Hoşgeldiniz!

Şivava Videoları İzle

Farkında Olmadan Videoyu Trollemek 00:18
Farkında Olmadan Videoyu Trollemek 1.000.659 izlenme - 2 yıl önce Bir küçük hanım kızımız henüz altına sıçmakta olan kardeşi ile ilgilenip oyun oynuyor, anneleri de tüm bu sevimli dakikaları videoya kaydediyor. İşte o sırada evin chihuahua (ya da şivava) cinsi köpeği, söylenen şarkıdan mıdır nedir birden oradaki yastığı gözüne kestiriyor ve icraata geçiyor. Böylece çocukların sevimli dakikaları yalan oluyor efendim.
Satılık Tea Cup Chihuahua Yavruları 00:25
Satılık Tea Cup Chihuahua Yavruları 633 izlenme - 9 ay önce satılık teacup şivava - chihuahua yavruları fiyatları ve şivava - chihuahua yavru ilanları fincan köpek için 05435865500 www.heavendog.net
Dünyanın En Çirkin Köpeği Peanut 00:59
Dünyanın En Çirkin Köpeği Peanut 426 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin California eyaletinde düzenlenen 'Dünyanın En Çirkin Köpeği' yarışmasını bu yıl Şivava-Şitzu kırması olduğu tahmin edilen Peanut adlı köpek kazandı.
Şivava ile kedinin sevimli kavgası 00:56
Şivava ile kedinin sevimli kavgası 514 izlenme - 3 yıl önce Boyut olarak hemen hemen aynı olan sevimli şivava ve kedi, birbirleriyle zararsız bir şekilde kavga etmeyi seviyorlar.
Woopie French Bulldog Minik Chihuahua 01:47
Woopie French Bulldog Minik Chihuahua 223 izlenme - 5 yıl önce woopie ve ailemizin yeni üyesi minik'in birbirlerine alışma turları:)
Şivava cinsi köpekler - Dostlarımız - HTV Turkiye 14:51
Şivava cinsi köpekler - Dostlarımız - HTV Turkiye 79 izlenme - 3 yıl önce Dr. Veteriner Hekim Oktay Deprem ve Alman Çoban Köpekleri Derneği Üretim Sorumlusu Can Paksoy köpek eğitimi ve ırk özellikleri üzerine sohbet edip, bilgilend...