Hoşgeldiniz!

Şipşak Videoları

Cicişlerin İlk Filmi 'Şipşak Anadolu' Fragman 02:11
Cicişlerin İlk Filmi 'Şipşak Anadolu' Fragman 162.335 izlenme - 3 yıl önce ŞipŞak Anadolu komedi filmi, 1990’lı yıllarda Ordu ilinin Korgan kasabasında yaşayan şipşak fotoğrafçısı Şenel ve mahalle arkadaşları; camcı Mükerrem, terzi Cafer, lokantacı Aykut, kırtasiyeci artist Cemil, beyaz eşyacı çapkın Hüseyin, meyhaneci Necmi Abi, imam Zallami’nin sıcak, samimi, çekişmeli, komik ilişkilerini konu alıyor. Muhafazakâr görüşün hâkim olduğu kasabada fotoğrafçılık sanatını icra etmeye çalışırken Şenel’in başına gelenler izleyicileri kahkahaya boğacak. Beldenin Belediye Başkanı Şeref Hakbilir doksanların siyasetiyle çok güldürecek. İdealist fotoğrafçı Şenel’in hayali meşhur olmak ve artistlerin fotoğraflarını çekebilmektir. Bakalım bu idealist fotoğrafçı hayallerine kavuşabilecek mi? Yapımcılığını High Media’nın yapacağı filmin yönetmenliğini ünlü moda fotoğrafçısı ve reklam yönetmeni Şenel Aldı üstleniyor. Ön hazırlık çalışmalarının hızla sürdüğü filmde fotoğrafçı karakterini kimin canlandıracağı sır gibi saklanıyor. Yönetmen bir isimle anlaşılıp- anlaşılmadığını açıklamıyor sadece “Jimm Carey’nin Anadolu şubesi olacak” diyerek meraklandırıyor bizi. Kadroda şimdilik yer alan isimler şöyle: Behzat Uygur, Ece Maya Filiz, Murat Başoğlu, Tuğçe Sarıkaya, Esra-Ceyda Kardeşler, Tolga Öz, Ekrem Şahin, Umut Aslankaya, Necmi Uzan. Senaryosunu Nurgül Bayram’ın kaleme aldığı filmde, görüntü yönetmeni ve teknik ekip, yönetmenin yurt dışı işlerinde çalıştığı ekiplerinden seçilecek. Yönetmen Şenel Aldı’nın kendisinin canlandıracağı sahte imam Zallami karakteriyle de seyircileri çok güldüreceğe benziyor. Filmin afişini ise yabancı filmlere yaptığı afişlerle bilinen Arcan Kıral tasarlayacak. Yapımcısı, ŞipŞak Anadolu’nun, doksanların en komik filmlerinden biri olacağını söylüyor ve filminin ikincisini ŞipŞak İstanbul’u hemen ardından çekmeyi planlıyor.
Şipşak Anadolu Fragman 02:14
Şipşak Anadolu Fragman 68.807 izlenme - 3 yıl önce Şipşak Anadolu Fragman
Rafet El Roman - Şipşak (2015 Yepyeni) 03:50
Rafet El Roman - Şipşak (2015 Yepyeni) 23.680 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak (2015 Yepyeni) Rafet El Romanın yeni şarkısı www.izlesene.com/nefer26medya kanalında yayınlandı
Hipnoz Etkili Tayland Sokak Dondurmacısı 04:51
Hipnoz Etkili Tayland Sokak Dondurmacısı 7.693 izlenme - 11 ay önce Adam sıva yapar gibi dondurma yapıyor. iyi seyirler.
Rafet El Roman - Şipşak 03:47
Rafet El Roman - Şipşak 4.344 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Bir kural var hiç değişmez acıyı hep seven çeker, Senden ölürcesine kaçan başkasına hayat gibi gider. Bir rivayet derki insan sevdiğine zulüm eder, Senle kırk yıl el ele tutan bir gün gelir çekip gider, Sen ufaksın, anlamazsın aşk dediğin gelip geçer, Sen safsın, duygusalsın üzüldükçe içine çeker. Şipşak. Kader çekmiş resmini, Koymuş aşkın rengini, Sen ister sev ister yan hiç umrumda değil inan Şipşak. Kader çekmiş resmini, Koymuş aşkın rengini, Sen ister sev ister yan hiç umrumda değil inan. Bir kural var hiç değişmez acıyı hep seven çeker, Senden ölürcesine kaçan başkasına hayat gibi gider. Bir rivayet derki insan sevdiğine zulüm eder, Senle kırk yıl el ele tutan bir gün gelir çekip gider, Sen ufaksın, anlamazsın aşk dediğin gelip geçer, Sen safsın, duygusalsın üzüldükçe içine çeker. Şipşak. Kader çekmiş resmini, Koymuş aşkın rengini, Sen ister sev ister yan hiç umrumda değil inan Şipşak. Kader çekmiş resmini, Koymuş aşkın rengini, Sen ister sev ister yan hiç umrumda değil inan.
Rafet El Roman - Şipşak (2015) 03:54
Rafet El Roman - Şipşak (2015) 1.395 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak ______@________xclas________ (2015) Yeni Albüm Single 2015 Rafet El Roman 'Sen ufaksın anlamazsın, aşk dediğin gelir geçer. Sen safsın duygusalsın üzüldükçe içine çeker'
Şipşak Tişört 01:24
Şipşak Tişört 1.067 izlenme - 7 yıl önce şipşak tişört
Ormanda Şipşak Fuhuş Dönemi - Flash Tv 07:30
Ormanda Şipşak Fuhuş Dönemi - Flash Tv 855 izlenme - 2 yıl önce Flaş Tv gene farkını ortaya koymuş, ormanda şipşak fuhuş dönemiyle ilgili ibret dolu bir gazetecilik sergilemiş, hep beraber izleyelim.
Fotoğraflarınızı Çektiğiniz Gibi Basan Makina 02:33
Fotoğraflarınızı Çektiğiniz Gibi Basan Makina 141 izlenme - 9 ay önce Bir zamanlar çok popüler olan Polaroid şipşak fotoğraf makinesini anımsatan Lomo'Instant Automat, eski Polaroid modellerinden flaş ve otomatik özellikleriyle ayrılıyor. Yakın plan ve geniş açı fotoğraflar için ideal bir kullanım sunan Lomo'Instant Automat, anlık fotoğraf çekme keyfini bir adım öne taşıyor. Lomo'Instant Automat'ın yan tarafındaki LED ışıklı gösterge paneli kullanıcıya kaç pozu kaldığını gösteriyor. Kolayca ayarlanan çekim modları, nereye giderseniz gidin en güzel anları fotoğraflamanızı, hayal gücünüzü keşfetmenizi ve aynı zamanda sevdiklerinizle paylaşmanızı, onlara hediye etmenizi sağlıyor.
Şipşak Anadolu Fragman 02:14
Şipşak Anadolu Fragman 682 izlenme - 3 yıl önce Şipşak Anadolu Fragman ŞipŞak Anadolu komedi filmi, 1990’lı yıllarda Ordu ilinin Korgan kasabasında yaşayan şipşak fotoğrafçısı Şenel ve mahalle arkadaşları; camcı Mükerrem, terzi Cafer, lokantacı Aykut, kırtasiyeci artist Cemil, beyaz eşyacı çapkın Hüseyin, meyhaneci Necmi Abi, imam Zallami’nin sıcak, samimi, çekişmeli, komik ilişkilerini konu alıyor. Muhafazakâr görüşün hâkim olduğu kasabada fotoğrafçılık sanatını icra etmeye çalışırken Şenel’in başına gelenler izleyicileri kahkahaya boğacak. Beldenin Belediye Başkanı Şeref Hakbilir doksanların siyasetiyle çok güldürecek. İdealist fotoğrafçı Şenel’in hayali meşhur olmak ve artistlerin fotoğraflarını çekebilmektir. Bakalım bu idealist fotoğrafçı hayallerine kavuşabilecek mi?
Manyak Rıfat - Gönül Rahatlığıyla Ormana Giden Kadın 01:15
Manyak Rıfat - Gönül Rahatlığıyla Ormana Giden Kadın 558 izlenme - 2 yıl önce Mafya, Orhan'ı öldürmeye karar vermiştir. Baba bu zorlu iş için kiralık katillerin şahı, 'Manyak Rıfat'ı İstanbul'a çağırır. Babanın adamları ve Rıfat buluşmak için 'köşe'de sözleşirler. Manyak Rıfat kendisini tanımları için yakasında kırmızı bir karanfil olacağını haber eder. Aynı saatlerde Tarzan Rıfkı'da gazeteye verdiği 'Jane Aranıyor' ilanından düşürdüğü manitayla buluşmak için yakasında kırmızı karanfille olay mahalline doğru ilerlemektedir. Bakalım Jane aradığını bulabilecek midir?
Rafet El Roman - Şipşak 03:50
Rafet El Roman - Şipşak 443 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak (2015) Yepyeni İlk Kez İzlesene.com'da! Rafet El Roman'ın Yepyeni teklisi, "Şipşak" İlk Kez Burda! Sen ufaksın anlamazsın, aşk dediğin gelir geçer. Sen safsın duygusalsın üzüldükçe içine çeker.
Rafet El Roman - Şipşak 03:54
Rafet El Roman - Şipşak 304 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak 2015
Şipşak Anadolu - Fragmanı (2014) 02:32
Şipşak Anadolu - Fragmanı (2014) 327 izlenme - 3 yıl önce Yayın Tarihi:05 Eylül 2014 Oyuncular:Cengiz Küçükayvaz , Erdal Tosun , Gökçe Özyol , Serkan Şengül , Orçun Kaptan Konusu:Kasabanın en zengini ve çapkını beyaz eşya dükkanı sahibi Hüseyin, kasabaya yeni eşyalar getirdiğinde; alttan soğutmalı klima, çift kapılı Buzdolabı gibi kasabaya yeni eşyalar getirildiğinde kasabalıya tanıtım yapar. Bir seferinde Hüseyin'in yolu iki Rus Kız'la (Cicişler) kesişir. Cicişler'e çarşaf giydirerek kasabaya getirir..
şipşak tişört 01:24
şipşak tişört 339 izlenme - 7 yıl önce
Kızların Poposunu Çekme Şakası 02:19
Kızların Poposunu Çekme Şakası 170 izlenme - 2 yıl önce Kızların popo fotoraflarını çekerek insanların tepkilerini ölçmüşler. Zenci olmadığı için kavga çıkmamış. Bu şaka Türkiye'de yapılsa olacakları hayel bile edemiyorum. Yanlız fotoları silmedi galiba eve gidince osbir çekecek.
şipşak tişört 01:24
şipşak tişört 241 izlenme - 7 yıl önce şipşak tişört
Şipşak Anadolu - Fragmanı 02:11
Şipşak Anadolu - Fragmanı 103 izlenme - 3 yıl önce Yayın Tarihi:5 Eylül 2014 Oyuncular:Cengiz Küçükayvaz , Erdal Tosun , Gökçe Özyol , Serkan Şengül , Orçun Kaptan Filmin Özeti:Kasabanın en zengini ve çapkını beyaz eşya dükkanı sahibi Hüseyin, kasabaya yeni eşyalar getirdiğinde; alttan soğutmalı klima, çift kapılı Buzdolabı gibi kasabaya yeni eşyalar getirildiğinde kasabalıya tanıtım yapar.
Şipşak Mini Pizza Tarifi 00:41
Şipşak Mini Pizza Tarifi 10 izlenme - 3 ay önce Şipşak Mini Pizza Tarifi Tortilla ekmeği ya da lavaş Pizza sosu Kaşar peyniri Sucuk sosis Tortilla ekmeklerini yuvarlak kesin. Muffin kaplarına yerleştirin ve işlerine domates sosu koyun. Biraz kaşar rendesi ve istediğiniz malzemeleri ekleyin. Som olarak biraz daha kaşar ekleyin ve 180 derece fırında 10-15dk pişirin.
 Şipşak Gol 00:28
Şipşak Gol 62 izlenme - 4 yıl önce İran'da oynanan Fajr Sepasi - Persepolis Tehran maçında konuk ekibin başarılı ismi Gholamreza Rezaei , 8. saniyede attığı gol ile futbol tarihinin en hızlı gollerinden birine imza attı.
Yikilmak Mı Asla 03:15
Yikilmak Mı Asla 74 izlenme - 8 yıl önce parçalar bahane