Hoşgeldiniz!

Sıvı Nitrojen Videoları İzle

Ejderha Nefesi Dondruması 00:40
Ejderha Nefesi Dondruması 2.194 izlenme - 7 ay önce chocolate chair diye satılan bi tatlı çeşidi aslında sıvı nitrojen kaplı dondurma. abd nin california ve san francisco eyaletlerinde ejderha nefesi olarak adlandırdıkları bi acayip olay
Objelerin Ağır Çekimde Sıvı Nitrojenle Temas Etmesinin Parçalanma Anları 04:54
Objelerin Ağır Çekimde Sıvı Nitrojenle Temas Etmesinin Parçalanma Anları 649 izlenme - 3 ay önce Sıvı nitrojen ile temas eden objelerin üzerine darbe uygulayan MrGear kanalından ağır çekimde muazzam video. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ampul Sıvı Nitrojene Konulursa 04:47
Ampul Sıvı Nitrojene Konulursa 1.340 izlenme - 10 ay önce Ampul Sıvı Nitrojene Konulursa Ampulün camını kırarak nitrojen dolu bardağın içinde daldıran adam bakalım ne sonuç aldı...
Sıvı Nitrojen ve Sprey Krema 05:22
Sıvı Nitrojen ve Sprey Krema 527 izlenme - 11 ay önce Sprey kremayı sıvı nitrojen ile donduruyorlar. Sıvı nitrojen soğuk dışında tamamen zararsızdır. İzliyoruz.
Pil Sıvı Nitrojen İle Temas Ederse Ne Olur? 06:30
Pil Sıvı Nitrojen İle Temas Ederse Ne Olur? 155 izlenme - 2 ay önce Sıvı nitrojen ile objeleri temas ettirerek parçalayan MrGear kanalından yeni video geldi. Peki daha önce hiç sıvı nitrojenin pil ile temasında ne olduğunu görmüş müydünüz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıvı Nitrojen İle Balonları Dondurursak Ne Olur? 04:25
Sıvı Nitrojen İle Balonları Dondurursak Ne Olur? 192 izlenme - 5 ay önce Crazy Russian Hacker kanalı ilginç deneylerine bir yenisini daha ekledi. Sıvı nitrojenle dolu bir kabın içine daha önceden şişirdiği balonları yerleştiriyor. Balonlar önce kağıt gibi oluyor fakat daha sonra nitrojen içinden çıkan balonlar farklı hallere bürünüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıvı Nitrojen ve Jelibon Deneyi 02:15
Sıvı Nitrojen ve Jelibon Deneyi 654 izlenme - 2 yıl önce Sıvı Nitrojen ve Jelibon deneyi Jelibonu sıvı nitrojende dondurup sonra paramparça ediyorlar. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Plastik Şişe Sıvı Nitrojen ile Doldurulursa Ne Olur? 02:08
Plastik Şişe Sıvı Nitrojen ile Doldurulursa Ne Olur? 118 izlenme - 4 ay önce Plastik Şişe Sıvı Nitrojen ile Doldurulursa Ne Olur? Plastik şişeye sıvı nitrojen dolduruluyor ve ortaya çıkan sonuç...
Sıvı Nitrojen, Benzine Dökülürse Ne Olur? 03:34
Sıvı Nitrojen, Benzine Dökülürse Ne Olur? 122 izlenme - 4 ay önce Bizim Rus,bir kap dolusu benzinin üstüne sıvı nitrojen dökülüyor. Ortaya oldukça ilginç bir sonuç çıkıyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Süperiletkene Sıvı Nitrojen Dökülürse 05:34
Süperiletkene Sıvı Nitrojen Dökülürse 153 izlenme - 8 ay önce Süperiletkene Sıvı Nitrojen Dökülürse Mıknatısları havada tutan iletkene sıvı nitrojen dökülürse ne olur? Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Manyetik Sıvı Ve Sıvı Nitrojen İphone 7'nin Üzerine Dökülürse Ne Olur? 06:42
Manyetik Sıvı Ve Sıvı Nitrojen İphone 7'nin Üzerine Dökülürse Ne Olur? 53 izlenme - 2 ay önce TechRax kanalı, şimdiye kadarki en ilginç telefon testlerinden birine imza attı. Hiç kullanılmamış, yepyeni bir iPhone 7’nin manyetik sıvıya nasıl bir tepki vereceği test edildi. Manyetik sıvı, adından da anlaşılacağı üzere manyetik olduğu için herhangi bir manyetik madde gibi, bir mıknatıs tarafından çekiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karpuzun İçersine Sıvı Nitrojen Konulursa 01:00
Karpuzun İçersine Sıvı Nitrojen Konulursa 567 izlenme - 4 yıl önce Karpuz Bombası.
Sıvı Nitrojenle Temas Etmiş Objelerin Ağır Çekimdeki Parçalanma Anları 04:54
Sıvı Nitrojenle Temas Etmiş Objelerin Ağır Çekimdeki Parçalanma Anları 40 izlenme - 3 ay önce Sıvı nitrojen ile temas eden objelerin üzerine darbe uygulayan MrGear kanalından ağır çekimde muazzam video.
Sıvı Nitrojen Rubik Küp Üzerine Dökülürse 06:29
Sıvı Nitrojen Rubik Küp Üzerine Dökülürse 29 izlenme - 2 ay önce Sıvı Nitrojen Rubik Küp Üzerine Dökülürse Likit nitrojeni çeşitli nesnelere dökerek parçalayan ekipten yeni video.
Sıvı Nitrojene ile 1000 Dereceye Kadar Isıtılmış Bıçağın Dev Kapışması 05:02
Sıvı Nitrojene ile 1000 Dereceye Kadar Isıtılmış Bıçağın Dev Kapışması 30 izlenme - 3 ay önce Bu kez bıçağın rakibi en az kendisi kadar dişli; sıvı nitrojen. Özellikle bol aksiyonlu filmlerin vazgeçilmezi olan ve oldukça 'extreme' durumları çözmede kullanılan sıvı nitrojen, -196°C kaynama noktasına sahip. Peki bu ikili karşı karşıya geldiğinde sonuç ne olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıvı Nitrojen Kola Üzerine Dökülürse Ne Olur? 06:45
Sıvı Nitrojen Kola Üzerine Dökülürse Ne Olur? 23 izlenme - 2 ay önce Sıvı Nitrojen Kola Üzerine Dökülürse Ne Olur? Likit nitrojen kola şişesi üzerine döküldükten sonra çekiçle parçalanıyor.
Sıvı Nitrojenin İçine Kaynar Su Dökülürse Ne Olur? 01:54
Sıvı Nitrojenin İçine Kaynar Su Dökülürse Ne Olur? 68 izlenme - 7 ay önce Sıvı nitrojenin içine bir tencere kaynar su döken adam duman altı oluyor. Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Çakmağı Sıvı Nitrojen İçine Koyarsanız Ne Olur? 08:01
Çakmağı Sıvı Nitrojen İçine Koyarsanız Ne Olur? 16 izlenme - 3 ay önce Döktüğü likit nitrojene çeşitli yiyecek ve nesneleri atan adamın deneyi.
Sıvı Nitrojenin İçine Yumurta Kırılırsa Ne Olur? 02:21
Sıvı Nitrojenin İçine Yumurta Kırılırsa Ne Olur? 104 izlenme - 1 yıl önce Yumurta pişirmenin bin bir türlü yolu var ancak sıvı nitrojenin içine kırma fikri de pek fena sayılmaz, ne dersiniz?
Elinizi Sıvı Nitrojenle Temas Ettirirseniz Ne Olur 03:28
Elinizi Sıvı Nitrojenle Temas Ettirirseniz Ne Olur 12 izlenme - 2 ay önce Bazılarınız mutlaka sıvı nitrojen adı verilen bir maddenin varlığından haberdarsınızdır. Bu maddeyi duymuş,bir yerlerde okumuş ya da youtube da son derece soğuk olan bu maddeyle ilgili yayınlanan inanılmaz videolara denk gelmiş olabilirsiniz. Terminatör filmindeki sahneyi hatırlayanlarınız da olabilir. Filmde bize dünyanın en güçlü süper robotunun nitrojene maruz kaldığında nasıl etkileneceği gösterilmişti. Peki ya bir süre buzda bekletildiğinde bile reaksiyon veren elimizi son derece soğuk olan sıvı nitrojenin içinde bekletsek ne olurdu?
Çeşitli Cisimleri Sıvı Nitrohenle Dondurup Çekiçle Parçalamak 06:30
Çeşitli Cisimleri Sıvı Nitrohenle Dondurup Çekiçle Parçalamak 13 izlenme - 2 ay önce Çeşitli Cisimleri Sıvı Nitrohenle Dondurup Çekiçle Parçalamak Çeşitli cisimleri sıvı nitrojenle dondurup daha sonra donmuş halini çekiçle kırmak.
iPhone 6 Plus'ı sıvı nitrojenin içine atıp parçalamak! 03:37
iPhone 6 Plus'ı sıvı nitrojenin içine atıp parçalamak! 163 izlenme - 3 yıl önce iPhone 6 Plus'ı sıvı nitrojenin içine atıp dondurdular, daha sonra çekiçle vurarak parçaladılar.
Sıvı Nitrojen Deneyi 00:27
Sıvı Nitrojen Deneyi 205 izlenme - 4 yıl önce Sıvı Nitrojen İle Salakça Deney Yapan Çocuk Neredeyse Evi Havaya Uçuruyordu...
Ağır Çekimde Kuru Buz ve Sıvı Nitrojen Patlaması 02:29
Ağır Çekimde Kuru Buz ve Sıvı Nitrojen Patlaması 100 izlenme - 2 yıl önce Şişenin içine doldurduğu kuru buz ve sıvı nitrojeni/azotu havuza atarak patlama görüntülerini ağır çekimde kaydeden adamı izliyoruz.
Balığı Sıvı Nitrojen İçine Koyarsanız Ne Olur? 02:12
Balığı Sıvı Nitrojen İçine Koyarsanız Ne Olur? 45 izlenme - 1 yıl önce Balığı Sıvı Nitrojen İçine Koyarsanız Ne Olur? Balık sıvı nitrojenin içine atılıyor ve bir kaç saniye orada durduktan sonra çıkartılıyor.
Bir Aksiyon Kamerası Sıvı Nitrojene Atılırsa Kayda Devam Eder mi? 12:19
Bir Aksiyon Kamerası Sıvı Nitrojene Atılırsa Kayda Devam Eder mi? 8 izlenme - 3 ay önce Grant Thompson kanalı geçtiğimiz hafta ilginç bir deney yaptı. Bir aksiyon kamerası sıvı nitrojen içinde ne kadar süre kayıt yapabilir? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İphone 5s Sıvı Nitrojenle Dondurma Testi 03:51
İphone 5s Sıvı Nitrojenle Dondurma Testi 53 izlenme - 3 yıl önce iPhone 5S'i sıvı nitrojenin içerisine konuldu ve kısa bir süre sonra donduğu görüldü.
Buz banyosunu -100 derecelik nitroyla yaptı! 00:57
Buz banyosunu -100 derecelik nitroyla yaptı! 56 izlenme - 3 yıl önce -195 derece soğukluğa kadar sıvı hjalde kalabilen nitrojenle Ice Bucket Challenge'a katılan çocuğun normal şartlar altında donmuş olması gerekiyordu. Kesin ip var.
İphone 5s Sıvı Nitrojenle Dondurma Testi 03:51
İphone 5s Sıvı Nitrojenle Dondurma Testi 36 izlenme - 3 yıl önce Amaçları nedir pek bilmiyorum sanırım yüksek refah seviyesi kafayı baya bir iyi yapıyor ve böyle testler yapıyorlar ve işte o test iPhone 5S 'e Sıvı Nitrojen konuyor ve cihaz dondurma oluyor iyi seyirler.