Hoşgeldiniz!

sıradışı

Dünyanın En Sıradışı Çiftleri 01:27
Dünyanın En Sıradışı Çiftleri 215.421 izlenme - 2 yıl önce Gelin ve damatlardan garip düğün hatıraları. En önemli günlerinden en özel anılar. Bu videoda çok eğleniceksiniz.
Sıradışı Bir Deneyim 00:42
Sıradışı Bir Deneyim 177.606 izlenme - 3 yıl önce Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi! Kimliği Belirlenemeyen Bir Cisim Geçtiğimiz Ay İstanbul'un Göbeğine Düştü! Sıradışı Bir Eğlenceye Sahne Olan Gecede Yüzlerce İnsan Tarihi Bir Ana Tanıklık Etti.
Olağanüstü dans eden çocuk 01:05
Olağanüstü dans eden çocuk 116.272 izlenme - 8 yıl önce bu çocuğun dansını ağzınız açık izleyeceksiniz
GÖZ ALICI BİR 3D DENEYİMİ “PARANORMAN” SİNEMALARDA! 00:13
GÖZ ALICI BİR 3D DENEYİMİ “PARANORMAN” SİNEMALARDA! 32.953 izlenme - 4 yıl önce Küçük bir kasaba zombi saldırısına uğrarsa kimden yardım istenebilir? Elbette, ölülerle konuşabilen Norman’dan! ParaNorman, sıradışı senaryosu ve gözalıcı üç boyut deneyimi ile sizleri bekliyor.
bilal göregen yaralı sıradışı bilal baba 06:39
bilal göregen yaralı sıradışı bilal baba 84.662 izlenme - 7 yıl önce
Evcil çita ile sıradışı av 01:16
Evcil çita ile sıradışı av 28.151 izlenme - 4 yıl önce Evcil çita ile sıradışı av
İnsanlık Dışı Dans Eden Adam 03:13
İnsanlık Dışı Dans Eden Adam 13.646 izlenme - 2 yıl önce Dansıyla büyüleyen muhteşem yetenek yeni gösterisiyle sizlerle...
sıradışı bir sunucu: collien fernandes 01:54
sıradışı bir sunucu: collien fernandes 36.195 izlenme - 6 yıl önce sıradışı bir sunucu: collien fernandes
bilal göregen her şeyimsin sıradışı bilal baba 04:55
bilal göregen her şeyimsin sıradışı bilal baba 51.189 izlenme - 7 yıl önce
Dünyadaki En Gizemli 9 İnsan 06:16
Dünyadaki En Gizemli 9 İnsan 7.345 izlenme - 10 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 gizemli insanlar ile ilgili aramalar gizemli insanlar nasıl olur gizemli olmak esrarengiz insanlar gizemli olaylar gizemli isimler gizemli insan gizemli insan resimleri gizemli isimler ile ilgili aramalar gizemli isimler ve anlamları ilginç isimler kızılderili isimler 2010 gizemli nickler gizemli nickler isimlerin gizemli özellikleri gizemli msn avatarları gizemli nicler esrarengiz insanlar ile ilgili aramalar esrarengiz olaylar ilginç insanlar gizemli insanlar ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Akıllara Durgunluk Veren 5 Sıradışı Ölüm 04:28
Akıllara Durgunluk Veren 5 Sıradışı Ölüm 4.348 izlenme - 10 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 Facebooktan Takip Edin ; http://goo.gl/S5k5z5 Twitterdan Takip Edin ; http://goo.gl/qIkYR2 Kaynak:buzzfeed.com hubblesite.org, virgingalactic.com, Müzik: Kevin MacLeod - Devastion and Revenge
Sıradışı Sporlar - Kadın Versiyonu 4 04:12
Sıradışı Sporlar - Kadın Versiyonu 4 949 izlenme - 3 ay önce Daha önceleri yayınladığım serinin bir başka versiyonu. Kadınlar yeteneklerini sergiliyorlar.
çakar'ın ağzını açık bırakan yarışmacı :)) 02:45
çakar'ın ağzını açık bırakan yarışmacı :)) 18.209 izlenme - 7 yıl önce sıradışı sunucu ahmet çakar
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 09:02
Kasetlerle Başkan Olabilirsiniz, Başbakan Olamazsınız - Savcı Sayan 11.397 izlenme - 2 yıl önce Türk siyasi tarihinin en ilginç simalarından biri olan Savcı Sayan'ın Ülke Tvdeki Turgay Güler programı En Sıradışı'da coştuğu anlar.
sıradışı türkücü 07:41
sıradışı türkücü 18.046 izlenme - 7 yıl önce türkiye görme engelli bilali konuşuyor
Arap Şarkısı 04:07
Arap Şarkısı 6.483 izlenme - 2 yıl önce Sıradışı Aksiyon Dolu Bir Müzik Ziyafeti (izleyin)
sıradışı yarışmacı - oytun namoğlu 03:41
sıradışı yarışmacı - oytun namoğlu 8.990 izlenme - 4 yıl önce hiç benimkini izlediniz mi? www.facebook.com/vebizz
Sıra Dışı Gezegenler : National Geographic [Türkçe HD Belgesel] 44:05
Sıra Dışı Gezegenler : National Geographic [Türkçe HD Belgesel] 4.748 izlenme - 2 yıl önce National Geographic televizyonunun yaptığı araştırma ile Samanyolu galaksisinde yer alan gezegenler güzel bir yolculuk yapabilirsiniz. National Geographic Te...
Yekta Sayar (Sana Ne Yaptılar) 02:03
Yekta Sayar (Sana Ne Yaptılar) 25.432 izlenme - 7 yıl önce Bir Atilla İlhan Şiiri
Eşcinseller Kime Oy Veriyor? 01:04
Eşcinseller Kime Oy Veriyor? 1.222 izlenme - 7 ay önce Vaktiyle CHP saflarında yer alıp daha sonra AKP saflarına geçen siyasetçi Savcı SAYAN, 'En Sıradışı' isimli programda sarfettiği sözlerle eşcinsellerin ve Bediüzzaman çizgisindeki insanların birlikte nereye oylarını verdiğini açıklayarak gündemi sarstı. Eşcinsellerin konuyla ilgili verecekleri yanıtın çok sert olacağı tahmin ediliyor (haber spikeri mod off).
komıkler 03:46
komıkler 7.263 izlenme - 6 yıl önce komık
İnanılmaz Yeteneklere Sahip Sıradışı 10 insan 07:32
İnanılmaz Yeteneklere Sahip Sıradışı 10 insan 2.009 izlenme - 10 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 Facebooktan Takip Edin ; http://goo.gl/S5k5z5 Müzik:Kevin MacLeod - Son of a Rocket
sıradışı smackdown güreşcileri 03:51
sıradışı smackdown güreşcileri 6.008 izlenme - 5 yıl önce
Sıradışı Fragman 02:32
Sıradışı Fragman 5.475 izlenme - 3 yıl önce Sandra Bullock'un başrollerinde yer aldığı Sıradışı filminin resmi fragmanı.
boom boom bommm kari gettİ 01:26
boom boom bommm kari gettİ 15.848 izlenme - 7 yıl önce grup debelenİŞ :)))
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 03:08
Aslan Yavru Antilopu Korumak İçin Diğer Aslanlara Saldırıyor 578 izlenme - 5 ay önce Son günlerde ortaya çıkan sıradışı hayvanlar alemi videolarının bir benzeri. maymun yavrusunu sarıp sarmalayan aslandan sonra ikinci vak'a. Kendisi yavru antilopu sahiplenmesine rağmen bir diger dişi aslan Jane ''amk eppek lazım, hepsine böyle bakarsak işimiz var'' dercesine çekip hüpletiyor. Her ne kadar doğanın kanunu diyerekten kendimizi teselli etsek de yürek burkan bir sahne. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Canlı Yayında Ellerinden Su Akıttı 03:59
Canlı Yayında Ellerinden Su Akıttı 4.970 izlenme - 3 yıl önce Ülke TV'de ekrana gelen Sıradışı programında sıradışı bir an yaşandı. Turgay Güler'in moderatörlüğünde yayınlanan programda ellerinden şakır şakır su akıtan biri vardı.. ELLERİNDEN SU AKIYOR Jeoloji Mühendisi Mehmet Cem Yenişehirlioğlu, kendi deyimiyle "beyin gücünü" kullanarak istediği zaman ellerinden su akıtabiliyor. KONUKLARIN AKLINI BAŞINDAN ALDI Gecenin en ilginç konuğu olarak programa katılan Yenişehirlioğlu, çoraplarını da çıkarmak suretiyle dilediği zaman ellerinden su akıtabiliyor. Yenişehirlioğlu bunu canlı yayında bir kez daha yaparak hem stüdyodaki konukların hem de ekran başındaki izleyicilerin aklını başından aldı. Moderatör Turgay Güler, konuğun ellerinden su aktığını görünce neye uğradığını şaşırırken, Yenişehirlioğlu'nun bu yeteneğini "beyin gücüyle" ortaya çıkardığını duyunca da şaşkınlığı bir kat daha arttı.
Kibariye'nin Sesini Duyan Hayvanların Sıradışı Tepkileri 01:29
Kibariye'nin Sesini Duyan Hayvanların Sıradışı Tepkileri 2.595 izlenme - 2 yıl önce Kibariye'nin Sesini Duyan Hayvanların Sıradışı Tepkileri can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Sıradışı Hayvan Dostlukları 00:55
Sıradışı Hayvan Dostlukları 2.092 izlenme - 2 yıl önce Sıradışı Hayvan Dostlukları
sıradışı smackdown maçı 02:30
sıradışı smackdown maçı 4.745 izlenme - 5 yıl önce