Hoşgeldiniz!

Sistem Videoları İzle

Mercedes'in Gemiler İçin Geliştirdiği ABS Fren Sistem Testi 00:48
Mercedes'in Gemiler İçin Geliştirdiği ABS Fren Sistem Testi 2.235.840 izlenme - 2 yıl önce MB nin büyük gemiler için geliştirdiği fren sisteminin sıradışı yasalara aykırı fakat izleyenler için büyük heyacan teşkil eden fren testi..
Hayat Kurtaracak Karayolu Döner Bariyer Sistemi 01:25
Hayat Kurtaracak Karayolu Döner Bariyer Sistemi 5.301 izlenme - 3 hafta önce Bu bariyer sistemi, aracın darbe enerjisini absorbe ediyor ve biraz da esneklikle birlikte sürücünün ve araç içindeki yolcuların hayatta kalma şansını arttırıyor. Bu sistemin yaygınlaşması halinde milyonlarca insanın hayatını kurtarabileceği söyleniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Necmettin Erbakan ve Alparslan Türkeş'in Başkanlık Hakkındaki Görüşleri 02:06
Necmettin Erbakan ve Alparslan Türkeş'in Başkanlık Hakkındaki Görüşleri 2.463 izlenme - 4 gün önce Günümüzün en sıcak tartışması olan sistem hakkında eski siyasilerden Türkeş ve Erbakan görüşlerini beyan etmekteler. Bonus olarak Bahçeli'nin de birkaç ay evvel savunduğu görüşleri görmekteyiz. Fondaki Cendere melodisi gereksiz bir gerginlik katıyorsa da videoya ciddi bir hava da vermektedir.
Şerefsiz Kargalar Tarafından Tartaklanan Sıçan 02:45
Şerefsiz Kargalar Tarafından Tartaklanan Sıçan 3.339 izlenme - 3 ay önce Ortalarına aldıkları sıçanla maytap geçen bu şerefsiz adi kargalar hayvanseverlerin tepkisini aldı.
Amerika'da Okuyan Türk Gencinin Bir Günü 18:10
Amerika'da Okuyan Türk Gencinin Bir Günü 5.332 izlenme - 7 ay önce Amerika ve Türkiye arasındaki eğitim sistemi ve yaşam standartları arasındaki uçurumu görmemizi sağlayacak net bir video . 16 yaşında ehliyet alabilen ve okula araba ile gelen gençliğe kulak veriyoruz
İtalya Defansının Etten Duvara Dönüşmesi 00:30
İtalya Defansının Etten Duvara Dönüşmesi 9.268 izlenme - 7 ay önce Belçika - İtalya maçında İtalya defansının etten duvara dönüştüğü dakikaları izliyoruz..
Türk Savaş Endüstrisi 02:15
Türk Savaş Endüstrisi 11.664 izlenme - 1 yıl önce Savunma Sanayi Müsteşarlığı veya kısaca SSM, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ulusal savunma endüstrisini güçlendirme, aynı zamanda da askeri sistem ve teknolojilerin tedarik süreçlerini yönetme amacıyla kurulan sivil bir devlet yapılanmasıdır ve bu yapılanmanın son yıllar'da geliştirdiği birçok teknolojik araç ve gereci bu videoda ayrıntılı bir şekilde görebiliyoruz ve Türkiye'nin askeri teknoloji konusun'da ilerleme kaydettiğini görebiliyoruz.İyi seyirler.
Tofaş Acil İniş Sistemi 00:29
Tofaş Acil İniş Sistemi 11.593 izlenme - 2 yıl önce Yüksek güvenlik donanımı standart pakette yer alan gururumuz Tofaş serisinin kaza anında yolcuya sağladığı can güvenliğine örnek bir kaza videosu sizlerle.
Ses Sistemine Güveniyorsan DinLe 04:26
Ses Sistemine Güveniyorsan DinLe 15.557 izlenme - 4 yıl önce
Çocuklar Aptal Değil Biz Aptalız, Sistem Aptal! 01:56
Çocuklar Aptal Değil Biz Aptalız, Sistem Aptal! 2.796 izlenme - 8 ay önce Emin Çapa‘nın TEDX konuşması aslında çocukların aptal olmadığını onlara dayatılan eğitim sistemiyle alakalı sorunlar olduğunu çarpıcı rakamlar ve herkesin anlayacağı cinsten benzetmelerle anlatmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
japonların  ilginç makinalari 03:43
japonların ilginç makinalari 30.274 izlenme - 9 yıl önce japon adamlar işi güçü yok ama helal olsun
Yok Böyle Manyak Bir Sistem O 00:37
Yok Böyle Manyak Bir Sistem O 23.897 izlenme - 6 yıl önce
Yumurtanın İçine Mürekkep Eklenmesiyle Ortaya Çıkan Damar 00:43
Yumurtanın İçine Mürekkep Eklenmesiyle Ortaya Çıkan Damar 3.582 izlenme - 1 yıl önce Yumurtanın içerisindeki tavuk embriyosu (72 saatlik) mürekkep eklenmesiyle belirginleşen kalp damar sistemi.
JBL 5000-arabanın camını çatlatıor 00:49
JBL 5000-arabanın camını çatlatıor 27.689 izlenme - 9 yıl önce arabanızda 4 tane jbl5000 olursa bunlar olur
Aşırı Eğlenceli Görünen Oynaması Kondisyon İsteyen Bir Oyun 00:33
Aşırı Eğlenceli Görünen Oynaması Kondisyon İsteyen Bir Oyun 831 izlenme - 4 ay önce Hepimizin atarilerden, bilgisayarlardan hatta cep telefonlarından bildiğimiz bir oyundur Pong. Bu oyunu Leo ve Joni isimli iki maceraperest duvarda oynamaya karar verdiler ve geliştirdikleri sistem sayesinde böyle bir oyun ortaya çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eskrim Kılıcından Kaçan Sporcu Drone 02:25
Eskrim Kılıcından Kaçan Sporcu Drone 2.046 izlenme - 10 ay önce Stanford Üniversitesi Havacılık ve Uzay Fakültesi araştırma görevlileri Ross Allen ve Marco Pavone, geliştirdikleri sistem ile birlikte eskrim kılıcından kaçan bir drone savunma sistemi geliştirdiler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Vatandaş Cevaplıyor - Parlamenter Sistem Nedir? 02:58
Vatandaş Cevaplıyor - Parlamenter Sistem Nedir? 1.800 izlenme - 7 ay önce Başkanlık sistemiyle ilgili tartışmalar devam ederken Haber10 olarak vatandaşa mikrofon uzatıp "Parlamenter sistem nedir?" diye sorduk.
Erdoğan - Türkiye'nin Yönetim Sistemi Fiilen Değişmiştir 01:42
Erdoğan - Türkiye'nin Yönetim Sistemi Fiilen Değişmiştir 4.195 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı'nın anayasal sınırları tartışmalarıyla ilgili, "İster kabul edilsin ister edilmesin, Türkiye'nin yönetim sistemi bu anlamda değişmiştir. Şimdi yapılması gereken bu fiili durumun hukuki çerçevesinin yeni bir Anayasa ile netleştirilmesi, kesinleştirilmesidir" dedi.
Facebook Fabrikası 08:00
Facebook Fabrikası 4.302 izlenme - 11 ay önce Dünyanın en büyük sosyal paylaşım ağı olan Facebook'un mutfak kısmı diye tabir edeceğimiz alanında yani arka planında neler var , işleyiş nasıl sağlanıyor tüm bu veriler nasıl saklanıyor izleyelim...
Sistem Geri Yükleme yi açma ve kapatma 01:22
Sistem Geri Yükleme yi açma ve kapatma 9.882 izlenme - 5 yıl önce Sistem Geri Yükleme yi açma ve kapatma
sindirim sistemi 02:00
sindirim sistemi 13.740 izlenme - 8 yıl önce
Sessiz Elektrikli Süpürge 03:58
Sessiz Elektrikli Süpürge 21.511 izlenme - 8 yıl önce karcher İstanbul yetkili ana bayii Golden Apple İsmail DEMİR 0212 352 69 89 0532 500 44 95 www.buharlisupurge.com www.buharlimakine.com Karcher sv 1802-1902 ve Karcher sc 1402 Buharlı temizlik makinesi
HARİKA SİSTEM LAA!(31DK)- Sky Block - Minecraft #5 31:45
HARİKA SİSTEM LAA!(31DK)- Sky Block - Minecraft #5 4.669 izlenme - 1 yıl önce Bukadar emek varsa 1 like çok değildir demi? Teşekkürler :3 Furkan;https://www.youtube.com/channel/UCNxfnR-xoreEMSHOmvcBRmA Facebook Grubu(Kesinlikle katıl yeni açıldı):https://goo.gl/73PGPE Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango
Ordu Dedektör - Jeosonar 3d Çift Sistem Testi 02:17
Ordu Dedektör - Jeosonar 3d Çift Sistem Testi 3.770 izlenme - 3 yıl önce Jeosonar 3d Çift Sistem Testi
4 lü sehpa sistemi 01:08
4 lü sehpa sistemi 16.385 izlenme - 9 yıl önce Boxer lı olan bnm :D Yorumlarınızı Beklıoruz :D
Herkes Bilgisayarı Böyle Kullanmak İster 03:14
Herkes Bilgisayarı Böyle Kullanmak İster 2.098 izlenme - 1 yıl önce Belki de hayallerinizin bilgisayar sistemiyle karşı karşıyasınız. Altwork isimli teknoloji firması, yıllar süren araştırma ve geliştirme çalışmalarının neticesinde, nihayet yeni ürünü görücüye çıkardı. Altwork Station sayesinde ister oturarak bilgisayar kullanın, ister ayakta, isterseniz ayaklarınızı uzatarak, isterseniz de yatarak. Çünkü platformu birkaç tuş yardımıyla istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Renk seçenekleri de size kalmış. Masa kısmı kaymaz malzemeyle kaplı olduğu için klavye ve mouse konumlandırdığınızda bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Hani "döne döne yatmak" derler ya, işte bu deyişi yakında PC kullanımı için de kullanabiliriz. Altwork, bu yeni ürününü ön siparişe sunmuş ve ilk gönderimleri de 2016 yılının ortalarına doğru yapacağını belirtiyor. Ve evet, fiyatlar biraz can sıkıcı olabilir. Çünkü 3900 dolarlık başlangıç fiyatı söz konusu. Detaylar için buraya http://www.altwork.com/ bakabilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mc Erdem - Hep Aşk Dedim 03:00
Mc Erdem - Hep Aşk Dedim 24.141 izlenme - 10 yıl önce Mc Erdem - Hep Aşk Dedim adlı parçaya çekilen video klip...
Bass Sistemine Güveniyorsan Dinle Youtube 06:48
Bass Sistemine Güveniyorsan Dinle Youtube 1.779 izlenme - 2 yıl önce lütfen izleyin ve abone olun
modifiye ve ses sistemleri 16:03
modifiye ve ses sistemleri 20.307 izlenme - 9 yıl önce made in dağlı
Paylaşılmış Psikotik Bozukluk ve İnanç İlişkisi 07:34
Paylaşılmış Psikotik Bozukluk ve İnanç İlişkisi 967 izlenme - 8 ay önce İnsanoglunun yaşamı şartlanmışlıklar ve kosullanmalardan olusur . Kişi ne kadar şartlanmisliklara boyun egerse o kadar hapsolmuş ve o kadar dar bir perspektiften dünya' ya bakmaktadir .. Hal böyleyken , Dünya'daki inanc sistemlerinin insan yapımı mitolojik kavramlardan olustugunu anlamak ve ögrenmek icin insanogluna ne kadar rasyonel argumanlar , kanitlarda sunsanız onlar bunu reddedecektir .. İşte tam burda olaya Psikolojik perspektifte bakmamiz gerekiyor . Psikoloji'de Paylasilmis psikoz ( psikotik ) bozukluk olarak geçen bu hezeyan , bireyin algilari bozuldugu icin kendi inandıklarını en yakınlarındakinede inandirmasi olayidir .. Bu kişilerin önüne yüzlerce video binlerce kitap konulsa dahi buna inanmayacaklardir.. Platon , yani Nam- diger Eflatun ' un Meşur Magara alegorisinin bir nevi psikolojik aciklamasi da diyebiliriz .. İzliyoruz