Hoşgeldiniz!

Sırıtmak Videoları İzle

 Genç'in Meclis Başkanını Ağlatması 01:51
Genç'in Meclis Başkanını Ağlatması 11.367 izlenme - 1 yıl önce Bağımsız Milletvekili Kamer Genç meclis başkanını ağlatıyor.
Değerli - Son Gülen İyi Güler 01:26
Değerli - Son Gülen İyi Güler 6.332 izlenme - 2 yıl önce 80'li yılların en nev-i şahsına münhasır çizgi film karakterlerinden biriydi Değerli...Sahibinin yanında iyi,sadık bir köpek,dışarı çıktığı zaman ise tam bir anarşist...Kurulu düzene çomak sokmak gibi bir saplantısı olan Değerli kötü bir köpek miydi?Asla...Sadece hakedene hakettiğini verir,son gülenin iyi güleceğini öğretirdi bizlere...O pis gülümsemeni asla unutmadık Değerli...Kih kih kih kih...
Meme Meraklısı Maymun - ABD 00:20
Meme Meraklısı Maymun - ABD 2.254 izlenme - 2 yıl önce Sacramento'da yayın yapan Fox 40 kanalı muhabirlerinden Sabrina Rodriguez, bir festivalin tanıtımını yapıyordu. Canlı yayın konuğu ise Mickey adlı bir babundu. Ancak Mickey, rahat durmadı ve yayın başlar başlamaz elini Rodriguez'in memelerinin üzerine koydu ve yayın boyunca da çekmedi. Babunun yüzündeki yüzsüz "sırıtış" ise gözlerden kaçmadı.
10.000 Kaplan Gücünde Gazete Katlamak 01:34
10.000 Kaplan Gücünde Gazete Katlamak 238 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Alcan'ın sunduğu Ülkede Bu Sabah programında reytinglerden yararlanıp sanal reklam almamak için Hürriyet gazetesini kese kağıdı katlar gibi katlamaya çalışan ve sırıtarak izleyicilere açıklayan spiker.
Tenk Yu Veri Maç Çarparım Geri Kaç 00:16
Tenk Yu Veri Maç Çarparım Geri Kaç 81 izlenme - 2 yıl önce Kameraya hariçten şov yapan velet muhabiri kızdırıyor...
Reşitin Korkunç Sırıtışı 00:04
Reşitin Korkunç Sırıtışı 19 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Arkadaşlar Bu Videoda Reşitin Sırıtışını Her Zaman Göremezsiniz... Abone Olmayı Unutmayın:)