Hoşgeldiniz!

Sirkeci Videoları

Yeni Nesil Şanzelize, Cafe de More 02:47
Yeni Nesil Şanzelize, Cafe de More 30.536 izlenme - 3 ay önce Nargile, yer sofrası, belden bağlamalı süsler... Ülkemizde artan Arap turist popülasyonunda pazar payı sahibi olmak isteyen kafe işletmecileri daha önceden denenen "Disko Cafe" sektörüne yeni eklemeler yaparak piyasaya sürüyor. Devam videolarının gelmesi temennilerimizle.
Yılmaz Vural Hoca Adres Tarif Ediyor 01:47
Yılmaz Vural Hoca Adres Tarif Ediyor 1.456 izlenme - 2 yıl önce 3 büyükler dışında ligde çalıştırmadığı takım kalmayan Türk futbolunun efsane hocası Yılmaz Vural'ın gençliğinde Almanya ellerinden Yeşilçam'a göz kırptığı sahneler.
Sarı Mercedes - Burhan Pazarlama 01:29
Sarı Mercedes - Burhan Pazarlama 1.147 izlenme - 2 yıl önce Başrolünü İlyas Salman'ın oynadığı sarı mercedes filminden bir sahne. Satışı yapan kişi, kadıköy-eminönü ve kadıköy-sirkeci vapurlarının tanınmış siması Burhan Pazarlama'dır.(Burhan Demircan) 57 yıldır pazarlama işi yapan, 40 yıldır aynı vapur hattında binbir çeşit ürün satmış kişidir. kalan6'da tv market'in ilk zamanlarında satış yapmıştır. Kendisi tez konusu olarak ele alınmış bir pazarlamacı dehasıdır. vapurlarda konulan son yasaklarla beraber artık vapurda satış yapamıyor, ancak iskelenin karşısında satışlarına devam ediyor. Özcesi, Burhan pazarlama, şehrin belleğidir... En bilinen sözleri: "bakın çok enteresan" "ben size yanlis yapamam, burhan pazarlamada yanlis olmaz" "beni bilenler bilir" "dağların ardından burhan pazarlama..." "kısa gözlü çekik gözlerin diyarından; dağların ardından" "satın almaya utananlar için dışarıda bekliyor olacağım" Burhan pazarlamanın bazı kayıtları için: İskele karşısında tablet satışı https://www.facebook.com/photo.php?v=1775388877131&set=vb.118362824904522&type=2&theater Vapurda kalp-ayakkabı satışı: http://www.youtube.com/watch?v=MyKiCSz8yZc Burhan pazarlamanın kim milyoner olmak ister'de soru oluşu: http://www.youtube.com/watch?v=lFwe8BfJDTI
T1 Kabataş - Bağcılar Tramvay Hattı (1992) 10:12
T1 Kabataş - Bağcılar Tramvay Hattı (1992) 809 izlenme - 2 yıl önce lk bölümü olan Sirkeci-Aksaray arası 1992 yılında açılan hat, önce Topkapı ve Zeytinburnu' na daha sonra Eminönü' ne bağlanmış, son olarak 29 Haziran 2006 tarihinde Kabataş bağlantısı ile Taksim-Kabataş Fünikülerine dolayısı ile Taksim-4.Levent metrosuna bağlanarak 4.Levent' ten Havalimanı' na kesintisiz raylı ulaşım sağlanmıştır. T1 Hattı 2006 yılında hizmete alınan T2 Zeytinburnu - Bağcılar hattı ile 3 Şubat 2011'de birleşerek Kabataş'tan Bağcılara kesintisiz ulaşım sağlandı. İstasyonlar : Kabataş, Fındıklı, Tophane, Karaköy, Eminönü, Sirkeci, Gülhane, Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Laleli, Aksaray, Yusufpaşa, Haseki,Fındıkzade, Çapa-Şehremini, Pazartekke, Topkapı, Cevizlibağ-A.Ö.Y, Merkez Efendi, Akşemsettin, Mithatpaşa, Zeytinburnu, Mehmet Akif, Merter Tekstil Sitesi, Güngören, Akıncılar, Soğanlı, Yavuz Selim, Güneştepe, Bağcılar (alıntıdır)
İlk Radyo Yayını 00:31
İlk Radyo Yayını 225 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde yapılan ilk radyo yayını. 5. saniyeden itibaren ise Ankara Radyosu'nun yaptığı test yayınlarından birinin ses kaydı var. İki dosya da kısa süreli olduğu için bir arada gönderdim.
İstanbul Sirkeci - Halkalı Banliyö Seferi 03:02
İstanbul Sirkeci - Halkalı Banliyö Seferi 276 izlenme - 2 yıl önce Sirkeci- Halkalı arası çalışan banliyö trenleri çok bakımsızdı. Bakırköy- Sirkeci arasında büyük yoğunluk yaşanan trenlerin Florya, Menekşe arası yolcusu azalıp vagonları tenhalaşırsa da yaz ayların Cumartesi, Pazar günleri, Florya da hizmet veren Güneş ve Belediye plajlarına olan rağbet nedeniyle plaj yolcusuyla kalabalıklaşırdı. Mesai günlerinde trenler sabah ve akşam saatlerinde öylesine dolardı ki kapılar kapanmaz yolcular, bilhassa gençler dışarı sarkarlar, hatta trenden düşenlere bile rastlanır, gazetelere fotoğraflı haber olurlardı.
İbrahim Sadri 06:17
İbrahim Sadri 876 izlenme - 8 yıl önce sirkeciden tren gider!!!
Yurdal 01:31
Yurdal 583 izlenme - 9 yıl önce bağlama öğrencim avukat yurdal gül'den iki türkü
Sefarad - Sirkeci 03:26
Sefarad - Sirkeci 333 izlenme - 5 yıl önce
Sirkeci Banliyö Bölgesi 2 11:10
Sirkeci Banliyö Bölgesi 2 213 izlenme - 7 yıl önce
Sefarad - Las Kaminos De Sirkeci 03:26
Sefarad - Las Kaminos De Sirkeci 224 izlenme - 5 yıl önce
Sefarad - Sirkeci 03:26
Sefarad - Sirkeci 96 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Sefarad Çıkış Tarihi: 11.06.2003 Pop Şarkı Sözleri: Sirkeci'nin çiçekçisi gülmesene halime Gül mü alsam papatya mı ben edalı yarime Bu günlerde ne seviyor dünya güzeli kızlar Gül de güzel papatya da veremedim ki karar İndim garda sirkecide almak için çiçek Gül de güzel papatya da alsam hepsini ona
Alpay - Sirkeci Garı 02:56
Alpay - Sirkeci Garı 108 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşka Dair Çıkış Tarihi: 21.12.2011 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: bir yanda kahredici bir yanlızlık bir yanda trenler durur sirkeci garı yalnız bir kadın düşüyor yalnızlığımın üstüne sirkeci garında trenler insan doluyor bir taraf yalnızlıktan yakınır ötekiler umarsız derken yalnız bir kadın düşüyor yalnızlığımın üstüne şimdi biz onlardan kalabalığız
 Tramvay İle Otobüs Çarpıştı 04:23
Tramvay İle Otobüs Çarpıştı 53 izlenme - 3 yıl önce Sirkeci’de tramvay ile belediye otobüsü çarpıştı. Kazada otobüste bulunan bazı yolcular hafif şekilde yaralandı. Kaza, Sirkeci Ankara Caddesi girişinde saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Alınan bilgilere göre Aksaray istikametinde sefer yapan bir tramvay, ışıklarda belediye otobüsü ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle tramvay raydan çıktı. Olay yerine gelen belediye ekipleri raydan çıkan tramvayı tekrardan raya oturtmaya çalıştı. Kazada belediye otobüsünde bulunan bazı vatandaşlar hafif şekilde yaralandı. Aksayan tramvay seferleri ise yapılan çalışmaların ardından devam etti.
Tartışmaları Çirkinleşmeden Kazanmanın Yolları 03:52
Tartışmaları Çirkinleşmeden Kazanmanın Yolları 75 izlenme - 2 yıl önce Herkese Sahte Arap Kanalımdan Merhabalar.Bugün Yagmur Yılmaz yanımda ve size tartışmaları kazanmanın yollarından bahsedeceğiz Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Girdiğiniz Tartışmaları Çirkinleşmeden Kazanmak İçin Mutlaka Bilmeniz Gereken 8 Yöntem 1. Kazanmak için karşınızdakilerin düşüncelerine saldırmayın. Karşınızdakilerin düşüncelerine saldırmak onların damarına basmaktan başka hiçbir işinize yaramaz ve iki taraf da ''ya savaş ya terket'' tavrına bürünür. 2. Nazik olun. Tartışmalar her zaman mantık çerçevesinde gelişmeyebilir. Fakat siz, karşınızdakilerin fikirleri ne kadar saçma gelirse gelsin nezaketi bir kenara bırakmayın. Çünkü bu dünyanın medeni olmaya ihtiyacı var. 3. Ucu açık sorular sorun. Sorduğunuz ucu açık sorularla karşınızdakilerdeki rekabet hissiyatını yok eder, onların uzlaşmacı bir tavra bürünmesini sağlarsınız. 4. Kendinizden emin görünün. Kendinize güvenin ve bunu belli edin çünkü 2013'te yapılan bir çalışmada insanların en zeki ve bilgili görünen değil, kendinden emin görünen insanları dinlediği ortaya çıktı. Müzik: incompetech.com
Kızlarımıza Ne Oluyor? 01:28
Kızlarımıza Ne Oluyor? 68 izlenme - 2 yıl önce Acar film sunar. Nuriye Aynur'a ,Ayşe Ayla'ya, Saliha Nur'a dönüşüyor. İbretle izlenmesi gerekli olan bir yapıt.
Dönemin Yapılarına Göre Oldukça İleri Bir Modernlikte Tasarlanmış! 00:40
Dönemin Yapılarına Göre Oldukça İleri Bir Modernlikte Tasarlanmış! 3 izlenme - 2 ay önce Dünyaca ünlü tren garımız Sirkeci'nin tarihi geçmişi Osmanlı'nın II. Abdülhamit dönemine kadar uzanıyor. Mimari özellikleri incelendiğinde Fransız ve Osmanlı'nın estetik özelliklerinin bir karışımı olan gar, dönemin yapılarına göre oldukça ileri bir modernlikte tasarlanmış. Geçici bir süreliğine kapalı olan Sirkeci Garı'nın içerisinde, 2005 yılından beri ziyaretçi kabul eden ve demiryollarının tarihine tanıklık edeceğiniz ücretsiz bir müze yer alıyor.
1967 Yılında İstanbul Renkli Çekim - Renkli Çekim Bbc 06:49
1967 Yılında İstanbul Renkli Çekim - Renkli Çekim Bbc 101 izlenme - 4 yıl önce 1967 Yılında İstanbul Renkli Çekim - Renkli Çekim BBC
Radyo Boğaziçi Party @Sirkeci Railroad Terminal #hittherailroad 02:25
Radyo Boğaziçi Party @Sirkeci Railroad Terminal #hittherailroad 28 izlenme - 2 yıl önce radyo boğaziçi Party @ Sirkeci Railroad Terminal April 12th, 2013, Friday #hittherailroad radyo.boun.edu.tr fb.com/radyoboun twitter.com/radyobogazici youtube.com/radyoboun
İki Kahve Arası   23 Ocak 2016 22:58
İki Kahve Arası 23 Ocak 2016 14 izlenme - 1 yıl önce Tanem Sivar, Sirkeci’de fotoğraf makinesi tamiri yapan 87 yaşındaki Mustafa Kemal Demirtaş’ın 68 yıllık meslek öyküsünü dinliyor. Ardından fıçı ustası Necdet Yüksek’i atölyesinde ziyaret ediyor.
Sirkeci Durağında Bomba Alarmı! 01:04
Sirkeci Durağında Bomba Alarmı! 8 izlenme - 10 ay önce Sirkeci'de şüpheli paket nedeniyle durdurulan tramvay seferleri normale döndü. Sirkeci Tramvay durağındaki şüpheli paketin incelenmesi nedeniyle seferler her iki istikamette durduruldu. Şüpheli paketi incelemek üzere durağa bomba imha uzmanı geldi. Şüpheli poşet kontrollü patlatma yöntemiyle incelendi. Kayda değer bir şey bulunamadı. Tramvay seferleri normale döndü.
İstanbul'da Ceset Bulundu 04:24
İstanbul'da Ceset Bulundu 27 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Fatih'te, Sarayburnu yakınlarındaki sur kalıntılarında yanmış halde bir kız çocuğu cesedi bulundu.
Sefarad - Las Kaminos De Sirkeci 03:26
Sefarad - Las Kaminos De Sirkeci 21 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Sefarad Çıkış Tarihi: 11.06.2003 Pop Şarkı Sözleri: Las kaminos de sirkeci Son yenos de arena Yo vo pasar, yo vo tornar Por ver A ti morena Morena tu, morenika yo Ven mos espozaremos Si no te keres espozar Ven mos frekuentaremos El mi padre me dyo A mi Kampos i vinyas Yo no te tomo A ti paşa Ni por tapon de pila
Sirkeci'de Şüpheli Paket Tramvay Seferleri Durduruldu 00:20
Sirkeci'de Şüpheli Paket Tramvay Seferleri Durduruldu 3 izlenme - 10 ay önce Sirkeci istasyonundaki şüpheli paket nedeniyle tramvay seferleri çift yönlü olarak durduruldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
1 Mayıs'ta İstanbul'da Trafiğe Kapatılacak Yollar 01:42
1 Mayıs'ta İstanbul'da Trafiğe Kapatılacak Yollar 10 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs nedeniyle cuma günü bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.