Hoşgeldiniz!

şişe

Buray - Sen Sevda Mısın 03:37
Buray - Sen Sevda Mısın 90.119 izlenme - 10 ay önce Şarkı Sözleri: Umut yok bir ışık yok gözlerinde Ben hala bekleyenim olsun Ateş yok sıcaklık yok ellerinde Ben yanarım aşkın sağolsun Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Biriktirdiğim aşkları hiçe sayan.. Music video by Buray performing Sen Sevda Mısın. (C) 2015 SONY MUSIC ENTERTAINMENT TURKEY
Şişe Çevirmece 04:03
Şişe Çevirmece 26.861 izlenme - 8 ay önce Aynı evde yaşayan dört arkadaş canları sıkılınca akılarına şişe çevirmece oynama gelir lakin cam şişe bulamadıkları için pet şişeyle oynarlar bu arada oyun esnasında ses gidince oyunun nerelere kaydığını da anlıyoruz bu arada pet şişe de bulunan sıvı nedir sirke mi yağ mı
Son Şişe Bükücü Bir O Kadar da Ülkücü 00:32
Son Şişe Bükücü Bir O Kadar da Ülkücü 5.189 izlenme - 2 ay önce Emrah henüz 7,5 yaşında, ailesi ve arkadaşları ona Son Şişe Bükücü diyor. Çocuk yaşta tanıştığı şişeleri fırlatıp istediği şekilde durdurabilmesi ile ünlü. Büyüyünce Damacana Bayii olmak istiyor.
1250 Şise Acı Sosun İçine Yatmak 04:52
1250 Şise Acı Sosun İçine Yatmak 6.363 izlenme - 3 ay önce Yaptığı çılgınlıklarla adından söz ettiren CemreCandar bu sefer daha bir çılgınlık yaptı.Bu sefer 1250 şişe acı sos içine yattı izliyoruz
20 saniyede bir şişe votka ve 50 dakika sonrası 01:52
20 saniyede bir şişe votka ve 50 dakika sonrası 175.187 izlenme - 7 yıl önce
Bir Şişe Şarap 03:49
Bir Şişe Şarap 132.955 izlenme - 9 yıl önce bir şişe şarap sırdaşım olsun,yanında sigaram mezesi olsun..... full damar .... alihaydar_06
Duvel'in Üretim Sırrı 02:24
Duvel'in Üretim Sırrı 33.397 izlenme - 2 yıl önce Tohumlarına ayrıştırılmasından önümüze gelene kadar bir Duvel şişesinin bu 90 günlük macerası, lezzetin arkaplanına dair ilgi çekici bir filme dönüşüyor.
ödün vermeye hayır 00:37
ödün vermeye hayır 168.129 izlenme - 7 yıl önce fırçaya hayır diyen ressamlar, popüler kültüre hayır diyen insanlar, yer çekimine hayır diyen adamlar, uykuya hayır diyen insanlar, farkınız seçiminizdir! http://www.farkinsecimindir.com bu videoda çalan şarkı shivas r&r dub, by arling & camerona aittir.
Canlı Yayında Ustayı Sıçırtan An 01:13
Canlı Yayında Ustayı Sıçırtan An 17.799 izlenme - 12 ay önce Ustamız tatlı tatlı programını sunarken beklenmedik bir olay gelişiyor, spoilerımı da verdikten sonra buyrun izleyelim
Ankaralı Doğan Bir Şişe Şarap Www.frmkr.com 03:55
Ankaralı Doğan Bir Şişe Şarap Www.frmkr.com 95.127 izlenme - 8 yıl önce ankaralı doğan bir Şişe Şarap harika bir damardan şarkı www.frmKR.com
Oha Diyorum Kanalından Etkilenip Bomba Yapan Çocuklar 01:01
Oha Diyorum Kanalından Etkilenip Bomba Yapan Çocuklar 7.959 izlenme - 11 ay önce Efendim youtube da oldukça popüler olan OHA DİYORUM kanalı var malumunuz bu kanalın yaş kitleside oldukça küçük ne yazik ki bu kanalda bi patlayıcı yapma videosu yapılmış bunu gören küçük çocuklarda bunu okulun bahçesinde denemiş,izliyoruz.
Sevişelim Sonra Döversin 00:52
Sevişelim Sonra Döversin 27.372 izlenme - 2 yıl önce Kıvırcık Cevat gerçekleri öğrenmek için her şeyi feda edebilecek durumdadır. Öyle ki öp beni Cevat, ye beni Cevat diyen bağyan bile ilgisini çekemez. Sorularına cevap bulunca kameraya 14 numaralı bakışını atan aktörümüz intikam almaya hazırdır. Oysa ki önce sevişip sonra sorulara cevap arasa çok daha mutlu olacaktır.
Cd İle Nasıl Şişe Kapağı Açılır? 01:15
Cd İle Nasıl Şişe Kapağı Açılır? 19.326 izlenme - 2 yıl önce Eğer açacağınız yoksa şişe kapaklarını açmak için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Bozuk para, kağıt para, masanın veya duvarın köşesine vurmak gibi. Bu videoda sizlere CD ile nasıl açabileceğinizi gösteriyorum. Aklınızda bulunsun, bir gün işinize yarayabilir. :)
Kapağın Kadar Konuş 02:25
Kapağın Kadar Konuş 11.304 izlenme - 2 yıl önce Bir şişeyi kaç farklı şekilde açabilirsiniz? Adamlar zamanında riske girip yapmış ve kendi standartını yaratan kapağı bulmuşlar. Haliyle bugün de ateşli meydan okumalara davetiye çıkmış. Not: Evde denemeyiniz!
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 02:47
Yeşilçam'da Tecavüz Bir Başkadır 9.766 izlenme - 2 yıl önce Sinemamızın en başarılı olduğu konulardan birisi de tecavüz sahneleridir. Yadigar sinemamızda yayınlanan her 10 filmin 7 sinde tecavüz kaçınılmazdır. Bu kadar çok vurgulanan bir konunun toplum üzerinde ki etkilerini tartışmaktan ziyade, tecavüz eden aktörlerimizin ve senaristlerimizin bu işte ne kadar uzmanlaştığına dikkatinizi çekmek isterim. Film Künyesi Hamal (1976)
Şişelerle Michael Jackson - Billie Jean Çalmak 02:20
Şişelerle Michael Jackson - Billie Jean Çalmak 18.190 izlenme - 3 yıl önce Billie Jean'i hiç böyle dinlemediniz.
Bir Şişe Şarap Sırdaşım Olsun 04:09
Bir Şişe Şarap Sırdaşım Olsun 33.180 izlenme - 5 yıl önce
Su Şişesine Kafa Tutan Sevimli Yavru Köpek 00:41
Su Şişesine Kafa Tutan Sevimli Yavru Köpek 15.860 izlenme - 2 yıl önce Şişe dış güçler tarafından hareket ettirilince korkusundan olacak ki sevimli köpek havlamaya başlıyor.
Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı 05:15
Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı 23.013 izlenme - 3 yıl önce Pet Şişeyle Seyahat Kabı Yapımı
Pet Şişe ile İsabetin Dibine Vuran Adam 03:20
Pet Şişe ile İsabetin Dibine Vuran Adam 2.825 izlenme - 7 ay önce Küçük su petleri ile olmucak yerlerde olmucak isabetlerde bulunan elaman çeşitli görüntüleri derleyerek sosyal medya hesaplarında paylaştı. Yaptığı atışların kaç deneme sonrası isabet ettiği ise muamma.
Şişe En Hızlı Nasıl Boşaltılır? 01:29
Şişe En Hızlı Nasıl Boşaltılır? 14.749 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda su şişelerini en hızlı şekilde nasıl boşaltabileceğinizi gösteriyorum. Basit ama etkili bir yöntem. Bir gün pek çok şişeyi boşaltmanız gerektiğinde bu numara eminim çok işinize yarayacak.
Ankaralı Doğan-Bir Şişe Şarap 04:16
Ankaralı Doğan-Bir Şişe Şarap 47.203 izlenme - 7 yıl önce ankaralı doğan,bir şişe şarap sırdaşım olsun,yanında sigaram mezesi olsun...sakın bana dokunma taş bastım bağrıma kadehlere merhaba aşkım sana elveda....
Şişe Açacağını Metal Levhadan Yapmak 05:16
Şişe Açacağını Metal Levhadan Yapmak 3.597 izlenme - 8 ay önce Metal bir levhayı, pek çok farklı kullanışlı araca ve el aletine dönüştürmek mümkün. Ancak bu sanıldığı kadar basit değil. Küçük bir şişe açacağını bile dizayn etmek için, bir parça metale çekiçle şekil vermeniz gerekiyor. Dönemeçleri, oyukları ve tutulduğunda kavisli olmasını sağlayacak olan eğimi sağlamanız için oldukça vakit harcamanız gerekiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pet Şişe'den Havalı Tüfek Yapmak 03:02
Pet Şişe'den Havalı Tüfek Yapmak 11.228 izlenme - 3 yıl önce Pet Şişe'den Havalı Tüfek Yapımı
bir şişe şarap sırdaşım 03:54
bir şişe şarap sırdaşım 20.333 izlenme - 6 yıl önce bir şişe şarap sırdaşım
Bisiklet İçin Egzoz Sistemi 01:54
Bisiklet İçin Egzoz Sistemi 2.624 izlenme - 8 ay önce Bizim bisikletten ses çıkması için arka tekere pet şişe sıkıştırmamız olayını daha geliştirerek çıkan sesin daha yüksek olması ve farklı şekilde çıkması için sistem tasarlamışlar.
Kız arkadaşa inanılmaz tekme! 00:45
Kız arkadaşa inanılmaz tekme! 6.576 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşının kafasında bulunan şişeyi tekme atarak vurmaya çalışan erkek arkadaş kızın kafasına inanılmaz bir tekme atıyor.
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 00:13
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 11.239 izlenme - 1 yıl önce İleride gazoz fabrikasın açarsam, televizyona vereceğim ilk reklam aynen bu repliklerden oluşacak. İsteyen herkesin patlatabildiği ve şişeden gazoz içebildiği mutlu bir dünya tek hedefim.
bu çocuk 4 şişe üzerinde şınav çekiyor 01:59
bu çocuk 4 şişe üzerinde şınav çekiyor 16.118 izlenme - 5 yıl önce bu çocuk 4 şişe üzerinde şınav çekiyor
2. Tekelci Ahmet Abi Vakası 02:03
2. Tekelci Ahmet Abi Vakası 10.978 izlenme - 3 yıl önce Soyguncuya bira şişesiyle karşı koydu Büfe sahibinin soyguncuya bira şişesiyle karşı koyma anı saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. ocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde bir büfeci, silahlı ve kar maskeli soyguncuya bira şişesi fırlatarak karşı koyup onu kaçırttı. Soygunu gerçekleştiremeyen şahıs ateş ederek kendisini bekleyen arkadaşlarının bulunduğu otomobile binip kaçtı. Soygun girişimi bir güvenlik kamerasına da saniye saniye kaydedildi. Olay dün akşam saatlerinde Şirinköy Mahallesi 1 Mart Caddesi üzerinde bulunan Yılmaz Büyük'e ait Aydın Büfe'de meydana geldi. Olaydan kısa bir süre önce büfeye gelen üç kişi bira alıp oradan ayrıldı. Çevreyi de kontrol ettikleri anlaşılan bu kişiler yaklaşık bir saat sonra yeniden gelerek, içlerinden biri yüzüne kar maskesi takıp büfeye yaklaştı. Büfe sahibi Yılmaz Büyük'e tabancayı doğrultup kasadaki paraları vermesini istedi. Büfe sahibi Yılmaz Büyük soyguncunun elinden silahı almak istemesi üzerine soyguncu bir el ateş etti. İlk kurşunun isabet etmemesi üzerine büfeci ikinci kez ateş etti. Ancak bu kez tabanca tutukluk yaptı. Büfe sahibi Büfe sahibi Yılmaz Büyük bu kez yanındaki içi dolu bira şişelerini art arda ona fırlatmaya başladı. Soygunu gerçekleştiremeyeceğini anlayan maskeli şahıs çareyi kaçmakta buldu ve içinde iki arkadaşının olduğu anlaşılan tam takamları alanamayan 34 plakalı otomobile binerek oradan hızla uzaklaştı. Olayın ardından polis soyguncu ve arkadaşlarını yakalamak için çalışma başlattı.