Hoşgeldiniz!

şive

Karadeniz Çocuğu Vine Çekerse 00:06
Karadeniz Çocuğu Vine Çekerse 3.369.432 izlenme - 1 yıl önce Trabzonlu küçük kardeşlerimiz kendi şiveleriyle vine çekmişler gayet eğlenceli de olmuş.
Dağda Ayı Bulan Erzurumlu 00:23
Dağda Ayı Bulan Erzurumlu 33.322 izlenme - 4 ay önce Anadolu'nun her yeri güzel her insanı özel. Dağda ayı bulan Erzurumlu abimiz de bunlardan biri. Ayıyı bulmasını onu evde beslemesini ve ayıya olan sevgisini kendine has şivesiyle öyle güzel anlatıyor ki.
Herkese Açık Kapı Bize Keser Sapı (+18) 00:45
Herkese Açık Kapı Bize Keser Sapı (+18) 19.455 izlenme - 12 ay önce Sanal alemde dolanan sonucu genç dimağlar ve pompacı adayları için hüsrana dönüşen bazı fotoğraflar ve videolar vardır. Bir dönem hepimizin başına benzer olaylar gelmiştir. Önemli olan yanlış anlaşılmalarda yılmadan aynı azimle pompacılığa devam edebilmektir.
Dayının Gülümseten Ege Şivesi 01:58
Dayının Gülümseten Ege Şivesi 14.914 izlenme - 3 yıl önce Dayının Gülümseten Ege Şivesi
Hadi Bi Daha Göşdü - Kütahya 01:21
Hadi Bi Daha Göşdü - Kütahya 3.451 izlenme - 8 ay önce Kütahya nın Tavşanlı ilçesinde geçimini düğünlerde çalarak kazanan şirin amcamız şivesiyle döktürüyor.
Açabilmirem, Bakabilmirem - Şiveli Minik 00:15
Açabilmirem, Bakabilmirem - Şiveli Minik 2.332 izlenme - 7 ay önce Bu kızımız şivesi nereden kestiremedim ama Azerbaycan olabilir,internetin yeni gözdesi olmuş durumda. Konuşmasıyla twitterı sallayan buminik kardeşimizi izliyoruz...
Helal Etmiyem 2 (Tamam Ahmet) 00:19
Helal Etmiyem 2 (Tamam Ahmet) 4.052 izlenme - 11 ay önce Daha önce helal etmiyem videosuyla tanıdığımız dayı, gayet uysal şekilde karşımıza çıkıyor. Burdan Ahmet'e sesleniyorum, ahmet sakın parayı alma demediğini bırakmaz ben sana söyleyeyim.
laz şivesi konuşan çocuklar :)) 04:51
laz şivesi konuşan çocuklar :)) 23.325 izlenme - 7 yıl önce ilk başta kız çocukları sandım ama erkekmişler :))harika konuşuyolar yha bayıldım
Egeli Kadın Sinirlenirse 00:58
Egeli Kadın Sinirlenirse 7.163 izlenme - 2 yıl önce Egeli Kadın Sinirlenirse
Çok Eski Zamanlarda Ege Şivesi 01:41
Çok Eski Zamanlarda Ege Şivesi 6.959 izlenme - 2 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
’yörü’meyen traktör ve yurdum insanı :)) 00:10
’yörü’meyen traktör ve yurdum insanı :)) 12.020 izlenme - 6 yıl önce traktör gitmiyormuş
Antep Şivesiyle Recep İvedik 09:34
Antep Şivesiyle Recep İvedik 5.407 izlenme - 2 yıl önce Garipdost İletişim Cd Dvd & Kasetçilik
Trakya Şiveli Motorsiklet Tamircisinin Uçan Motorlarla İmtihanı 03:43
Trakya Şiveli Motorsiklet Tamircisinin Uçan Motorlarla İmtihanı 5.522 izlenme - 3 yıl önce Trakya Yöresi Şivesi Motorsiklet Tamircilerinin Uçak Motoru Tamiri Sonrası Mizansel Olay Kurgusu Çevresinde Gelişen Olayları Anlatmakta...
Kemençesi Kırılan Çocuk [new version] 01:26
Kemençesi Kırılan Çocuk [new version] 2.038 izlenme - 1 yıl önce Kemençesi kırılan küçük çocuk videosunu hatırlayanlar =) Çağrı Türkoğlu'ndan cover gelmiş =) bence izleyin... Diğer videoları izlemek için izlesene.com/sahangiller
Urfalı Pepe 03:46
Urfalı Pepe 1.654 izlenme - 10 ay önce Urfalı Pepe TRT Ekranlarında Yayınlanan, Çocukların Sevgilisi Pepenin Urfa Versiyonu (1.Bölüm) Urfalı Pepe sizi gülümsetecek.
Kara Şimşek Dublajı 02:05
Kara Şimşek Dublajı 3.496 izlenme - 1 yıl önce Babasından gizli arabasının önüne yanar dönerli kırmızı lamba taktıran Mike, kendisini ispiyonlayan elektrikçi arkadaşıyla kavga edip, ortak girecekleri karpuz işinden vazgeçer.Ağırbaşlı Kardeşler' in resmi sitesi olan aktuelnet.net' e duble teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.
Ege Şivesi İle Maniler 03:23
Ege Şivesi İle Maniler 2.400 izlenme - 1 yıl önce Şimdilerde meddahlık geleneğinin yerini Stand-Up Show'lar aladursun, ben rahmetli Özay GÖNLÜM'ün açtığı yoldan yürüyen, düğünlerin, asker uğurlamalarının yerel meddahlarından biri olan Aydın'ın Bozdoğan ilçesi Koyuncular köyünden Ali Künaroğlu abimizi alkışlarla yaşatmak için bu videoyu paylaşıma sunmayı bir borç bilirim.
Messi Sivas Şivesi - Türkçe Dublaj 01:26
Messi Sivas Şivesi - Türkçe Dublaj 2.883 izlenme - 2 yıl önce Messi İle Röportaj - Türkçe dublaj sivas
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 02:07
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 5.857 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, şiveli konuşmasından ötürü üniversitede bir hocasının kendisini yabancı sandığını anlattı.
Kastamonu Şivesi 03:50
Kastamonu Şivesi 2.386 izlenme - 2 yıl önce Kastamonu Şivesi
Cristiano Ronaldo Bartın Şivesi 01:47
Cristiano Ronaldo Bartın Şivesi 2.244 izlenme - 2 yıl önce Cristiano Ronaldo Bartın Şivesi Komik
Kemençesi Kırılan Çocuğun İsyanı 01:35
Kemençesi Kırılan Çocuğun İsyanı 833 izlenme - 8 ay önce Kemençesi kırıldığı için isyan bayrağını çekmiş bir karadeniz uşağı, bütün derdini bir bir sıralıyor.
Bene Gardeşini Gösterdiler Ablasını Gaktıla 04:28
Bene Gardeşini Gösterdiler Ablasını Gaktıla 844 izlenme - 12 ay önce Egemin gözünü seveyim televizyonlarda gördüğünüz çakma ege dizilerine şivelerine aldanmayın izlerseniz yürü gari ibram ve hadi gari cumhur'u izleyin bu adamlar gerçek ege şivesiyle konuşuyorlar ve filmler de gayet eğlenceli tavsiye ederim.Bu videoda da ana karakterlerden ibramın komik şivesiyle karşı karşıyayız altyazı ekleme konusunda kararsız kaldım anlayamadığınız yerler olursa yardımcı oluruz gari voyn :)
Hayvansever  Egeli Teyzenin Hoş Sohbeti 03:21
Hayvansever Egeli Teyzenin Hoş Sohbeti 393 izlenme - 5 ay önce Aydın Efeler ilçesinde bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya isimli kadının yaşam koşulları ve hayvan sevgisi görenleri şaşırtıyor. Kendini zor taşıyan yaşlı kadın yolda bulduğu bir yavru köpeği araçların ezmesinden endişe ederek pazar arabasına koyup kilometrelerce taşıyarak evine götürdü. Yaşlı kadının şefkatini gören yavru köpek ise pazar arabasındaki seyahatinde uyuyup kaldı. Edinilen bilgiye göre Aydın’ın Efeler İlçesi’ne bağlı Kızılcaköy Mahallesi’nde yaşayan ve bir süre önce eşi ölünce çocukları da dışarıda olduğu için yapayalnız kalan Meliha Kaya kimseye muhtaç olmamak için yol kenarlarından hurda malzeme toplamaya başladı. Hiç para harcamadan yaşamaya çalışan yaşlı kadın her gün sabah köyünden kalkıp Aydın-İzmir karayolu üzerinde yaklaşık 10 kilometrelik mesafede teneke kutu ve para edecek geri dönüşüm malzemesi arayıp bulduğu hurdaları satarak karnını doyurmaya çalışıyor. “BEN KİMSEYİ ÇİĞNEMİYORUM KİMSE BENİ ÇİĞNEMEZ” Karayolu kenarında oldukça tehlikeli bir uğraşı olmasına rağmen araçların kendisini ezmesinden hiç korkmayan yaşlı kadının özellikle hayvanlara olan şefkati görenleri şaşırtıyor. “Bu yolda bu şekilde yürümek tehlikeli değil mi? Araçlar sizi çiğnemesin?” sözüne “Ben kimseyi çiğnemiyorum. Kimse beni çiğnemez” diye cevap veren yaşlı kadın ilerlemiş yaşına ve tükenmiş takatine rağmen başka araçlar tarafından çarpılmasından endişe ettiği yavru köpeği de eli ile çektiği arcının içine koyup yavaş yavaş evine doğru yol almaya devam etti. Ülke insanlarının yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen milyonlarca kişinin barındırılıp bakıldığı Türkiye’nin en batısındaki Aydın şehrinde yaşayan 77 yaşındaki Meliha Kaya’nın zor hayat koşulları görenlerin yüreğini sızlatıyor. Yıllardır zor koşullarda yaşayan yaşlı kadının utancından ne valiliğe ne de kaymakamlığa müracaat etmediği öğrenilirken, gerek valilik gerekse yerel yönetimler Meliha Kaya’yı bulup derdine derman olursa yaşlı kadın ömrünün geri kalan kısmında rahat yüzü görecek.
Arvad Yog Ahil Yog 10:18
Arvad Yog Ahil Yog 1.685 izlenme - 2 yıl önce Şahinbey Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Çeled Uşaglar, tiyatro grubunun Antep Ağzı ile yazılan 'Arvad Yog Ahıl Yog' oyunu ücretsiz olarak sahneledi. Şahinbey Kültür Merkezinde sahnelenen ve Orhan Uslu'nun yazıp yönettiği, Şahinbey Belediye Başkan Vekili Cuma Güzel ve Başkan Yardımcısı Birol Ülger'inde izlediği oyuna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Oyun boyunca vatandaşların gülme krizine girdiği gösteri iki perde halinde sahnelendi. Çeled Uşaglar Tiyatro grubu yazar ve yönetmeni Orhan Uslu, Antep şivesinin yaşatılması ve yeni nesillere aktarılması için uzun yıllardır çalışmalar yürüttüklerini belirterek, 4,5 yıldır ekibimizle birlikte gösterilerimizi yapıyoruz ve vatandaşlarımız yoğun ilgi gösteriyor. Bizler Gaziantep'te sanatın ve tiyatronun büyük bir eksikliğinin olduğunu hissettik. Bu noktada elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bu oyunumuzun 7'nci tekrarı olmasına rağmen kapalı gişe oynuyor. Sağolsun Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu bizlere destek vererek, oyunumuzu halka açık oynamamızı sağladı. Bu oyunlarımızda kültürümüzü sanatla harmanlayıp halkımıza sunuyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz."dedi. Oyun sonunda uzun süre vatandaşların ayakta alkışladığı Çeled Uşaglar tiyatro grubu adına yönetmen Orhan Usluya Şahinbey Belediye Başkan Vekili Cuma Güzel buket takdim etti.
Sadece İzle :) 01:44
Sadece İzle :) 1.219 izlenme - 2 yıl önce Komik Video İzleeeee :)
Denizli Şivesiyle Komutvermek (Knight Online PK İçerir) 02:57
Denizli Şivesiyle Komutvermek (Knight Online PK İçerir) 673 izlenme - 1 yıl önce Sitede sanırsam hatrı sayılır bir kitlenin uzun süre oynadığı her oynadığı gün aklına geldiğinde ise nalet ettiği efsane oyun knight ve onun paha biçilemez(cidden) CZ ortamı, normal bir video tek farkımız videodaki kişinin denizli şivesi ile verdiği komutlar..İyi seyirler.
Tolga Çandar - Şive Çilesi 03:34
Tolga Çandar - Şive Çilesi 387 izlenme - 8 ay önce İnşaat mühendisi ve aynı zamanda Türk Halk Müziği sanatçısı olan Tolga Çandar, Ege'li olması sebebiyle Ege bölgesinin sempatik şivesiyle konuşmaktadır, üniversite yıllarında şivesi yüzünden yaşadığı bir anısını eğlenceli şekilde izleyenlerle paylaşıyor...
yozgatlı gız nörüyon ( yozgat şivesi ) 02:13
yozgatlı gız nörüyon ( yozgat şivesi ) 6.296 izlenme - 8 yıl önce yozgatlılara özel topraklarım gız nörüyon "ata66kan"
Tek Kişilik Dev Kadro - Ata Demirer'den Herkül 02:13
Tek Kişilik Dev Kadro - Ata Demirer'den Herkül 1.408 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer Tek Kişilik Dev Kadro'sundan sahneler burada! https://www.facebook.com/atademirer https://twitter.com/atademirer http://instagram.com/atademirerofficial