Hoşgeldiniz!

sıvacı

Seyretme Lan Dana - Sinan Engin 01:11
Seyretme Lan Dana - Sinan Engin 5.831 izlenme - 11 ay önce Sinan Engin'e instagram'a girdikten sonra bir haller oldu. Yeme! İzleme Lan! İzleme Dana!...Sinan Engin'i durdurabilene aşkolsun. Çılgına döndü.
Ahmet Çakar'ın Çinli Nefreti 03:16
Ahmet Çakar'ın Çinli Nefreti 4.349 izlenme - 8 ay önce Beyaz TV’deki Beyaz Futbol programında yine saçma sapan kahve muhabbeti yapan yorumcu insanlardan Ahmet Çakar, bu sefer de Çinliler’e takmış kafayı. Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu maçında Ersan Gülüm’ü izlemek için stada gelen Çin kulübü Shanghai Shenhua başkanını ve başkanın tercümanını sahtekar olarak gören Ahmet Çakar, Çin’e ve Çinlilere de vermiş veriştirmiş. Konuşmaya dahil olan Sinan Engin de engin tecrübeleriyle Shangai şehrinin güzelliklerinden bahsetmiş. Bir yandan ROK anırırken diğer taraftan ekranın altında Sinan Engin parfümünün reklamı da olaya ayrı renk katmış gerçekten. Her zaman şölen havasında geçen programda bakalım daha ne ilginçlikler göreceğiz.
Nur Yerlitaş: 'Ahmet Çakar Yine Çaktı Bana' 01:09
Nur Yerlitaş: 'Ahmet Çakar Yine Çaktı Bana' 3.853 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV erkanlarında sıvacılar Ahmet Çakar'a tepki gösterirken Nur Yerlitaş sahip çıktı!
Halay Çeken Sıvacıların Hazin Sonu 01:12
Halay Çeken Sıvacıların Hazin Sonu 1.586 izlenme - 2 yıl önce İş başında bir şeyi kutlayan sıvacılar işi gücü bırakmış halay çekiyorlar. İş güvenliğini hiçe sayan adamlar yeri boyluyor sonunda.
Nur Yerlitaş: 'Ahmet Çakar yine çaktı bana' 01:09
Nur Yerlitaş: 'Ahmet Çakar yine çaktı bana' 447 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV erkanlarında sıvacılar Ahmet Çakar'a tepki gösterirken Nur Yerlitaş sahip çıktı!
Ahmet Çakar'ın Ertem Şener ve Sinan Engin'in Karikatürünü Çizmesi 03:04
Ahmet Çakar'ın Ertem Şener ve Sinan Engin'in Karikatürünü Çizmesi 543 izlenme - 1 yıl önce Derin Futbol isimli Spor(!) programında Ahmet Çakar'ın Show'undan bir kesit izliyoruz. Bakalım Ahmet Çakar gene neler yapmış.
İskelenin Üzerinde Halay Çeken İşçilerin Hazin Sonu! 01:13
İskelenin Üzerinde Halay Çeken İşçilerin Hazin Sonu! 542 izlenme - 2 yıl önce İskelenin üzerinde sıva yaparken birden halay çekmeye başlayan işçiler, eğlencenin dozunu aşınca yere düşmekten kurtulamadılar.
Ahmet Çakar: Ertem Tam Bir Sıvacısın Sen! 02:42
Ahmet Çakar: Ertem Tam Bir Sıvacısın Sen! 448 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV'de tansiyon yine yükseliyor ve Ahmet Çakar dayanamıyor. Ertem Tam Bir Sıvacısın Sen!
Nazan Sıvacı - Kadifeden Kesesi (Alaturka Records) 03:24
Nazan Sıvacı - Kadifeden Kesesi (Alaturka Records) 781 izlenme - 2 yıl önce Nazan Sıvacı - Kadifeden Kesesi (Alaturka Records) Girizgâh
Sıvacı gençlerden atmasyon rap şarkı 01:34
Sıvacı gençlerden atmasyon rap şarkı 440 izlenme - 4 yıl önce Sıvacı gençlerden atmasyon rap şarkı
Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e Twitter Üzerinden Ayar 02:21
Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e Twitter Üzerinden Ayar 176 izlenme - 1 yıl önce Geçen hafta yapılan antrenörler gelişim seminerinde türk futbolunun gelişimiyle ilgili bir çok etmenin konuşulduğu etkinlikte izleyenler bilir Fatih Terim konuşmasının bir bölümünde spor programlarına da değindi ve isim vermeden beyaz futbol programını ve ekibini yerden yere vurmuştu. Maç görüntüleri dahi olmayan bu programların reytinglerde ilk 100e bile giremediğini,sadece yancıların izlediğini, 10uncu tekrarları yayınlanan dizilerin bile bu spor programlarından daha çok izlendiğini söyleyen Terim’e cevap dün geceki programda Ahmet Çakar’dan geldi. Videonun başında yok ama program ortalarında Ahmet Çakar izleyenlere gelin twitter da Fatih Terimin fotoğrafçılık deyimini TT yapalım dedikten 10 dakka geçmedi ki gece 01.00 sularında oramı çekme buramı çek dünya gündemine girdi.
dublaj sıvacı 07:15
dublaj sıvacı 499 izlenme - 7 yıl önce sıvacı kopmak elde değil...:)
Pala Alinin Sıvacı Ekibi 03:59
Pala Alinin Sıvacı Ekibi 276 izlenme - 5 yıl önce
aşk denen o fırtına dallarını kırınca 04:01
aşk denen o fırtına dallarını kırınca 716 izlenme - 6 yıl önce nihat incekara/aşk denen o fırtına dallarını kırınca okuyan nazan sıvacı
Sıvacıların Kralı 00:48
Sıvacıların Kralı 166 izlenme - 3 yıl önce Sıvacıların Kralı
Abdulkerim Durmaz'ın Ahmet Çakar'ın Şovundan Korkması 00:04
Abdulkerim Durmaz'ın Ahmet Çakar'ın Şovundan Korkması 178 izlenme - 2 yıl önce Abdülkerim belli ki yapılacak şovdan habersiz zavallım korkuyor. Abdulkerim adam haklı.
Sıvacı Horonuşeref Usta Ve Ekibi 00:52
Sıvacı Horonuşeref Usta Ve Ekibi 388 izlenme - 6 yıl önce horonun komik bir türü.izlemeye değer komik görüntüler
Kerkerınhosta, Komik Sıvacı Oyunu 01:41
Kerkerınhosta, Komik Sıvacı Oyunu 129 izlenme - 2 yıl önce Komik Sıvacı Oyunu
Nazan Sıvacı - Gönlümün Şarkısını Gözlerinde Okurum 04:03
Nazan Sıvacı - Gönlümün Şarkısını Gözlerinde Okurum 193 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
Sıvacı Fatih Yılmaz 01:11
Sıvacı Fatih Yılmaz 276 izlenme - 6 yıl önce sıva yapılırken makine sıvası
LakLak Show 00:26
LakLak Show"sıvacı mario" 449 izlenme - 6 yıl önce Cuma ve Cumartesi gecesi 24:00 - 02:00 saatleri arasında Best Fm’de yayınlanan LakLak Show’un ECE ERKEN TARAFINDAN ÇALINAN "Yanıltıcı Reklam" köşesi...
Sinan Engin - Anasının Aaa... 00:34
Sinan Engin - Anasının Aaa... 113 izlenme - 1 yıl önce Bu Akşam yayınlanan program da yayına aniden the godfather müziğinin girmesiyle birlikte sinan engin'in verdiği reaksiyonu izliyoruz.
Barakdağlı Yusuf Usta 00:48
Barakdağlı Yusuf Usta 177 izlenme - 3 yıl önce Barakdağlı Yusuf Usta
Sıvacılardan Ahmet Çakar'a Besteli Gönderme 02:14
Sıvacılardan Ahmet Çakar'a Besteli Gönderme 58 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Çakar Ertem Şener'in kendisi için hazırlattığı klibi izledikten sonra, "Altın Mala" ödülü vererek tepki koydu. Çakar klip sonrası şunları söyledi: Oradaki naif, masum ekmeği için çalışan işçilerimizin benim başımın üstünde tacı vardır. Eğer özür dilemem isteniyorsa onların gözlerinden öpüyorum ve binlerce defa özür diliyorum.
Ahmet Çakar'ın Türk Futboluna Seslenişi 07:11
Ahmet Çakar'ın Türk Futboluna Seslenişi 102 izlenme - 1 yıl önce Bu gece yayınlanan ve hala devam edeb bölümden alıntıdır. Ahmet Çakar testere müziği ile türk futboluna seslenip bombayı koyuyor..
Nazan Sıvacı-Erişti Nevbahar 06:09
Nazan Sıvacı-Erişti Nevbahar 1 izlenme - 6 gün önce Nazan Sıvacı-Erişti nevbahar Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Erişti nevbahar eyyamı Açıldı gül-i gülşen Çerağan vakti geldi Lalezarın didesi ruşen Çemenler döndü ruy-i yare Rengi lale vü gülden Çerağan vakti geldi Lalezarın didesi ruşen
Derin Futbol - Futbol Dünyası Öğretmen Olursa (Öğretmenler Günü Özel) 07:19
Derin Futbol - Futbol Dünyası Öğretmen Olursa (Öğretmenler Günü Özel) 89 izlenme - 1 yıl önce Bazı teknik direktörlerin öğretmenlere benzetildiği kısım. Dünkü yayından. Ahmet Çakar her zamanki gibi, ayarsız Ahmet Çakar diyoruz.
Nazan Sıvacı-Güller Arasında 03:38
Nazan Sıvacı-Güller Arasında 2 izlenme - 3 hafta önce Nazan Sıvacı-Güller arasında Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Güller arasında seni bensiz gören olmuş ah gören Gönlüm yüzünün rengine düşmüş de ben olmuş Duydum ki güzel gözlerini çok seven olmuş ah ah Gönlüm yüzünün rengine düşmüş de ben olmuş
Nazan Sıvacı & Bir Deniz ki Gözlerin Ölürcesine Derin 03:04
Nazan Sıvacı & Bir Deniz ki Gözlerin Ölürcesine Derin 68 izlenme - 2 yıl önce Trt Müzik - Sazlar Çalınır - 22 Aralık 2014 - Hazırlayan:Erhan Duzturk
Bekirlili Erdal Usta 00:53
Bekirlili Erdal Usta 87 izlenme - 3 yıl önce Bekirlili Erdal Usta