Hoşgeldiniz!

Şişme Bebek

Şişme Bebek Tamircisi: Slade Fiero 03:33
Şişme Bebek Tamircisi: Slade Fiero 76.091 izlenme - 7 ay önce Günümüz dünyasında satışların patladığı bir şişme furyası var. Yeni gelişen bu endüstri, artan seks oyuncağı talebini karşılayan fabrikaların kurulmasını sağladı. Ve dünyaya yeni bir meslek kattı. ''Şişme bebek tamirciliği'' Son derece değişken bir fiyat aralığına sahip olan bu seks enstrümanının, son derece değişken modelleri de mevcut. Pompa ile şişirileninden, tamamen silikondan imal edilenine kadar her türünü bulmak mümkün. Özellikle sentetik veya silikondan imal şişme kadınlar 34-52 kg aralığında ağırlığa sahip. Biz “şişme” diyoruz ama yabancılar bunlara “sex dolls” diyor, onun için şişme olması gerekmiyor. Ele avuca gelen, gerçekmiş hissi veren bir şişme kadın istiyorsanız 5-6 bin doları gözden çıkarmanız gerek. O kadar param yok diyorsanız içi hava dolu olanlarını daha ucuza, çok daha ucuza temin etmeniz olası. Dünyada bilinen ismiyle “Sex doll repair man”, bize ”şişme kadın tamircisi” olarak çevriliyor. Kulağa alışılmışın dışında gelse bile bu meslek, şu aralar dünyada en revaçta olan işlerin başında geliyor. Şişme Bebek Tamircisi Slade Fiero’a hergün onlarca bebek tamir edilmek için geliyor. Bebeklerin genellikle cinsel organı, dudakları, kolları veya bacakları ısırılmış olduğundan iyice tamir edilmesi gerekiyor. Bu işin kolay yanı. Bir de işleri bittikten sonra üşenip bebeklerini steril etmeyenler var… Slade Fiero şişme bebekleri kullananların dikkat etmesi gereken şeylerin başında tamiri en zor olan steril etme işlemi olduğunu söyleyerek; şişme bebek kullanıcılarının işleri bittikten sonra bebeklerini steril etmeleri gerektiğini vurguladı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Balonla Sevişmek 00:55
Balonla Sevişmek 213.296 izlenme - 3 yıl önce Balon ki, bizim çocuklukta en büyük dostumuz yoldaşımızdır. Beraber ne badireler atlatmışızıdır. Oyuncu sıkıntısı çekilen bir dönemde ise yönetmenlerin kurtarıcısıdır. Mcgyver çakıyla tank imha ederse bizde balonla sevişir, erotik film bile çekeriz efendim. Şişme bir objenin sinemamızda ilk kullanımını yine alkışlarlayaşıyorum aracılığıyla yaşayacaksınız.
Şişme Kadını Patlatan Zenci - Robinson ve Cuma 02:03
Şişme Kadını Patlatan Zenci - Robinson ve Cuma 76.194 izlenme - 2 yıl önce Issız adada mahsur kalan iki adamın başında geçen komik bir hikayeye dayanan ''Robinson ve Cuma''' filminden komik bir sahne.
Şişme Bebek Hirokazu Kore 03:07
Şişme Bebek Hirokazu Kore 109.445 izlenme - 8 yıl önce
Şişme Bebek ile Aşk Yaşayan Adam 03:33
Şişme Bebek ile Aşk Yaşayan Adam 26.987 izlenme - 2 yıl önce 2007 yilindan beri beraber yaşayıp gözü gibi baktıgı şişme sevgilisi ile büyük bir aşk yaşayan adamın ilginç hikayesi..
Sanal Gerçeklik Mastürbasyonu 00:35
Sanal Gerçeklik Mastürbasyonu 10.273 izlenme - 8 ay önce Sansürle yeri geldiğinde bizleri üzen Japonlar diğer gelişmelerle gönlümüzü alacak gibi.
Şişme Bebeği Drone İle Uçurmak 00:58
Şişme Bebeği Drone İle Uçurmak 5.536 izlenme - 6 ay önce Amerika birleşik devletlerinde çılgın arkadaşlar şişme bebeği droneye bağlayıp uçurmuşlar. İzliyoruz efendim.
Şişme Bebek Nasıl Yapılır? 04:17
Şişme Bebek Nasıl Yapılır? 14.295 izlenme - 1 yıl önce Şişme bebek nasıl yapılır sorusu çoğu insanın kafasını kurcalar. Şişme bebeklerin ham maddesi lateks ya da pvc dir. Plastik benzeri bu ürün şişme bebeğin ana maddesidir. Şişme bebek nasıl yapılır sorusundan önce şişme bebek ne için yapılır sorusuna cevap verelim. Şişme bebek alternatif bir cinsel ilişki aracıdır. Birçok değişik modeli vardır. Şişme bebek sözlüklere kadar girmiştir. İlk üretildiği zamanlarda çok daha basit üretilen şişme bebekler daha sonra tam realistik modellere kadar gelmiştir. Şişme bebek nasıl yapılır sorusu ile realistik bebek nasıl yapılır sorusu arasında fark vardır. Tam realistik bebeklerde daha değişik malzemeler kullanılır. Çok daha gerçekçi olan bu bebekler, silikon bazlı, daha insan tenine benzer malzemeler ile yapılmaktadır. Şişme bebek nasıl yapılır sorusunun cevabına devam olarak üretim yerlerinden de bahsedilebilir. Dikiş kullanılmayan bu bebeklerde kaynak bölgeleri bulunur.Plastik parçalar ısı kullanılarak birbirine yapıştırılır. şişme bebek nasıl yapılır Böylelikle bütün bebek tek bir parça gibi görünür. Bebeklerin bazılarında resim baskı yüzler vardır. Şişme bebek daha gerçekçi oldukça, yüzlerindeki ayrıntılar da belirginleşir.Örneğin gerçekçi bebeklerde 3 boyutlu surat vardır. Ağzı, burnu, dudakları ve gözleri çok daha gelişmiş makinelerde, daha ayrıntı kullanılarak yapılır. En üst modellerde ise el yapımı mankenler devreye giriyor. Sanatçı ellerden çıkan özel bebekler de mevcuttur. Bu bebekler haftalarca ince çalışmalar sonucu ortaya çıkar. Umarız şişme bebek nasıl yapılır sorusuna cevap verebilmişizdir.
Felsefe Hakkında Konuşabilen Şişme Bebek Üretildi 01:17
Felsefe Hakkında Konuşabilen Şişme Bebek Üretildi 3.806 izlenme - 6 ay önce En gerçekçi şişme bebeği yaratma umuduyla yola çıkan tasarımcı Synthea Amatus, felsefe hakkında konuşabilen bir şişme bebek üretti. Silicon Samantha adlı şişme bebeğin, değiştirme düğmesiyle felsefeden Dirty Talking (Cinsel ilişki sırasında Edepsiz Konuşmalar) tarzı konuşmaya geçmek gibi özelliklere sahip olduğu belirtiliyor. Samantha'nın yaratıcısı Synthea Amatus tarafından üretilen bebekler, esnek bir iskeletten yapılıyor. Her bir bebeğin üretimi yaklaşık 100 saat sürerken, bebeklere değiştirilebilen yüzler ve genital bölge de ekliyor. Yüksek kalite silikondan üretiliyor Amatus'un bebekleri yüksek kalite silikondan ürettiği belirtilirken, şirketin internet sitesinde yazana göre, kullanıcıya ısıyı koruyarak daha gerçekçi ve daha geniş bir esneklik imkanı sunuyor. Esnek iskelet bu bebekleri istediğiniz şekilde eğmenize de olanak sağlıyor. Erkek versiyonları üzerinde de çalışılıyor Sadece cinsel partner arayanlar için üretilmediği söylenen bebeklerin sahipleriyle aralarında iyi bir ilişki kurabilmelerini ve onlar hakkındaki gerçekleri hatırlayabilmelerini sağlayacak kalıcı bir hafızaya da sahip olduğu belirtiliyor. Fiyatları € 2.295,00 — € 3.750,00 arasında değişen Samantha bebeklerin erkek versiyonları üzerinde de çalışılıyor.
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 02:30
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 15.394 izlenme - 4 yıl önce Bir seks oyuncağı firması, ne kadar dayanıklı olduklarını göstermek için uzaya şişme kadın gönderiyorlar.
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 01:58
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 12.246 izlenme - 2 yıl önce Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında kıyıya vuran şişme kadını, ‘cennetten düşmüş melek' sanan köylüler, ona kıyafetler giydirip evlerinde ağırladılar. Olay araştırılınca melek sanılanın aslında ‘şişme kadın’ olduğu ortaya çıktı. Güneydoğu Asya ülkesi Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında balıkçılık yapan 21 yaşındaki Pardin, kıyıya vurmuş ve kadın bedenine benzeyen bir cisim gördü. Bunun ‘cennetten düşmüş bir melek' olduğunu sanan Pardin, şişme bebeği' köyüne götürdü. ‘Meleğe’ saygılarını göstermek isteyen Endonezyalı köylüler, bebeği giydirdiler, her gün de kıyafetlerini değiştirdiler. Şişme kadının, ada yakınlarından geçen bir gemiden atıldığı sanılıyor. (DIŞ KAYNAK HABER)
Şişme Bebek 03:07
Şişme Bebek 25.659 izlenme - 7 yıl önce şişme bebek nasıl kullanılır http//www.bebeksisme.comşişme bebek satış merkezi 0216 390 56 48 0541 399 36 89
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 15.705 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Seks Şop (Sex Shop) mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
İdeal Kadın 00:31
İdeal Kadın 46.873 izlenme - 10 yıl önce ideal bir bayan böyle olmalı:):):):) bayanlar lütfen kızmayınnn
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 17.532 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Seks Şop (Sex Shop) mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Şişme Bebekle Kavga Etti 00:26
Şişme Bebekle Kavga Etti 6.720 izlenme - 4 yıl önce Japonya'da yayınlalan bir TV programında ilginç görüntüler
İsraf Adam - Nasıl Sevişilir 02:06
İsraf Adam - Nasıl Sevişilir 5.158 izlenme - 3 yıl önce Sitenin demirbaşlarından olan İsraf Adam bu sefer çok değişik fantezileriyle karşınızda.
şişme bebek [air doll] fragman 01:57
şişme bebek [air doll] fragman 6.962 izlenme - 8 yıl önce
Şişme Bebek Çalmak 00:45
Şişme Bebek Çalmak 161 izlenme - 1 ay önce Üretildiği fabrikadan şişme bebeği çalan libidosu tavan adamın an be an çabalarını izliyoruz efendim. Bu ara bebeklerin fiyatı 3.000 Euro imiş...
Şişme Kadına Benzeyen Kedicik 00:16
Şişme Kadına Benzeyen Kedicik 298 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarına dansları ve güzellikleri ile renk katan kediciklerden biri bu kez öyle bir makyaj yapmış ki , adeta şişme kadına benzemiş.
Şişme Bebeği Tek Başına Arabada Koymanın Doğurduğu Sonuç 00:40
Şişme Bebeği Tek Başına Arabada Koymanın Doğurduğu Sonuç 88 izlenme - 1 ay önce Görüntüde arabasını arka koltuğuna vuruş pozisyonunda yatırdığı adam yakalanınca birden utanıp kaçıveriyor
Drone ile Şişme Kadın Uçurmak! 01:00
Drone ile Şişme Kadın Uçurmak! 318 izlenme - 6 ay önce Amerika'da drone'yi çok farklı amaçla kullanarak şişme bebek uçuruyorlar. Yada şişme karı nasıl görürseniz artık. En azından uçup bi yere bıraksalarda. Belki ihtiyaç sahibi birilerine giderdi falan.
Şişme Bebeği Arabada Tek Başına Bırakmanın Sakıncaları 00:40
Şişme Bebeği Arabada Tek Başına Bırakmanın Sakıncaları 69 izlenme - 1 ay önce Avustralya'nın güneydoğusunda bulunan Victoria eyaletinde bulunan bir araba hurdalığında şişme bebekle ilişkiye giren adamın yakalanma anı kameraya böyle yansımış.
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 1.596 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Ürotik! Shop mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 02:30
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 1.515 izlenme - 3 yıl önce Bir seks oyuncağı firması, ne kadar dayanıklı olduklarını göstermek için uzaya şişme kadın gönderiyorlar. Missy aşırı sıcaklıklara ve radyasyon dayanıklı olarak, 100.000 feet yüksekliğe kadar bozulmadan kalıyor. 102.000 feet hızla dünyaya geri düşmeye başlıyor. Yeniden girişte dünyanın atmosferinde bebeğimiz parçalanıp Nevada çölünde bir yerlerde kayboluyor.
Eva Şişme Manken Kutu Açılımı Videosu 02:44
Eva Şişme Manken Kutu Açılımı Videosu 652 izlenme - 2 yıl önce 3 Boyutlu Şişme Manken Eva modeli tanıtım videosu sizler için kutu açılım videosu çektik aklınıza takılan soruların tümünün cevabı bu videoda hemen sipariş vermek için bizi arayabilir 08503022100 yada internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. http://www.bitmezki.com
Şişme Bebek Le Dans Komedi 02:07
Şişme Bebek Le Dans Komedi 1.608 izlenme - 7 yıl önce şişme bebekle dans eden adam aynı zamanda ona dadılıkta yapıyor mutlaka ızleyın gülmekten kırılacaksınız www.bebeksisme.org
Bomba Sanılan Paketten Şişme Bebek Çıkması 00:27
Bomba Sanılan Paketten Şişme Bebek Çıkması 853 izlenme - 3 yıl önce Maltepe’de vatandaşların ihbarı üzerine polis ekiplerinin incelediği çöp kutusundaki şüpheli paketten şişme kadın ve cinsel ürünler çıktı.
Şişme Bebek Çıktı - Hediyeler #5 19:27
Şişme Bebek Çıktı - Hediyeler #5 61 izlenme - 4 ay önce Aşağıdaki adrese bir sonraki hediyeler videosu için istediğiniz hediyeyi gönderebilirsiniz arkadaşlar. Yalnız 23 Kasım' dan sonra yollamayın. O adres değişecek çünkü başka adrese geçicez. Hediyeler bana ulaşmaz 23 Kasım' dan sonra yollarsanız. Yeni adresi Instagram hesabımdan paylaşırım. Eylül Sk. No:6 Levent mahallesi, Beşiktaş / İstanbul Benim adıma yollayabilirsiniz. Instagram: http://instagram.com/muratenginekn Facebook: https://facebook.com/BuModNeModu Twitter: https://twitter.com/MuratEnginEkin İşbirlikleri için: muratabigf@creator.st ŞİŞME BEBEK ÇIKTI - Hediyeler #5
Şişme Spider-Man Çocuklarınız Banyosunu Sevdiği Ka 00:24
Şişme Spider-Man Çocuklarınız Banyosunu Sevdiği Ka 912 izlenme - 8 yıl önce gittgidiyor da satışta