Hoşgeldiniz!

Siyah Kuşak Videoları İzle

Semt Çocuğu Sözleri 07:50
Semt Çocuğu Sözleri 511 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar bi Scorp videosuyla daha sizlerle beraberiz. Bu sefer arkadaşlarımız aklına gelen semt sözlerini söylemiş. İyi seyirler.
Ibrahimovic'in Tekvando Golleri 03:08
Ibrahimovic'in Tekvando Golleri 663 izlenme - 3 yıl önce 17 Yaşından Beri Tekvandoda Siyah Kuşak Sahibi Olan Zlatan Ibrahimovic, Dövüş Sanatındaki Becerilerini Futbola Da Yansıtıyor.
Babası Karate Şeyi Olan Kız - Ask fm 00:40
Babası Karate Şeyi Olan Kız - Ask fm 549 izlenme - 2 yıl önce Babası karate şeyi olan kızımız ışıkları açtığında arkadakini babası sandım. Ama değilmiş. Siyah, sarı ve kırmızı kuşak sahibi olmayanların üye olamadığı site alkışlarla yaşıyorum.
Kendisi Küçük Sözleri Büyük Karateci Ufaklık 01:18
Kendisi Küçük Sözleri Büyük Karateci Ufaklık 298 izlenme - 2 yıl önce 3 yaşındaki minik kızın karate eğitmeni çok disiplinli yetiştirdiği küçük kızı karşısına alıp karate sözü verdiriyor.
Karate Hakemi Olmak 00:43
Karate Hakemi Olmak 197 izlenme - 2 yıl önce Büyük ihtimal evde hanımıyla ya da gelirken trafikte sinirlendiği belli olan hakem önüne geleni dövüyor.
Zlatan İbrahimoviç'den Türk İşi Eşek Şakası 00:22
Zlatan İbrahimoviç'den Türk İşi Eşek Şakası 317 izlenme - 3 yıl önce Maçın ardından soyunma odasına doğru yol alan İbrahimovic o sırada takım arkadaşını bir tv'ye röportaj verirken görür ve anlamsız bir şekilde ki genelde bu Türk işi şakalarda mevcuttur, arkadaşının başına sert ve ani bir tepik geçirir, muhabir ve tekmeyi yiyen futbolcu ne olduğunu anlayamaz şekilde biraz da sersemce gülerler.
Sahtekar Ninja İrfan ve Öğretileri 01:28
Sahtekar Ninja İrfan ve Öğretileri 295 izlenme - 2 yıl önce 3 sene Japonya' da simit satarak geçimini sağlayan irfan aynı zamanda kendini eğiterek ninja olmuştur, öyle bir ninja olmuştur ki kibriti bile sert bir cisime sokabilir, bu yeteneklerinden para kazanabileceği umuduyla tekrar ülkesine dönen irfan, mahallede ne kadar ipsiz sapsız adam varsa toplayıp belgrad ormanlarında ninjalık kursu açar (Ses Efektleri Geçici İşitme Kaybına Yol Açabilir)
Cumhurbaşkanı Gül, Gümüşhane'de Siyah Kuşak Taktı 05:39
Cumhurbaşkanı Gül, Gümüşhane'de Siyah Kuşak Taktı 167 izlenme - 4 yıl önce CUmhurbaşkanı Abdullah Gül, Görev Süresince Türkiye’deki Şehirleri Ziyaret Etme Kapsamında Erzincan’dan Sonra Gümüşhane’ye Geldi. Gül’ü Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Hükümet Konağında Resmî Törenle Karşıladı. Çok Sayıda Vatandaşın Sevgi Gösterisinde Bulunduğu Karşılanan Gül, 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in 1994'teki Ziyaretinin Ardından Gümüşhane’ye Resmî Temasta Bulunan İlk Cumhurbaşkanı Oldu. Gül’e Burada Bir De Sürpriz Yapıldı. Oğlu Mehmet Emre Gül’ün Yıllar Önce Ders Aldığı Karate Hocaları, Mavi Kuşak Kartını Takdim Etti. Abdullah Gül’ün Milletvekili Olduğu Dönemde Oğlunu Gönderdiği Karate Kursunun Hocaları Ve Talebeleri, Birlikte Hatıra Fotoğrafı Çektirdi. Cumhurbaşkanı Gül, Rica Üzerine Karate Elbisesi Giyip "abdullah Gül" Yazılı Siyah Kuşak Taktı. cumhurbaşkanı Gül, Burada Yaptığı Açıklamada Nüfusu Az Olmasına Rağmen Gümüşhane’nin, Etkinliğinin Belirgin Bir Şehir Olduğunu Söyledi. Yer Altı Zenginlikleriyle Türkiye’ye Büyük Katkısı Olduğunu Vurgulayarak, "bugün Cumhurbaşkanı Olarak Gümüşhane’yi Ziyaret Etmek Ve Vatandaşlarla Buluşmaktan Büyük Bir Memnuniyet Duyuyorum. Gümüş Bir Şehrimiz Gümüşhane. Âlimler, Fazıllar, Değerli Siyasetçiler Yetiştirmiş Bir Şehir." Dedi. Vali Mayda Da Gümüşhane’nin, Türkiye’nin Altın Üretiminin Yüzde 20’sini Karşıladığını İfade Ederek, Şehirde Hoşgörü Ve Huzur Ortamı Olduğunu Söyledi. cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Güneydoğu’da Terör Örgütü Pkk Yaptığı Eyleminin Çözüm Sürecine Etkisinin Sorulması Üzerine İse Şunları Kaydetti: "maalesef Bu Tür Olaylar Oluyor Ama Bunlar Kendi Haline Bırakılmıyor. Bunlarla İlgili Gerekli Çalışmalar Yapılıyor. Neticede Bu Tip Kaçırma Veya Tehdit Gibi Olaylar Olduğunda Hepsi Kurtarılıyor. Kanun Çiğneyici Hareketler Olduğunda Onlarla İlgili Takibatlar Da Yapılıyor."
Siyah Kuşak Arabayı Parçalıyor... 01:16
Siyah Kuşak Arabayı Parçalıyor... 365 izlenme - 8 yıl önce paramparça etti bea...
Siyah Kuşak 03:30
Siyah Kuşak 68 izlenme - 6 yıl önce