Hoşgeldiniz!

Siyad Ödülleri

Tuba Büyüküstün-Siyad Ödülleri-Yusuf Kurçenli 02:51
Tuba Büyüküstün-Siyad Ödülleri-Yusuf Kurçenli 1.571 izlenme - 6 yıl önce tuba büyüküstün-siyad ödülleri-yusuf kurçenli-24 şubat 2011
46. Siyad Ödülleri Sahiplerini Buldu - Cumartesi Sürprizi 04:30
46. Siyad Ödülleri Sahiplerini Buldu - Cumartesi Sürprizi 253 izlenme - 3 yıl önce siyad ödülleri, cemal reşit rey konser salonu'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 'en iyi film ödülü'ne zerre, en iyi yönetim ödülüne reha erdem, cahide sonku en iyi kadın oyuncu ödülü'ne jale arıkan, en iyi erkek oyuncu ödülüne kıvanç tatlıtuğ, layık görüldü. törende konuşan siyad (sinema yazarları derneği) onursal başkanı atilla dorsay, türkiye'nin zor bir dönem geçirdiğini belirterek, 'böyle zamanlarda, bu gece ve benzeri sanatsal etkinlikler, biraz fantezi görünebilir. ancak ben, bu gibi dönemlerde sanatın birleştirici, iyileştirici, insan ruhunu yüceltici gücünün, herkese bireysel ve toplumsal düzeyde iyi geleceğine ve bizleri daha iyi, daha sağlıklı düşünmeye teşvik edeceğine inanıyorum' diye konuştu.
Cem Yılmaz Siyad Ödülleri Tören Konuşmasi 03:39
Cem Yılmaz Siyad Ödülleri Tören Konuşmasi 111 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz Siyad Ödülleri Tören Konuşmasi ____@____xclas____Cem Yılmaz Siyad Ödülleri Tören Konuşması,Cem Yılmaz, SİYAD ödül törenine damga vurdu,11 mart 2015,47.siyad,cem yılmaz, fazıl say, gonca vuslateri,cem yılmaz konuşması,cem yılmazın ödül konuşması,cem yılmaz hükümete protesto,sinema yazarları derneği ödül,siyad ödül töreni konuşması eleştri,akm,fazıl say eleştirisi,cem yılmaz siyad konuşması NTV’den canlı yayınlanan 47. SİYAD Türk Sineması Ödülleri gecesinde Gonca Vuslateri, Onur ödülünü Attila Özdemiroğlu’na vermek üzere sahneye çıkarak bir konuşma yaptı. Vuslateri ‘Biraz önce orada otururken bir ödül konuşması yaptım, konuşma ilerlerken sizin ensenize bakıyordum ve o kadar çok gurur duydum ki, size onur ödülü vermek için çok gencim ama yaptığınız her şeye çok saygı duyuyorum. Sadece gecenin bir yarısı çok bunalımlı biz zamanımda ve oyuncu olarak kendime hiç inanmadığım bir zamanda sana mesaj attığımı biliyorum. Attila ben çok zengin bir oyuncu olmadan ölme, lütfen bunu gör sana bunu göstereceğim’ dedi. Bu konuşmanın ardından ödül vermek üzere sahneye çıkan Cem Yılmaz, Vuslateri’nin konuşmasına yaptığı göndermelerle bütün salonu kırdı geçirdi.
Siyad Ödülleri Gecesine Gonca Vuslateri'nin Gözyaşları Damga Vurdu 02:35
Siyad Ödülleri Gecesine Gonca Vuslateri'nin Gözyaşları Damga Vurdu 109 izlenme - 2 yıl önce Gonca Vuslateri ____@_____xclas_____47. SİYAD Türk Sineması Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül töreni Sinema Yazarları Derneği Başkanı Melis Behlil'in açılış konuşmasıyla başladı. Melis Behlil konuşmasında Berkin Elvan'ı da andı ve katillerinin yargı önüne çıkmasını beklendiğini söyledi. Konuşma sırasında 'Berkin Elvan onurumuzdur' sloganları atıldı. Oyuncu Gonca Vuslateri de Atilla Özdemiroğlu'na ödülünü verirken göz yaşlarını tutamadı. BEDRETTİN DALAN DA DAVET EDİLMİŞ SİYAD'ın kurucu üyesi ve Onursal Başkanı Atilla Dorsay, tören sırasında yaptığı konuşmada geçtiğimiz günlerde yurtdışından Türkiye'ye dönen yurda dönen Ergenekon Davası'nın sanığı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Bedrettin Dalan'ı davet ettiğini açıkladı. Dorsay, yorgun olduğu için katılmadığını açıkladığı Bedrettin Dalan'ın törenin yapıldığı Cemal Reşit Rey'i 9 ay gibi kısa bir sürede İstanbullulara kazandırdığı için çağırdığını açıkladı. GONCA VUSLATERİ GÖZYAŞLARINI TUTAMADI Öte yandan ödül töreni sırasında Atilla Özdemiroğlu'na onur ödülü verildi. Ödülü verecek olan oyuncu Gonca Vuslateri ise o anlarda gözyaşlarını tutamadı ve şunları söyledi: "Ben hiç sinema filminde oynamadım. En büyük hayalim sinema filminde oynayıp ödül almak. Ama bugün onur ödülü veriyorum. Birkaç bir şey söylemek istiyorum seninle ilgili. Deminden beri konuşma esansında sizin ensenize bakıyorum ve o kadar gurur duydum ki... Size onur ödülü vermek için çok gencim ama yaptığınız her şeye saygı duyuyorum. Sadece gecenin bir yarısı çok bunalımlı bir zamanımda ve oyuncu olarak kendime hiç inanmadığım bir zamanımda size mesaj attığımı hatırlıyorum. 'Atilla lütfen ben çok zengin bir oyuncu olmadan ölme. Çünkü sana bunu göstereceğim" demiştim. Sende 'Bekleyeceğim Gonca' demiştin. Seni çok seviyorum."
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Mesaj Var (Siyad Ödülleri) 00:34
Kıvanç Tatlıtuğ'dan Mesaj Var (Siyad Ödülleri) 17 izlenme - 3 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ'dan Mesaj Var (Siyad Ödülleri)