Hoşgeldiniz!

siper

Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 02:01
Şaban Oğlu Şaban - Borazan (Restorasyonlu) 2.576 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden uzmanları tarafından restore edilmiş efsane filmin efsane sahnesinin üzerine bende çeşitli video editleme programları yardımıyla biraz daha kalitesini arttırarak ilk defa alkislarlayasiyorum.com da beğeninize sunuyorum. (Bu cümledeki anlatım bozukluğunu bulunuz). Keyifli izlemeler.
Matadora Kardeşine Siper Olan Vefalı Abi 01:36
Matadora Kardeşine Siper Olan Vefalı Abi 66 izlenme - 3 ay önce Meksika'da yapılan boğa güreşi müsabakası korku dolu anlara sahne oldu. 21 yaşındaki boğa güreşçisi Francisco Martinez, müsabaka sırasında boğanın boynuz darbesiyle bir anda yere düştü. Matadorun kardeşi Felipe Martinez alana atlayarak kardeşinin üzerine siper oldu. Felipe'nin bu hamlesiyle yerde hareketsiz yatan Francisco ölümcül darbe almaktan son anda kurtuldu.
1. Dünya Savaşı - Büyük Siper Savaşları (Batı Cephesi) 03:30
1. Dünya Savaşı - Büyük Siper Savaşları (Batı Cephesi) 932 izlenme - 3 yıl önce 1. ve 2. Dünya Savaşları arasındaki en büyük farklardan biri siper savaşlarıdır. 1. Dünya Savaş'ının büyük çoğunluğu siperler arasında kanlı çatışmalarla geçmiştir. Askerlerin yüzde 10 gibi bir kısmı da bu siperlerde hayatlarına veda etmişlerdir. Siper savaşları özellikle batı cephelerinde (Çanakkale cephesi de dahil) en korkunç boyutlarına ulaşmıştır. Milyonların hayatlarına mal olan bu siperler sayesinde iki taraf yıllarca birbirine üstünlük kuramazken, savaşı kilitlenme noktasına getirmiştir. Öyle ki, ön taraftaki savunma hatlarının gerisinde de tahkimatlar yapılıyor ve siper sayısı peşi sıra artırılıyordu. Taraflardan biri düşman hattını yardığında, ilerleyemeden, gerideki savunma siperleri tarafından geri püskürtülüyordu. Bu yüzden daha sonraları (2. Dünya Savaş'ında) bir Alman savaş doktrini olan Yıldırım Savaşları denilen hareketli savunmaya dayalı bir sisteme geçilmiştir. Bu sistem cephe hattında direk taarruzu gerektiren iyi arazi, iyi hava desteği, iyi lojistik ve iyi eşgüdüm koşullarını temel alır. Bu taktik ile ilk başarısızlık 2. Dünya Savaş'ında Sovyetler karşısında alınmıştır.
Mavi Muammer (1985) - Fragman 03:56
Mavi Muammer (1985) - Fragman 799 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam ölmemeliydi. Güldürüsüyle, aksiyonuyla, dramıyla, erotizmi ile Yeşilçam asla ölmemeliydi. Mizah üstadı Levent Kırca'nın hemen hemen ilk filmlerinden biri olan Mavi Muammer serisi, yüz yılın en iyi filmine aday olmasa da eğlenceli bir vakit geçirmek için birebir. Kısacası köşede unutulmuş, tozlanmış sıcak filmlerden bir tanesi. Eee, çok geç kalmış fragmanı da benden olsun.
Duraktakilere Sniper Şakası 01:45
Duraktakilere Sniper Şakası 665 izlenme - 3 yıl önce Söylenecek pek fazla bir şey yok aslında, kim olsa orada korkar galiba, pardon sıçar.
evlenmek İstemiyorum - Mr.Hap & Siper 03:14
evlenmek İstemiyorum - Mr.Hap & Siper 1.261 izlenme - 9 yıl önce Mr.Hap(www.myspace.com/mrhapunderground.com)Siper (www.myspace.com/siper34)
Mermiyle İndiremeyince 10 Kişiyle Göstericiye Dalan Polis 00:24
Mermiyle İndiremeyince 10 Kişiyle Göstericiye Dalan Polis 262 izlenme - 3 yıl önce Maç çıkışı kavga çıkmış aslanım yiğidim de göğsünü göbeğini her bir yerini siper etmiş, Gezi Parkı dönemindeki panzere karşı duran kız aklıma geldi.
mr.hap & siper - evlenmek İstemiyorum 03:14
mr.hap & siper - evlenmek İstemiyorum 623 izlenme - 9 yıl önce mr.hap(www.myspace.com/mrhapunderground)siper(www.myspace.com/siper34)
Askerin Attığı Bomba Kendi Siperine Düştü 00:11
Askerin Attığı Bomba Kendi Siperine Düştü 110 izlenme - 4 yıl önce Bir Alman askerinin tatbikatta attığı bomba kendi siperine düştü. Olay anını izleyenler gülme krizine girdi.
Gerçek Anlamda Savaşı Hissetmek 09:40
Gerçek Anlamda Savaşı Hissetmek 76 izlenme - 3 yıl önce Amerikan güçlerinini Taliban güçlerine karşı yürüttüğü çatışmalarda kaydedilen görüntülerdir, gerçekten insanın kanın donduracak cinsten.
Çapkın Koca Yatakta Basılınca Metresine Siper Oldu 00:33
Çapkın Koca Yatakta Basılınca Metresine Siper Oldu 59 izlenme - 2 yıl önce Çapkın Koca Yatakta Basılınca Metresine Siper Oldu
Siper 02:55
Siper 45 izlenme - 3 yıl önce
Gerçek Anlamda Savaşı Hissetmek 2 08:59
Gerçek Anlamda Savaşı Hissetmek 2 46 izlenme - 3 yıl önce Amerikan güçlerinini Taliban güçlerine karşı yürüttüğü çatışmalarda kaydedilen görüntülerdir, gerçekten insanın kanın donduracak cinsten.
PKK’nın Diyarbakır Sur ilçesindeki camide, Kuran’ı siper olarak kullanması İslam düşmanlığının delil 01:00
PKK’nın Diyarbakır Sur ilçesindeki camide, Kuran’ı siper olarak kullanması İslam düşmanlığının delil 30 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar’ın 16 Ekim 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/210439/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/PKK’nin-Diyarbakir-Sur-ilcesindeki-camide-Kuran’i-siper-olarak-kullanmasi-Islam-dusmanliginin-delilidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Süper Siper Saldırısı - Super Trench Attack Türkçe Bölüm 2 36:08
Süper Siper Saldırısı - Super Trench Attack Türkçe Bölüm 2 3 izlenme - 5 ay önce Süper Siper Saldırısı - Super Trench Attack Türkçe Bölüm 2 Kanalı takip etmeyi, videoyu beğenmeyi ve yorumlarınızı ihmal etmeyin lütfen. Herkese iyi eğlenceler... Abone ol güncel videolardan haberdar ol: https://goo.gl/UKvSvH İzlemeden geçmeyin! Oyun İnceleme videoları: https://goo.gl/QWioyk İlk bakış videları: https://goo.gl/avTdVB Outlast 2 serisi: https://goo.gl/9Qj4Y1 ASAMU serisi: https://goo.gl/qcSnV9 Donanım inceleme: https://goo.gl/QUechN King's Quest serisi: https://goo.gl/p5CuCx Game Dev Tycoon Serisi: https://goo.gl/1rGYoq Titan Quest Serisi: https://goo.gl/gHmG5F Hellblade Senua's Sacrifice: https://goo.gl/23QF3R Dost kanallar Story Game: https://goo.gl/HdkGE9 Karga Oyun: https://goo.gl/YRbLEh Yeni videolardan haberdar olmak için: Takipte kalın: https://www.youtube.com/user/raufcsim... Facebook: https://www.facebook.com/KaranlikAdam... Twitter: https://twitter.com/RaufCSimsoy Farklı incelemeler ve videolar için: http://www.karanlikadam.com
Siperlerindeyim.... 02:30
Siperlerindeyim.... 24 izlenme - 7 yıl önce fazla soze gerek yok...