Hoşgeldiniz!

sisi

Vatan Şaşmaz'ın Yakın Arkadaşından Cinayetle İlgili Enteresan Yorum 02:20
Vatan Şaşmaz'ın Yakın Arkadaşından Cinayetle İlgili Enteresan Yorum 10.868 izlenme - 6 ay önce Sanat dünyasının kara kutularından biri olan ve hem cinayeti işleyen Filiz Aker’e, hem de maktül Vatan Şaşmaz’a yakınlığıyla bilinen Sisi lakaplı Seyhan Soylu, esrarengiz cinayet hakkında ilginç teoriler üretiyor.
Mısır'da ordu yönetime el koydu 05:57
Mısır'da ordu yönetime el koydu 37.514 izlenme - 5 yıl önce MISIR'DA ORDU YÖNETİME EL KOYDU Gün boyu sıcak gelişmelerin yaşandığı Mısır'da geçiş döneminin ardından Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimleri yapılacağı bildirildi. Mısır resmi haber ajansı, kurulacak geçiş hükümetinin ardından parlamento ve cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacağını açıkladı. El Ahram Gazetesi Türkiye saati ile saat 20.00'de 'Mursi artık Mısır'ın Cumhurbaşkanı değildir' açıklaması yaptı. MISIR ORDUSU'NDAN AÇIKLAMA Mısır'da yönetime el koyan ordu adına Mısır Genelkurmay Başkanı ve Savunma Bakanı Abdulfettah el Sisi açıklama yaptı. Açıklamada Mısır Ordusu'nun yönetime el koyduğunu ve geçici bir hükümet kurulacağını söyledi. Mısır Genelkurmay Başkanı ve Savunma Bakanı Abdulfettah el Sisi açıklamasını şu şekilde yaptı: "Silahlı kuvvetler kendi görevleri çerçevesinde yönetimi davranmıştır. Bu bağlanda durumu sakinleştirmek için siyasi güçler arasında ulusal uzlaşıyı sağlamak için çalışmıştır. Geçen kasım ayında tüm siyasi hareketlere çağrı yapılmıştır. O zamandan bu zamana kadar bu çağrılar devam etmiştir. Silahlı kuvvetler tekrar tekrar stratejik durumu değerlendirmiştir. Buna ülkenin karşı karşıya kaldığı durum değerlendirilmiştir. Silahlı kuvvetlerin rolü içerde yaşanan sorunları ve tehlikelerden ülkeyi kurtarmaktır. Bu çerçeve içerisinde Cumhurbaşkanı ve sarayla birlikte 2013'te genel komutanın görüşünü dile getirmiş ve Mısır halkı üzerindeki misyonunun altını çizmiştir. 48 saatlik sürenin sonunda halkın amaçlarına ulaşılamamıştır. Silahlı kuvvetler çeşitli liderler, gençler, siyasilerle görüşmeler gerçekleştirmiştir. Görüşmelere göre güçlü ve istikrarlı bir Mısır oluşturulacak. Herkesi kapsayacak., çatışma sonlandırılacak ve bir yol haritası oluşturulacak. Bu çerçevede anayasa askıya alınacak. Anayasa Mahkemesi başkanı mahkeme önünde yemin edecek. Bunun sonunda cumhurbaşkanlığı seçimleri gerçekleştirilecek. Anayasa Başkanı anayasak deklerasyonlar yayınlama hakkına sahip olacak bu geçiş sürecinde. Daha sonra bir hükümet kurulacak. Ve bütün kesmi kapsayan bir komite anayasal değişiklikleri gözden geçirecek. Daha sonra da parlemento seçimleri gerçekleştirilecek. Medya için yeni etik değerleri oluşturulacak. Ve gençliğin bundan sonraki süreçte güçlendirilmesi için bir uzlaşı komisyonu oluşturulacak. Silahlı kuvvetler Mısır halkına, bütün farklı grupları bir araya getirerek, barışçıl protesto haklarına sahip çıkıp kan dökülmesini engelleyecektir. Silahlı kuvvetler hem polis gücünü hem de yargıyı bir kez daha selamlamaktadır. Hem yaptıkları fedakarlıklardan dolayı hem de Mısır halkının güvenliğini sağladıklarından dolayı selamlamaktadır."
Seyhan Soylu: Filiz Aker 16 Yıl Önce Tarkan İle Aşk Yaşadı 02:07
Seyhan Soylu: Filiz Aker 16 Yıl Önce Tarkan İle Aşk Yaşadı 837 izlenme - 6 ay önce Türkiye Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker'in ölümlerini konuşurken gece yarısı Seyhan Soylu'dan şok bir iddia gelmiş. Seyhan Soylu, Filiz Aker ile Tarkan Tevetoğlu arasında geçmişte 16 yıl önce büyük bir aşk yaşandığını söylemiş.
Sisi Misakı Milli Hava Durumu Sunarsa 03:35
Sisi Misakı Milli Hava Durumu Sunarsa 771 izlenme - 5 ay önce “Sisi” lakaplı Seyhan Soylu “Osmanlı TV” adıyla kendi televizyonunu kurdu. Ve ekrana çıkıp “Misak-ı Milli Hava Durumu”nu sundu. Kullandığı ağır Osmanlıca dil ve üslup izleyenleri hayrete düşürdü.
Duluth Limanının Denizde Oluşan Sisi Engellemesi   00:30
Duluth Limanının Denizde Oluşan Sisi Engellemesi 1.024 izlenme - 1 yıl önce Minnesota Duluth limanındaki görüntülerde denizde oluşan yoğun sis limanın içine girmiyor. Bunun bilimsel bir açıklaması muhakkak vardır ve muhtemelen bu sebep limanın kapısı değildir.
Sisi Arakan Protestosu İçin Bir Kova Kanı Üstüne Döktü 00:59
Sisi Arakan Protestosu İçin Bir Kova Kanı Üstüne Döktü 439 izlenme - 6 ay önce Sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayınlarla dikkat çeken Seyhan Soylu, protestolarına bir yenisini ekledi. Son günlerin kanayan yarası olan Arakan'daki müslümanlara yapılan zülme dikkat çekmek için sosyal medyada dikkat çeken paylaşımlar yapan Seyhan Soylu başından aşağa kana bulandı.
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 02:38
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 2.814 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, Türkiye'ye egemen olan kasaba zihniyetini anlatıyor.
Cebel Sisi Show 01:23
Cebel Sisi Show 1.554 izlenme - 7 yıl önce
Recep İbibik 02:26
Recep İbibik 964 izlenme - 3 yıl önce Recep Bülbülses sonunda başrol oynayacak bir film buldu. Çakma Recep İvedik. kolpanın kopması kolpanın en önde gideni dizileri itina ile bulanların sitesi alkislarlayasiyorum.com :)
Mısır Askeri Bandosundan Bir Acayip Rus Milli Marşı Yorumu 01:11
Mısır Askeri Bandosundan Bir Acayip Rus Milli Marşı Yorumu 535 izlenme - 2 yıl önce Bu günlerde Mısır Putin'in ziyaretiyle çalkalanıyor. Dünya basını ise Mısır askeri bandosunun Rus milli marşı yorumuyla çalkalanıyor. Bu görüşmeler sonunda Putin'in Sisi'ye ak-47 hediye etmesi de başka bir acayiplik.
Mısır'da 529 Kişinin İdam Kararına Dur De 01:46
Mısır'da 529 Kişinin İdam Kararına Dur De 1.612 izlenme - 4 yıl önce Mısır’da usulsüz bir mahkeme 529 kişiyi ölüme mahkum etti. Yüzyılın en büyük toplu idamı gerçekleşmek üzereyken sadece bir kişi ölümleri durdurabilir.
Seyhan Soylu'dan Bomba Vatan Şaşmaz İddiası (Söylemezsem Olmaz) 14:12
Seyhan Soylu'dan Bomba Vatan Şaşmaz İddiası (Söylemezsem Olmaz) 75 izlenme - 4 ay önce Beşiktaş'taki lüks bir bir otel odasında Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'la ilgili Seyhan Soylu canlı yayında bomba iddialarda bulunmuş.
İlber Ortaylı: Bunlar Eğitimsiz Kasaba İnsanı, Sen Ne Anlarsın Sisi'den! 06:49
İlber Ortaylı: Bunlar Eğitimsiz Kasaba İnsanı, Sen Ne Anlarsın Sisi'den! 508 izlenme - 2 yıl önce Bir süre önce "Kendine göre yeni Türkiye kuruyorlar. Bok kurarsınız. Güldürmesinler adamı" sözleriyle gündeme gelen İlber Ortaylı, 'Yeni Türkiye' ile ilgili "Yeniyi bilemem ama oturdular. Bunların hiçbiri gerçek adam değil. Çıkmış oradan Yeni Türkiye kuracakmış! Sen kim Yeni Türkiye kim!" dedi. Prof. Dr. İlber Ortaylı, Sözcü'den Özlem Gürses'e konuştu.
Levent Oran-Recep Bülbülses Deathmatch (Altına Sıçmıştın) 05:29
Levent Oran-Recep Bülbülses Deathmatch (Altına Sıçmıştın) 470 izlenme - 2 yıl önce Kolpaj biliminin ülkemizdeki önderi Levent Oran ile bir türlü ünlü olamayan Gelincik Recep Bülbülses'in Flash Tv ekranlarındaki kapışması yine "Oha!" dedirtiyor.
Haydi Çalkala - Sisi Medyuma Gidiyor 03:25
Haydi Çalkala - Sisi Medyuma Gidiyor 496 izlenme - 4 yıl önce Haydi Çalkala - Sisi Medyuma Gidiyor
Seni Seven Kalbim -Video 00:49
Seni Seven Kalbim -Video 1.070 izlenme - 8 yıl önce
Sisi'nin 4Km Uzunluğundaki Protokol Halısı 00:22
Sisi'nin 4Km Uzunluğundaki Protokol Halısı 88 izlenme - 10 ay önce Abdülfettah el-Sisi darbeyle ülkenin başına gelen zat,sanki hiç ölmüceklerki zevki sefayı adet ediniyolar.4Km uzunluğundaki halı ne demek ne sanıyo kendini demezmi insan
Mısır ordusundan darbe sonrası ilk açıklama 04:16
Mısır ordusundan darbe sonrası ilk açıklama 414 izlenme - 5 yıl önce Mısır'da askeri darbe yapıldı. Buna göre ordu yönetime el koydu ve Mursi'nin tüm görevleri geçersiz kılındı. Mısır Genelkurmay Başkanı Sisi Anayasa Mahkemesi Başkanı'nın, seçim yapılana kadar Cumhurbaşkanlığı görevini yürüteceğini söyledi. Açıklama şöyle: MISIR HALKININ TALEPLERİ REDDEDİLDİ Şimdiye kadar birçok çağrı yapıldı. Mısır askeri stratejik bir yardım da sundu. Karşılaştığımız büyük zorluklar ve tehditlerin üzerinden gelebilmek için sosyal güvenlik ve politik açıdan çağrıda bulundu. Askeri kuvvetler bölünmenin, gerginliğin, çatışmanın olmamasını istiyor. Mevcut krizden çıkabilmek için bütün çağrıları yapıyor. Askeri tarafın göstermiş olduğu talepler 21-22 Haziran'da görüşlerini bildirmiş olduk. Her türlü devlet mercii tarafından askerin görüşleri reddedilmiş oldu. Mısır'daki kitlelerin de istekleri ve talepleri reddedilmiş oldu. Bizim amacımızın uzlaşmadır, insanların umudunu, güvenini sağlamaktır. Başkanın dün yapmış olduğu konuşma ve bunun öncesindeki süreçler kitlelerin taleplerini karşılanmadığını gösteriyor. TEKNOKRAT HÜKÜMETİ OLUŞTURULABİLİR Mısır'da bir yol haritası çizilmelidir. Bu yol haritasında çeşitli konular vardır. Bunlar arasında Anayasa'nın askıya alınması vardır. Anayasa Mahkemesi Başkanı'nın da aynı şekilde bu süreçten geçmesi gerekmektedir. Erken seçimin açıklanması gerekmektedir. Yeni başkan seçilene kadar ara bir hükümetin oluşturulması gerekmektedir. Bu ara dönemdeki kararnameler çıkarılmalıdır. Teknokrat bir hükümet oluşturulabilir. İlgili tüm süreçleri yönetmesi gerekmektedir. ULUSAL BİR UZLAŞMA SAĞLANMALIDIR Tüm ölçekteki ilgili değiştirme süreçlerinin Anayasa çerçevesinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Askeri Yüksek Şura, parlamenter seçimlere bu yolda gitmeli ve de parlamenter seçimlerin sürecini başlatmalıdır. Etik bir başlık altında medyanın özgürlüğü, halkların özgürlüğü dikkate alınarak bunlar yapılmalıdır ki, gençlere yetki verilebilsin ve de karar verme süreci sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilsin. Ulusal bir uzlaşma gerçekleştirilebilsin. Her taraftan kişilerin katılımıyla gerçekleştirilsin. HALKIMIZIN GÜVENLİĞİ SAĞLANMALIDIR Mısır Askeri Kuvvetleri ayakta duracaktır, İçişleri ve Güvenlik Bakanlığı'yla iletişim içerisinde olacaktır. Huzurlu ve barışçıl bir ortam içerisinde bu sürecin gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Askeri kuvvetler, polis ve de yargı personeli bu noktada kendini adamıştır. Halkların güvenliğini, emniyetini ve refahını sağlamak için kendini adamıştır ve de bunun savunmasını yapmaktadır.
Osmaniyerap 03:01
Osmaniyerap 711 izlenme - 9 yıl önce
Maşeri-Dumanın Sisi 01:42
Maşeri-Dumanın Sisi 292 izlenme - 6 yıl önce Destek http//www.facebook.com/maserifann
alman kurdu 00:12
alman kurdu 513 izlenme - 9 yıl önce
sisi su aportu 01:05
sisi su aportu 549 izlenme - 9 yıl önce sisiden su aportu
Osmaniyerap--Mc Sisi--Kalemim Elime 02:13
Osmaniyerap--Mc Sisi--Kalemim Elime 458 izlenme - 8 yıl önce
Sisi maria - OmoAkin ft. Skales & Koker (Official Music Video) 03:47
Sisi maria - OmoAkin ft. Skales & Koker (Official Music Video) 42 izlenme - 1 yıl önce Sisi maria - OmoAkin ft. Skales & Koker (Official Music Video)Sisi maria - OmoAkin ft. Skales & Koker (Official Music Video)Sisi maria - OmoAkin ft. Skales & Koker (Official Music Video)Sisi maria - OmoAkin ft. Skales & Koker (Official Music Video)
Mısırlı Gencin Müthiş Cesareti 01:54
Mısırlı Gencin Müthiş Cesareti 105 izlenme - 3 yıl önce Mısır'da yine aynı manzara polis göstericilere müdahale ediyor biber gazı sıkıyor çatılarda insan avı yapan keskin nişancılar her zamanki gibi insanları katlediyor fakat göstericelerden biri öyle bir hareket yapıyor ki sanki o an ölümü bile düşünmüyor bir anda biber gazı atan aracın üstüne atlıyor ve olanlar oluyor izliyoruz.
Merkel'in Yanında Sisi'ye Şok: Sen Bir Katilsin 00:23
Merkel'in Yanında Sisi'ye Şok: Sen Bir Katilsin 67 izlenme - 3 yıl önce Mısır’ın darbeyle başa gelen Cumhurbaşkanı El Sisi resmi ziyarette bulunduğu Berlin’de Alman Cumhurbaşkanı ve Başbakanı ile bir araya geldi. Kentte birçok eylem düzenlenirken, basın toplantısı sırasında bir kadın Sisi'ye "Sen bir katilsin, sen bir faşistsin" diye bağırdı.
Mısır'da Spikerin Başbakan Erdoğan'a Ahlaksız Demesi 01:11
Mısır'da Spikerin Başbakan Erdoğan'a Ahlaksız Demesi 76 izlenme - 3 yıl önce Mısır'da darbeden önce sosyal medyada dönmeye başlayan videoda darbe yanlısı olduğu gözlenen spiker, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Mısır'a karışmakla suçluyor. İyi seyirler.
Mısır'da Seçimin Favorisi Sisi 01:05
Mısır'da Seçimin Favorisi Sisi 84 izlenme - 4 yıl önce Mısır'da yapılan darbenin mimarı Savunma Bakanı Abdülfettah es-Sisi'nin, görevinden istifa ederek cumhurbaşkanlığı adaylığını açıklamasının ülkede büyük bir kesimin desteğini aldığı belirtiliyor. Haziran ayından önce yapılması planlanan seçimlerde Sisi favori olarak gösteriliyor.
Sisi'nin Televizyonunda Demokrasi Dersi 03:09
Sisi'nin Televizyonunda Demokrasi Dersi 51 izlenme - 3 yıl önce Darbeci Sisi'nin televizyonunda yayınlanan programda Türkiye'nin Şah Fırat operasyonu karalanmaya çalışıldı. Program sunucusu, Arap halkına seslenerek yaptığı konuşmada Şah Fırat operasyonunun farklı niyetlerle yapıldığını iddia etti. Programa katılan Enes Hudeyir isimli gazeteci adeta spikere ve darbeci Sisi yönetimine demokrasi dersi verdi.
Mısır Protestosunda Kahrolsun Demokrasi Pankartları 02:44
Mısır Protestosunda Kahrolsun Demokrasi Pankartları 95 izlenme - 3 yıl önce Fatih Camisi'nde Cuma namazı sonrası toplanan bir grup, Mısır'da öldürülenler için gıyabi cenaze namazı kıldı. "Ne darbe, ne demokrasi biz ümmetten ve hilafetten yanayız. Kahrolsun Sisi, Kahrolsun demokrasi geliyor hilafetin sesi" yazılı pankartların arkasında toplanan kalabalık tekbir getirdi, dua etti. "Zulmedenler, yakında nasıl bir yıkılışla yıkılacaklarını görecekler" yazılı pankartında taşındığı protestocu grup için bazılarının da "Demokrasi demokrasi dediniz ümmetin kanını emdiniz. Demokrasinin döktüğü kanların hesabı sorulacak. Demokrasi eşittir küfür sistemi" yazılı dövizler taşıdığı görüldü. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir'le birlikte Cuma namazını Fatih Camisi'nde kılan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan çıkışta protestoya denk geldi. Erdoğan, Mısır'da ölenler için kılınan gıyabi cenaze arka saflarda yer tutatarak katıldı. Namazın ardından grup protestoya devam ederken Bilal Erdoğan cami avlusundan ayrıldı. Gıyabi cenaze namazının ardından bir basın açıklaması yapıldı. Kolkola giren ve tekbirler eşliğinde Saraçhane Parkına yürüyen kalabalık burada da bir süre protesto gösterisi yapıp, dağıldı. Sonuçta AKP ve İhvan'ın Türkiye ve Mısır için düşündüğü sistemi öğrendik.