Hoşgeldiniz!

şişmek

Çenesindeki Tümörle Yaşamak Zorunda Olan Kız 01:20
Çenesindeki Tümörle Yaşamak Zorunda Olan Kız 13.486 izlenme - 3 yıl önce Kendisi bu rahatsızlığa 2004 yılında yakalanmış, ağrılar artıp bir sorun olduğunu anladıklarında hasteneye gittiklerinde ama doktorlar durumu anlayamamış ve müdahale etmemiş, sonrasında durum böyle devam etmiş, günden güne de bu şekli almış.
Kas Yapmakla İş Bitmiyor - Erkek Ağdası 05:16
Kas Yapmakla İş Bitmiyor - Erkek Ağdası 1.657 izlenme - 2 yıl önce Bacaklardan genital bölgeye karından kollara vücutta kıl olan tüm bölgelere uygulanan ağda. Body sporu ile uğraşanlar bilir vücuttaki kasların daha belirgin ve düzgün gözükmesi için ağda yaptırmak şart.
Rekor Uğruna Göt Göbek Büyütmek 03:15
Rekor Uğruna Göt Göbek Büyütmek 2.238 izlenme - 2 yıl önce tammy jung iyi vücutlu, tabir-i caizse taş gibi bir mankendir fakat bir gün ablamızı bir şeyler dürter ve değişiklik olsun rekor çabalarına girişir. rekor denemesi ise dünyanın en geri zekalı pardon en hızlı kilo alan bayan ünvanını almak. günde 5000 kalori almak için her yolu deneyip erkek yaverinin yardımıyla çok iyi tıkınıyor. şu an 104 fakat en kısa sürede 190 olmak için çabalıyor. takipteyim ve ilgililer için, ablamız amacına ulaşır ulaşmaz sizlere aktarmaya çalışacağım. esen kalın...
Yalçın Çakır'ın Tanınamayan Yüzü ! 04:25
Yalçın Çakır'ın Tanınamayan Yüzü ! 632 izlenme - 2 yıl önce Yakışıklı ve genç görünümlü Yalçın Abimiz son zamanlarda "Bu adama ne olmuş böyle?" sorularına maruz kalıyordu.Yüzü oldukça değişen ve şişlikler nedeniyle tanınmayacak hale gelen Yalçın Abimize ne olduğu sorusunu araştırarak buldum.Raporumu sunuyorum: Yalçın Abimiz söylediğine göre 14 Ekimde basit bir burun kemiği ameliyatı için gidiyor fakat doktoru dur şunu da yapalım bunu da değiştirelim diyerek oldukça uzun süren bir tıbbi operasyona imza atıyor.Sonuçta Yalçın Abimiz ilk olarak 17 Ekim de ameliyatlı haliyle canlı yayına çıkıyor.Fakat izleyeceğiniz üzere iyileşme yavaş çünkü ameliyat aslında çok geniş kapsamlı.Neyse geçmiş olsun Yalçın Abi...
Büyük Su Balonu ve Arka Bahçe Sulama Teknikleri 05:22
Büyük Su Balonu ve Arka Bahçe Sulama Teknikleri 237 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim yok artık öyle al eline hortumu sula bahçeyi, videomuzdaki sabii ler pazar günün iyi değerlindirme niyetinie girmiş, ağaçtan atlayanmı dersiniz, taklalı inişler mi dersiniz, ne derseniz deyin, iyi seyirler efenim.
9 Ayı 1000 Kareye Sığdırmak 04:01
9 Ayı 1000 Kareye Sığdırmak 246 izlenme - 2 yıl önce 9 aylık hamileliğini 1000 kareye sığdırdı. Bir internet paylaşım sitesinde bugünlerde 9 aylık hamileliğini 1000 fotoğraf karesiyle bir film şeridi gibi aktaran Osher Grencel'in hazırladığı videoyu izleyelim.
Kola Ve Mentosun İnsan Bünyesine Etkisi 01:33
Kola Ve Mentosun İnsan Bünyesine Etkisi 86 izlenme - 3 yıl önce Kola ve Mentos yani ateşle barut misali. Çoğu video paylaşım sitelerinde bir çok değişik video izlemişsinizdir. Fakat bu diğerlerinden çok farklı. Bu zenci genç arkadaş ağzına atmış olduğu beş yada altı adet mentos'un üzerine diet kolayı dikiyor kafaya. Sonra mı?