Hoşgeldiniz!

sırt ağrısı

Sırt Ağrısı Nasıl Tedavi Edilmez :)) 00:15
Sırt Ağrısı Nasıl Tedavi Edilmez :)) 107.183 izlenme - 8 yıl önce sırt ağrısı böyle tedavi edilir :))
Doğuma Hazırlık 02:28
Doğuma Hazırlık 2.379 izlenme - 3 yıl önce Bu bölümde bebeğinizin son haftalarındaki gelişimi doğuma hazırlık ile ilgili faydalı tavsiyeler eşliğinde siz değerli annelerle paylaşıldı. Prima, bu eşsiz deneyim boyunca siz değerli annelerin yanında...
Meditasyon Egzersizleri 04:37
Meditasyon Egzersizleri 8.297 izlenme - 9 yıl önce hareketli meditasyon ve nefes alma teknikleri
Sırt Ağrısı İçin Yoga 15:46
Sırt Ağrısı İçin Yoga 531 izlenme - 3 yıl önce Yoga For Lower Back Pain
Sırt Ağrısına Hangi Masajlar İyi Gelir? 01:25
Sırt Ağrısına Hangi Masajlar İyi Gelir? 379 izlenme - 2 yıl önce Sırt ağrısı için en ideal masaj klasik masaj. Sırt ağrısını gidermek için sadece sırt bölgesini değil de bütün vücudu ele alan masajlar çok daha etkili olur. Derin doku masajı, sıcak taş terapisi, refleksoloji sırt ağrılarına iyi gelen uygulamalar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuğçe Kazaz'ın Namaz İle Boyun Ağrılarından Kurtulması 01:03
Tuğçe Kazaz'ın Namaz İle Boyun Ağrılarından Kurtulması 232 izlenme - 2 yıl önce Ülke TV'de Esra Elönü'nün konuğu olan ünlü manken Tuğçe Kazaz, hayatına dair özel açıklamalarda bulundu. Sunucu Elönü'nün "İslam'a geri döndükten sonra kıldığın namazlarda da bir değişik oldu mu?" sorusuna cevap veren Kazaz, namazın sağlığa faydasından bahsetti.
Sırt Ağrılarını Azaltmak İçin 20 Dakikalık Yoga 00:48
Sırt Ağrılarını Azaltmak İçin 20 Dakikalık Yoga 77 izlenme - 2 yıl önce Sırt ağrılarımızı dindirmek için, sırta yük binmesini engelleyen kasları güçlendiren, ve beli ve sırtı rahatlatan 20 dakikalık bir yoga serisi. Bu asanaları 20 dakikanızı ayırıp uygulayabilirsiniz.