Hoşgeldiniz!

sivil polis

Apartman Sakinlerinden Dayak Yiyen Polis 01:59
Apartman Sakinlerinden Dayak Yiyen Polis 5.551 izlenme - 1 ay önce İstanbul Kağıthane'de hırsızlık ihbar üzerine bir apartmana giren sivil polis, hırsız sanılınca apartman sakinlerinden dayak yedi. Yaşanan olay, kameralar tarafından da kaydedildi.
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 02:47
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 19.608 izlenme - 12 ay önce İnsan hayatını tehlikeye atan trafik magandaları bu sefer sivil polis aracına denk geliyor ve kovalamaca başlıyor.
Eczahane Soymak İsterken Sivil Polis Gelmesi 01:43
Eczahane Soymak İsterken Sivil Polis Gelmesi 14.077 izlenme - 1 yıl önce İki tane soyguncu eczahaneyi soymak için içeri girerler ve tam soygunu yapacakken içeri polis girer. Sonrasında polis durumu anlar ve olay gelişir. Full aksiyon.
Sivil Polisin Otobüs Şöförünü Yumruklaması 02:01
Sivil Polisin Otobüs Şöförünü Yumruklaması 5.162 izlenme - 3 yıl önce Zaman zaman denk geldiğimiz bu tip olaylara bir yenisi daha eklendi.İstanbul da yaşanan olayda sivil polis olduğunu iddaa ettiği şahıs kartını cüzdanın içinden okutmak istedi fakat makina okumayınca cüzdanını gösterdi.Bu anda tartışmanın kıvılcımı baş göstermiş olmalıki kendini ringte sanan ayı oğlu ayı şöföre sağ sol aparkatlarla girmeye hatta bu yetmezmiş gibi silah çekmeye kadar götürmüş olayı pezo.Bu ve bunun gibi kendini bilmezlerin cezalarını alıp görevlerine son verilmelerini bekliyoruz.
Sarıgöllü Emrah İle Sivil Polis Deneyi 02:04
Sarıgöllü Emrah İle Sivil Polis Deneyi 3.766 izlenme - 2 yıl önce AhsenTv'nin fenomen muhabiri namı diğer Rambo'nun ünlü yaptığı Sarıgöllü Emrah şimdide sivil polis olarak kamera şakası ile karşımızda.
Sivil Polis 04:03
Sivil Polis 3.288 izlenme - 9 yıl önce terör örgütü sempatizanlarının görevini yapan sivil polise yaptıkalrı
Türk Polisinin Milli Olma Anıları 01:28
Türk Polisinin Milli Olma Anıları 1.058 izlenme - 2 yıl önce Türk korku filmine yeni bir boyut getiren 2015 yapımı 'Baskın' filmi sivil polis ekibinin başından geçen ürkütücü olayları ele alıyor.
İstanbul Üniversitesinde İfşa Olan Sivil Polis 00:58
İstanbul Üniversitesinde İfşa Olan Sivil Polis 1.369 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünde ifşa olan sivil polisin dramı. Yaptığı işi bile savunamayan polis, kendisine gösterilen tepkiyi izliyoruz.
Ulaşım Zamlarını Protesto Eden Eylemcilerin Sivil Polisi Dövmesi 02:56
Ulaşım Zamlarını Protesto Eden Eylemcilerin Sivil Polisi Dövmesi 340 izlenme - 3 yıl önce Mecidiyeköy metrobüs durağında toplanan bir grup eylemci, toplu ulaşım zammını turnikelerden atlayarak protesto etti. Ulaşım haklarının ücretsiz olması gerektiğini savunan eylemciler bir sivil polisi haşat etmiş. Hadi zamları protesto edersin anlarım da ücretsiz ulaşım istemek nasıl bir kafadır. Bende evime elektrik su faturası gelmesin istiyorum, kışın maksimum seviyede yaktığım doğalgaza para ödemek istemiyorum ama işte öyle olmuyor yoldaş. Suya elektriğe, ulaşıma para vermek istemiyorsan Güneydoğu'ya gideceksin, İstanbul'un göbeğinde pek işler öyle yürümüyor.
Sivil Polis Takvim'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1 00:54
Sivil Polis Takvim'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1 345 izlenme - 5 yıl önce Sivil Polis Takvim\'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1
Takvim Gazetesi Önündeki Protestocu Kadın'a Saldıran Sivil Polis 00:54
Takvim Gazetesi Önündeki Protestocu Kadın'a Saldıran Sivil Polis 172 izlenme - 3 yıl önce Belki sitenin içeriğine uygun değildir, belki çok farklı sebeplerden reddedilebilir bu video. Belki kabul edilir ama izleyenler "yahu o kadar olay oldu bu mu yani şimdi?" diyebilir. Bu videoyu Twitter'dan bizzat telefonu yere atılan kadın paylaşmış. İzlediğimde bir acayip oldum. Akşam Gazetesi'nun ruh hastası, cinsiyetçi, yalak haberlerini protesto amacıyla sadece 5 kadın bir araya gelerek eylem yapıyor. Bir erkek geliyor kendisi sivil polis ve o sırada sessizce elindeki pankartla eylem yapıp, çekim yapan kadının elinde telefonu sorgusuz sualsiz yere atıyor. O kadının anneniz yada çok yakınınız olduğunu düşünün ve bir erkeğin horlar, aşağılar biçimde o şekilde saldırdığını... Yada orada bir kadının değilde erkeğin olduğunu düşünsenize ve anlık reflekse sivil polise tepki verdiğini..? Umarım anlatabilmişimdir.
Fişleme Yapan Polis 00:34
Fişleme Yapan Polis 201 izlenme - 3 yıl önce Kadıköy Altıyol'da TOMA'yı ve belediye otobüsünün içindeki polisi görüntüleyen vatandaşın fotoğrafını çeken sivil polisi izleyeceğiz. Hadi vatandaş otobüsü, TOMA'yı çekip internete koyacak. Kendince Altıyol'a polislerin olduğunu söyleyecek. Yani durduk yere halkın hizmetinde olması gereken belediye otobüsünün polise tahsis edilmeside yayınlanabilir bir şey. Zaten yapacağı daha fazla bir şeyde yok. Peki o fotoğrafı çekip sen ne yapacaksın sivil polis?
Şüpheli Pakete Şakacı Sivil Polisin Yaklaşımı 02:02
Şüpheli Pakete Şakacı Sivil Polisin Yaklaşımı 227 izlenme - 3 yıl önce Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde cadde üzerine bırakılan şüpheli bir paket polisi harekete geçirdi. Sivil polis uzun bir değnekle paketi bulunduğu yerden yere düşürdü. Diğer vatandaşta boş kutuyu alırken sivil polisin “bom” diyerek çevresine şaka yapmayı da ihmal etmedi.
Giresun Valisi - Jopla Ayak Kırılmaz 02:51
Giresun Valisi - Jopla Ayak Kırılmaz 224 izlenme - 3 yıl önce Giresun’da Türkiye Basketbol 2. Ligi yarı final maçının ardından çıkan olaylarda polisin copuyla 14 yaşındaki Onur'un sağ bacağını diz üstünden kırdı.giresun valisinin olayla ilgili tespiti ve Onur'un sözleri karşısındaki tepkileri ise ibret verici cinsten.
Sivil Polis Soyguncuyu Böyle Vurdu 00:40
Sivil Polis Soyguncuyu Böyle Vurdu 105 izlenme - 3 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
Harbiye'de 7 Sivil Polis Askerler Tarafından Vuruldu 00:21
Harbiye'de 7 Sivil Polis Askerler Tarafından Vuruldu 73 izlenme - 2 yıl önce Harbiye'de 7 Sivil Polis Askerler Tarafından Vuruldu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
1 Mayıs'ta DİSK Önündeki Uzlaşmacı Polis - Al O Bayrağı ... 00:40
1 Mayıs'ta DİSK Önündeki Uzlaşmacı Polis - Al O Bayrağı ... 129 izlenme - 3 yıl önce İzlediğiniz bu görüntü saatlerce polis saldırısına maruz kalan DİSK Genel Merkezi'nin önünden... Polislerin yanıbaşında sivil kıyafetli bir kişi, binadaki işgalcilere iyi niyetlerini sunmaktadır.
Gözaltına Alınmak İstenen Genci Polise Vermeyen Halk 01:11
Gözaltına Alınmak İstenen Genci Polise Vermeyen Halk 89 izlenme - 3 yıl önce Bugün Kızılay da Berkin Elvanı anmak için toplana kalabalık arasından sivil polislerce gözaltına alınmak istenen bir genci vatandaşlar polise vermedi.
Hırsız Sanılan Polise Dayak Atmak 01:16
Hırsız Sanılan Polise Dayak Atmak 137 izlenme - 5 yıl önce Kağıthane'de yapılan ihbar üzerine hırsızı aramak için bir binaya giren sivil polis, hırsız sanılınca apartman sakinleri tarafından tekme tokat dövülür.
Gözaltına Alınmak İstenen Genci Polise Vermeyen Halk 01:11
Gözaltına Alınmak İstenen Genci Polise Vermeyen Halk 103 izlenme - 4 yıl önce Bugün Kızılay da Berkin Elvanı anmak için toplana kalabalık arasından sivil polislerce gözaltına alınmak istenen bir genci vatandaşlar polise vermedi.
2 Ufak Çocuğu Sıkıştıran Sivillere İzmirli'nin Tepkisi 00:38
2 Ufak Çocuğu Sıkıştıran Sivillere İzmirli'nin Tepkisi 74 izlenme - 3 yıl önce Efendim iki tane çakal, iki çocuğu sokakta sıkıştırıyor. Ama İzmir bu yer mi? siviller sanırım sağlam bir dayak yemedik ne şanslıyız diye seviniyodur. İşin şu boyutu da var ki ; Hükümet kendi halkının yaptığı bu eylemlere ajanlar, sivil polisler, polis kıyafetli akpartililer sokuyor olayları bitirmek yerine körüklüyor. Lan polis olur orantısız güç kullanır falanda halkının arasına adamlar sokmakta neyin nesi? Herkes sanıyor ki dış güçler milleti gaza getirmiş olaylar ondan bitmiyor. Tam tersi ekmek beyinliler şuan hükümet gaza gelmiş ve eylemleri bitirmek gibi bir niyetleri yok...halkın damarına bastıkça basıyor, zaten gezi parkının başlangıcı da böyleydi, börek ikram edenlere direk su sıktılar gaz sıktılar.....
Sivil Polisten Önce Dayak, Sonra Silah! 02:01
Sivil Polisten Önce Dayak, Sonra Silah! 16 izlenme - 3 yıl önce Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında sizlerle...
Sivil Polisten Otobüste Gizli Denetim 01:19
Sivil Polisten Otobüste Gizli Denetim 4 izlenme - 12 ay önce Sivil polisten otobüste gizli denetimMANİSA - Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde yolcu otobüsüne binen sivil polis, sürücü ihlallerini denetledi.
Adana'da Dolandırıcılar Yaşlı Çiftin Evlerine Polis Gibi Girip Arama Yaptı 03:42
Adana'da Dolandırıcılar Yaşlı Çiftin Evlerine Polis Gibi Girip Arama Yaptı 2 izlenme - 11 ay önce Adana'da yaşlı çiftin bankadaki tüm paralarını alan dolandırıcılar bununla yetinmeyip sivil polis gibi evlerine gitti. Arama yapan dolandırıcılar buldukları paraları da aldı.