Hoşgeldiniz!

şirine

7 Saniyede Yaşamdan Soğumak İsteyen 00:06
7 Saniyede Yaşamdan Soğumak İsteyen 303.443 izlenme - 5 yıl önce 7 Saniyede Hayattan Soğumak - Süslü Şirin ve Şirin 7 saniyede bizleri hayattan soğutan bu iki insan'ı dikkatle izliyoruz efenim..
Şirinler Çocuk Şarkıları - Şirine 03:08
Şirinler Çocuk Şarkıları - Şirine 50.862 izlenme - 3 yıl önce Kötü büyücü gargamel'e karşı mücadele eden minik mavi şirinlerin şarkısını dinleyelim. Keyifli seyirler. Hemen abone olmak için: http://www.izlesene.com/sirinlerfanclub
Kürtçe Çizgi Film Derlemesi 00:57
Kürtçe Çizgi Film Derlemesi 5.017 izlenme - 2 yıl önce Evet kürtçe çizgi film derlemesini izliyoruz. Şirinenin saçları nedense siyahlaşmış.
Şirinler - Romeo ve Şirine 22:35
Şirinler - Romeo ve Şirine 12 izlenme - 2 gün önce Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Ne Çiçek Ne Çelenk 12:48
Şirinler - Ne Çiçek Ne Çelenk 10 izlenme - 2 gün önce Zavallı Tembel Şirin artık uyuyamamaktadır. Son anlarını yaşamakta olduğuna inanır ve önceden yapmaya üşendiği tüm heyecan verici şeyleri yapmaya koyulur.
Şirinler - Minnettar Şirin 12:32
Şirinler - Minnettar Şirin 9 izlenme - 2 gün önce Usta Şirin, Sakar Şirin'i korkunç bir sondan kurtarır. Sakar Şirin kurtarıcısına ebedi bağlılık yemini eder ve borcunu ödemek için elinden geleni yapar. Garip sonuçlarıyla birlikte. Sakar Şirin'in iyi niyetli felaketlerini durdurmak için usta bir plana ihtiyaç vardır. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şevin - Gul Şirine 04:46
Şevin - Gul Şirine 2.092 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bejn Çıkış Tarihi: 23.05.2012 Kürtçe Müzik
Türkiyenin En Duygusal Türküsü 04:10
Türkiyenin En Duygusal Türküsü 1.740 izlenme - 3 yıl önce Türkiyenin En Duygusal Türküsü
Şirinler 2000 Kaseti (39 Dk) 39:25
Şirinler 2000 Kaseti (39 Dk) 2.009 izlenme - 3 yıl önce Sene 2000. O dönemlerde kaset satışları peynir ekmek gibi satmaktaydı.Her gün çıkan yeni bir şarkıcı, kaseti satmasa bile bir şekilde meşhur olmayı başarabiliyordu. İşte bu dönemde fırsattan istifade çocukların çok sevdiği Şirinler'e özel bir kaset yapılması planlandı fakat bunun için bir şarkıcının şarkıları söylemesi gerekir diye düşünüldü. İlk başta teklif o dönem çocukların en sevdiği isim olan (tabi şimdilerde değil) Ham Çökelek'le star olmuş Atilla Taş'a gelmişti.Atilla Taş gelen teklif parasının az olduğunu düşünüp kabul etmemişti.Daha sonra Mustafa Sandal ve bir çok şarkıcıya da teklif gitmiş olsa da kabul eden olmamıştı. Daha sonra şirinleri seslendirecek bir dublör bulunup şarkıları söylemesi sağlandı. Kaset, 2000 yazında çıktı ve birden çok satmaya başladı.Öyle ki çocukluğumuzda elbet bir çoğumuz bu kaseti almışızdır. Ben de sizlere bu nostaljik kaseti paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Şirinler - Sevimli Şirinlerin İntikamı 12:32
Şirinler - Sevimli Şirinlerin İntikamı 8 izlenme - 2 gün önce Orta çağlarda bir savaş.. Sıcak takipte olan zırhlı şövalyeler yanlışlıkla Şirin Köyü'nü yerle bir ederler. Bu nedenle küçük bir Şirin grubu bu haksızlığın intikamını almaya karar verir. Şirin Baba bunun insanlara özgü bir tepki olduğunu düşünmeyecek midir? Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 00:06
Şirin Baba - Pezevenklerin Elinden Aldım 1.061 izlenme - 3 yıl önce Şirin Baba, Şirine'ye çok kızmış belli ki. İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe'nin Şirinler uyarlamasını izliyoruz.
Şirinler'in Şarkısı 01:02
Şirinler'in Şarkısı 1.343 izlenme - 3 yıl önce Şirinler'in insanın içinde yaşama sevinci yaratan güzide şarkısı. Mesut Bahtiyar' ın notu: Ulan iyi çocuk olduk, ormanda şirinleri göremedik. Kandırdınız bizi. Yumruğumla öldürürüm sizi.
Şirinler - Son Gülen İyi Güler 12:48
Şirinler - Son Gülen İyi Güler 6 izlenme - 2 gün önce Gargamel, Şirinler'den kurtulmak için yeni bir plan yapar. Şirinler'i çaresizce kahkahalara boğacak parlak bir toz. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Jokey'in En İyi Esprileri 01:57
Şirinler - Jokey'in En İyi Esprileri 4 izlenme - 2 gün önce Huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını takip edin. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Şirin Baba'nın Düğünü 22:31
Şirinler - Şirin Baba'nın Düğünü 4 izlenme - 2 gün önce Çiçek perisi Şirin Köyü'ne geldiğinde, tüm Şirinler onun güzelliğine ve zekasına vurulurlar. Sonra da kendileri için bir tür Şirin Anne olacağını öğrenirler. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Sebaheddin Xoce - Gul Şirine 03:48
Sebaheddin Xoce - Gul Şirine 975 izlenme - 6 yıl önce
leyla ile mecnun - şirin'e takilan leyla'nin kalbi atar mecnun.. mecnun.. 04:11
leyla ile mecnun - şirin'e takilan leyla'nin kalbi atar mecnun.. mecnun.. 862 izlenme - 6 yıl önce
Şirinler - Gökyüzü Yıkılıyor 12:48
Şirinler - Gökyüzü Yıkılıyor 3 izlenme - 2 gün önce Korkak Şirin gökyüzünün yıkılmakta olduğunu bağırarak köye girer. Şirin Baba kontrol edilemez hapşırık krizlerine kapılmıştır. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Gelecek Taşı 12:47
Şirinler - Gelecek Taşı 3 izlenme - 2 gün önce Sakar Şirin garip bir taş bulur. Taşın içinde, olacak olan olayları görebilmektedir. Ancak geleceğin bir kısmını bilmek kötü şans getirir.
27 Nefes Aktan & Kadir Ve Şirine Armagan Olsun 02:42
27 Nefes Aktan & Kadir Ve Şirine Armagan Olsun 1.969 izlenme - 8 yıl önce 27 nefes aktan & kadir ve şirine armagan olsun
Tiridine Tiridine Şirine Bandım 03:56
Tiridine Tiridine Şirine Bandım 1.135 izlenme - 9 yıl önce tiridine tiridine şirine bandım
Feleknaz Şirine 05:10
Feleknaz Şirine 341 izlenme - 4 yıl önce Feleknaz Şirine
Şirinler - Şirinler Labirentte 12:41
Şirinler - Şirinler Labirentte 2 izlenme - 2 gün önce Şakacı Şirin, meşhur yok olan kutu numarasının yaratıcısı Muhteşem Melchior'la tanışmayı çok istemektedir. Gargamel, Melchior'un şaşırtıcı labirentinin içinde Şirinler'i yakalayabilecek midir? Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirinler - Şüpheli Şirin 12:47
Şirinler - Şüpheli Şirin 2 izlenme - 2 gün önce Gözlüklü Şirin'in, Gargamel'i Şirin Köyü'ne getirdiğine inanır mıydınız? Elbette getirmedi. Ancak diğerleri ondan şüphelenmektedirler. Şirinler Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.
Şirine 02:36
Şirine 531 izlenme - 9 yıl önce ne açıklamasaı bee
Zilan u Derman - Şor Şirine 03:35
Zilan u Derman - Şor Şirine 635 izlenme - 6 yıl önce
Şirine Ve Bebek Şirin Boyama 00:40
Şirine Ve Bebek Şirin Boyama 260 izlenme - 4 yıl önce Http://www.sadeceoyunlar.com/sirine-ve-bebek-sirin-boyama.html
Şirinler 8 Bit Atari Oyunu (1982 ) 03:47
Şirinler 8 Bit Atari Oyunu (1982 ) 237 izlenme - 3 yıl önce Bizim atari dediğimiz (atari firması da battı ya,neyse) video oyunları fi tarihinde moda olmuş. 1982 tarihli oyunda eleman ilk canıyla oyunu tamamlıyor, sonraki 5 canını da heba ediyor. Oyun bu günü ölçütleriyle, komik denecek kadar basit.
Sercan Esmer Nawete,,şirine,, 06:04
Sercan Esmer Nawete,,şirine,, 340 izlenme - 6 yıl önce esmer nawete şirine,,heskıranate,,bırine,,
Serseriden Şirinesine.... 04:19
Serseriden Şirinesine.... 784 izlenme - 9 yıl önce serseriden Şirinesine....seni seviyorum aşkım