Hoşgeldiniz!

Sıradan Videoları İzle

Günde 12.000 Kez Hapşıran Kız 01:33
Günde 12.000 Kez Hapşıran Kız 6.277 izlenme - 1 gün önce Amerikalı bu kız çocuğu 'hapşırma hastalığı'na tutulmuş vaziyette. Günde 12 bin kez hapşıran Lauren Johnson için kabus 2 hafta önce başladı. Lauren 2 hafta önce soğuk algınlığına yakalandı ve o günden bu yana günde binlerce kez hapşırıyor ve bunun önüne geçemiyor. Lauren, "Hapşırmayı durduramıyorum. Bir dakika içinde 8-9 kez hapşırıyorum. İki haftadır hapşırmam geçmiyor" diyerek durumundan şikayet ediyor.
Roller Coaster'da Adamın Boynuna Çarpan Kuş 00:59
Roller Coaster'da Adamın Boynuna Çarpan Kuş 24.094 izlenme - 2 hafta önce İspanya'da PortAventura Park'ta bir adam sadece beş saniye içinde 111 km hıza ulaşan roller coaster'da giderken bir kuş boynuna çarpıyor. Adamın durumu iyi, biraz kan etrafına sıçramış fakat aynı şey zavallı kuş için söylenemez.
Yolda Gördükleri Motorcudan Numarasını İsteyen BMW'li Kızlar 02:53
Yolda Gördükleri Motorcudan Numarasını İsteyen BMW'li Kızlar 95.721 izlenme - 2 ay önce Motosikletli abimiz sahil yolunda giderken yolu 2 kızın olduğu beyaz BMW tarafından kesiliyor ve olaylar gelişiyor.
Adana Merkez Patlıyor Herkes 01:50
Adana Merkez Patlıyor Herkes 413.139 izlenme - 2 yıl önce Adana'da sıradan bir gün apaçiler toplanmış telefon ile gelecekte utanacakları bir başka videoya imza atmışlar. Not: Video 3 sahnenin sürekli tekrarlanmasından oluşsa da; o kadar hızlı cereyan ediyor ki sanki klip için uğraşmışlar havası veriyor.
Rusyada Sıradan Bir Araç Kurtarma Operasyonu 00:35
Rusyada Sıradan Bir Araç Kurtarma Operasyonu 4.101 izlenme - 2 gün önce rusyada sıradan bir gün ve kamyonun munoğagoylar
Marjinal Olmaya Çalışan Spiker 01:23
Marjinal Olmaya Çalışan Spiker 8.071 izlenme - 1 hafta önce Haberin haber değerinden çok spikerin yaptığı haber değeri taşıyo bence..
Hırsızlık Yapsada Namazını Aksatmayan Adam 00:29
Hırsızlık Yapsada Namazını Aksatmayan Adam 3.283 izlenme - 2 gün önce Denizli'nin Merkezefendi İlçesi Sırakapılar mahallesinde bulunan Kurşunlu Camide bugün Cuma namazına giden bir şahıs, Cuma namazını kıldıktan sonra ayakkabı bölümüne gitti. Kendi ayağına uygun ve yeni ayakkabı seçen şahıs başka bir kişinin ayakkabılarını alarak kayıplara karıştı.
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 00:21
Kız Görünce Dayının Yürüyüşü Değişti 640.214 izlenme - 3 yıl önce
Hindistanlıların Mekanik Tanrısı 00:44
Hindistanlıların Mekanik Tanrısı 4.904 izlenme - 4 gün önce Hindistanlıların inancı olan 'hinduizm' dinin'de bir çok tanrı bulunmaktadır. İşte bunlardan biri bu mekanik tanrı.
Pompalı Tüfeğe Domatesle Karşılık Veren Yurdum İnsanı 00:52
Pompalı Tüfeğe Domatesle Karşılık Veren Yurdum İnsanı 6.847 izlenme - 1 hafta önce Şanlıurfa'da bir manavda meydana gelen silahlı saldırı güvenlik kamerasına yansıdı. Manavın, silahlı saldırgana verdiği karşılıksa domates ile oldu.
Başka Erkekle Yakaladığı Sevgilisini Çöpe Atan Genç 01:05
Başka Erkekle Yakaladığı Sevgilisini Çöpe Atan Genç 42.298 izlenme - 3 ay önce Başka bir erkekle yakaladığı sevgilisini sokakta gören genç adam, kadını kaldırıp çöp kutusuna fırlattı...
Rahmetli Marijuanayı Çok Severdi 01:00
Rahmetli Marijuanayı Çok Severdi 26.336 izlenme - 2 ay önce Dominik cumhuriyetinde kaza sonucu ölen bir gencin cenaze töreninde ilginç anlar yaşandı. Ölen adam sağlığında marijuanayı (esrar) çok sevdiği için toprağa verilmeden önce son kez dudakların arasına marijuana sıkıştırdılar.
8. Kata Kadar Gazete Fırlatan Gazete Dağıtıcısı 03:06
8. Kata Kadar Gazete Fırlatan Gazete Dağıtıcısı 2.123 izlenme - 2 gün önce Tarihler 1979'u gösterirken Türkiye, çok ilginç bir gazete dağıtıcısı ile tanıştı. 8. kata gazete fırlatan gazete dağıtıcısı karşınızda.
Sevgililerinin Oyun Konsolunu Kıran Kızlar 03:46
Sevgililerinin Oyun Konsolunu Kıran Kızlar 4.149 izlenme - 1 hafta önce Sevgililerinin video oyunlarına onlara gösterdiklerinden daha çok ilgi göstermesi bazı kadınları delirtebiliyor ve bu kadınların bazılarının cinnet getirdiği görülüyor.
Millet Vatan Bunlar Fuhuş Derdinde 07:15
Millet Vatan Bunlar Fuhuş Derdinde 14.436 izlenme - 1 ay önce Youtube'da ne izlerken denk geldiğimi bilmediğim bir video ben izlerken gülmekten öldüm umarım hoşunuza gider
Cem Yılmaz'dan Hayır'lı Gönderme 00:08
Cem Yılmaz'dan Hayır'lı Gönderme 25.432 izlenme - 2 ay önce Cem Yılmaz beIN Movies'te, Özge Özpirinçci ve Yekta Kopan'ın sunduğu Oscar özel programına katıldı. Başkanlık anayasasının oylanacağı referandum sürecinde binlerce insan 'evet - hayır' videoları çekerek sosyal medyada paylaştı. Ünlü isimlerin yaptığı göndermeler de hep çok konuşuldu. Oscar Özel programının konuğu olan komedyen Cem Yılmaz'ın yayın başında ‘Hayırlı Oscarlar’ demesi referanduma gönderme yaptığı şeklinde yorumlandı.
Çin'de Sıradan Bir Evlilik Günü 00:19
Çin'de Sıradan Bir Evlilik Günü 22.799 izlenme - 2 ay önce Bu Çinlilerin adetleri, töreleri bir acayip. Erkeğin kadına yaptıkları, kadının ise erkeğe yaptıklarını gördüğünüzde eminim sizde çüşşşş diyeceksiniz.
Canlı Yayında Araba Öpen İnsanlar 00:34
Canlı Yayında Araba Öpen İnsanlar 2.775 izlenme - 5 gün önce Bir otomobil çekilişi için düzenlenen etkinlikte arabayı en uzun süre öpen katılımcı aracın yeni sahibi olacak. Tüm Olay Facebook üzerinden canlı olarak yayınlanıyor.
Amerikan Ordusunun Ortadoğu'daki Trafik Anlayışı 02:38
Amerikan Ordusunun Ortadoğu'daki Trafik Anlayışı 21.338 izlenme - 2 ay önce ABD ordusu orta doğuyu nasıl yönetiyor? Trafiğin herhangi bir yerinde durmak onlar için büyük bir güvenlik tehlikesi. Göt korkusundan trafiği hiçe sayıyorlar
Baro Başkanının Kadın Avukatı Kürsüden İtmesi 00:45
Baro Başkanının Kadın Avukatı Kürsüden İtmesi 19.948 izlenme - 2 ay önce Mersin Barosu Kadın Hakları Merkezi, ‘Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ nedeniyle basın açıklaması düzenledi. Baro Başkanı Ali Er, kürsüye davet ettiği Avukat Gözde Göçer'i ‘İstifaya zorlanıyoruz’ dediği sırada kürsüden iterek şiddet uyguladı. Yaşananlara tepki gösteren kadın avukatlar ile Baro Başkanı Ali Er arasında uzun süre gerginlik yaşandı.
Kafasından Araba Geçirmeye Çalışan Arıza Adam 00:47
Kafasından Araba Geçirmeye Çalışan Arıza Adam 2.064 izlenme - 5 gün önce Arkadaşlarına şekil mi yapmıya çalışıyor nedir? abimiz canı pahasına arkadaşlarına küçük bir gösteri yapmaya çalışıyor. Soluksuzca izliyoruz efendim.
Kurban Edilirken Bayır Aşağı Uçan Tosun 04:38
Kurban Edilirken Bayır Aşağı Uçan Tosun 51.460 izlenme - 7 ay önce Garip bir kurban kesimi olayı. Hayvan bayır aşağı mı uçurum mu anlayamadığımız bir yerde yatırılıyor.Kesilirken ne tekbir getiriliyor , ne hayvanı doğru dürüst biri tutuyor.Sonrası zaten malum...
Genç Kızın Kafasından Çıkan Şeye İnanamayacaksınız! 00:28
Genç Kızın Kafasından Çıkan Şeye İnanamayacaksınız! 918 izlenme - 7 saat önce Brezilya'da okula giderken bir anda başına gelen cisimle sersemleşen kız hemen hastaneye gitti. Hastanede doktorlar tarafından kayıt altına alınan görüntüler ölümün oldukça yakın olduğunu hatırlattı.
Markette Etek Altı Fofoğraf Çeken Yaşlı Adam 00:40
Markette Etek Altı Fofoğraf Çeken Yaşlı Adam 75.011 izlenme - 9 ay önce Markette alışveriş yapan genç bir kızın etek altından fotoğrafını çeken yaşlı sapığın görüntüsü güvenlik kamerası kayıtlarında ortaya çıktı. Kız hiçbir şeyden habersiz alışverişine devam etti.
Arabanın Altında Kalıp Hayatına Devam Eden Küçük Kız 00:44
Arabanın Altında Kalıp Hayatına Devam Eden Küçük Kız 1.708 izlenme - 5 gün önce Mucizevi olay çin'de gerçekleşiyor. 1 yaşındaki çinli küçük kız. Annesinin dikkatsizliği sonucu canından oluyordu. Öldürmeyen allah öldürmez lafının tam olarak hakkını veren video'da üstünden 2 teker geçmesine rağmen küçük kız hareket ediyor. İzliyoruz.
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 00:16
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 28.965 izlenme - 4 ay önce Söz konusu Adana olunca kelimeler kifayetsiz kalır.
Kafa Sıyırmalı Rock Konseri 00:41
Kafa Sıyırmalı Rock Konseri 1.453 izlenme - 7 gün önce Öpenler mi dersin, kaçanlar mı dersin, uçanlar mı dersin, kafayı yiyen bir sürü malın bir araya geldiği bi acayip rock konserini izliyoruz.
Kazakistan'da Otoyola Helikopter İndirip Yol Sormak 01:37
Kazakistan'da Otoyola Helikopter İndirip Yol Sormak 11.115 izlenme - 2 ay önce Kazakistan'da yolunu kaybeden bir askeri helikopter, otoyoldaki sürücülere ilginç anlar yaşattı. Yolunu kaybeden helikopter pilotu, iniş yaptığı otoyoldan geçen araç sürücülerine yol sordu. Görüntüde helikopterin otobana indiği ve pilotun koşarak TIR sürücülerinden güzergahı sorması görülüyor. Daha sonra pilot helikoptere binerek uçmaya devam ediyor.
Üç Harfliler Geldi Teslim Olun! - Pöh/jöh  Anonsları (Küfür İçerir) 02:16
Üç Harfliler Geldi Teslim Olun! - Pöh/jöh Anonsları (Küfür İçerir) 70.544 izlenme - 11 ay önce Terör örgütü pkk'ya yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda teröristlerin teslim olması veya ortaya çıkması kolluk güçlerimiz ilginç anonslar yapıyor dinliyoruz... :):) pöh, jöh, terör operasyonları, üç harfliler, küfür, polis özel harekat, jandarma özel harekat, Türk Askeri, Türk Polisi,
Transtan Göz Gözü Görmeyen Zikir 03:31
Transtan Göz Gözü Görmeyen Zikir 23.012 izlenme - 7 ay önce DJ'ler baksın biraz ilham alsın kimin kimin elini tuttuğunu görmeden yaptıklarının kemaraya çekildiğinin farkına olmayacak kadar master of trance moduna geçen gruba. Onlar bu kadarını yaptırabiliyorlarmı.