Hoşgeldiniz!

sitene ekle

loss-ben seni çok özledim 02:57
loss-ben seni çok özledim 118.818 izlenme - 8 yıl önce süper ötesiii loss Tam ortasındayım Kalbim Yaralı Vaktim daralır gözlerim kapalı adını duyduğumda nefesim tıkanır Bütün çarelerim artık yamalı geçmişin dramı dost dırdırı Herkes bir çare bulur ama kapalı düşünce yorgunu yitirdim aklımı sormayın bana çözüm artık sıkıldım umudum yok benim , unutun beni heran birileri alabilir yerimi mutluluk istedim sadece senin için mutlu ol sevgilim gül hadi benim için... beni düşünme ! ben bir serseriyim yeri gelir heryeri yeri gelir kendimi Yakarım... (aa-aa-aa-aa-aa-) Söz ver... Geçmişimden kopar benliğimi al götür geri gel Tek bir lafına can kurban tek göz yaşına silerim herkesi Geeell.... Geçmişimden kopar benliğimi al götür geri gel Tek bir lafına can kurban tek göz yaşına silerim herkesi Yalan güzeldi düzenli biterdi severdim sevmeyi hayatım bok gibi yaşım 15'ken anladım düzeneği yaşım 17 değişen sadece bedenim erkek adam ağlamaz en büyük yalan ağladım bebeğim yazdım senin için gücüm yok benim peşinden geleyim gücüm kalmadı ki adını sileyim Tek bir haberle yıkıldı bu serseri uçurumdayım hadi gel vede it beni! Neyi değiştirirki yaşıyo olmam neyi değiştirir nefes verip almam
 Cumaya Gitmeyenlere IŞİD'in Verdiği Ceza 02:40
Cumaya Gitmeyenlere IŞİD'in Verdiği Ceza 15.650 izlenme - 4 yıl önce ışid adındaki terör örgütü ordadoğuda şeriat(!) ile yönetilen bir hilafet devleti kurmak istiyor. Sosyal medyayı iyi bir şekilde kullanan örgüt insanları korkutmak ve sindirmek içinde çeşitli öldürme ve işkence videolatı yayınlıyor. Bu videoda cuma namazına gitmeyen 2 kişiye 25 kırbaç cezası vermişler. Örgütün asıl hedefi petrol ve su. Işid sayesinde İslam dinini şiddet ve terörle batı aslında İşidin tasmasını elinde tutuyor. Kimisine göre deccalin ordusu oluyor kendisi.
Alan Ve Özalan Ailesi Halay 02:01
Alan Ve Özalan Ailesi Halay 4.654 izlenme - 7 yıl önce alan ve özalan ailesi halay görüntüleri
Dünyaca Söylenir, Türkümüz Bizim - Karabük Üniversitesi 07:05
Dünyaca Söylenir, Türkümüz Bizim - Karabük Üniversitesi 1.451 izlenme - 4 yıl önce Karabük Üniversitesi, sözleri Bekir Sıtkı Erdoğan'a, müziği ise Mustafa Yıldızdoğan'a ait bu güzel türküyü yorumlamışlar ve Soma'daki şehitlere armağan etmişler. İyi iş çıkarmışlar. Helal olsun.
Break Danscı Kızlar 10:59
Break Danscı Kızlar 2.005 izlenme - 5 yıl önce Break Danscı Kızlar'dan Süper Görüntüler Breakdance, "sokak dansı" olarak da bilinen break dance kültürüne ait dans türüdür. Terakkicilerin milli dansı olarak kabul görür. Bu dansı yapan erkeklere "t-boy" ya da "terakki boy", kızlara ise "t-girl" ya da "terakki girl" denmektedir. B-boylar 1980'li yıllardan itibaren sadece breakdance yapan gençlere değil DJ'lere ve rapperlara da verilen ad olmuştur. Breakdance kültürü 1980'li yılların başında büyük bir patlama göstermiştir. Breakdans, 1970’lerin sonlarında New York’un Bronx mahallesinde Siyah ve Hispanik gençler arasında başlayan ve kısa bir süre sonra dünyanın her yerine yayılan “yarışmacı (competitive), akrobatik ve pantomomik bir sokak dansı şeklidir.” Breakdans hip hop’ın önemli unsurlarından biridir (Diğerleri MC’ing, DJ’ing ve Grafiti). Başlangıçta sadece yerde dans etme anlamına gelen breakdans, şu an electric boogie, locking, uprocking, popping ve diğer fantezi varyasyonları içeren bir kavram haline gelmiştir.
alan ve özalan ailesi- halay 03:13
alan ve özalan ailesi- halay 1.304 izlenme - 8 yıl önce piknigimizden halaylarımız..site adresimiz gelecekneslimizcom.tr.gg hepinizi bekliyoruz...
azİz ayi (haberler) 05:11
azİz ayi (haberler) 1.313 izlenme - 9 yıl önce geleceğin yeni yetenekleri. şimdiden başladılar. inşallah beğenirsiniz. İletİŞİm : kanarya_ugur_06@hotmail.com sitemiz : www.tamtam985.tr.gg ve tamtam.blogcu.com
 Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 01:23
Bir Erkek Aynada Kendine Neden Çıplak Bakar? 526 izlenme - 4 yıl önce Evet arkadaşlar, halka bir erkeğin kendine aynada neden çıplak baktığını sormuşlar. E tabi cevaplar gayet enteresan, "erkekler çok egoist" diyen var, "iş bitmiş mi diye bakar" diyen var, var oğlu var.. İzleyelim..
alan ve özalan ailesi--piknik 01:32
alan ve özalan ailesi--piknik 940 izlenme - 8 yıl önce alan ve özalan ailesi catalca piknigimizden goruntuler. site adresimiz gelecekneslimizcom.tr.gg hepinizi bekliyoruz...
Alan Ve Özalan Ailesi-Semah 00:57
Alan Ve Özalan Ailesi-Semah 857 izlenme - 7 yıl önce alan ve özalan ailesi semah görüntüleri new!
Forum ekleme 03:32
Forum ekleme 288 izlenme - 6 yıl önce Sitene Forum ekleme ayrıntılı anlatım...
 Sen Aydınlatırsın Geceyi - Kamera Arkası 02:50
Sen Aydınlatırsın Geceyi - Kamera Arkası 173 izlenme - 4 yıl önce Onur Ünlü'nün yönetmenliğini yaptığı 2013 yapımı bu filmde başrolleri Ali Atay ve Demet Evgar paylaşmış. Filmi vizyona sokmayı tercih etmeyen yönetmen Onur Ünlü'nün bu filmi günümüzde özel tiyatrolarda ve salonlarda gösteriliyor. Bana göre 2013 yılında çıkan en iyi yerli film özelliğini taşıyan bu filmin komik ve bir o kadar da eğlenceli kamera arkasını izliyoruz efendim.
Knight Online'den Gercekler İzle İzlettir 02:40
Knight Online'den Gercekler İzle İzlettir 264 izlenme - 7 yıl önce başrolünde aamir khan ve anushka sharma'nın rol alacağı 2014 aralık'ta vizyona girecek olan, komedi türünde olacağı bilinen hint filmi. aamir khan'ın bir uzaylıyı canlandıracağı zaten biliniyordu lakin afiş internete düştüğünden beri "müslümana yakışmadı" tarzı inanılmaz derecede altı dolu ve mantıklı eleştiriler almakta. eminim bunu bi tek bizim ülke yapıyordur. bir oyuncunun/yönetmenin ilk kez denediği bir tarzı hiçbirşey bilmeden ve daha filmden gram görüntü görmeden böylesine eleştirmek sadece bize has birşey çünkü.
 Ellerini Kullanmadan Pantolon Giymek 00:44
Ellerini Kullanmadan Pantolon Giymek 86 izlenme - 4 yıl önce Bu çekik kardeşimiz ellerini hiç kullanmadan, kıvrak kung-fu ve dans hareketleriyle pantolon giymiş.