yeşilçam asla ölmemeliydi. Mizah üstadı Levent Kırca'nın hemen hemen ilk filmlerinden biri olan Mavi Muammer serisi, yüz yılın en iyi filmine aday olmasa da eğlenceli bir vakit geçirmek için birebir. Kısacası köşede unutulmuş, tozlanmış sıcak filmlerden bir tanesi. Eee, çok geç kalmış fragmanı da benden olsun.
evlenmek İstemiyorum - Mr.Hap & Siper 03:14
evlenmek İstemiyorum - Mr.Hap & Siper 1.256 izlenme - 8 yıl önce Mr.Hap(www.myspace.com/mrhapunderground.com)Siper (www.myspace.com/siper34)
Mermiyle İndiremeyince 10 Kişiyle Göstericiye Dalan Polis 00:24
Mermiyle İndiremeyince 10 Kişiyle Göstericiye Dalan Polis 238 izlenme - 3 yıl önce Maç çıkışı kavga çıkmış aslanım yiğidim de göğsünü göbeğini her bir yerini siper etmiş, Gezi Parkı dönemindeki panzere karşı duran kız aklıma geldi.
Askerin Attığı Bomba Kendi Siperine Düştü 00:11
Askerin Attığı Bomba Kendi Siperine Düştü 109 izlenme - 3 yıl önce Bir Alman askerinin tatbikatta attığı bomba kendi siperine düştü. Olay anını izleyenler gülme krizine girdi.
mr.hap & siper - evlenmek İstemiyorum 03:14
mr.hap & siper - evlenmek İstemiyorum 594 izlenme - 8 yıl önce mr.hap(www.myspace.com/mrhapunderground)siper(www.myspace.com/siper34)
Çapkın Koca Yatakta Basılınca Metresine Siper Oldu 00:33
Çapkın Koca Yatakta Basılınca Metresine Siper Oldu 57 izlenme - 2 yıl önce Çapkın Koca Yatakta Basılınca Metresine Siper Oldu
Gerçek Anlamda Savaşı Hissetmek 09:40
Gerçek Anlamda Savaşı Hissetmek 73 izlenme - 3 yıl önce Amerikan güçlerinini Taliban güçlerine karşı yürüttüğü çatışmalarda kaydedilen görüntülerdir, gerçekten insanın kanın donduracak cinsten.
Siper 02:55
Siper 40 izlenme - 3 yıl önce
Gerçek Anlamda Savaşı Hissetmek 2 08:59
Gerçek Anlamda Savaşı Hissetmek 2 45 izlenme - 3 yıl önce Amerikan güçlerinini Taliban güçlerine karşı yürüttüğü çatışmalarda kaydedilen görüntülerdir, gerçekten insanın kanın donduracak cinsten.
PKK’nın Diyarbakır Sur ilçesindeki camide, Kuran’ı siper olarak kullanması İslam düşmanlığının delil 01:00
PKK’nın Diyarbakır Sur ilçesindeki camide, Kuran’ı siper olarak kullanması İslam düşmanlığının delil 30 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 16 Ekim 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/210439/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/PKK’nin-Diyarbakir-Sur-ilcesindeki-camide-Kuran’i-siper-olarak-kullanmasi-Islam-dusmanliginin-delilidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Siperlerindeyim.... 02:30
Siperlerindeyim.... 24 izlenme - 7 yıl önce fazla soze gerek yok...