Hoşgeldiniz!

Sivil Toplum Kuruluşu

Adil Cevaz Eğitim Vakfı Konuşması 13:36
Adil Cevaz Eğitim Vakfı Konuşması 529 izlenme - 5 yıl önce Toplum Yararına Çalışma Projesi
Beşiktaş Taraftar Grubu Çarşı Soma'da 02:08
Beşiktaş Taraftar Grubu Çarşı Soma'da 146 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş taraftar grubu çArşı, Soma halkına destek olmak için İstanbul'dan 250 kişiyle ilçeye geldi.
Bir Mannequin Challenge'da Toçev Kuruluşundan 05:09
Bir Mannequin Challenge'da Toçev Kuruluşundan 31 izlenme - 1 yıl önce Okumak her çocuğun hakkıdır diyen TOÇEV, maddi imkanı olmayan çocukları okutmaya çalışan bir sivil toplum kuruluşu. Düzenledikleri kampanyaların yanı sıra himayesindeki çocukların sosyalleşmesini de sağlayan kuruluş, son dönemin popüler akımı olan Mannequin Challenge'ı 130 kişilik bir katılımla gerçekleştirdi.
36 Sivil Toplum Kuruluşunun Temsilcileri Buluştu 04:21
36 Sivil Toplum Kuruluşunun Temsilcileri Buluştu 1 izlenme - 2 hafta önce 36 sivil toplum kuruluşunun temsilcileri buluştuGAZİANTEP - Semerkand Vakfı Gaziantep Şube binasında düzenlenen organizasyon ile Gaziantep Gönüllü Kuruluşları üyesi 36 STK'nın temsilcileri bir araya geldi.
Beşiktaş Taraftar Grubu Çarşı Soma'da 02:08
Beşiktaş Taraftar Grubu Çarşı Soma'da 77 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş taraftar grubu çArşı, Soma halkına destek olmak için İstanbul'dan 250 kişiyle ilçeye geldi.
Emine Ülker Tarhan, Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu 01:38
Emine Ülker Tarhan, Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu 34 izlenme - 3 yıl önce Tarihi Uzun Çarşı- Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan ziyaretleri Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan, Hatay'da- Emine Ülker Tarhan, STK temsilcileriyle bir araya gelip, esnafı ziyaret etti Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Hatay'da sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle buluşup, esnafı ziyaret etti.
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 01:19
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 41 izlenme - 4 yıl önce MHP Gelen Başkanı Devlet Bahçeli Soma'ya giderek sağduyu çağrısında bulundu.
Kadıköy'de 57 Stk Bir Araya Gelerek 03:53
Kadıköy'de 57 Stk Bir Araya Gelerek "Evet" Platformu Kurdu 4 izlenme - 9 ay önce Kadıköy'de 57 STK bir araya gelerek "evet" platformu kurdu,İSTANBUL - Kadıköy'de bir araya gelen 57 Sivil Toplum Kuruluşu "evet" platformu oluşturdu.
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 01:19
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 14 izlenme - 4 yıl önce MHP Gelen Başkanı Devlet Bahçeli Soma'ya giderek sağduyu çağrısında bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru 02:04
Cumhurbaşkanlığı Seçimine Doğru 11 izlenme - 4 yıl önce Çorum'da 63 sivil toplum kuruluşunun oluşturduğu Milli İrade Platformu üyeleri, cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı desteklediklerini açıkladı.
Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Bağış - 03:36
Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Bağış - 13 izlenme - 3 yıl önce Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, "Kim ne derse desin, milletin seçtiği cumhurbaşkanı, devletin de başkanıdır, başkanlık sisteminin habercisidir" dedi.
Ak Parti, Aday Adaylarını Stk'lara Sordu 01:27
Ak Parti, Aday Adaylarını Stk'lara Sordu 5 izlenme - 3 yıl önce AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, sivil toplum kuruluşlarına (STK), partiden kimi aday olarak görmek istediklerini sordu.
Ödüllü Baksı Müzesi 10. Yılını Kutlayacak 02:07
Ödüllü Baksı Müzesi 10. Yılını Kutlayacak 6 izlenme - 3 yıl önce - Bayburt'un Bayraktar köyünde bulunan ve 2014 yılı Avrupa Konseyi Müze Ödülü kazanan Baksı Müzesi, 10. yılında çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak Bayburt'un Bayraktar (Baksı) köyünde, 2014 yılı Avrupa Konseyi Müze Ödülü'nü Türkiye'ye taşıyan Baksı Müzesi, 10. yılını çeşitli etkinliklerle kutlayacak.
Embarq Sürdürülebilir Ulaşım Planlamalarına Nasıl Katkı Sağlıyor? 00:49
Embarq Sürdürülebilir Ulaşım Planlamalarına Nasıl Katkı Sağlıyor? 4 izlenme - 3 yıl önce Şehirleri nasıl daha akıllı ve daha yaşanır bir hale geleceğinin tartışıldığı Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi 10-11 Aralık'da Conrad Otel'inde yapıldı.
Davutoğlu: 06:27
Davutoğlu: 3 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfa'da bir otelde bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Davutoğlu, toplantıda bir konuşma yaptı.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır 03:48
AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır 3 izlenme - 3 yıl önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır Kırklareli'nde- Bakan Bozkır: - "Türkiye, cumhuriyet tarihinin en güçlü dönemini yaşıyor, buralara da Türkiye kolay gelmedi"- "Türkiye'de iktidar sorunu yok, Türkiye'de bir muhalefet sorunu var. Muhalefet gerçekten bu kadar zayıf olmamalı" AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "Türkiye, cumhuriyet tarihinin en güçlü dönemini yaşıyor, buralara da Türkiye kolay gelmedi" dedi.
Bakan Avcı: 01:21
Bakan Avcı: "Cumhurbaşkanımızı Çankaya'ya ne kadar güçlü gönderirsek 'Türkiye, o kadar güçlü olacak' 3 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Cumhurbaşkanımızı Çankaya'ya ne kadar güçlü gönderirsek 'Türkiye, o kadar güçlü olacak' demektir.