Hoşgeldiniz!

Şişme Bebek Videoları İzle

Balonla Sevişmek 00:55
Balonla Sevişmek 136.550 izlenme - 2 yıl önce Balon ki, bizim çocuklukta en büyük dostumuz yoldaşımızdır. Beraber ne badireler atlatmışızıdır. Oyuncu sıkıntısı çekilen bir dönemde ise yönetmenlerin kurtarıcısıdır. Mcgyver çakıyla tank imha ederse bizde balonla sevişir, erotik film bile çekeriz efendim. Şişme bir objenin sinemamızda ilk kullanımını yine alkışlarlayaşıyorum aracılığıyla yaşayacaksınız.
Şişme Kadını Patlatan Zenci - Robinson ve Cuma 02:03
Şişme Kadını Patlatan Zenci - Robinson ve Cuma 67.300 izlenme - 1 yıl önce Issız adada mahsur kalan iki adamın başında geçen komik bir hikayeye dayanan ''Robinson ve Cuma''' filminden komik bir sahne.
Şişme Bebek Hirokazu Kore 03:07
Şişme Bebek Hirokazu Kore 93.353 izlenme - 7 yıl önce
Şişme Bebek ile Aşk Yaşayan Adam 03:33
Şişme Bebek ile Aşk Yaşayan Adam 10.806 izlenme - 1 yıl önce 2007 yilindan beri beraber yaşayıp gözü gibi baktıgı şişme sevgilisi ile büyük bir aşk yaşayan adamın ilginç hikayesi..
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 01:58
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 10.285 izlenme - 1 yıl önce Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında kıyıya vuran şişme kadını, ‘cennetten düşmüş melek' sanan köylüler, ona kıyafetler giydirip evlerinde ağırladılar. Olay araştırılınca melek sanılanın aslında ‘şişme kadın’ olduğu ortaya çıktı. Güneydoğu Asya ülkesi Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında balıkçılık yapan 21 yaşındaki Pardin, kıyıya vurmuş ve kadın bedenine benzeyen bir cisim gördü. Bunun ‘cennetten düşmüş bir melek' olduğunu sanan Pardin, şişme bebeği' köyüne götürdü. ‘Meleğe’ saygılarını göstermek isteyen Endonezyalı köylüler, bebeği giydirdiler, her gün de kıyafetlerini değiştirdiler. Şişme kadının, ada yakınlarından geçen bir gemiden atıldığı sanılıyor. (DIŞ KAYNAK HABER)
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 02:30
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 15.321 izlenme - 3 yıl önce Bir seks oyuncağı firması, ne kadar dayanıklı olduklarını göstermek için uzaya şişme kadın gönderiyorlar.
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 14.365 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Seks Şop (Sex Shop) mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Şişme Bebek 03:07
Şişme Bebek 24.929 izlenme - 6 yıl önce şişme bebek nasıl kullanılır http//www.bebeksisme.comşişme bebek satış merkezi 0216 390 56 48 0541 399 36 89
İdeal Kadın 00:31
İdeal Kadın 46.818 izlenme - 9 yıl önce ideal bir bayan böyle olmalı:):):):) bayanlar lütfen kızmayınnn
Şişme Bebek Nasıl Yapılır? 04:17
Şişme Bebek Nasıl Yapılır? 1.794 izlenme - 4 ay önce Şişme bebek nasıl yapılır sorusu çoğu insanın kafasını kurcalar. Şişme bebeklerin ham maddesi lateks ya da pvc dir. Plastik benzeri bu ürün şişme bebeğin ana maddesidir. Şişme bebek nasıl yapılır sorusundan önce şişme bebek ne için yapılır sorusuna cevap verelim. Şişme bebek alternatif bir cinsel ilişki aracıdır. Birçok değişik modeli vardır. Şişme bebek sözlüklere kadar girmiştir. İlk üretildiği zamanlarda çok daha basit üretilen şişme bebekler daha sonra tam realistik modellere kadar gelmiştir. Şişme bebek nasıl yapılır sorusu ile realistik bebek nasıl yapılır sorusu arasında fark vardır. Tam realistik bebeklerde daha değişik malzemeler kullanılır. Çok daha gerçekçi olan bu bebekler, silikon bazlı, daha insan tenine benzer malzemeler ile yapılmaktadır. Şişme bebek nasıl yapılır sorusunun cevabına devam olarak üretim yerlerinden de bahsedilebilir. Dikiş kullanılmayan bu bebeklerde kaynak bölgeleri bulunur.Plastik parçalar ısı kullanılarak birbirine yapıştırılır. şişme bebek nasıl yapılır Böylelikle bütün bebek tek bir parça gibi görünür. Bebeklerin bazılarında resim baskı yüzler vardır. Şişme bebek daha gerçekçi oldukça, yüzlerindeki ayrıntılar da belirginleşir.Örneğin gerçekçi bebeklerde 3 boyutlu surat vardır. Ağzı, burnu, dudakları ve gözleri çok daha gelişmiş makinelerde, daha ayrıntı kullanılarak yapılır. En üst modellerde ise el yapımı mankenler devreye giriyor. Sanatçı ellerden çıkan özel bebekler de mevcuttur. Bu bebekler haftalarca ince çalışmalar sonucu ortaya çıkar. Umarız şişme bebek nasıl yapılır sorusuna cevap verebilmişizdir.
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 16.806 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Seks Şop (Sex Shop) mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Şişme Bebekle Kavga Etti 00:26
Şişme Bebekle Kavga Etti 6.359 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da yayınlalan bir TV programında ilginç görüntüler
İsraf Adam - Nasıl Sevişilir 02:06
İsraf Adam - Nasıl Sevişilir 4.726 izlenme - 2 yıl önce Sitenin demirbaşlarından olan İsraf Adam bu sefer çok değişik fantezileriyle karşınızda.
şişme bebek [air doll] fragman 01:57
şişme bebek [air doll] fragman 6.509 izlenme - 7 yıl önce
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 1.433 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Ürotik! Shop mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Eva Şişme Manken Kutu Açılımı Videosu 02:44
Eva Şişme Manken Kutu Açılımı Videosu 378 izlenme - 10 ay önce 3 Boyutlu Şişme Manken Eva modeli tanıtım videosu sizler için kutu açılım videosu çektik aklınıza takılan soruların tümünün cevabı bu videoda hemen sipariş vermek için bizi arayabilir 08503022100 yada internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. http://www.bitmezki.com
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 02:30
Uzaya Şişme Bebek Göndermek 1.157 izlenme - 2 yıl önce Bir seks oyuncağı firması, ne kadar dayanıklı olduklarını göstermek için uzaya şişme kadın gönderiyorlar. Missy aşırı sıcaklıklara ve radyasyon dayanıklı olarak, 100.000 feet yüksekliğe kadar bozulmadan kalıyor. 102.000 feet hızla dünyaya geri düşmeye başlıyor. Yeniden girişte dünyanın atmosferinde bebeğimiz parçalanıp Nevada çölünde bir yerlerde kayboluyor.
Şişme Bebek Le Dans Komedi 02:07
Şişme Bebek Le Dans Komedi 1.586 izlenme - 6 yıl önce şişme bebekle dans eden adam aynı zamanda ona dadılıkta yapıyor mutlaka ızleyın gülmekten kırılacaksınız www.bebeksisme.org
Bomba Sanılan Paketten Şişme Bebek Çıkması 00:27
Bomba Sanılan Paketten Şişme Bebek Çıkması 690 izlenme - 3 yıl önce Maltepe’de vatandaşların ihbarı üzerine polis ekiplerinin incelediği çöp kutusundaki şüpheli paketten şişme kadın ve cinsel ürünler çıktı.
Şişme Spider-Man Çocuklarınız Banyosunu Sevdiği Ka 00:24
Şişme Spider-Man Çocuklarınız Banyosunu Sevdiği Ka 907 izlenme - 8 yıl önce gittgidiyor da satışta
Rammstein - Seemann (18 ağustos 1996 - Bizarre Festivali) 05:26
Rammstein - Seemann (18 ağustos 1996 - Bizarre Festivali) 121 izlenme - 2 yıl önce Rammstein'ın ilk önemli konserlerinden biri, sitemizde bulunan diğer Rammstein konserinden farklı bir konser, ayrıca Till Lindemann düşüşü içerir. Çevirisi şöyle ; gemime gel bir fırtına büyüyor ve gece oluyor nereye gitmek istiyorsun tamamıyla yalnız uzaklara sürükleniyorsun deniz seni aşağıya çektiğinde elini kim tutar nereye gitmek istiyorsun deniz sınırsızdır gemime gel sonbahar rüzgarı yelkenimi geriyor şimdi yüzündeki gözyaşıyla fenerin yanında duruyorsun güneş batıyor sonbahar rüzgarı sokakları süpürüyor şimdi fenerin yanında duruyorsun yüzünden gözyaşı akıyor akşam ışığı gölgeleri kovalıyor zaman akıp gidiyor ve sonbahar devam ediyor gemime gel dümenci özlem duyuyor gemime gel ben en iyi denizciydim şimdi fenerin yanında duruyorsun yüzünden gözyaşı akıyor ateşi mumdan alıyorsun zaman akıp gidiyor ve sonbahar devam ediyor o sadece annesinden bahseder sadece gece bu kadar merhametsiz sonunda yalnız ayrılacağım zaman hala akıp gidiyor ve üşüyorum...