Hoşgeldiniz!

sıradışı tarih

sıradışı tarih çanakkale 01:48:09
sıradışı tarih çanakkale 1.416 izlenme - 5 yıl önce
Atatürk Fetişizmi  - Prof. Dr. Mehmet Çelik 05:22
Atatürk Fetişizmi - Prof. Dr. Mehmet Çelik 169 izlenme - 1 yıl önce Ülke TV'nin profesörü(!) çin malı tarihçi Mehmet Çelik borazan gibi sesiyle hep olduğu gibi yine Atatürk'e ve bu vatanın kahraman evlatlarına kendi beyin sığırcığı ile cevap vermeye çalışıyor. İzleyelim.
Prof. Dr. Mehmet Çelik - Lozan, Sevr'in Onaylanmasıdır 09:02
Prof. Dr. Mehmet Çelik - Lozan, Sevr'in Onaylanmasıdır 212 izlenme - 2 yıl önce Ülke TV'nin kıdemli sallama tarihçisi Prof.Dr.Mehmet Çelik bu sefer kankası Turgay Güler'le birlikte Lozan barış antlaşmasına sarıyor. Sitede Mustafa Armağa'nın yine aynı ezber Lozan lafları ile ilerleken durdurulduğu bir video daha eklemiştim profilimden izleyip aynı cevabı bu adama da yapıştırabilirsiniz.
Prof. Dr Mehmet Çelik - Dış Güçler Nasıl Bir Türkiye İstiyor 02:38
Prof. Dr Mehmet Çelik - Dış Güçler Nasıl Bir Türkiye İstiyor 176 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr Mehmet Çelik - Dış Güçler Nasıl Bir Türkiye İstiyor
Prof. Dr. Mehmet Çelik - Bu Dinin Yakasından Düşün! 01:23
Prof. Dr. Mehmet Çelik - Bu Dinin Yakasından Düşün! 192 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Mehmet Çelik - Bu Dinin Yakasından Düşün!
Kur'an Anlaşılmaz Diyenlere 00:41
Kur'an Anlaşılmaz Diyenlere 154 izlenme - 2 yıl önce Kur'an Anlaşılmaz Diyenlere [Prof. Dr. Mehmet Çelik]
Sıradışı Tarih | Ermeni Meselesi - Haşim Kılıç'ın Açıklamaları | Prof.dr.mehmet Çelik 01:28:49
Sıradışı Tarih | Ermeni Meselesi - Haşim Kılıç'ın Açıklamaları | Prof.dr.mehmet Çelik 298 izlenme - 2 yıl önce Sıradışı Tarih'te Bu Hafta Turgay Güler'in Konuğu Prof. Dr. Mehmet Çelik Ve Savcı Sayan Oldu. Programda Ermeni Meslesi, Aym'nin Verdiği Karar Ve Tarihsel Süreç Konuşuldu.
Prof. Dr. Mehmet Çelik - İslam Dünyasındaki Şekilcilik 04:46
Prof. Dr. Mehmet Çelik - İslam Dünyasındaki Şekilcilik 169 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Mehmet Çelik - İslam Dünyasındaki Şekilcilik
Erdoğan İle Begoviç Arasındaki Anı Ağlattı 04:27
Erdoğan İle Begoviç Arasındaki Anı Ağlattı 136 izlenme - 2 yıl önce İnternet Adresimiz Http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: Https://twitter.com/suskunmedya Sıradışı Tarih Program...
Sıradışı Tarih Prof. Dr. Mehmet Çelik - Nusayrilik Nedir? 13:17
Sıradışı Tarih Prof. Dr. Mehmet Çelik - Nusayrilik Nedir? 132 izlenme - 2 yıl önce Sıradışı Tarih Prof. Dr. Mehmet Çelik - Nusayrilik Nedir?
Hd | Türkiye'yi Kimler Karıştırıyor? | Prof.dr.mehmet Çelik | Sıradışı Tarih | 14.03.2014 01:45:28
Hd | Türkiye'yi Kimler Karıştırıyor? | Prof.dr.mehmet Çelik | Sıradışı Tarih | 14.03.2014 143 izlenme - 2 yıl önce 1980 Olayları Niçin Yeniden Getirilmek İsteniyor, Provokatör Gruplar Neden Hükümet (akp) Karşıtı Slogan Ve Davranışlarda Bulunuyor, Türkiye Üzerinde Oynanan ...
Cami'de Bira İçilmesinden Eğitim Sistemine Kadar Bir Kesit 03:17
Cami'de Bira İçilmesinden Eğitim Sistemine Kadar Bir Kesit 67 izlenme - 1 yıl önce Ülke TV'de yayınlanan Sıradışı Tarih programında son işlenen konu ''Batının İkiyüzlülüğü'' fakat konu Cami'de bira içilmesinden, eğitim sisteminden ve kızların mini etek giymesinden açılıyor ve devam ediyor.
Yetiştirdiğiniz Nesillerin 1000 Yıllık Tarihi 01:47
Yetiştirdiğiniz Nesillerin 1000 Yıllık Tarihi 110 izlenme - 3 yıl önce Yalan Yazan Tarih Utansın
Prof. Dr Mehmet Çelik - İbadetlerin İçi Boşaltılarak, Kilise Görevi Yüklendi! 06:36
Prof. Dr Mehmet Çelik - İbadetlerin İçi Boşaltılarak, Kilise Görevi Yüklendi! 81 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr Mehmet Çelik - İbadetlerin İçi Boşaltılarak, Kilise Görevi Yüklendi!
Prof. Dr.Mehmet Çelik - İngilizlerin Ülkemizin Kurtulmasındaki Rolü 05:56
Prof. Dr.Mehmet Çelik - İngilizlerin Ülkemizin Kurtulmasındaki Rolü 83 izlenme - 2 yıl önce Bir bilgisayar hatası sonucu profesör olmuş hocamız Mehmet Çelik bu seferde saz arkadaşı Turgay Güler'le kendi kuyruk acıları ve egolarını dindirmek için akıl almaz mantık anlamaz iftiralarda bulunuyor. Kendisinin bir de İslam profesörü) olduğunu hatırlatalım. İftarının vebali en iyi onun bilmesi gerekir.İzleyelim.
 Milletimizin Zihni İşgal Altındadır - Prof. Dr. Mehmet Çelik 10:56
Milletimizin Zihni İşgal Altındadır - Prof. Dr. Mehmet Çelik 69 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Mehmet Çelik'in Ülke tv'de katıldığı programda milletimizin zihni ile ilgili yorumlarını dinliyoruz. Adamın konuşma tarzı da gerçekten çok etkileyici.
Prof. Dr Mehmet Çelik - Zerre Miktar Şer İşleyen Karşılığını Görecektir! 04:33
Prof. Dr Mehmet Çelik - Zerre Miktar Şer İşleyen Karşılığını Görecektir! 25 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr Mehmet Çelik - Zerre Miktar Şer İşleyen Karşılığını Görecektir!