Hoşgeldiniz!

Sivrisinek Videoları İzle

Sivrisinek Dansı 00:06
Sivrisinek Dansı 280.108 izlenme - 4 yıl önce Sivrisinek Dansı
Dayağı Yiyince Sivrisineğe Dönen Velet 00:30
Dayağı Yiyince Sivrisineğe Dönen Velet 12.522 izlenme - 10 ay önce Bu videoyu her izleyişimde kendimi 90larda buluyorum. Aynen böyle önce erkeklenir sonra dayağı yerdim. O zamanlar yediğin dayak bi lezzetliydi azizim, hey gidi samimi günler.
yakın çekim sivrisinek sokması 01:41
yakın çekim sivrisinek sokması 61.008 izlenme - 6 yıl önce sivrisineği kanınızı emerken yakından görmüş müydünüz?
Sivrisineğin damardan kan emmesi ilk kez görüntülendi 02:56
Sivrisineğin damardan kan emmesi ilk kez görüntülendi 35.282 izlenme - 4 yıl önce Fransız bilim insanları, sıtma taşıyan bir sivrisineğin iğnesini damara sokmasını ve kanı emmesini ilk kez görüntüledi.
Evrimin İspatı, Londra Metrosu Sivrisineği 00:50
Evrimin İspatı, Londra Metrosu Sivrisineği 7.205 izlenme - 8 ay önce Dünyanın en eski metrolarından olan (1863 ilk hattın hizmete girişi) Londra metrosunda 1999 yılında keşfedilen bir sivrisinek, evrimin en ilginç ispatı oldu. Çünkü bu hayvan, başka sivrisinek türleri ile çiftleşemiyor ve metro dışındaki alanlarda yaşayamıyordu. Dünyanın en yeni endemik türü, bu sivrisinektir.
İnternetin Yeni Fenomeni: Sivrisinek Dansı 02:12
İnternetin Yeni Fenomeni: Sivrisinek Dansı 19.162 izlenme - 4 yıl önce Paylaşım sitelerinde hızla yayılan sivrisinek dansı görüntüleri, internetin yeni fenomeni olmaya aday
kan emici sivrisinek 02:02
kan emici sivrisinek 21.330 izlenme - 9 yıl önce kan emici sivrisinek dikkat edin depoyu kala dolduruyor
Sivrisineğin Uçmak İçin Kullandığı Aerodinamik 00:59
Sivrisineğin Uçmak İçin Kullandığı Aerodinamik 136 izlenme - 4 hafta önce 20. yüzyıl bilimi, böceklerin uçmak için kullandığı aerodinamiği halen tam olarak çözemediği gibi sivirisinek diğer böceklere göre biraz farklı,
Dünyanın En Tehlikeli Yaratıkları 03:02
Dünyanın En Tehlikeli Yaratıkları 5.835 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere dünyanın en tehlikeli yaratıklarından yada hayvanlarından bahsedeceğim.Bu bilgileri sizin için hazırladım.İyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Dünyadaki en zehirli bir diğer yaratık deniz ahtapotudur. Adı Blue Ringed Octopus. Zehiri sadece 2-3 dakikada öldürüyor. Zehiri 2-3 dakikada öldürebilecek güçtedir. Dünyanın en zehirli örümceğidir. Adı Sydney Funnel'dir. Türkiye'de web örümceği olarak biliniyor. 2-4 santimetre boyundadır. Avustralya'da yaşıyor. 1 miligram zehiri 10 bin fareyi öldürebiliyor. 1 saat içinde öldürüyor. 2 metre zıplayabiliyor... Dünyada bilinen en zehirli yılandır. Adı Inland Taipan'dır. Bir ısırığındaki zehir aynı anda 100 insanı öldürebilecek güçtedir. Avustralya'da yaşıyor. Kobradan 100 kat, Kara mambo yılanından 50 kat daha güçlü zehiri var. Zehiri 5 metre uzaktan etkilidir... Dünyadaki en zehirli 3. yaratık bir deniz anasıdır. Adı Box Jelly Fish'dir. Zehiri 5 dakika içinde öldürebiliyor. Hint Pasifiğinde yaşıyor. Dokungaçlarının boyu 3 metreyi bulabilir. O kimseyi ısırmıyor, o kimseyi sokmuyor. Ama zehiri bilinen en etkili zehirden bile 250 kat daha güçlü ve tüm vücudunu kaplıyor. Onu ellediğiniz anda bile felç geçirebiliyorsunuz. Eğer kazayla yutarsanız ölüm sizi 1 dakikadan daha az bir sürede bulabiliyor. Dort Poison Frog Kolombiyada yaşıyor. Neredeyse vücudu zehirden yapılmış. 2 santim boyunda ve ellediğiniz anda cildinin üzerindeki 400 ayrı zehir derinize yayılıyor. Eğer zehir kana karışırsa ölüm 1 dakikadan daha az zamanda geliyor... BEYAZ KÖPEK BALIĞI Listenin ilk sırasında , denizlerin hakimi olan beyaz köpekbalığı yer alıyor. Hayvanlar aleminin en tehlikelisi olan bu türün sayısı giderek azalmakta. National Geographic’e göre yılda birçik köpek balığı saldırısı oluyor ve bunların yarısından fazlasını beyaz köpekbalığı gerçekleştiriyor. TUZLU SU TİMSAHI Timsahta tıpkı köpekbalığı gibi saldırgan ve tehlikeli olarak adlandırılıyor. Yaban domuzu, zebra, bufalo,maymun ve köpek balıklarına bile saldırabiliyor. İĞNELİ VATOZ Steve Irwin(Timsah Avcısı) bu türün kalbinden iğneyle sokulmasıyla ölmüş. Bu yüzden tehlikeli olduğunu belirtmeye gerek yok. İnsanlara saldırmazlar. Kuyruğu çok tehlikelidir. Çoğu saldırı vakası kaza sonucu olmuştur. İNSANOĞLU Belkide bu listede en tehlikeli tür insanoğlu olarak göze çarpıyor. Her yıl artan cinayet olaylar, fil avları, kaplanların öldürülmesi, egzotik yılanların yakalanması ve köpek balıklarının avlanması insanı en tehlikeli türlerin başında bulunduruyor. 2008’de 59 köpekbalığı saldırısına rağmen, aynı yıl içinde 40 milyon köpekbalığı insanlar tarafından öldürülmüş.
Dr. Sivrisinek 02:44
Dr. Sivrisinek 1.166 izlenme - 1 yıl önce Bizi ısırarak seven tek canlı sivrisineği biraz daha yakından tanımak amacıyla yapılmış buram buram "hoş geldin mübarek" kokan çalışma. Eleştiri yapılabilir, böylesine bilimsel bir video alkışlanabilir de. Bilemedim şimdi. İyi seyirler efenim.
Sivrisinek Kanımızı Nasıl Emer 01:31
Sivrisinek Kanımızı Nasıl Emer 1.580 izlenme - 2 yıl önce Sivrisinek Kanımızı Nasıl Emer Sivrisinek yaz aylarını baş belasıdır. Isırmaması için ne kadar önlem alsak da bazen fayda etmiyor. Sivrisinek kanımızı nasıl emiyor izleyelim
Sivrisineğin Gazabı 02:48
Sivrisineğin Gazabı 1.454 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar bu fragmanı amatör bir el kamerasıyla tamamen eğlence amacıyla çektik. Umarız bizim kadar sizde eğlenirsiniz. İyi ve kötü yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler. Arda Mutlu/Fırat Doldur
Pet Şişeden Sivrisinek Tuzağı Yapımı 01:23
Pet Şişeden Sivrisinek Tuzağı Yapımı 1.994 izlenme - 3 yıl önce Sivrisinek Tuzağı Yapımı Resimli Anlatım
Sivrisineklerin Nasıl Kan Emdiğini Biliyor musunuz? 03:17
Sivrisineklerin Nasıl Kan Emdiğini Biliyor musunuz? 558 izlenme - 11 ay önce Dünyadaki her şeyden çok can almayı başarabilen sivrisinekler bunu başarırken kullandıkları iğnelerin bu özelliğini daha önce hiç duymamış olabilirsiniz! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kamer Genç - Sivrisinek Meselesi 00:11
Kamer Genç - Sivrisinek Meselesi 941 izlenme - 2 yıl önce Meclisin en eğlenceli ismi Kamer Genç konuşmasında atasözlerinden yararlanmak isteyince iş biraz karışıyor, zaten her konuşmasında yeni bir gaf yapan sevgili vekilimiz bu kez de boş geçmiyor, yine dinleyenleri gülümsetiyor.
yakın çekim sivrisinek sokması 01:40
yakın çekim sivrisinek sokması 2.079 izlenme - 6 yıl önce yakın çekim sivrisinek sokması
Ferhat Güzel - Elleme Girişimi 01:12
Ferhat Güzel - Elleme Girişimi 1.043 izlenme - 2 yıl önce Fox tv de lerzan mutlunun kıyafetine ''bütün deformeler ortada yorumu yapan''ferhat güzel hızını alamayıp elleme girişiminde bulunuyor.Ters tepince ayakta bi süre takılan ferhat abi seryircinin yiğidin malı meydanda olur lafından sonra sivrik sinek espirisini patlatıyor
Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek  02:33
Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek 538 izlenme - 2 yıl önce Kanımızı Akrep Gibi Emen Sivrisinek Sivirsineğin kanımızı nasıl emdiğini ve depoladığını izleyeceksiniz.
Baygon Sivrisinek İlacı ile Sinek Öldürmek 00:44
Baygon Sivrisinek İlacı ile Sinek Öldürmek 662 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda sivrisinek ilacını kullanarak sivrisinek nasıl yakılır onu öğreneceğiz. Not : Evde denemeyiniz, ev havaya uçabilir.
Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor 01:57
Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor 726 izlenme - 4 yıl önce Sivrisinek Yavruları Eşek Arısını Yiyor
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 08:08
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 784 izlenme - 2 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de şimdi sivrisinek sokması ile ilgili bölümü izliyoruz.
Sivrisinek Sokması Sonucu Kollarında Oluşan Hastalık 00:57
Sivrisinek Sokması Sonucu Kollarında Oluşan Hastalık 293 izlenme - 1 yıl önce Sivrisinek Sokması Sonucu Kollarında Oluşan Hastalık Yeni videolar için kanalıma abone olun ***********www.izlesene.com/nefer26medya**********************
Sivrisinek Dansı 01:41
Sivrisinek Dansı 403 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar gün geçmiyor ki yeni bir icat çıkarmasınlar. Gangnam Style, Harlem Shake derken yeni dans trendi Sivrisinek Dansı. Allah sonumuzu hayretsin
Sinek İlaçlama Aracı 00:24
Sinek İlaçlama Aracı 657 izlenme - 2 yıl önce Bir nesilin heba eden meşhur beyaz duman çıkaran sinek ilaçlama aracının peşinden koşmayanların anlayamayacağı bir nostalji. Arka planda videoyu çeken abilerin enteresa muhabbetleri de bonus.
Sivri Sinekler Kanımızı Nasıl Emer? 01:41
Sivri Sinekler Kanımızı Nasıl Emer? 436 izlenme - 2 yıl önce Dişi sivri sinekler yaz aylarında özellikle kırsal kesimlerin baş belasıdır. Sebep oldukları hastalıklar dışında verdikleri kaşıntı ve vücutta çıkardıkları izler de cabası. Peki bu sinekler insanın kanını nasıl emer? işte bu videoda yüzelsel olarak bu sorunun cevabını izleyeceksiniz. İyi seyirler.
bu kaleci sivrisinek bile yakalayamaz 00:30
bu kaleci sivrisinek bile yakalayamaz 1.019 izlenme - 7 yıl önce
Bir Sivrisinek Dünyaya Nasıl Gelir? 01:47
Bir Sivrisinek Dünyaya Nasıl Gelir? 516 izlenme - 2 yıl önce malum yaz aylarındayız ve bol bol bizleri rahatsız eden, kanımızı emen sivrisinek nasıl doğup dünyaya geliyor görelim. korku filmi tadında görüntüler doğrusu.
Sinir Bozucu Sivrisinek Vurma Oyunu 13:24
Sinir Bozucu Sivrisinek Vurma Oyunu 237 izlenme - 2 yıl önce Sivrisinek sesinden hoşlanan insan var mıdır bilmiyorum ama bence çok ama çok sinir bozucu bir sestir. Dün akşam bir sivrisineğin gazabına uğramış biri olarak bugün oyun olarak Fly in The House'u seçtim. Bağımsız bir yapımcının, hatta tek kişi tarafından yapılmış basit bir oyun... Bir apartman dairesindeyiz ve sivrisinek (veya sinek) öldürmeye çalışıyoruz. Hatta bütün evi yerle bir etme pahasına sivrisineğe saldırıyoruz. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.
Sivrisinek Dansı 00:06
Sivrisinek Dansı 356 izlenme - 4 yıl önce Sivrisinek Dansı
Sivri Sinek Dansı Nasıl Yapılır? 01:42
Sivri Sinek Dansı Nasıl Yapılır? 215 izlenme - 4 yıl önce Sivri Sinek Dansı Nasıl Yapılır? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...