Hoşgeldiniz!

şıpsevdi

aşkın şıpsevdi ile tarifi :)) 01:25
aşkın şıpsevdi ile tarifi :)) 3.731 izlenme - 9 yıl önce artık sakız almanıza gerek kalmıycak :))
Şıpsevdi 02:30
Şıpsevdi 1.168 izlenme - 10 yıl önce Şıpsevdi
Öztürk..aldırma 03:43
Öztürk..aldırma 3.683 izlenme - 9 yıl önce öztürk.. aldırma şıpsevdi klasıklerı ile :))
İbrahim Tatlıses Şıpsevdi 04:20
İbrahim Tatlıses Şıpsevdi 928 izlenme - 10 yıl önce
Ibrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 04:18
Ibrahim Tatlıses - Şıp Sevdi 276 izlenme - 3 yıl önce Aşk için yaşanan macera mı? Macera yaşanan bir aşk mı? Sen beni söyle ne zannettin, bir gece yarisi kacamağimi? Ben o kızlara benzemem (benzemem) Sevilmeden sevemem (sevemem) (sevemem) İnanmadan aşkına ben (aşkına) Sana sevgilim diyemem (ay) (ay) (ay) Sen yalancı şıpsevdinin birisi Her gördüğün kıza sevgilim dersin Onlara söz verir yemin edersin Sonra sözünden dönersin Herkes bilir şıpsevdi olduğunu Hergün başka sevgili bulduğunu Hiç güzellik çirkinlik demezsin sen Gününü gün edersin.
yici   03:54
yici 1.450 izlenme - 9 yıl önce aşk için beğeneceğiniz bir trip hop,pop şarkısı..
Ankaralı Turgut - Şıpsevdi 03:26
Ankaralı Turgut - Şıpsevdi 465 izlenme - 6 yıl önce
Grup Merdiven - Şıpsevdi 04:25
Grup Merdiven - Şıpsevdi 623 izlenme - 7 yıl önce
Aşk Şıpsevdi 11:43
Aşk Şıpsevdi 358 izlenme - 6 yıl önce AŞK (Şıpsevdi) (Hazırlayan: M. Mehtap Türk)
Minnie Riperton - Lovin You 03:46
Minnie Riperton - Lovin You 235 izlenme - 3 yıl önce 1970'lerde ünlenen soul-jazz sanatçısı,70'lerde epey popüler olan, melek gibi, bülbül sesli, siyahi şarkıcı. 1976 da meme kanseri teşhisi konulan sanatçıya altı ay ömür biçildi fakat o kayıt ve turnelerine devam etti.12 Temmuz 1979 da 31 yaşındayken kocasının kollarında vefat etti.Bu parçası bir ara şıpsevdi reklamlarında kullanılmıştır.
Aşk 01:25
Aşk 517 izlenme - 9 yıl önce şpsevdi sakızlarındaki tanımlarla aşk
ibrahim tatlıses şıpsevdi youtube 04:16
ibrahim tatlıses şıpsevdi youtube 352 izlenme - 6 yıl önce
Minnie Riperton - Loving You 03:24
Minnie Riperton - Loving You 182 izlenme - 3 yıl önce Şıpsevdi reklamında kulllanılmıştı bu müzik . Atv ise sabaha karşı akvaryum koyardı bazen, fonda bu müzik çalardı.
the heartbreak kid fragmanı 11 00:32
the heartbreak kid fragmanı 11 518 izlenme - 7 yıl önce kararsız bir müzmin bekar olan eddie ben stiller arkadaşlarından birisinin daha nikah törenine katıldıktan sonra kendisini yapayalnız hisseder. geriye kalan tek bekar olduğu için ailesi ve arkadaşlarının dalga geçmesine daha fazla dayanamayınca yalnızlığına son vermeye karar verir. babasından ve en iyi arkadaşından rob corddry gelen yoğun baskılar üzerine sadece bir hafta çıktığı lilaya malin akerman evlenme teklifi yapar. bu teklifi yaparken aşk ve evlilik için son şansı olduğunu düşünm
Minnie Riperton - Loving You 03:19
Minnie Riperton - Loving You 113 izlenme - 3 yıl önce 1970'lerin ünlu soul-jazz sarkicisi. 5 oktavlik sesi ve lovin you isimli mega-hitiyle hatirlanir. "lovin' you is more than just a dream come true/everything that i do is out of lovin' you" hani, hatirlarsiniz. reklamlarda, bakkallarda, marketlerde karsimiza cikar. ha bir de the orb epigi adventures beyond the ultraworld'u kapatan "huge ever growing pulsating brain that rules from the centre of the ultraworld"de sample'lanmistir, ama tek burada sample'lanmamistir eminim.. bu hitinden once, rotary connection isimli az bilinir, psychedelic soul grubunda vokalistlik yapmistir. muhtesemdir burada da. i am the black gold of the sun, yillar sonra ancak downtempo, acid jazz zamanlarinda nuyorican soul remiksi ile meshur olacaktir.. snl ekibinden donatella versace tiplemesi ile sevdigim maya rudolph'un de annesidir. 1979'da kanserden olmustur. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/22906/minnie-riperton-lovin-you
Dönay Üçgül - Şıpsevdi 04:09
Dönay Üçgül - Şıpsevdi 176 izlenme - 6 yıl önce
Gülenya - Şıpsevdi 03:58
Gülenya - Şıpsevdi 172 izlenme - 6 yıl önce
Aslıhan - Şıpsevdi 03:43
Aslıhan - Şıpsevdi 132 izlenme - 6 yıl önce Serkan İle Bilinmedik Arabeskçiler
Keloğlan Şıpsevdi Prenses 19:29
Keloğlan Şıpsevdi Prenses 88 izlenme - 2 yıl önce Bir sabah Bilgecan Dedenin kapısı çalınır. Gelen Padişahın büyük kızı olan Prensesdir. Prenses Padişahın onu bir prensle evlendirmek istediğini ancak kendisinin tanımadığı sevmediği bir adamla evlenmek istemediğini anlatır. Bilgecan Dededen yardım ister. Bilgecan Dede Şıpsevdi İksiri sayesinde prensesin de prensi seveceğini böylece ortada bir sorun kalmayacağını düşünür. Prenses aksi insanlara tepeden bakan sakar bir kızdır. Bilgecan Şıpsevdi İksirini hazırlarken yanlışlıkla kazanın içine düşer. Böylece her gördüğüne aşık olmaya başlar. Bilgecan Keloğlandan Prensesi saraya götürmesini ister. Ancak yolda Prensesin hiçkimseyi görmemesi gerekmektedir. Prensesin gözünü bağlarlar ve eşeğe bindirirler. Keloğlan ve Prenses yola çıkarlar. Yolda rastladıkları Huysuz ve Uzun Prensesi ele geçirmeye çalışır. Bu sırada Prenses Uzun'a aşık olur. Keloğlan prensesi saraya götürmek için mücadele eder.