Hoşgeldiniz!

sivrisinek

Sivrisinek Dansı 00:06
Sivrisinek Dansı 280.139 izlenme - 4 yıl önce Sivrisinek Dansı
yakın çekim sivrisinek sokması 01:41
yakın çekim sivrisinek sokması 62.818 izlenme - 7 yıl önce sivrisineği kanınızı emerken yakından görmüş müydünüz?
Gecede 4000 Sivrisineği Köpeğini Yem Olarak Kullanarak Öldüren Adam 06:11
Gecede 4000 Sivrisineği Köpeğini Yem Olarak Kullanarak Öldüren Adam 5.263 izlenme - 6 ay önce 2 gecede toplam 8.000’den fazla sivrisinek yakaladığını söyleyen Rojas, ölen sivrisineklerin cesetlerini bir karton üzerine koyarak diğer hayvanlara yediriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dayağı Yiyince Sivrisineğe Dönen Velet 00:30
Dayağı Yiyince Sivrisineğe Dönen Velet 12.678 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu her izleyişimde kendimi 90larda buluyorum. Aynen böyle önce erkeklenir sonra dayağı yerdim. O zamanlar yediğin dayak bi lezzetliydi azizim, hey gidi samimi günler.
Sivrisineğin damardan kan emmesi ilk kez görüntülendi 02:56
Sivrisineğin damardan kan emmesi ilk kez görüntülendi 35.398 izlenme - 4 yıl önce Fransız bilim insanları, sıtma taşıyan bir sivrisineğin iğnesini damara sokmasını ve kanı emmesini ilk kez görüntüledi.
Evrimin İspatı, Londra Metrosu Sivrisineği 00:50
Evrimin İspatı, Londra Metrosu Sivrisineği 7.254 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en eski metrolarından olan (1863 ilk hattın hizmete girişi) Londra metrosunda 1999 yılında keşfedilen bir sivrisinek, evrimin en ilginç ispatı oldu. Çünkü bu hayvan, başka sivrisinek türleri ile çiftleşemiyor ve metro dışındaki alanlarda yaşayamıyordu. Dünyanın en yeni endemik türü, bu sivrisinektir.
Sivrisinek Avcısı  Yusufçuk La Telepati -Dragonfly 05:52
Sivrisinek Avcısı Yusufçuk La Telepati -Dragonfly 2.494 izlenme - 8 ay önce Sivrisinek avcısı (ejderha sinek) olarak bilinen yusufçuk. Çanakkale'de yakaladığım bir mavi yusufçuk türü sanki insanlarla iletişim kurmak ister gibiydi.İnanılmaz görüntüler verdi.2015 yılında çektiğim videonun tam sürümü.
İnternetin Yeni Fenomeni: Sivrisinek Dansı 02:12
İnternetin Yeni Fenomeni: Sivrisinek Dansı 19.173 izlenme - 4 yıl önce Paylaşım sitelerinde hızla yayılan sivrisinek dansı görüntüleri, internetin yeni fenomeni olmaya aday
kan emici sivrisinek 02:02
kan emici sivrisinek 21.342 izlenme - 9 yıl önce kan emici sivrisinek dikkat edin depoyu kala dolduruyor
Dünyanın En Tehlikeli Yaratıkları 03:02
Dünyanın En Tehlikeli Yaratıkları 6.323 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere dünyanın en tehlikeli yaratıklarından yada hayvanlarından bahsedeceğim.Bu bilgileri sizin için hazırladım.İyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Dünyadaki en zehirli bir diğer yaratık deniz ahtapotudur. Adı Blue Ringed Octopus. Zehiri sadece 2-3 dakikada öldürüyor. Zehiri 2-3 dakikada öldürebilecek güçtedir. Dünyanın en zehirli örümceğidir. Adı Sydney Funnel'dir. Türkiye'de web örümceği olarak biliniyor. 2-4 santimetre boyundadır. Avustralya'da yaşıyor. 1 miligram zehiri 10 bin fareyi öldürebiliyor. 1 saat içinde öldürüyor. 2 metre zıplayabiliyor... Dünyada bilinen en zehirli yılandır. Adı Inland Taipan'dır. Bir ısırığındaki zehir aynı anda 100 insanı öldürebilecek güçtedir. Avustralya'da yaşıyor. Kobradan 100 kat, Kara mambo yılanından 50 kat daha güçlü zehiri var. Zehiri 5 metre uzaktan etkilidir... Dünyadaki en zehirli 3. yaratık bir deniz anasıdır. Adı Box Jelly Fish'dir. Zehiri 5 dakika içinde öldürebiliyor. Hint Pasifiğinde yaşıyor. Dokungaçlarının boyu 3 metreyi bulabilir. O kimseyi ısırmıyor, o kimseyi sokmuyor. Ama zehiri bilinen en etkili zehirden bile 250 kat daha güçlü ve tüm vücudunu kaplıyor. Onu ellediğiniz anda bile felç geçirebiliyorsunuz. Eğer kazayla yutarsanız ölüm sizi 1 dakikadan daha az bir sürede bulabiliyor. Dort Poison Frog Kolombiyada yaşıyor. Neredeyse vücudu zehirden yapılmış. 2 santim boyunda ve ellediğiniz anda cildinin üzerindeki 400 ayrı zehir derinize yayılıyor. Eğer zehir kana karışırsa ölüm 1 dakikadan daha az zamanda geliyor... BEYAZ KÖPEK BALIĞI Listenin ilk sırasında , denizlerin hakimi olan beyaz köpekbalığı yer alıyor. Hayvanlar aleminin en tehlikelisi olan bu türün sayısı giderek azalmakta. National Geographic’e göre yılda birçik köpek balığı saldırısı oluyor ve bunların yarısından fazlasını beyaz köpekbalığı gerçekleştiriyor. TUZLU SU TİMSAHI Timsahta tıpkı köpekbalığı gibi saldırgan ve tehlikeli olarak adlandırılıyor. Yaban domuzu, zebra, bufalo,maymun ve köpek balıklarına bile saldırabiliyor. İĞNELİ VATOZ Steve Irwin(Timsah Avcısı) bu türün kalbinden iğneyle sokulmasıyla ölmüş. Bu yüzden tehlikeli olduğunu belirtmeye gerek yok. İnsanlara saldırmazlar. Kuyruğu çok tehlikelidir. Çoğu saldırı vakası kaza sonucu olmuştur. İNSANOĞLU Belkide bu listede en tehlikeli tür insanoğlu olarak göze çarpıyor. Her yıl artan cinayet olaylar, fil avları, kaplanların öldürülmesi, egzotik yılanların yakalanması ve köpek balıklarının avlanması insanı en tehlikeli türlerin başında bulunduruyor. 2008’de 59 köpekbalığı saldırısına rağmen, aynı yıl içinde 40 milyon köpekbalığı insanlar tarafından öldürülmüş.
Çok Film Hareketler / Sivrisinekler Sahnesi / bkmonline 04:56
Çok Film Hareketler / Sivrisinekler Sahnesi / bkmonline 4.065 izlenme - 4 yıl önce BKM Mutfak oyuncularının oynadığı Çok Film Hareketler filminden sivrisinekler sahnesi.
Dr. Sivrisinek 02:44
Dr. Sivrisinek 1.169 izlenme - 2 yıl önce Bizi ısırarak seven tek canlı sivrisineği biraz daha yakından tanımak amacıyla yapılmış buram buram "hoş geldin mübarek" kokan çalışma. Eleştiri yapılabilir, böylesine bilimsel bir video alkışlanabilir de. Bilemedim şimdi. İyi seyirler efenim.
Sivrisinek Kanımızı Nasıl Emer 01:31
Sivrisinek Kanımızı Nasıl Emer 1.583 izlenme - 3 yıl önce Sivrisinek Kanımızı Nasıl Emer Sivrisinek yaz aylarını baş belasıdır. Isırmaması için ne kadar önlem alsak da bazen fayda etmiyor. Sivrisinek kanımızı nasıl emiyor izleyelim
Pet Şişeden Sivrisinek Tuzağı Yapımı 01:23
Pet Şişeden Sivrisinek Tuzağı Yapımı 2.128 izlenme - 4 yıl önce Sivrisinek Tuzağı Yapımı Resimli Anlatım
Sivrisineğin Gazabı 02:48
Sivrisineğin Gazabı 1.470 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bu fragmanı amatör bir el kamerasıyla tamamen eğlence amacıyla çektik. Umarız bizim kadar sizde eğlenirsiniz. İyi ve kötü yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler. Arda Mutlu/Fırat Doldur
Kamer Genç - Sivrisinek Meselesi 00:11
Kamer Genç - Sivrisinek Meselesi 1.070 izlenme - 2 yıl önce Meclisin en eğlenceli ismi Kamer Genç konuşmasında atasözlerinden yararlanmak isteyince iş biraz karışıyor, zaten her konuşmasında yeni bir gaf yapan sevgili vekilimiz bu kez de boş geçmiyor, yine dinleyenleri gülümsetiyor.
yakın çekim sivrisinek sokması 01:40
yakın çekim sivrisinek sokması 2.094 izlenme - 7 yıl önce yakın çekim sivrisinek sokması
Sivrisinek Sürüsüyle Kum Gibi Oynamak 00:20
Sivrisinek Sürüsüyle Kum Gibi Oynamak 228 izlenme - 5 ay önce Görüntüde sivrisinek sürüsü arasına giren genç sanki tertemiz kum gibi ellerini kullanarak sivrisinek sürüsüyle oynuyor
Sivrisineklerin Nasıl Kan Emdiğini Biliyor musunuz? 03:17
Sivrisineklerin Nasıl Kan Emdiğini Biliyor musunuz? 599 izlenme - 2 yıl önce Dünyadaki her şeyden çok can almayı başarabilen sivrisinekler bunu başarırken kullandıkları iğnelerin bu özelliğini daha önce hiç duymamış olabilirsiniz! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ferhat Güzel - Elleme Girişimi 01:12
Ferhat Güzel - Elleme Girişimi 1.161 izlenme - 3 yıl önce Fox tv de lerzan mutlunun kıyafetine ''bütün deformeler ortada yorumu yapan''ferhat güzel hızını alamayıp elleme girişiminde bulunuyor.Ters tepince ayakta bi süre takılan ferhat abi seryircinin yiğidin malı meydanda olur lafından sonra sivrik sinek espirisini patlatıyor
Baygon Sivrisinek İlacı ile Sinek Öldürmek 00:44
Baygon Sivrisinek İlacı ile Sinek Öldürmek 726 izlenme - 3 yıl önce Bu videomuzda sivrisinek ilacını kullanarak sivrisinek nasıl yakılır onu öğreneceğiz. Not : Evde denemeyiniz, ev havaya uçabilir.
Bir Sivrisinek Dünyaya Nasıl Gelir? 01:47
Bir Sivrisinek Dünyaya Nasıl Gelir? 1.190 izlenme - 3 yıl önce malum yaz aylarındayız ve bol bol bizleri rahatsız eden, kanımızı emen sivrisinek nasıl doğup dünyaya geliyor görelim. korku filmi tadında görüntüler doğrusu.
Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek  02:33
Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek 539 izlenme - 3 yıl önce Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek Sivirsineğin kanımızı nasıl emdiğini ve depoladığını izleyeceksiniz.
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 08:08
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 1.053 izlenme - 3 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de şimdi sivrisinek sokması ile ilgili bölümü izliyoruz.
Sivrisinek - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 34:37
Sivrisinek - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 23 izlenme - 2 hafta önce ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, fırtına boşaltması altında yaşayan iki garip Larva, dış dünyadan yeraltı evrene düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki kıvrımlı arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir mazeret. Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısıyla dünyayı görün ve dünyanın böyle küçük arkadaşlar için tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu deneyin. ? SEZON 2 - KONUT? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli olan Kırmızı ve Sarı çöp eski bir evde, büyük şehirdeki yüksek katlı binalar arasında sıkışmış. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni yaratıklarla tanışmak, komik ikiliye daha fazla gülmek demektir. Bazen kavga ederler. Bazen birlikte kendilerini belada buluyorlar. İki sevimli ve komik larva hikayesi. ? SEZON 3 - YENİ YORK? Şimdi New York City. Şehri keşfederken Red and Yellow'un inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekli yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecanlı hayat hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı, karanlık, şaşkın şaşkın sarı renkte bir larva ve bir de antenli. Sarı daima Kırmızı tarafından istismar edilir, ancak bu asla dostluğunu tehlikeye atmaz. Her ne kadar genellikle Red'e itaat ederse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı? Kırmızı, çoğunlukla ateşli ve açgözlü kırmızı renkli larvandır. Özelliği Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. Her zaman sarıyı gösteriyor ve Sarı kötüye kullanıyor, fakat sık sık kendine zarar vermeyi bırakıyor. ? Mor mu? Violet büyük boy bir hayalet sümüktür. Bazen alt yarıları yere gömülmüş olarak gösterilir. Tehdit edildiğinde, bütün vücudu ve kükrüklerini ortaya çıkarır. ? Brown mu? Brown kılık toplayan salak bir gübre böceği. Ona göre, poop yemeğidir ya da hazinesi. Diğer böceklerin kıymetli kıçına dokunduğunda nefret ediyor. Sağ yanağında uzun saç telleri var. ? Siyah ? Siyah, büyük gücü olan ve genellikle bir kozaya (ki bu da yumruk torba olarak kullandığı) atan bir boynuzlu atlas böceği. Agresif ve onunla karışık olduğunu düşündüğü kişileri döver. "Merhaba, Siyah" da böcek zırhı takan bir sümüklü olduğu ortaya çıktı. ? Gökkuşağı mu? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğunun içindeyken, hareketi yavaş ama bunun altında, kas gibi insana benzeyen bir vücuda sahiptir ve insanlar gibi işlev yapabilir. ? Pembe mi? Pembe iki anteni olan pembe bir larva. Tek tekrarlayan kadın karakter. Sarıyı sever ama Kırmızı onu sever. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç gizliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sivrisineğin Uçmak İçin Kullandığı Aerodinamik 00:59
Sivrisineğin Uçmak İçin Kullandığı Aerodinamik 147 izlenme - 10 ay önce 20. yüzyıl bilimi, böceklerin uçmak için kullandığı aerodinamiği halen tam olarak çözemediği gibi sivirisinek diğer böceklere göre biraz farklı,
Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor 01:57
Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor 757 izlenme - 4 yıl önce Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor
Sinek İlaçlama Aracı 00:24
Sinek İlaçlama Aracı 789 izlenme - 3 yıl önce Bir nesilin heba eden meşhur beyaz duman çıkaran sinek ilaçlama aracının peşinden koşmayanların anlayamayacağı bir nostalji. Arka planda videoyu çeken abilerin enteresa muhabbetleri de bonus.
Sivrisinek Dansı 01:41
Sivrisinek Dansı 444 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar gün geçmiyor ki yeni bir icat çıkarmasınlar. Gangnam Style, Harlem Shake derken yeni dans trendi Sivrisinek Dansı. Allah sonumuzu hayretsin
Sivrisinek Sokması Sonucu Kollarında Oluşan Hastalık 00:57
Sivrisinek Sokması Sonucu Kollarında Oluşan Hastalık 328 izlenme - 2 yıl önce Sivrisinek Sokması Sonucu Kollarında Oluşan Hastalık Yeni videolar için kanalıma abone olun ***********www.izlesene.com/nefer26medya**********************