Hoşgeldiniz!

Şişme Kadın

Şişme Bebek Tamircisi: Slade Fiero 03:33
Şişme Bebek Tamircisi: Slade Fiero 75.928 izlenme - 7 ay önce Günümüz dünyasında satışların patladığı bir şişme furyası var. Yeni gelişen bu endüstri, artan seks oyuncağı talebini karşılayan fabrikaların kurulmasını sağladı. Ve dünyaya yeni bir meslek kattı. ''Şişme bebek tamirciliği'' Son derece değişken bir fiyat aralığına sahip olan bu seks enstrümanının, son derece değişken modelleri de mevcut. Pompa ile şişirileninden, tamamen silikondan imal edilenine kadar her türünü bulmak mümkün. Özellikle sentetik veya silikondan imal şişme kadınlar 34-52 kg aralığında ağırlığa sahip. Biz “şişme” diyoruz ama yabancılar bunlara “sex dolls” diyor, onun için şişme olması gerekmiyor. Ele avuca gelen, gerçekmiş hissi veren bir şişme kadın istiyorsanız 5-6 bin doları gözden çıkarmanız gerek. O kadar param yok diyorsanız içi hava dolu olanlarını daha ucuza, çok daha ucuza temin etmeniz olası. Dünyada bilinen ismiyle “Sex doll repair man”, bize ”şişme kadın tamircisi” olarak çevriliyor. Kulağa alışılmışın dışında gelse bile bu meslek, şu aralar dünyada en revaçta olan işlerin başında geliyor. Şişme Bebek Tamircisi Slade Fiero’a hergün onlarca bebek tamir edilmek için geliyor. Bebeklerin genellikle cinsel organı, dudakları, kolları veya bacakları ısırılmış olduğundan iyice tamir edilmesi gerekiyor. Bu işin kolay yanı. Bir de işleri bittikten sonra üşenip bebeklerini steril etmeyenler var… Slade Fiero şişme bebekleri kullananların dikkat etmesi gereken şeylerin başında tamiri en zor olan steril etme işlemi olduğunu söyleyerek; şişme bebek kullanıcılarının işleri bittikten sonra bebeklerini steril etmeleri gerektiğini vurguladı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eva 3d Şişme Manken Kutu Açılımı İnceleme Videosu 06:53
Eva 3d Şişme Manken Kutu Açılımı İnceleme Videosu 99.559 izlenme - 2 yıl önce Eva 3d Realistik şime manken kutu açılımı siz değerli müşterilerimiz için çektik.
Şişme Bebekle Karısını Aldatan Adam 04:14
Şişme Bebekle Karısını Aldatan Adam 87.453 izlenme - 3 yıl önce Adam sex shop katy perry alıp eve götürüyor.karısını eve çağıran adam katy perry`ye sakso çekerken yakalanıyor.bakalım kadının tepkisi nasıl olmuş görelim iyi seyirler.sex shop satın alma muhabetini izlemek istemeyen 02:51 den başlayabilir.
Kargodan Şişme Kadın Çıkınca Görevliyi Gasp Etti 03:09
Kargodan Şişme Kadın Çıkınca Görevliyi Gasp Etti 5.657 izlenme - 4 ay önce Antalya'da internetten satın aldığı cep telefonu yerine kendisine kargoyla ’şişme kadın’ gönderilen Koray Ş., bıçakla tehdit ettiği kargo çalışanının cep telefonunu gasp ederek kaçtı.
Şişme Bebek Nasıl Yapılır? 04:17
Şişme Bebek Nasıl Yapılır? 14.282 izlenme - 1 yıl önce Şişme bebek nasıl yapılır sorusu çoğu insanın kafasını kurcalar. Şişme bebeklerin ham maddesi lateks ya da pvc dir. Plastik benzeri bu ürün şişme bebeğin ana maddesidir. Şişme bebek nasıl yapılır sorusundan önce şişme bebek ne için yapılır sorusuna cevap verelim. Şişme bebek alternatif bir cinsel ilişki aracıdır. Birçok değişik modeli vardır. Şişme bebek sözlüklere kadar girmiştir. İlk üretildiği zamanlarda çok daha basit üretilen şişme bebekler daha sonra tam realistik modellere kadar gelmiştir. Şişme bebek nasıl yapılır sorusu ile realistik bebek nasıl yapılır sorusu arasında fark vardır. Tam realistik bebeklerde daha değişik malzemeler kullanılır. Çok daha gerçekçi olan bu bebekler, silikon bazlı, daha insan tenine benzer malzemeler ile yapılmaktadır. Şişme bebek nasıl yapılır sorusunun cevabına devam olarak üretim yerlerinden de bahsedilebilir. Dikiş kullanılmayan bu bebeklerde kaynak bölgeleri bulunur.Plastik parçalar ısı kullanılarak birbirine yapıştırılır. şişme bebek nasıl yapılır Böylelikle bütün bebek tek bir parça gibi görünür. Bebeklerin bazılarında resim baskı yüzler vardır. Şişme bebek daha gerçekçi oldukça, yüzlerindeki ayrıntılar da belirginleşir.Örneğin gerçekçi bebeklerde 3 boyutlu surat vardır. Ağzı, burnu, dudakları ve gözleri çok daha gelişmiş makinelerde, daha ayrıntı kullanılarak yapılır. En üst modellerde ise el yapımı mankenler devreye giriyor. Sanatçı ellerden çıkan özel bebekler de mevcuttur. Bu bebekler haftalarca ince çalışmalar sonucu ortaya çıkar. Umarız şişme bebek nasıl yapılır sorusuna cevap verebilmişizdir.
Şişme Kadın Taşıyan Kargocunun Dramı 01:25
Şişme Kadın Taşıyan Kargocunun Dramı 64.346 izlenme - 5 yıl önce Şişme bebeği şişirip taşımak nasıl bir mantıktır ya :)
Felsefe Hakkında Konuşabilen Şişme Bebek Üretildi 01:17
Felsefe Hakkında Konuşabilen Şişme Bebek Üretildi 3.796 izlenme - 6 ay önce En gerçekçi şişme bebeği yaratma umuduyla yola çıkan tasarımcı Synthea Amatus, felsefe hakkında konuşabilen bir şişme bebek üretti. Silicon Samantha adlı şişme bebeğin, değiştirme düğmesiyle felsefeden Dirty Talking (Cinsel ilişki sırasında Edepsiz Konuşmalar) tarzı konuşmaya geçmek gibi özelliklere sahip olduğu belirtiliyor. Samantha'nın yaratıcısı Synthea Amatus tarafından üretilen bebekler, esnek bir iskeletten yapılıyor. Her bir bebeğin üretimi yaklaşık 100 saat sürerken, bebeklere değiştirilebilen yüzler ve genital bölge de ekliyor. Yüksek kalite silikondan üretiliyor Amatus'un bebekleri yüksek kalite silikondan ürettiği belirtilirken, şirketin internet sitesinde yazana göre, kullanıcıya ısıyı koruyarak daha gerçekçi ve daha geniş bir esneklik imkanı sunuyor. Esnek iskelet bu bebekleri istediğiniz şekilde eğmenize de olanak sağlıyor. Erkek versiyonları üzerinde de çalışılıyor Sadece cinsel partner arayanlar için üretilmediği söylenen bebeklerin sahipleriyle aralarında iyi bir ilişki kurabilmelerini ve onlar hakkındaki gerçekleri hatırlayabilmelerini sağlayacak kalıcı bir hafızaya da sahip olduğu belirtiliyor. Fiyatları € 2.295,00 — € 3.750,00 arasında değişen Samantha bebeklerin erkek versiyonları üzerinde de çalışılıyor.
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 01:34
Şişme Kadın Koleksiyoncusu Japon 32.080 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim yine Japonlar yine bir çılgınlık diyelim. Videodaki abimiz belki de dünyanın sayılı koleksiyonlarından birine sahiptir bence. Gerçek kadınlar aldatabilir felan demiş abimiz neyse biz kendisine mutluluklar diliyoruz küçük özel dünyasında...
Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu 01:25
Şişme Kadını Sahibine Ulaştırmaya Çalışan Kargocu 22.647 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bir müşteriye şişme kadın teslimatı yapmak için yola çıkan kargo elemanı ecel terleri döktü. Acaba kargo şirketi ürünü neden bir kutuya ya da ambalaja koymadı.
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 01:58
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 12.196 izlenme - 2 yıl önce Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında kıyıya vuran şişme kadını, ‘cennetten düşmüş melek' sanan köylüler, ona kıyafetler giydirip evlerinde ağırladılar. Olay araştırılınca melek sanılanın aslında ‘şişme kadın’ olduğu ortaya çıktı. Güneydoğu Asya ülkesi Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında balıkçılık yapan 21 yaşındaki Pardin, kıyıya vurmuş ve kadın bedenine benzeyen bir cisim gördü. Bunun ‘cennetten düşmüş bir melek' olduğunu sanan Pardin, şişme bebeği' köyüne götürdü. ‘Meleğe’ saygılarını göstermek isteyen Endonezyalı köylüler, bebeği giydirdiler, her gün de kıyafetlerini değiştirdiler. Şişme kadının, ada yakınlarından geçen bir gemiden atıldığı sanılıyor. (DIŞ KAYNAK HABER)
Alman Reklamı Şişme Kadın )!! 00:25
Alman Reklamı Şişme Kadın )!! 45.189 izlenme - 9 yıl önce alman reklamı şişme kadın )!!
Şişme Mankenle ilişkiye girerken yakalanan genç 00:37
Şişme Mankenle ilişkiye girerken yakalanan genç 3.773 izlenme - 1 yıl önce Şişme Realistik Mankenle ilişkiye girerken yakalanan genç 'in başından geçen hazin olaylar sizinde başınızdan böyle bir olay geçse ne yapardınız
15 Yaşında Çocuk - Şişme Kadın Pazarlamak 00:50
15 Yaşında Çocuk - Şişme Kadın Pazarlamak 12.763 izlenme - 4 yıl önce Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan 15 yaşındaki bir çocuğun şişme kadın alıp yurttaki arkadaşlarına 5 liraya kullandırtmış.
Cansız Manken Hastası Everard Cunion 01:22
Cansız Manken Hastası Everard Cunion 10.174 izlenme - 3 yıl önce Bundan 9 yıl önce cansız mankenlerle yaşamaya başlayıp 9 yılda 9 cansız manken sevgili değiştirip en sonuncusuyla nikah masasına oturan 55 yaşındaki Everard, ülkemizde olmasa da dünya basınının yakından tanıdığı bir isim. Kendisi şu ana kadar bir çok haber,inceleme hatta doktora tezine konu oldu. National Geographic bu özel durumu hakkında bir belgesel bile çekti. Kısaca Everard sıradan bir insan değil , oldukça uçlarda... İlgili Haber Linki : http://www.haberturk.com/dunya/haber/723745-sisme-kadin-telli-duvakli-gelin-oldu
15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 00:50
15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 3.643 izlenme - 4 yıl önce Adana'da Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne Bağlı Sevgi Evleri'nde Kalan 15 Yaşındaki Bir Çocuğun Şişme Kadın Alıp Yurttaki Arkadaşlarına 5 Liraya Ku...
Samsun'daki Şişme Kadın Kurtarma Operasyonu 02:11
Samsun'daki Şişme Kadın Kurtarma Operasyonu 2.743 izlenme - 3 yıl önce Samasun'daki şişme kadın kurtarma operasyonunun ABD'deki Türk televizyonundaki Cenk Uygur yorumları ile yankılarını izleyeceğiz.
Arabada Bırakılan Şişme Kadına Tecavüz Ederken Yakalan Adam 00:40
Arabada Bırakılan Şişme Kadına Tecavüz Ederken Yakalan Adam 157 izlenme - 1 ay önce Bir otoparktaki otomobilin içinde bırakılan şişme kadına tecavüz ederken sahibi tarafından görüntülenen adam.
Şişme Kadına Benzeyen Kedicik 00:16
Şişme Kadına Benzeyen Kedicik 296 izlenme - 5 ay önce Adnan Oktar'ın sohbet programlarına dansları ve güzellikleri ile renk katan kediciklerden biri bu kez öyle bir makyaj yapmış ki , adeta şişme kadına benzemiş.
Drone ile Şişme Kadın Uçurmak! 01:00
Drone ile Şişme Kadın Uçurmak! 318 izlenme - 6 ay önce Amerika'da drone'yi çok farklı amaçla kullanarak şişme bebek uçuruyorlar. Yada şişme karı nasıl görürseniz artık. En azından uçup bi yere bıraksalarda. Belki ihtiyaç sahibi birilerine giderdi falan.
 15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 00:50
15 Yaşında Şişme Kadın Pazarlamaya Başlayan Genç Girişimci 1.162 izlenme - 4 yıl önce Adana'da Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan 15 yaşındaki bir çocuğun şişme kadın alıp yurttaki arkadaşlarına 5 liraya kullandırtmış.
Bomba Sanılan Paketten Şişme Kadın Çıkması 00:27
Bomba Sanılan Paketten Şişme Kadın Çıkması 1.487 izlenme - 5 yıl önce Maltepe'de vatandaşların ihbarı üzerine polis ekiplerinin incelediği çöp kutusundaki şüpheli paketten şişme kadın ve cinsel ürünler çıktı.
Dünyaca Ünlü Sporcu Şişme Kadınla! 00:13
Dünyaca Ünlü Sporcu Şişme Kadınla! 836 izlenme - 4 yıl önce Neredeyse tüm dünyanın tanıdğı sporcu, otel odasının penceresi ve havuzunda şişme kadınla yakalandı.
05:48
"Şişme Kadın" Muhabbeti Nedeniyle Beyaz TV'ye Ceza Verecek 202 izlenme - 1 yıl önce RTÜK, Beyaz TV'ye "Derin Futbol" isimli programda Ahmet Çakar'ın "Şişme kadın" benzetmesi nedeniyle oy birliğiyle ceza verilmesi kararını aldı.
Dünya Samsunu Konuşuyor 02:11
Dünya Samsunu Konuşuyor 689 izlenme - 5 yıl önce Samasun'daki şişme kadın kurtarma operasyonunun ABD'deki Türk televizyonundaki Cenk Uygur yorumları ile yankılarını izleyeceğiz.
Şişme Kadın Beklerken Yanlış Ürün Geldi, Kargo Görevlilerini Gasp Etti 02:59
Şişme Kadın Beklerken Yanlış Ürün Geldi, Kargo Görevlilerini Gasp Etti 43 izlenme - 4 ay önce Şişme kadın beklerken yanlış ürün geldi, kargo görevlilerini gasp etti Şişme kadın yerine küçük bir kutuyla karşılaşınca çılgına döndü Son parasını şişme kadına yatıran adam, istediği kargo gelmeyince zararını kargo personelinin telefonunu gasp ederek giderdi İnternetten sipariş ettiği şişme...
Şişme Kadın Beklerken Yanlış Ürün Geldi, Kargo Görevlilerini Gasp Etti 03:26
Şişme Kadın Beklerken Yanlış Ürün Geldi, Kargo Görevlilerini Gasp Etti 29 izlenme - 4 ay önce Şişme kadın beklerken yanlış ürün geldi, kargo görevlilerini gasp etti Şişme kadın yerine küçük bir kutuyla karşılaşınca çılgına döndü Son parasını şişme kadına yatıran adam, istediği kargo gelmeyince zararını kargo personelinin telefonunu gasp ederek giderdi İnternetten sipariş ettiği şişme...