Hoşgeldiniz!

Şirket Videoları İzle

Brazzers Yıldızlarının Kamera Arkasında Yaşanan Kazalar! 01:46
Brazzers Yıldızlarının Kamera Arkasında Yaşanan Kazalar! 29.550 izlenme - 8 ay önce Selamlar efendim. Ünlü +18 sitesi brazzers şirketi'nin yayınladığı video kızlı erkekli starların yaşadıkları kazaları göstermekte. Lafı hiç uzatmadan izliyoruz.
Hakkı Olan 1 Milyon Doları Alamayan Adamın Çileden Çıkması 00:49
Hakkı Olan 1 Milyon Doları Alamayan Adamın Çileden Çıkması 4.586 izlenme - 4 ay önce Çalıştığı şirketten hakkı olan 1 milyon doları alamayan adam çalıştığı şirket önünde önüne geleni ezip geçti
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 01:47
Danıştay Başkanını'nın Çocuklarının Ak Saray'da İşe Girmesi 4.131 izlenme - 11 ay önce en büyük hobisi Cumhurbaşkanıyla çay toplamak ve düğmesiz cübbesinin önünü iliklemek olan Danıştay Başkanı Zerrin Güngör'ün bu muhabbetinin neden anlaşıldı. Zerin Güngör'ün kızının Saray'da oğlu da sarayı yapan inşaat şirketinde işe girdiği anlaşıldı. bu iddialarının sorulduğu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: " Danıştay Başkanı veya bir milletvekili diye onların kızının oğlunun işsiz kalacak hali yok" dedi
Havayolu Şirketlerin Bilmemizi İstemedikleri 10 Şey 03:32
Havayolu Şirketlerin Bilmemizi İstemedikleri 10 Şey 492 izlenme - 5 ay önce Devir değişti, yıllar geçti ve havayolu kullanımı ülkemizde de belirli bir seviyeye ulaştı. Uçakla yolculuk etmekten kimisi korkar, kimisi eğlenir. Bu videoyu seyrettikten sonra bir sonraki uçak mecaranız biraz kötü geçebilir. İşte havayolları şirketlerinin bizden sakladığı “küçük” sırlar!
okulumu yıkacak şirket arıyorum 02:38
okulumu yıkacak şirket arıyorum 4.596 izlenme - 8 yıl önce bu küçük kız baya bi bilenmiş :))
gülmekten kopacaksınız 01:20
gülmekten kopacaksınız 3.810 izlenme - 8 yıl önce etegımden duman cıkıyor
Novartis Şarkısı 02:29
Novartis Şarkısı 1.069 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Melih Kibar ve Onur Mete'nin bir eseri. Novartis Mülakatlarına gitmeden önce dinlenirse , gaza gelinebilir
Tiziano Ferro - Perdono 02:38
Tiziano Ferro - Perdono 7.150 izlenme - 10 yıl önce Şanssız spiker :p
the hudsucker proxy 01:58
the hudsucker proxy 3.272 izlenme - 6 yıl önce pek zeki sayılmayacak taşralı genç norville barnes'ın kafasında çocuklar için ideal olduğunu düşündüğü bir oyuncak projesi vardır. bunu gerçek yapabilme hayalleri içinde büyük şehire gelir ve en alttan işe koyulur devasa bir şirket olan hudsucker ındustries'de memur olarak çalışmaya başlar.bunlar olurken şirket yönetim kurulu başkan waring hudsucker'ın trajikomik intiharı ile sarsılır. gücü ele geçirme fırsatını kaçırmak istemeyen müdürlerden sidney mussberger kendisine projesini anlatmaya ge
Patron Zlatan Ibrahimovic'in İş Görüşmesi Yapması! 02:28
Patron Zlatan Ibrahimovic'in İş Görüşmesi Yapması! 368 izlenme - 1 yıl önce Zlatan Ibrahimovic, kendi ürününün satışı işin başvuru yapan Philip ile iş görüşmesi yapıyor. Patron ibra'nın kendi şirketinde iş başvurusu yapmak için gelen kişiyle görüşmesini izliyoruz.
Mor Ve Ötesi - Şirket 03:51
Mor Ve Ötesi - Şirket 1.046 izlenme - 3 yıl önce Şirket (Mor ve Ötesi) Büyük Düşler (2006) - RAKUN MÜZİK FİLM Şarkı Sözü: Adını bile soramam Maksadımı aşamam Şiddetin meşru haline Bakıp ağlayamam Ne kadar güzel, ne kadar sıcak Ne kadar yakın, o kadar uzak Şirket mirket anlamam Anlasam da anlamam Bana saldırıyorsa Gözünün yaşına bakamam Adaleti sarmış Kumandalı bir cinnet Vahşetini gördüm, korkmadım Hasar yok içimde Maske takmadan üstüme gelmek zor muydu? Adı olmayanların sesi de yok mu?
kriz sonrası şirket logoları 02:07
kriz sonrası şirket logoları 2.987 izlenme - 8 yıl önce kriz sonrası şirket logoları
Burak Öksüzoğlu - Şirket Battı 04:23
Burak Öksüzoğlu - Şirket Battı 1.354 izlenme - 5 yıl önce
Mor Ve Ötesi Şirket 03:50
Mor Ve Ötesi Şirket 1.907 izlenme - 10 yıl önce
Emrah'ın Hıncı! & Para Holding 01:21
Emrah'ın Hıncı! & Para Holding 545 izlenme - 2 yıl önce O şahane reklam fikirlerinin,reklam sloganlarının, ("aromadan başkasını arama" gibi.) muhteşem ar-ge çalışmalarının nasıl ortaya çıktığını hep merak ederdim. Beyin fırtınası denen şeyin ne menem birşey olduğunu anlatan ve fikir teatisinin sınırlarını zorlayan bu meşakatli çalışmaların sayesinde karanlık dünyama bir ışık gibi doğdun Emrah...(Bu arada Salih Baba'ya dikkat et!!! Baba maba derken cukkayı hiybe etmesin, hiç gözüm tutmadı...)
İş Başında Uyuyan Arkadaşa Eşek Şakası 02:12
İş Başında Uyuyan Arkadaşa Eşek Şakası 39 izlenme - 1 ay önce İş yerinde uyuyan adam uyandığında gördüğü manzara karşısında neye uğradığını şaşırdı. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Turkcell Mobil Şirket 00:32
Turkcell Mobil Şirket 1.370 izlenme - 6 yıl önce turkcell mobil şirket
Turkcell Mobil Şirket 02:19
Turkcell Mobil Şirket 1.292 izlenme - 6 yıl önce turkcell mobil şirket
Fransız Demiryolu Şirketinden Sihirli Kapılar 01:40
Fransız Demiryolu Şirketinden Sihirli Kapılar 739 izlenme - 4 yıl önce Fransız demiryolu şirketi SNCF'nin sihirli kapılar ile hazırladığı açık hava kampanyası. Servis güzergâhları ile Fransızlara Avrupa’nın hemen her noktasını kapı komşuları kadar yakınlaştırdığını vurgulamak isteyen demiryolu şirketi SNCF, ilginç bir açıkhava kampanyasına imza atmış. Proje çerçevesinde Fransa‘nın çeşitli noktalarına kentleri birbirine bağlayan sihirli geçitler olarak görev yapan kapılar yerleştirilmiş. Meraklarını gizleyemeyerek kapıları çalan Fransızları karşılayan gömülü ekran, onları Avrupa‘nın bir başka meydanındaki etkinlik ekibine canlı bağlamış. Böylece ilgililer Cenevre‘deki Léman Gölü‘nde tekne ile turlamak ya da Stuttgart‘daki Palace Meydanı‘nda bisiklet gezintisi yapmak gibi sürprizlerle karşılaşmış. TBWA\Paris tarafından geliştirilen projede özel tasarlanmış bir ekran ve uydu bağlantısı kullanılmış.
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 02:44
Amazon Depolarında Teslimat Düzenleme 344 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca meşhur sanal alışveriş merkezi amazon'u bilmeyen yoktur sanırım. Günümüze yakın bir zamanda bu şirketin depolarında teslimatları nasıl düzenlediğine dair bir içeriği sizinle paylaşmak istedim. Robotik kollardan tutun da yerdeki tag barkodlarından yollarını şaşırmadan karınca gibi çalışan yüzlerce Kiva robotlar depo içerisinde günde 30 km'den fazla mesafe katetmektedir.
güntay şirketler grubu 06:06
güntay şirketler grubu 1.634 izlenme - 7 yıl önce www.iszirvesi.com - 1990 da istanbul'da kurulan güntay şirketler grubu yönetim kurulu başkanı eyüp güntay ile yapmış olduğumuz röportaj...
doğan şirketler grubu yalçın boru 10:20
doğan şirketler grubu yalçın boru 1.513 izlenme - 7 yıl önce .iszirvesi - 1996 da ankara'da kurulan yalçın boru yönetim kurulu başkanı mehmet ali doğan ile yapmış olduğumuz röportaj...
Cem Uzandan Fetullah Gülen ile İlgi Açıklamalar 06:59
Cem Uzandan Fetullah Gülen ile İlgi Açıklamalar 759 izlenme - 2 yıl önce Hey gidi günler hey… Yıllar ne çabuk da gelip geçiyor. Bugün, Cem Uzan’ın Türkiye’den kaçışının yıldönümü. 20 Ağustos 2009’da Türkiye’den filmlere taş çıkartacak bir biçimde kaçmıştı. Cem Uzan’a “Nasıl kaçtınız?” diye sorduğumda gülüyor. Bu konuda konuşmak istemiyor. Uçakla mı, deniz yoluyla mı, karayoluyla mı ayrıldığını soruyorum, “Söyleyemem” karşılığını veriyor. Cem Uzan, 2003 yılından, 2009 yılına kadar adeta “Ev hapsinde”ydi. Kimseyle telefonda konuşmuyor, ev içinde “Ortam dinlemesine” karşı da tedbirli davranıyordu. Cem Uzan, servetine el konulmasına rağmen, Türkiye’den ayrılmayı hiç düşünmüyordu. Hukuki yönden mücadelesini sürdürdükçe başına yeni dertler açılıyordu. Cem Uzan’a, ailesine darbe vurulmadan önceki durumlarını soruyorum. Heyecan içinde anlatıyor: “Geriye döndüğümüzde, 2000 yılına, yani 2003 olaylarının öncesine gittiğimizde Uzan Ailesi, Türkiye’nin en varlıklı, en büyük grubuna sahip, en milli şirketlerinin sahibi olan bir aile… O yıl, Uzan şirketlerinin 46’ncı kuruluş şenliklerini yapıyorduk. 46 senelik bir gruptan bahsediyoruz. 2003 yılının Mayıs-Haziran aylarına geldiğimizde 40 bin kişi şirketlerimizden her ay maaş alıyor. Yani, en azından aileleriyle birlikte 200 bin kişi Uzan Ailesi’nden ekmek yiyor demektir. Hayır işleri, hiç kimse duymadan yapılıyordu. Yardımların asla reklamı yapılmazdı. Onbinlerce kişiyi çalıştıran, yüz binlerce kişiye yardım yapan Uzan Ailesi’ne bir gecede ‘Hırsız, sahtekar, çulsuz, dolandırıcı’ kisvesi giydirildi.” “Bu nasıl oldu kim yaptı bunu?” sorusunu ise Uzan şöyle cevapladı: “Bunu yapanlar bugün çok net ortada. Bunu yapan, yaptırtan ABD şirketinin kullandığı sözde özel güvenlik şirketi çeteleri, bunların Türkiye’de kullandığı kimi kişilerdir. Fethullah Gülen’i de kullandılar. Fethullah Gülen’le ilgili bunu söylememin nedeni bugün gelinen noktadan dolayı değil. Fethullah Gülen aleyhine Star Gazetesi’nden haberler yayınlanıyordu. Amerikalılar’la Fethullah Gülen işbirliği içine girdiler. Kepez’e el konulması için hazırlığı yapanlar da Fethullahçı’ydı (Uzan, burada bir bakan ve bazı üst düzey yetkililerin isimlerini sıralıyor.) Cemaat üzerinden, ailenin servetinin yarısı yok ediliyor. Bir yazar (isim veriyor) kendi köşesinde ‘Ben gittim Başbakan Erdoğan’a, Kepez Elektriğe el koymaları için dil döktüm’ diyor. Erdoğan, yeni Başbakan. O günlerde devleti yeni tanıyor. Ne olduğunu ne olmadığını bilmiyor. ‘El koyun’ dediler koydu. Sonra bütünüyle bankaya hücum başlatılıyor. Ondan sonra da TELSİM ve diğer tüm şirketlere el konuluyor. TMSF, cemaat tarafından dizayn edildiği için 40 bin kişinin çalıştığı şirketler, 9 ayda Fethullahçılar’ın kontrolü altına geçiriliyor. Aşağı yukarı 12 ila 13 milyar dolar, Uzan Ailesi’nden çalındı.
Dünyanın En Büyük Robotu Ejderha Tradinno  01:37
Dünyanın En Büyük Robotu Ejderha Tradinno 292 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük robotu Ejderha Tradinno Alman şirketi Zollner Elektronik AG tarafından üretilen 9.1 metre yüksekliğe, 15.5 metre uzunluğa sahip olan Tradinno adlı ejderha robot, görüntüsüyle korku salıyor.
Topuzlar Yapı Mavera Konutları 147 Metrekare Tanıtım 01:50
Topuzlar Yapı Mavera Konutları 147 Metrekare Tanıtım 436 izlenme - 3 yıl önce Topuzlar Yapı Mavera Konutları 147 Metrekare Tanıtım
Çinli Kasiyerin Para Sayma Şovu 00:35
Çinli Kasiyerin Para Sayma Şovu 29 izlenme - 2 ay önce Çin'in Weifang şehrinde bir şirkette kasiyerlik yapan kadın, para sayma videosu ile sosyal medyada en çok izlenen videolar arasına girdi.
Dünyanın En Hızlı DeLorean'ı Hazır 04:00
Dünyanın En Hızlı DeLorean'ı Hazır 210 izlenme - 2 yıl önce Geleceğe Dönüş filminin en önemli objelerinden biri olan DeLorean'ın, günümüzdeki en güçlü halini modifiye araba şirketi Putsch Racing yaptı. Otomobil yaklaşık 1.100 kilogram ağırlığında ve 210 beygir gücünde. Otomobilin sunduğu performansı videodan izleyebilirsiniz.
Sporcuların, Teknoloji Şirketlerinin ve Askeriyenin Büyük Sırrı: Garip Turuncu Jel 01:53
Sporcuların, Teknoloji Şirketlerinin ve Askeriyenin Büyük Sırrı: Garip Turuncu Jel 22 izlenme - 2 ay önce İngiliz bir şirketin geliştirdiği hem katı hem de sıvı jel, darbeleri emebilmesi özelliğiyle pek çok alanda kullanılan bir madde haline geldi.
Kanal 7 - 7 Gün Programı Asbuton Şirketi 06:01
Kanal 7 - 7 Gün Programı Asbuton Şirketi 354 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7 - 7 Gün Programı 01.05.2011 Asbuton Ltd. Şti.
Kargo Alıcısını Evde Bulamamak 01:04
Kargo Alıcısını Evde Bulamamak 172 izlenme - 2 yıl önce Birçoğumuzun başına gelmiş bir olayın mükemmelce hicvedilmiş biçimini izleyeceğiz. Postacı kapıyı 3 kere çalar.