Hoşgeldiniz!

şipşak

Rafet El Roman - Şipşak (2015 Yepyeni) 03:50
Rafet El Roman - Şipşak (2015 Yepyeni) 23.688 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak (2015 Yepyeni) Rafet El Romanın yeni şarkısı www.izlesene.com/nefer26medya kanalında yayınlandı
Hipnoz Etkili Tayland Sokak Dondurmacısı 04:51
Hipnoz Etkili Tayland Sokak Dondurmacısı 7.822 izlenme - 1 yıl önce Adam sıva yapar gibi dondurma yapıyor. iyi seyirler.
Rafet El Roman - Şipşak 03:47
Rafet El Roman - Şipşak 4.375 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Bir kural var hiç değişmez acıyı hep seven çeker, Senden ölürcesine kaçan başkasına hayat gibi gider. Bir rivayet derki insan sevdiğine zulüm eder, Senle kırk yıl el ele tutan bir gün gelir çekip gider, Sen ufaksın, anlamazsın aşk dediğin gelip geçer, Sen safsın, duygusalsın üzüldükçe içine çeker. Şipşak. Kader çekmiş resmini, Koymuş aşkın rengini, Sen ister sev ister yan hiç umrumda değil inan Şipşak. Kader çekmiş resmini, Koymuş aşkın rengini, Sen ister sev ister yan hiç umrumda değil inan. Bir kural var hiç değişmez acıyı hep seven çeker, Senden ölürcesine kaçan başkasına hayat gibi gider. Bir rivayet derki insan sevdiğine zulüm eder, Senle kırk yıl el ele tutan bir gün gelir çekip gider, Sen ufaksın, anlamazsın aşk dediğin gelip geçer, Sen safsın, duygusalsın üzüldükçe içine çeker. Şipşak. Kader çekmiş resmini, Koymuş aşkın rengini, Sen ister sev ister yan hiç umrumda değil inan Şipşak. Kader çekmiş resmini, Koymuş aşkın rengini, Sen ister sev ister yan hiç umrumda değil inan.
Rafet El Roman - Şipşak (2015) 03:54
Rafet El Roman - Şipşak (2015) 1.398 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak ______@________xclas________ (2015) Yeni Albüm Single 2015 Rafet El Roman 'Sen ufaksın anlamazsın, aşk dediğin gelir geçer. Sen safsın duygusalsın üzüldükçe içine çeker'
Şipşak Tişört 01:24
Şipşak Tişört 1.068 izlenme - 7 yıl önce şipşak tişört
Ormanda Şipşak Fuhuş Dönemi - Flash Tv 07:30
Ormanda Şipşak Fuhuş Dönemi - Flash Tv 863 izlenme - 3 yıl önce Flaş Tv gene farkını ortaya koymuş, ormanda şipşak fuhuş dönemiyle ilgili ibret dolu bir gazetecilik sergilemiş, hep beraber izleyelim.
Fotoğraflarınızı Çektiğiniz Gibi Basan Makina 02:33
Fotoğraflarınızı Çektiğiniz Gibi Basan Makina 142 izlenme - 10 ay önce Bir zamanlar çok popüler olan Polaroid şipşak fotoğraf makinesini anımsatan Lomo'Instant Automat, eski Polaroid modellerinden flaş ve otomatik özellikleriyle ayrılıyor. Yakın plan ve geniş açı fotoğraflar için ideal bir kullanım sunan Lomo'Instant Automat, anlık fotoğraf çekme keyfini bir adım öne taşıyor. Lomo'Instant Automat'ın yan tarafındaki LED ışıklı gösterge paneli kullanıcıya kaç pozu kaldığını gösteriyor. Kolayca ayarlanan çekim modları, nereye giderseniz gidin en güzel anları fotoğraflamanızı, hayal gücünüzü keşfetmenizi ve aynı zamanda sevdiklerinizle paylaşmanızı, onlara hediye etmenizi sağlıyor.
Manyak Rıfat - Gönül Rahatlığıyla Ormana Giden Kadın 01:15
Manyak Rıfat - Gönül Rahatlığıyla Ormana Giden Kadın 612 izlenme - 2 yıl önce Mafya, Orhan'ı öldürmeye karar vermiştir. Baba bu zorlu iş için kiralık katillerin şahı, 'Manyak Rıfat'ı İstanbul'a çağırır. Babanın adamları ve Rıfat buluşmak için 'köşe'de sözleşirler. Manyak Rıfat kendisini tanımları için yakasında kırmızı bir karanfil olacağını haber eder. Aynı saatlerde Tarzan Rıfkı'da gazeteye verdiği 'Jane Aranıyor' ilanından düşürdüğü manitayla buluşmak için yakasında kırmızı karanfille olay mahalline doğru ilerlemektedir. Bakalım Jane aradığını bulabilecek midir?
Rafet El Roman - Şipşak 03:50
Rafet El Roman - Şipşak 444 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak (2015) Yepyeni İlk Kez İzlesene.com'da! Rafet El Roman'ın Yepyeni teklisi, "Şipşak" İlk Kez Burda! Sen ufaksın anlamazsın, aşk dediğin gelir geçer. Sen safsın duygusalsın üzüldükçe içine çeker.
Rafet El Roman - Şipşak 03:54
Rafet El Roman - Şipşak 305 izlenme - 2 yıl önce Rafet El Roman - Şipşak 2015
şipşak tişört 01:24
şipşak tişört 339 izlenme - 7 yıl önce
Kızların Poposunu Çekme Şakası 02:19
Kızların Poposunu Çekme Şakası 184 izlenme - 2 yıl önce Kızların popo fotoraflarını çekerek insanların tepkilerini ölçmüşler. Zenci olmadığı için kavga çıkmamış. Bu şaka Türkiye'de yapılsa olacakları hayel bile edemiyorum. Yanlız fotoları silmedi galiba eve gidince osbir çekecek.
şipşak tişört 01:24
şipşak tişört 241 izlenme - 7 yıl önce şipşak tişört
Şipşak Mini Pizza Tarifi 00:41
Şipşak Mini Pizza Tarifi 13 izlenme - 5 ay önce Şipşak Mini Pizza Tarifi Tortilla ekmeği ya da lavaş Pizza sosu Kaşar peyniri Sucuk sosis Tortilla ekmeklerini yuvarlak kesin. Muffin kaplarına yerleştirin ve işlerine domates sosu koyun. Biraz kaşar rendesi ve istediğiniz malzemeleri ekleyin. Som olarak biraz daha kaşar ekleyin ve 180 derece fırında 10-15dk pişirin.
 Şipşak Gol 00:28
Şipşak Gol 62 izlenme - 5 yıl önce İran'da oynanan Fajr Sepasi - Persepolis Tehran maçında konuk ekibin başarılı ismi Gholamreza Rezaei , 8. saniyede attığı gol ile futbol tarihinin en hızlı gollerinden birine imza attı.
Yikilmak Mı Asla 03:15
Yikilmak Mı Asla 74 izlenme - 8 yıl önce parçalar bahane