Hoşgeldiniz!

sıradışı tarih

sıradışı tarih çanakkale 01:48:09
sıradışı tarih çanakkale 1.523 izlenme - 6 yıl önce
Turgay Güler'in İzmir Marşını Okuması 00:44
Turgay Güler'in İzmir Marşını Okuması 63 izlenme - 3 ay önce Turgay Güler’in sunduğu, Prof. Dr. Mehmet Çelik’in konuk olduğu Sıradışı Tarih programında, Güler, canlı yayında İzmir Marşını okudu
Turgay Güler Canlı Yayında Gözyaşlarına Hakim Olamadı (Sıradışı Tarih) 14:58
Turgay Güler Canlı Yayında Gözyaşlarına Hakim Olamadı (Sıradışı Tarih) 126 izlenme - 1 yıl önce Ülke TV ekranlarının ilgiyle izlenen programı Sıradışı Tarih’te dün akşam rejim güçlerinin Halep’te yaptığı katliam ve sivillerin yürek burkan görüntüleri konuşuldu. Programda Halep’te bir enkazın altından kurtarılan 5 yaşındaki bir kızın anestezi işlemi uygulanmadan kafasına dikiş atılırken canının acımaması için Kur’an-ı Kerim’den ayetler okuduğu görüntülere yer verildi. İzledikleri görüntüdeki dramdan çok etkilenen Turgay Güler ve Prof. Dr. Mehmet Çelik gözyaşlarına hakim olmadı. Programın devamında Halep’teki zulmü değerlendirmek için canlı yayına bağlanan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu yaptığı değerlendirmelerin ardından Halep’teki katliamların son bulması için dua etti.
Atatürk Fetişizmi  - Prof. Dr. Mehmet Çelik 05:22
Atatürk Fetişizmi - Prof. Dr. Mehmet Çelik 331 izlenme - 3 yıl önce Ülke TV'nin profesörü(!) çin malı tarihçi Mehmet Çelik borazan gibi sesiyle hep olduğu gibi yine Atatürk'e ve bu vatanın kahraman evlatlarına kendi beyin sığırcığı ile cevap vermeye çalışıyor. İzleyelim.
Prof. Dr. Mehmet Çelik - Lozan, Sevr'in Onaylanmasıdır 09:02
Prof. Dr. Mehmet Çelik - Lozan, Sevr'in Onaylanmasıdır 246 izlenme - 4 yıl önce Ülke TV'nin kıdemli sallama tarihçisi Prof.Dr.Mehmet Çelik bu sefer kankası Turgay Güler'le birlikte Lozan barış antlaşmasına sarıyor. Sitede Mustafa Armağa'nın yine aynı ezber Lozan lafları ile ilerleken durdurulduğu bir video daha eklemiştim profilimden izleyip aynı cevabı bu adama da yapıştırabilirsiniz.
Prof. Dr. Mehmet Çelik - Bu Dinin Yakasından Düşün! 01:23
Prof. Dr. Mehmet Çelik - Bu Dinin Yakasından Düşün! 227 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr. Mehmet Çelik - Bu Dinin Yakasından Düşün!
Prof. Dr Mehmet Çelik - Dış Güçler Nasıl Bir Türkiye İstiyor 02:38
Prof. Dr Mehmet Çelik - Dış Güçler Nasıl Bir Türkiye İstiyor 187 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr Mehmet Çelik - Dış Güçler Nasıl Bir Türkiye İstiyor
Sıradışı Tarih | Ermeni Meselesi - Haşim Kılıç'ın Açıklamaları | Prof.dr.mehmet Çelik 01:28:49
Sıradışı Tarih | Ermeni Meselesi - Haşim Kılıç'ın Açıklamaları | Prof.dr.mehmet Çelik 328 izlenme - 4 yıl önce Sıradışı Tarih'te Bu Hafta Turgay Güler'in Konuğu Prof. Dr. Mehmet Çelik Ve Savcı Sayan Oldu. Programda Ermeni Meslesi, Aym'nin Verdiği Karar Ve Tarihsel Süreç Konuşuldu.
Prof. Dr. Mehmet Çelik - İslam Dünyasındaki Şekilcilik 04:46
Prof. Dr. Mehmet Çelik - İslam Dünyasındaki Şekilcilik 200 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr. Mehmet Çelik - İslam Dünyasındaki Şekilcilik
Kur'an Anlaşılmaz Diyenlere 00:41
Kur'an Anlaşılmaz Diyenlere 170 izlenme - 4 yıl önce Kur'an Anlaşılmaz Diyenlere [Prof. Dr. Mehmet Çelik]
Erdoğan İle Begoviç Arasındaki Anı Ağlattı 04:27
Erdoğan İle Begoviç Arasındaki Anı Ağlattı 142 izlenme - 4 yıl önce İnternet Adresimiz Http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: Https://twitter.com/suskunmedya Sıradışı Tarih Program...
Sıradışı Tarih Prof. Dr. Mehmet Çelik - Nusayrilik Nedir? 13:17
Sıradışı Tarih Prof. Dr. Mehmet Çelik - Nusayrilik Nedir? 151 izlenme - 4 yıl önce Sıradışı Tarih Prof. Dr. Mehmet Çelik - Nusayrilik Nedir?
Hd | Türkiye'yi Kimler Karıştırıyor? | Prof.dr.mehmet Çelik | Sıradışı Tarih | 14.03.2014 01:45:28
Hd | Türkiye'yi Kimler Karıştırıyor? | Prof.dr.mehmet Çelik | Sıradışı Tarih | 14.03.2014 152 izlenme - 4 yıl önce 1980 Olayları Niçin Yeniden Getirilmek İsteniyor, Provokatör Gruplar Neden Hükümet (akp) Karşıtı Slogan Ve Davranışlarda Bulunuyor, Türkiye Üzerinde Oynanan ...
Cami'de Bira İçilmesinden Eğitim Sistemine Kadar Bir Kesit 03:17
Cami'de Bira İçilmesinden Eğitim Sistemine Kadar Bir Kesit 79 izlenme - 3 yıl önce Ülke TV'de yayınlanan Sıradışı Tarih programında son işlenen konu ''Batının İkiyüzlülüğü'' fakat konu Cami'de bira içilmesinden, eğitim sisteminden ve kızların mini etek giymesinden açılıyor ve devam ediyor.
Yetiştirdiğiniz Nesillerin 1000 Yıllık Tarihi 01:47
Yetiştirdiğiniz Nesillerin 1000 Yıllık Tarihi 116 izlenme - 4 yıl önce Yalan Yazan Tarih Utansın
Prof. Dr Mehmet Çelik - İbadetlerin İçi Boşaltılarak, Kilise Görevi Yüklendi! 06:36
Prof. Dr Mehmet Çelik - İbadetlerin İçi Boşaltılarak, Kilise Görevi Yüklendi! 85 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr Mehmet Çelik - İbadetlerin İçi Boşaltılarak, Kilise Görevi Yüklendi!
Prof. Dr.Mehmet Çelik - İngilizlerin Ülkemizin Kurtulmasındaki Rolü 05:56
Prof. Dr.Mehmet Çelik - İngilizlerin Ülkemizin Kurtulmasındaki Rolü 93 izlenme - 4 yıl önce Bir bilgisayar hatası sonucu profesör olmuş hocamız Mehmet Çelik bu seferde saz arkadaşı Turgay Güler'le kendi kuyruk acıları ve egolarını dindirmek için akıl almaz mantık anlamaz iftiralarda bulunuyor. Kendisinin bir de İslam profesörü) olduğunu hatırlatalım. İftarının vebali en iyi onun bilmesi gerekir.İzleyelim.
 Milletimizin Zihni İşgal Altındadır - Prof. Dr. Mehmet Çelik 10:56
Milletimizin Zihni İşgal Altındadır - Prof. Dr. Mehmet Çelik 75 izlenme - 4 yıl önce Prof. Dr. Mehmet Çelik'in Ülke tv'de katıldığı programda milletimizin zihni ile ilgili yorumlarını dinliyoruz. Adamın konuşma tarzı da gerçekten çok etkileyici.
Harf Devriminin Gerçek Amacı Tarihçi Mustafa Armağan 02:20
Harf Devriminin Gerçek Amacı Tarihçi Mustafa Armağan 5 izlenme - 5 ay önce HARF DEVRİMİNİN GERÇEK AMACI Tarihçi Mustafa ARMAĞAN