Hoşgeldiniz!

Şırnak

Diyarbakır'da Halay Çeken Çocuk 02:29
Diyarbakır'da Halay Çeken Çocuk 177.195 izlenme - 8 yıl önce Halay çeken küçük çocuk videosu...
Uluyarak Ateş Eden Özel Harekat Polisi 00:23
Uluyarak Ateş Eden Özel Harekat Polisi 13.404 izlenme - 9 ay önce Cizre'de bir Özel Harekat polisinin uluyarak ateş ettiği görüntüler ortaya çıktı... Şırnak'ın Cizre ilçesinde sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte başlayan operasyonlar devam ediyor. Sosyal medyada Cizre'de bir Özel Harekat polisinin uluyarak havaya ateş ettiği görüntüle
 Şırnaklı İki Sevgilinin Telefon Konuşması 01:59
Şırnaklı İki Sevgilinin Telefon Konuşması 34.516 izlenme - 3 yıl önce Şırnaklı İki Sevgilinin Telefon Konuşması
İdil’de Operasyon Bu anonsla Başladı 00:53
İdil’de Operasyon Bu anonsla Başladı 7.472 izlenme - 8 ay önce Şırnak’ın İdil ilçesinde dün saat 23. 00’da yasağın başlamasının hemen ardından operasyonların startı da verildi. Telsiz anonsuyla başlayan operasyona “Şehit Özel Harekat Polisi Ersin Yıldırım” adı verildi.
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 03:18
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 12.802 izlenme - 9 ay önce "Şırnak'ta bulunduğu bölgeye 1 hafta erzak sevkiyatı yapılmayınca askerlerini alıp dicle nehrinde, el bombası ile balık avlayan komutan ve askerler" yazmışlar açıklamaya ama ne kadar doğrudur Allah bilir bence doğudan bir görüntü değil ama ilginç bir görüntü.
HDP'li Vekil :'Benimle Saygılı Konuşun 01:54
HDP'li Vekil :'Benimle Saygılı Konuşun 8.675 izlenme - 9 ay önce Sokağa çıkma yasaklarına tepki için Şırnak'a gitmek isteyen ve aralarında HDP'li milletvekili ile DBP'li belediye başkanlarının da bulunduğu 100 araçlık konvoyun Siirt'ten geçişine izin verilmedi. HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, konvoy halinde geçişlerine izin verilmesi için polis amirleriyle uzun süren bir görüşme yaptı. Emniyet amirine "Benimle saygılı konuşun" diyen HDP'li vekile polis müdürü: "Ben gayet saygılıyım sizle, siz de benimle saygılı konuşun" cevabını verdi.
Cizre'de Rastgele Ateş Eden Asker - Hepsinin Camını İndireceğim 00:55
Cizre'de Rastgele Ateş Eden Asker - Hepsinin Camını İndireceğim 8.240 izlenme - 9 ay önce Cizre'de çekilen bu görüntüler sosyal medyada büyük tartışmalara neden oldu. Görüntülerde askerlerin siper almadan doğrudan ilçe merkezine ateş ettikleri görülüyor. Bir asker ateş ettikten sonra "hepsinin camını indireceğim" diyor. Görüntülerle ilgili hükümet yetkililerinden ve TSK'den bir açıklama gelmedi.
Tanklar 01:12
Tanklar "Türkiyem" Şarkısı ile İdil'e Girdi 7.234 izlenme - 8 ay önce Sokağa çıkma yasağının bugün saat 23.00’da başlayacağı Şırnak’ın İdil ilçesine tank sevkiyatı yapıldı. Tanklar, ilçeye “Türkiyem” şarkısı eşliğinde girdi. Terör örgütü PKK’ya yönelik gerçekleştirilecek operasyonlar nedeniyle bugün sabah saatlerinde Şırnak Valiliği’nden yapılan açıklamada, saat 23.00’dan sonra sokağa çıkma yasağının uygulanacağının duyurulduğu ilçede operasyon hazırlıkları devam ediyor. İlçeye, bugün saat 15.30 sıralarında çok sayıda tank sevkiyatı yapıldı. Tanklar İdil’e, Mustafa Yıldızdoğan’ın “Türkiyem” şarkısı eşliğinde girdi.
Bomba Hazırlayıp Pusu Kuran PKK - Terorist Kamerası 02:22
Bomba Hazırlayıp Pusu Kuran PKK - Terorist Kamerası 23.779 izlenme - 2 yıl önce Şırnak kırsalında teslim alınan bir teröristin üzerinde, bölücü terör örgütü mensuplarının patlayıcı yapma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Neyse ki kurulan pusuda iki asker de durumu onceden farkedip yara almıyor.
PKK'nın İmamı - Hendek Kazmak Haktır 00:30
PKK'nın İmamı - Hendek Kazmak Haktır 8.867 izlenme - 10 ay önce Şırnak'ta Şeyh Said Camisi'nin Pkk'lı imamı camide hendek kazmanın zalimle mücadele etmek için hak olduğunu ifade etti. Cemaate "Hala neyi düşünüyorsunuz?" diye seslenen imam, mücadele edilmesi gerektiğini söyleyerek "Elbette zalime karşı hendek kazılacak, mücadele edilecektir" dedi.
Askerlere Özel - _ Şırnak  - _ 19:51
Askerlere Özel - _ Şırnak - _ 30.904 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/damara.devam3 . damarin-merkezi-isyankar41@hotmail.com facebook sayfamız ise http//www.facebook.com/arabeskciler.fan ... arabesk yaşam tarzıdır---tartışılmaz--
Mehter Marşı ile Başladı, Ölürüm Türkiyem ile Bitti 01:19
Mehter Marşı ile Başladı, Ölürüm Türkiyem ile Bitti 3.435 izlenme - 5 ay önce Şırnak’ta 14 Mart’ta Mehter Marşı’yla başlayan operasyon, “Ölürüm Türkiyem” şarkısı ile sona erdi. Şırnak kent merkezinde PKK’lıların etkisiz hale getirilmesi, patlayıcılarla tuzaklanan çukurların kapatılması, barikatların kaldırılması, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için 14 Mart’ta sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle birlikte, asker ve polisin katılımıyla “Şehit Jandarma Üsteğmen Mehmet Çiftçi Operasyonu” başlatılmıştı. “Mehter Marşı” çalınması ile başlayan operasyon, dün Bahçelievler Mahallesi’nde dar bir alana sıkıştırılan teröristlerin etkisiz hale getirilmesiyle sona erdi.
Şırnak Uludure Köylülerinin İlginç Davranışları 08:15
Şırnak Uludure Köylülerinin İlginç Davranışları 10.106 izlenme - 1 yıl önce Şırnak Uludere köylüleri Askeri konvoyun geçişine izin vermemek için yolları kesip Mehmedçiği taşlıyor. Dünyada hiç bir ülkenin güvenlik güçleri bu kadar çile çekmiyordur. Bizim askerimiz polisimiz kanunda(iç güvenlik yasası) yetkisi olmasına rağmen aman açığa alırlar, aman ekmeğimden olurum diye bu hainlere karşı silah kullanamıyor. 2000 yılında çevik kuvvet yürümüştü İstanbul'da "bu silahları kullanamıcaksak neden verdiniz belimize" diye, aynısı yakında olursa şaşırmayın. Askerine Polisine sırf kadıköyde cihangirde oturan elitist hümanistler "insan hakları" diye bik bik edecek diye silah kullandırtmayan iktidar utansın... Bir ermeni öldüğünde "hepimiz ermeniyiz" diye yürüyenler bu vatanın evlatları domuzlar tarafından şehit edilirken neredeler ? ? ? ? ? ?
Selahattin Demirtaş Terörist Mezarını Ziyaret Etti 07:04
Selahattin Demirtaş Terörist Mezarını Ziyaret Etti 3.639 izlenme - 7 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Şırnak’ın Cizre ilçesindeki operasyonlarda öldürülen teröristlerin mezarları başında dua etti. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, beraberinde milletvekilleri Osman Baydemir, Çağlar Demirel, Ali Atalan, Mehmet Ali Aslan ve Dirayet Dilan Taşdemir ile birlikte sokağa çıkma yasağının kısmi olarak sürdüğü Cizre ilçesine geldi. Geniş güvenlik önlemi altında belediye ve esnafı ziyaret eden Demirtaş, Ulu Cami’de cuma namazını kıldı. Demirtaş, daha sonra ilçedeki operasyonlarda öldürülen ve henüz kimlikleri belirlenemeyen teröristlerin mezarlarına gelip dua etti. Ardından Cudi Mahallesine giden Demirtaş, Bostancı Sokağı'ndaki bodrum katında incelemelerde bulundu. Demirtaş, ilçede ne kadar vahim bir tablonun olduğunun halen gözler önünde olduğunu söyleyerek, "Birkaç mahalle ve sivil yerleşim yeri tank ve top atışları ile tümden yok edilmiş durumda. Tabi denilebilir ki hükümet terörle mücadele yapıyor. Bu hükümetin hakkıdır. Ama hayır. Sivil yerleşim birimlerinde, sivil yerleşim yerlerinde, sivil vatandaşların bulunduğu mahallelere orduya ait tankla, topla, ağır silahlarla operasyon yapmak, bu şekilde yakıp, yıkmak bir savaş suçudur. Aylardır burada bunlar yaşanılıyor, gerçekleştiriliyor. Silopi’de, Sur’da, Yüksekova’da, İdil’de, Şırnak’ta, Nusaybin’de bunlar gerçekleştiriliyor. Maalesef Türkiye’nin bir kısmının bundan haberi yok" dedi. Demirtaş, açıklamalarının ardından bir süre Sur Mahallesi'ni gezdi.
Şırnak’ta ’Survivor’ Köyü 01:47
Şırnak’ta ’Survivor’ Köyü 3.860 izlenme - 8 ay önce Türkiye Irak sınırının sıfır noktasında televizyondan esinlenen çocuklar, Survivor yarışmasında oynanan oyunları taklit ederek kendi imkanlarıyla bahçelerinde kurmuş oldukları stantlardan atlayıp yarışmadaki parkurları köylerinde gerçekleştirdi. Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesine bağlı Günyüzü köyündeki yaşları 8 ile 13 arasında olan bir grup çocuk, Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor yarışma programından etkilenerek bahçelerinde kendi imkanlarıyla yarışma parkurları yaptı. Teneke, araç lastiği, demir, battaniye, odun, briket ve kamyonetlerin kasasından oyun sahası kuran çocuklar, zorlu yarışmalarla adeta büyüklerine taş çıkartıyor
 Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Cizre 05:34
Sokağa Çıkma Yasağının Ardından Cizre 5.037 izlenme - 8 ay önce 14 Aralık 2015 günü ilan edilen ve 79 gün süren sokağa çıkma yasağının ardından Cizre'de hayat...
Pirosi Aşiret Düğünleri - Şırnak 01:57
Pirosi Aşiret Düğünleri - Şırnak 21.488 izlenme - 4 yıl önce Pirosi Aşiret Düğünleri - Şırnak
Grup Nergiz - Yine Cosma Zamanı 04:07
Grup Nergiz - Yine Cosma Zamanı 8.904 izlenme - 3 yıl önce Kayseri Şırnaklıların Dügünü
kürtce kolbastı (şalvarbastı) 03:57
kürtce kolbastı (şalvarbastı) 33.667 izlenme - 7 yıl önce kolbastı kürtce version (şalvarbastı)
Komando 03:05
Komando 21.736 izlenme - 8 yıl önce ayhanın şırnak hatıraları
Mesut Som Muhteşem Ses Ve Yorum.. 03:51
Mesut Som Muhteşem Ses Ve Yorum.. 10.232 izlenme - 3 yıl önce Arabesk, Damar, Elektro Bağlama Muhteşem yorum...
Günün Ekonomisi - 26 Ağustos 2016 12:41
Günün Ekonomisi - 26 Ağustos 2016 1.100 izlenme - 2 ay önce Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Pkk Catisma Helikopterden Ceklm Pkk Leler 05:37
Pkk Catisma Helikopterden Ceklm Pkk Leler 25.614 izlenme - 9 yıl önce türkler hazırmısınız diye beklemez ;
pkk ile çatışmayı binlerce kişi izledi 03:49
pkk ile çatışmayı binlerce kişi izledi 10.701 izlenme - 6 yıl önce şırnak'ın cizre ilçesi'nde karayoluna patlayıcı madde yerleştirmek isteyen pkk'lılarla güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 1 pkk'lı terörist ölü ele geçirildi. 1 pkk'lı ise yaralı olarak yakalandı.
Selahattin Tayşun- Hareketli Şarkılar 07:08
Selahattin Tayşun- Hareketli Şarkılar 32.804 izlenme - 8 yıl önce bir zamanlar Şırnak ve türkiyede rüzgar gibi esti geçti.o gönüllerin sanatçısı idi.cizre tv konserinde bomba gibi idi. www.cizreweb.com
1 taktik dağ komando tugayı  meteler özel harekat 11:31
1 taktik dağ komando tugayı meteler özel harekat 24.408 izlenme - 8 yıl önce forwardet by_rapstar
Senin İçin Üç Beş Kişi Vurmam Mi Lazim Yar 07:50
Senin İçin Üç Beş Kişi Vurmam Mi Lazim Yar 33.811 izlenme - 8 yıl önce çİlek mahallesİ senİn İçİn
Cennet Deresi    ( Cehennem Deresi ) İdil - Şırnak 08:32
Cennet Deresi ( Cehennem Deresi ) İdil - Şırnak 5.124 izlenme - 2 yıl önce Cennet Deresi ( Cehennem Deresi ) İdil - Şırnak Web: http://www.simayproduction.com Cennet Deresi ( Cehennem Deresi ) İdil - Şırnak Web: http://www.simayproduction.com
Şırnak'ta 30 Askerin Bir Katırı Katletme Görüntüleri Ortaya Çıktı 00:43
Şırnak'ta 30 Askerin Bir Katırı Katletme Görüntüleri Ortaya Çıktı 2.391 izlenme - 2 yıl önce DİHA – Son dönemde askeri saldırılar sonucu katırların katledildiği Şırnak Roboski’de, 30’ya askerin, Şirit Yaylası’nda bir katırı hedef alarak taradığı görüntüler ortaya çıktı. TSK’ya bağlı savaş uçaklarının bombardımanı sonucu 34 yurttaşın katledildiği Şırnak Roboski’de, asker saldırıları ile bu kez katırlar hedef alınırken, DİHA’nın ulaştığı görüntüler yaşanan katır katliamını gözler önünde serdi. Tarihi bilinmeyen, ancak Roboski’nin Şirit Yaylası’nda bir asker tarafından çekildiği görünen görüntülerde, 30’a yakın askerin bir katırı nişan alarak taraması dikkat çekti. Yaklaşık bir dakikalık görüntü alan askerin rütbeli olduğu anlaşılırken, atış vaziyetinde bulunan askerlere “Emniyet aç” ve daha sonra “Atış serbest” şeklinde komutlar verdiğinin duyulmasının ardından otlanan katıra bir dakika boyunca yüzlerce kurşun sıkılıyor. Ardından yine görüntü alan asker, kahkahalar atarak askerlere “Piskopat mısınız lan” ifadesini kullanıyor. Açılan ateşle alanın toz bulutu ile kaplanmasını sonrası ise “Ateş kes” komutu verildiği duyuluyor. Katırlar uçurumdan düştü diyen Vali’yi yalanlayan görüntü
Gazi Yıldırım 05:08
Gazi Yıldırım 25.330 izlenme - 8 yıl önce kavaklı köyünde muhteşem düğün 18 yıl aradan sonra müzik gazi yıldırım