Hoşgeldiniz!

siyah bant

Atletico Madrid Adına Hocalı Katliamını Anan Arda Turan 00:43
Atletico Madrid Adına Hocalı Katliamını Anan Arda Turan 1.136 izlenme - 3 yıl önce Efendim, hani Türkiye'den biri Avrupa'nın iyi bir takımına gittiğinde seviniriz, gurur duyarız, ona "temsilcimiz" deriz ya, işte onun sebebi budur. İşte bunun için, işte bunlarla ülkemize, vatanımıza, insanımıza faydalı olmak için iyi yerlere gelmeli, iyi yerlere gelenlerimizi desteklemeliyiz. Efendim, Arda Turan sayesinde Atletico Madrid son La Liga maçında Osasuna karşısına Hocalı Katliamından dolayı siyah bantla çıkmış, ve şimdi de bu video yapmış... Ulan afferin be Arda Turan! Efendim, Ermeni askerleri 26 Şubat 1992 tarihinde Hocalı’da geçekleştirdikleri katliamda 106'sı kadın, 83'ü çocuk olmak üzere toplam 613 kişiyi öldürmüştü, ve işte böyle böyle faaliyetler sayesinde "soykırım" denince kendilerini "soykırıma uğrayan" olarak tanıtmışlardı, afferin be Arda Turan!
ROK'un Canlı Yayında YSK Protestosu 06:03
ROK'un Canlı Yayında YSK Protestosu 74 izlenme - 3 yıl önce RTÜK, Beyaz TV'de CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın bir kasetinin yayınlanması ve Yavaş hakkında yapılan yorumları değerlendirmeye almış, Ana Haber Bülteni ve Dinamit programlarındaki yayınlarla ilgili rapor hazırlanmıştı. Yapılan incelemenin ardından YSK'nın da nihai kararı vermesiyle Beyaz TV'ye ceza vermiş. Beyaz TV'deki Dinamit programına katılan Rasim Ozan Kütahyalı ve programın sunucu Latif Şimşek böyle bir protesto gerçekleştirmiş.
Canlı Yayına Ağzına Siyah Bant Çekerek Çıktı 01:00
Canlı Yayına Ağzına Siyah Bant Çekerek Çıktı 71 izlenme - 5 yıl önce Reyhanlı'da Gerçekleşen Katliam Sonrası Mahkeme Tarafından Getirilen Yayın Yasağı, Medyanın En Önemli Konularından Biri Haline Geldi.