Hoşgeldiniz!

sırılsıklam

Alper Ayyıldız - Ağustos Sırılsıklam 03:26
Alper Ayyıldız - Ağustos Sırılsıklam 97.710 izlenme - 5 yıl önce Söz: Alper Ayyıldız - Müzik: Ömer Oral
Bir Zamanlar Star Tv - Eğlence Sırılsıklam (1993) 04:28
Bir Zamanlar Star Tv - Eğlence Sırılsıklam (1993) 4.507 izlenme - 5 ay önce Sitede örneği bulunan programın başka bir bölümünden kesitler. Yine beş beden büyük kıyafetler var, kaslı abiler, tangalı-jartiyerli hostesler, ıslanan sunucu, analog fotoğraf makinesi ve kol saati hediyeli samimi yarışma var ama Rtük yok, yasak yok, terbiye tellalları yok.
İbrahim Erkal-Sırılsıklam Aşık Olsam (Full Damar) 03:13
İbrahim Erkal-Sırılsıklam Aşık Olsam (Full Damar) 109.712 izlenme - 10 yıl önce
Sırılsıklam Aşık Olsam Damar Arabesk 03:13
Sırılsıklam Aşık Olsam Damar Arabesk 5.035 izlenme - 7 yıl önce sırılsıklam damar arabesk
Sırılsıklam - 1. Bölüm (1998) 42:33
Sırılsıklam - 1. Bölüm (1998) 2.347 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yıllar türk dizileri serimize şimdi de sırılsıklam ile devam ediyoruz. Küçük bir uyarı yapalım: bilinçaltının derinliklerine inmek istemeyenler lütfen izlemesin. tüm samimiyetimle söylüyorum, birkaç damla tuzlu gözyaşı yalıyorum şu an bu açıklamayı yazarken. çok şey hatırladım çok.. Kötülükler arasında kalmış ama kötülük nedir bilmeyen bir insan İbrahim ve onun çevresinde dönenler: Aşklar, oyunlar, zorluklar ve bitmek bilmeyen dertler. Dizinin baş rol oyuncusu İbrahim'i İbrahim Erkal canlandırıyor.
Alper Ayyıldız - Ağustos Sırılsıklam 03:26
Alper Ayyıldız - Ağustos Sırılsıklam 4.520 izlenme - 4 yıl önce Bilmem hangi rüzgar attı? Nereden esti tuttum? Hangi dalga sayesinde kıyıma kadar vurdun? Dön nereden geldiysen eğer oraya. Söyleyeceklerini suya yaz. Okunabilir ama bu çok zor bir ihtimal. Dokunabilir. Kağıt denizi gözler ıslatır. Yenilebilir ama yutulabilir değil. Dibinde yüzenin karşısında. Bu nasıl bir sır? Sahte parantezler açma sakın! Nokta kadar dürüst olamadın. Ey anam ey yine beni kandırdın. Nefesini tut. Son sözlerini de yut. Ölümün önüne yürek koyamadın. Gel yine gel, ben seni kandırmam. Buradaysan hep kal benim ol. Bu evde hazır yerin var. Korkarsan yine kal benim ol. İkimiz için yüreğim var. Sanırım bu seni son defa görüşüm. Ağustos sırılsıklam. Eylülü sen nereden bilesin? Kabası alınmış bir ev gibiyim, uzaktan bakınca temiz. Dokunan anlar ancak gizlenilmiş kirliliğimi. O perde aslında hakiydi, zamanla kahverengileşti. Parmakların anlatmalı. Bu sessizlik sakın kulaklarını aldatmasın. Parmak uçlarınla yürü hatıralar uyanmasın. Şu an kendini yalnız bildiğin kadar kalabalıktasın. Korkuyorsun farkındayım. Geri adım at ya da korkuna kaşları çat. Yüzleşmeye değecek bu inat. E hadi göster yüreğin varsa. Nefesini tut. Son sözlerini de yut. Öldürmez seni aşk.
İbrahim Erkal Müthiş Ayar - Sırılsıklam (1998) 04:38
İbrahim Erkal Müthiş Ayar - Sırılsıklam (1998) 1.603 izlenme - 3 yıl önce Sevdiği kadının asker arkadaşı ile evlendiğini duyan İbrahim soluğu düğün salonunda alır. Akabinde Türk sinemasına repliklerine taş çıkaracak sözler ortaya çıkar. Bu ayarı yiyen hanım kızımız yine ağlamaklı olmuştur.
Sırılsıklam Dizisi 1. Bölüm 42:33
Sırılsıklam Dizisi 1. Bölüm 942 izlenme - 1 yıl önce Bu Nostaljik Dizinin Bir Bölümünü Rahmetli İbrahim Erkal'ın Anısına Paylaşıyorum Seni Hiçbir Zaman Unutmayacağız
Sırılsıklam Olsun O Forma 00:24
Sırılsıklam Olsun O Forma 4.099 izlenme - 9 yıl önce haydi bastır Şanlı kanarya ölümüne saldır kanarya yenilsen bile maçın sonunda sırılsıklam olsun o forma! ohhh! :)
ellerimde çiçekler 03:52
ellerimde çiçekler 2.637 izlenme - 7 yıl önce
İbrahim Erkal & Emine Ün - Sırılsıklam (Hülya Avşar Show) 03:04
İbrahim Erkal & Emine Ün - Sırılsıklam (Hülya Avşar Show) 2.703 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Erkal & Emine Ün - Sırılsıklam (Hülya Avşar Show)
Alper Ayyıldız - Ağustos Sırılsıklam 03:26
Alper Ayyıldız - Ağustos Sırılsıklam 1.673 izlenme - 4 yıl önce Alper Ayyıldız - Ağustos Sırılsıklam
Yangın Söndürme Tatbikatında İtfaiye Müdürünü Sırılsıklam Etmek 01:00
Yangın Söndürme Tatbikatında İtfaiye Müdürünü Sırılsıklam Etmek 1.275 izlenme - 4 yıl önce Yozgat Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, yeni alınan 4 yeni itfaiye aracının tanıtımını yaptı. Bu kapsamda düzenlenen ve gerçeğini aratmayan yangın söndürme tatbikatı sırasında patlayan hortumdan çıkan basınçlı su, itfaiye müdürünü yere düşürüp, sırılsıklam yaptı. Ayrıca 30.saniyedeki adam 'ne yapıyor lan bu liseli ?' denecek cinsten abartmış.
Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve  Kezban Sevgilisi 02:40
Çılgın Sevgililer - Kıskanç Mahmut Tuncer ve Kezban Sevgilisi 1.592 izlenme - 3 yıl önce Remzi Jöntürk'ün yönetmenliğini yaptığı, başrolünde Mahmut Tuncer'in yer aldığı 1983 yapımı tek kelimeyle kült bir film olan Can Kurban filminden kesitler.
Kahvenin Önünden Geçen Kızı Butiğe Satmak 03:26
Kahvenin Önünden Geçen Kızı Butiğe Satmak 1.500 izlenme - 3 yıl önce Harika Avcı, köy kahvesinin önünden geçerek üvey babası Turgut Özatay'ı utandırır. Bu utancı kaldıramayan Turgut Özatay, cüzi bir miktar karşılığında kızını butiğe satar. İzliyoruz...
Terzi Despina 00:26
Terzi Despina 1.229 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
 İbrahim Erkal - Sırılsıklam 03:11
İbrahim Erkal - Sırılsıklam 243 izlenme - 10 ay önce
head over heels fragmanı 1 00:29
head over heels fragmanı 1 2.293 izlenme - 7 yıl önce sanat eserleri restorasyonu ile uğraşan amanda monica potter new york'ta çok gösterişli bir apartman dairesini dört top model genç kızla paylaşmaya başlar. bu dört genç mankenin gösterişli yaşamlarına uyum sağlamakta sıkıntı çeken amanda asıl sıkıntıyı -hep böyle birisi karşıma çıksın... diye dua ettiği rüyalarının erkeği komşuları yakışıklı jim watson'a freddie prinze jr. gönlünü kaptırınca yaşamaya başlar. etrafında tüm erkeklerin peşlerinde koştuğu dört manken varken onun kendisi ile i
İbrahim Erkal'ı Sarhoş Edip Ona Hallenmek - 1998 03:13
İbrahim Erkal'ı Sarhoş Edip Ona Hallenmek - 1998 1.050 izlenme - 3 yıl önce 1998 yapımı dizimizi Sırılsıklam'ın baş kahramanı İbrahim Erkal bir ilke imza atmak üzeredir. Evet bu sefer kurban, köyden şehire yeni gelmiş bir kız değil bir erkektir. Alkolün etkisi ile kendinden geçen İbrahim, kendini onu kötü emellerine alet edecek olan kızın kollarında bulur. Bunu gören kız arkadaşı, Hülya Koçyiğit sekmesi ile olay yerinden ağlayarak uzaklaşır. Ayıkla şimdi pirincin taşını...
Yaşar Usta Ekolünden Yetişmiş Bir Güvenlik Görevlisi Olmak - İbrahim Erkal 02:53
Yaşar Usta Ekolünden Yetişmiş Bir Güvenlik Görevlisi Olmak - İbrahim Erkal 1.143 izlenme - 3 yıl önce İbrahim aylardır işsizdir ve artık güzel bir iş bulmanın mutluluğu içerisindedir. Yalnız bu mutluluğu sadece bir gün sürer. Milyarder, hem para hem de taş gibi bir kızın babası Ayhan Bey İbrahim'i işten kovar. Bunu duyan İbrahim adeta bir Yaşar Baba edası ile önce personel müdürüne akabinde büyük patrona postayı koyar.Sonunda yerde kayan silahlar ve Mr & Mrs Smith filmine taş çıkartan iki gencin müthiş performansı ile bölüm biter.
İbrahim Erkal - Esra Balamir (Sırılsıklam 1999) 03:12
İbrahim Erkal - Esra Balamir (Sırılsıklam 1999) 636 izlenme - 3 yıl önce Esra Balamir'in liseden yeni mezun olduğu yıllar. Karşısında o zamanların en büyük şöhretlerinden Erzurum'un İbrahim Erkal'ı. Hava güzel, mekan güzel dizi çekiyoruz bahanesi ile bir klip bedavaya getirilir. Bir taşla iki kuş diye işte ben buna derim
İbrahim Erkal - Sırılsıklam (Full Albüm1998) 48:05
İbrahim Erkal - Sırılsıklam (Full Albüm1998) 316 izlenme - 1 yıl önce İbrahim Erkal - Sırılsıklam (Full Albüm1998) DÖNEMEM 00:00 SEN ALDIRMA 05:21 YAZIK BANA 10:05 SIRILSIKLAM 15:04 GÜLLERE KÜSTÜM 18:14 GAVURUN KIZI 23:00 AŞKIM 26:20 VIDI VIDI 30:47 PALANDÖKENDE AŞK 33:52 KUZUM 37:19 ASLANLAR GİBİ 41:56 KIR ÇİÇEĞİM 45:11
Sizler İçin Seçtiklerim - İsyankar41 13:32
Sizler İçin Seçtiklerim - İsyankar41 2.601 izlenme - 9 yıl önce özellikle sevgilisinden ayrılan bayanlara bu videom
Sana Sırılsıklam Aşığım İpeğim:):) 03:43
Sana Sırılsıklam Aşığım İpeğim:):) 2.542 izlenme - 9 yıl önce seni deli gibi seviyorum aşkım.sevmek seninle güzel, anlamlı. seninle sevgi var, aşk var..
Soyulurken Altına İşemek 00:46
Soyulurken Altına İşemek 786 izlenme - 4 yıl önce Soyulan kardeşimiz korkudan altına işiyor ve titiz biri olan hırsızımız çişin üstüne düşen paraları cüzdana koyup vermesini istemesi ile olaylar gelişiyor.
Dizi İçinde Klip Çekmek - İbrahim Erkal (1998) 07:30
Dizi İçinde Klip Çekmek - İbrahim Erkal (1998) 767 izlenme - 3 yıl önce Canım ciğerimiz Erzurum'un medar-ı iftihar İbrahim abimiz, kız arkadaşı Mine ile her bir araya geldiğinde Sırılsıklam dizisi izleyicilerine klip tadında görüntüler vermektedir. Denizde, teknede, karada müthiş sesiyle bizlere bir resital sunan İbrahim'i alkışlarla izliyoruz.
İbrahim Erkal & Esra Balamir - Aslanlar Gibi (Sırılsıklam Dizisi 1999) 03:12
İbrahim Erkal & Esra Balamir - Aslanlar Gibi (Sırılsıklam Dizisi 1999) 620 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Erkal'ın kendisi gibi tuaf ve enterasan olan hal ve hareketlerini izleyeceğimiz bu video klibi ve nostaljik şarkısını sabatçının tüm samimiyeti ile gerçekleştirdiği dans figürlerinin ne amaçla yaptığını sorgulamadan beğenerek izliyoruz efendim. İyi seyirler, iyi dinlemeler.
Aldatılmış Kızı İkna Yöntemi - İbrahim Erkal 01:57
Aldatılmış Kızı İkna Yöntemi - İbrahim Erkal 598 izlenme - 3 yıl önce Yatakta bile basılsan mutlaka bir bahanen olmalı mantığını hayat felsefesi edinmiş İbrahim, kız arkadaşına geçen gece yanındaki kızla sandığı gibi bir yakınlaşmanın olmadığı konusunda ikna etme çabası içindedir. Biraz dil, biraz ibrahimce söylemler kız arkadaşının içini rahatlatır. Ve artık esas kızımız ikna edilmiş, oltaya gelmiştir. Pirivisli on geçen gece; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/93743/ibrahim-erkali-sarhos-edip-ona-hallenmek-1998