Hoşgeldiniz!

sırnaşık

Yumruğu Yiyince Yitip Giden Sırnaşık Velet 00:52
Yumruğu Yiyince Yitip Giden Sırnaşık Velet 2.452 izlenme - 3 yıl önce Sessiz kalan eleman bir anda baskın çıkıyor ve içinde biriktirdiği kini kusuyor. Yumruğu yiyen eleman fena dağılıyor.
Dayak Yemek İçin Didinip Muradına Ermek 04:47
Dayak Yemek İçin Didinip Muradına Ermek 918 izlenme - 3 yıl önce Müzik festivalinde kafası güzel bir ibiş, iki tane izbandut elemanın sabır sınırlarını test ediyor. İzbandutların hakkını vermek gerek, uzunca süre tahammül ettiler.
Sırnaşık Sevgilim 01:25
Sırnaşık Sevgilim 355 izlenme - 7 yıl önce sırnaşık sevgilim
Dünyanın En Sırnaşık Kedisi 01:55
Dünyanın En Sırnaşık Kedisi 164 izlenme - 4 yıl önce Sahibini Çok Seven Kedi Gidiyor Gencin Boynuna Uzanıyor. Dünyanın En Sırnaşık Kedisi Ödülüne Layık Görüyoruz Kendisini.
Şeker Ahmet ile Sırnaşma Saati 00:52
Şeker Ahmet ile Sırnaşma Saati 88 izlenme - 2 yıl önce Yaz geldi, havalar sıcak, tatilde yapsak yapsak ne yapsak diye düşünürken bir anda ''buldum, manita yapayım'' adlı teoriyi oluşturan Şeker Ahmet aynı zamanda sırnaşarak hatun yıldırma tekniğinde bir numaradır, bu özelliğini güzel kızımız üzerinde kullanan kahramanımız, büyük bir ihtimalle olumlu sonucu elde edecektir, bu tahmini yürütmekteki ipucumuz ise içeriğin sonunda ablamızın gülmesidir. Bkz: Güldü, demek ki verecek, gönlünü tabi...
Ebru Gündeş - Sırnaşık Sevgilim 04:11
Ebru Gündeş - Sırnaşık Sevgilim 3 izlenme - 4 hafta önce şarkı sözü : Seninle ne güzel anlaşıyorduk Dertleri sevinci paylaşıyorduk. Ne alemi vardı beni aldatmanın Gül gibi geçinip, biz gidiyorduk Şimdi sen benimle sakın uğraşma Aşk bitti diyorum bana sırnaşma Arkamdan çok fazla konuşuyorsun Sırnaşık sevgilim canımı sıkma Gel beni kendine hiç bulaştırma O defteri açıp çok karıştırma Seviyorum deyip beni çıldırtma Şımarık sevgilim ruhumu sıkma
Ebru Gündeş - Sırnaşık Sevgili 04:11
Ebru Gündeş - Sırnaşık Sevgili 15 izlenme - 10 ay önce