Hoşgeldiniz!

siyad

Cem Yılmaz ve Gonca Vuslateri - SİYAD Ödül Gecesi 04:54
Cem Yılmaz ve Gonca Vuslateri - SİYAD Ödül Gecesi 5.951 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz SiYAD Ödül gecesinde yaptığı konuşmada Gonca Vuslateri'nin konuşmasına atıfta bulundu. Ayrıca Atatürk Kültür Merkezi'nden de bahsetti.
Erzurum Bar Ekibi - Emrah Seven Düğün Töreni 13:18
Erzurum Bar Ekibi - Emrah Seven Düğün Töreni 5.244 izlenme - 5 yıl önce Değerli Akrabalarım Münür Seven'in Oğlu Emrah Seven'in Düğününde Erzurum Bar Ekibi, Ekipte Damadın Amcası Kamil Seven'de Yer Alınca Başka Oluyor Yöresel Oyun...
Cem Yılmaz SİYAD Ödül Töreninde İzleyenleri Güldürdü 02:41
Cem Yılmaz SİYAD Ödül Töreninde İzleyenleri Güldürdü 766 izlenme - 2 yıl önce En İyi Yabancı Film Ödülü'nü vermek üzere sahneye çıkan Cem Yılmaz, yaptığı esprilerle salondaki davetlileri bol bol güldürdü. Cem Yılmaz, ödülü takdim ettikten sonra salondan ayrıldı.
Cem Yılmaz ın  Diline Düşen Gonca Vuslateri SİYAD Ödül Töreni 03:52
Cem Yılmaz ın Diline Düşen Gonca Vuslateri SİYAD Ödül Töreni 1.355 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz ın Diline Düşen Gonca Vuslateri SİYAD Ödül Töreni :)) ___@___xclas______ Cem Yılmaz’dan "Fazıl Say / AKM / Müsait" göndermeleri 47. SİYAD Türk Sineması Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreni Sinema Yazarları Derneği Başkanı Melis Behlil'in açılış konuşmasıyla başladı. Melis Behlil konuşmasında Berkin Elvan'ı da andı ve katillerinin yargı önüne çıkmasını beklendiğini söyledi. Konuşma sırasında 'Berkin Elvan onurumuzdur' sloganları atıldı. Oyuncu Gonca Vuslateri de Atilla Özdemiroğlu'na ödülünü verirken göz yaşlarını tutamadı. BEDRETTİN DALAN DA DAVET EDİLMİŞ SİYAD'ın kurucu üyesi ve Onursal Başkanı Atilla Dorsay, tören sırasında yaptığı konuşmada geçtiğimiz günlerde yurtdışından Türkiye'ye dönen yurda dönen Ergenekon Davası'nın sanığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Bedrettin Dalan'ı davet ettiğini açıkladı. Dorsay, yorgun olduğu için katılmadığını açıkladığı Bedrettin Dalan'ın törenin yapıldığı Cemal Reşit Rey'i 9 ay gibi kısa bir sürede İstanbullulara kazandırdığı için çağırdığını açıkladı. GONCA VUSLATERİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI Öte yandan ödül töreni sırasında Atilla Özdemiroğlu'na onur ödülü verildi. Ödülü verecek olan oyuncu Gonca Vuslateri ise o anlarda gözyaşlarını tutamadı ve şunları söyledi: "Ben hiç sinema filminde oynamadım. En büyük hayalim sinema filminde oynayıp ödül almak. Ama bugün onur ödülü veriyorum. Birkaç bir şey söylemek istiyorum seninle ilgili. Deminden beri konuşma esansında sizin ensenize bakıyorum ve o kadar gurur duydum ki... Size onur ödülü vermek için çok gencim ama yaptığınız her şeye saygı duyuyorum. Sadece gecenin bir yarısı çok bunalımlı bir zamanımda ve oyuncu olarak kendime hiç inanmadığım bir zamanımda size mesaj attığımı hatırlıyorum. 'Atilla lütfen ben çok zengin bir oyuncu olmadan ölme. Çünkü sana bunu göstereceğim" demiştim. Sende 'Bekleyeceğim Gonca' demiştin. Seni çok seviyorum."
Tuba Büyüküstün-Siyad Ödülleri-Yusuf Kurçenli 02:51
Tuba Büyüküstün-Siyad Ödülleri-Yusuf Kurçenli 1.576 izlenme - 7 yıl önce tuba büyüküstün-siyad ödülleri-yusuf kurçenli-24 şubat 2011
Cem Yılmaz ve Gonca Vuslateri - SİYAD Ödül Gecesi 04:54
Cem Yılmaz ve Gonca Vuslateri - SİYAD Ödül Gecesi 504 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz SiYAD Ödül gecesinde yaptığı konuşmada Gonca Vuslateri'nin konuşmasına atıfta bulundu. Ayrıca Atatürk Kültür Merkezi'nden de bahsetti.
Sinop Panayirinda Cemil Kaya Rüzgari Ve Yaykın Gençliği 06:26
Sinop Panayirinda Cemil Kaya Rüzgari Ve Yaykın Gençliği 959 izlenme - 8 yıl önce sinop panayirinda cemil kaya rüzgari
Farah Zeynep Abdullah'tan Mesaj Var! 00:22
Farah Zeynep Abdullah'tan Mesaj Var! 407 izlenme - 3 yıl önce "Bugün bütün gün dış çekim yaptık. Ve aldığım bu haber benim içimi ısıttı. Gerçekten çok sevindim. Çok teşekkür ederim. Çok gurur duydum. SİYAD'dan ödül almak çok heycanlandırıcı ve çok güzel bir şey."
46. Siyad Ödülleri Sahiplerini Buldu - Cumartesi Sürprizi 04:30
46. Siyad Ödülleri Sahiplerini Buldu - Cumartesi Sürprizi 254 izlenme - 4 yıl önce siyad ödülleri, cemal reşit rey konser salonu'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 'en iyi film ödülü'ne zerre, en iyi yönetim ödülüne reha erdem, cahide sonku en iyi kadın oyuncu ödülü'ne jale arıkan, en iyi erkek oyuncu ödülüne kıvanç tatlıtuğ, layık görüldü. törende konuşan siyad (sinema yazarları derneği) onursal başkanı atilla dorsay, türkiye'nin zor bir dönem geçirdiğini belirterek, 'böyle zamanlarda, bu gece ve benzeri sanatsal etkinlikler, biraz fantezi görünebilir. ancak ben, bu gibi dönemlerde sanatın birleştirici, iyileştirici, insan ruhunu yüceltici gücünün, herkese bireysel ve toplumsal düzeyde iyi geleceğine ve bizleri daha iyi, daha sağlıklı düşünmeye teşvik edeceğine inanıyorum' diye konuştu.
Siyad Ödülleri Töreninde Cem Yılmaz Show 07:19
Siyad Ödülleri Töreninde Cem Yılmaz Show 175 izlenme - 3 yıl önce 47. SİYAD Türk Sineması Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreni Sinema Yazarları Derneği Başkanı Melis Behlil'in açılış konuşmasıyla başladı. Melis Behlil konuşmasında Berkin Elvan'ı da andı ve katillerinin yargı önüne çıkmasını beklendiğini söyledi. Konuşma sırasında 'Berkin Elvan onurumuzdur' sloganları atıldı.
sinop panayirinda cemil kaya show  ve yaykınlı gençler 02:06
sinop panayirinda cemil kaya show ve yaykınlı gençler 331 izlenme - 8 yıl önce sinop ili ve ilçeleri kültür ve yardimlaşma derneğinin düzenlemiş olduğu kurtköy ballica sinop panayiri coşkuyla kutlandi millet vekillerinin yani sira cok sayida protokulu agirladi
14 - 20 Nisan Kutlu Doğum Haftası 05:17
14 - 20 Nisan Kutlu Doğum Haftası 478 izlenme - 5 yıl önce Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa ( Sallallahu Aleyhi Ve Sellem ) 'in Kutlu Doğum Haftası
Siyad Ödülleri Gecesine Gonca Vuslateri'nin Gözyaşları Damga Vurdu 02:35
Siyad Ödülleri Gecesine Gonca Vuslateri'nin Gözyaşları Damga Vurdu 141 izlenme - 3 yıl önce Gonca Vuslateri ____@_____xclas_____47. SİYAD Türk Sineması Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreni Sinema Yazarları Derneği Başkanı Melis Behlil'in açılış konuşmasıyla başladı. Melis Behlil konuşmasında Berkin Elvan'ı da andı ve katillerinin yargı önüne çıkmasını beklendiğini söyledi. Konuşma sırasında 'Berkin Elvan onurumuzdur' sloganları atıldı. Oyuncu Gonca Vuslateri de Atilla Özdemiroğlu'na ödülünü verirken göz yaşlarını tutamadı. BEDRETTİN DALAN DA DAVET EDİLMİŞ SİYAD'ın kurucu üyesi ve Onursal Başkanı Atilla Dorsay, tören sırasında yaptığı konuşmada geçtiğimiz günlerde yurtdışından Türkiye'ye dönen yurda dönen Ergenekon Davası'nın sanığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Bedrettin Dalan'ı davet ettiğini açıkladı. Dorsay, yorgun olduğu için katılmadığını açıkladığı Bedrettin Dalan'ın törenin yapıldığı Cemal Reşit Rey'i 9 ay gibi kısa bir sürede İstanbullulara kazandırdığı için çağırdığını açıkladı. GONCA VUSLATERİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI Öte yandan ödül töreni sırasında Atilla Özdemiroğlu'na onur ödülü verildi. Ödülü verecek olan oyuncu Gonca Vuslateri ise o anlarda gözyaşlarını tutamadı ve şunları söyledi: "Ben hiç sinema filminde oynamadım. En büyük hayalim sinema filminde oynayıp ödül almak. Ama bugün onur ödülü veriyorum. Birkaç bir şey söylemek istiyorum seninle ilgili. Deminden beri konuşma esansında sizin ensenize bakıyorum ve o kadar gurur duydum ki... Size onur ödülü vermek için çok gencim ama yaptığınız her şeye saygı duyuyorum. Sadece gecenin bir yarısı çok bunalımlı bir zamanımda ve oyuncu olarak kendime hiç inanmadığım bir zamanımda size mesaj attığımı hatırlıyorum. 'Atilla lütfen ben çok zengin bir oyuncu olmadan ölme. Çünkü sana bunu göstereceğim" demiştim. Sende 'Bekleyeceğim Gonca' demiştin. Seni çok seviyorum."
Cem Yılmaz Siyad Ödülleri Tören Konuşmasi 03:39
Cem Yılmaz Siyad Ödülleri Tören Konuşmasi 119 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz Siyad Ödülleri Tören Konuşmasi ____@____xclas____Cem Yılmaz Siyad Ödülleri Tören Konuşması,Cem Yılmaz, SİYAD ödül törenine damga vurdu,11 mart 2015,47.siyad,cem yılmaz, fazıl say, gonca vuslateri,cem yılmaz konuşması,cem yılmazın ödül konuşması,cem yılmaz hükümete protesto,sinema yazarları derneği ödül,siyad ödül töreni konuşması eleştri,akm,fazıl say eleştirisi,cem yılmaz siyad konuşması NTV’den canlı yayınlanan 47. SİYAD Türk Sineması Ödülleri gecesinde Gonca Vuslateri, Onur ödülünü Attila Özdemiroğlu’na vermek üzere sahneye çıkarak bir konuşma yaptı. Vuslateri ‘Biraz önce orada otururken bir ödül konuşması yaptım, konuşma ilerlerken sizin ensenize bakıyordum ve o kadar çok gurur duydum ki, size onur ödülü vermek için çok gencim ama yaptığınız her şeye çok saygı duyuyorum. Sadece gecenin bir yarısı çok bunalımlı biz zamanımda ve oyuncu olarak kendime hiç inanmadığım bir zamanda sana mesaj attığımı biliyorum. Attila ben çok zengin bir oyuncu olmadan ölme, lütfen bunu gör sana bunu göstereceğim’ dedi. Bu konuşmanın ardından ödül vermek üzere sahneye çıkan Cem Yılmaz, Vuslateri’nin konuşmasına yaptığı göndermelerle bütün salonu kırdı geçirdi.
Beren Saat ve Kenan Doğulu - Siyad Ödül Töreni 00:23
Beren Saat ve Kenan Doğulu - Siyad Ödül Töreni 132 izlenme - 3 yıl önce Beren Saat ve Kenan Doğulu - Siyad Ödül Töreni ____@____xclas____ BEREN SAAT ve KENAN DOĞULU - SİYAD ÖDÜL TÖRENİ
45.siyad Türk Sineması Ödülleri 07:32
45.siyad Türk Sineması Ödülleri 130 izlenme - 5 yıl önce 45. SİYAD TÜRK SİNEMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
Sancaktepe Siyad Derneği Ramazan Bayramı Kahvaltı 08:03
Sancaktepe Siyad Derneği Ramazan Bayramı Kahvaltı 55 izlenme - 8 yıl önce sancaktepe siyad derneği ramazan bayramı kahvaltı programı
Kıvanç Tatlıtuğ - Siyad 00:34
Kıvanç Tatlıtuğ - Siyad 26 izlenme - 4 yıl önce A Message from Kıvanç Tatlıtuğ to SİYAD - January 2014
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Mesaj Var (Siyad Ödülleri) 00:34
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Mesaj Var (Siyad Ödülleri) 18 izlenme - 4 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ'dan Mesaj Var (Siyad Ödülleri)