Hoşgeldiniz!

Siyah Nokta

Bağımlılık Yapacak Sivilce Sıkma Resitali 20:24
Bağımlılık Yapacak Sivilce Sıkma Resitali 71.009 izlenme - 2 yıl önce hepimizin çok sevdiği sivilce sıkım videolarından yapılmış bir kolaj. izlerken çok rahatlayacaksınız.
Kulakta Dev Siyah Nokta Temizliği 08:35
Kulakta Dev Siyah Nokta Temizliği 657 izlenme - 2 ay önce Kulaktaki siyah nokta büyüye büyüye öyle bir hale gelmiş ki inanamazsınız. Buyurun... Mide bulandırıcı olabilir ama dikkatli olmazsak siyah noktaların ne hale geldiğini gösteren güzel bir video.
Türk Kızının Amsterdam Tatili 08:05
Türk Kızının Amsterdam Tatili 15.092 izlenme - 2 yıl önce Amsterdam'da neler yapılır, izleyerek öğreniyoruz. Videolarımda kullandığım hiçbir ürün aksi belirtilmedikçe sponsorlu değildir. Bu video Samsung NX3000 ve DJI Osmo ile çekilip, iMovie ile editlenmiştir. İdil Ertürkler
Siyah Noktalar Nasıl Temizlenir? Burundaki Siyah Noktalar İçin Ne Yapılır 01:27
Siyah Noktalar Nasıl Temizlenir? Burundaki Siyah Noktalar İçin Ne Yapılır 6.700 izlenme - 3 yıl önce Genelde burun kısmında daha çok görülen siyah noktalardan, ev ortamınızda yapacağız işlem sayesinde daha temiz bir cilde sahip olacaksınız.
Siyah nokta temizleme 07:49
Siyah nokta temizleme 2.255 izlenme - 2 yıl önce Derinin altına gömülmüş siyah noktaları teker teker çıkarıyor. siyah nokta
Siyah Nokta Maskesiyle Bütün Vücudunu Kaplayan İlginç Kadın 11:29
Siyah Nokta Maskesiyle Bütün Vücudunu Kaplayan İlginç Kadın 1.750 izlenme - 1 yıl önce Izabela Stress küçük bir çılgınlık yapıp bütün vücudunu siyah nokta temizleyici madde ile kapladı. Biraz acı verici görünse de Izabela aşırı eğlenmiş gibi görünüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Devasa Siyah Nokta Ameliyatı 01:16
Devasa Siyah Nokta Ameliyatı 4.796 izlenme - 3 yıl önce Siyah nokta artık siyah noktalıktan çıkmış, e ameliyatta kaçınılmaz olmuş bu durumda. Oha yani. +18 sayılmaz pek ama rahatsız olacaklar izlemesin. Tıbbi bir operasyon sonuçta, bilgilendirmek amaçlı.
Ereksiyon Tadında Siyah Nokta Bandı Kullanımı 05:50
Ereksiyon Tadında Siyah Nokta Bandı Kullanımı 1.906 izlenme - 2 yıl önce Her bir yağ bezesinin deriden ayrılışıyla transa geçirten ve hazzı doruklarda yaşatan bir video. not: Evet videoyu youtube dan aldım ne var yani her videoyu kendimiz çekecek değiliz ya. izleyin işte yargılamayın.
Siyah Nokta Temizleme Becerisi 00:59
Siyah Nokta Temizleme Becerisi 1.437 izlenme - 2 yıl önce Tayvanlı bir güzellik uzmanı siyah noktaların acısız ve hızlı bir şekilde nasıl temizleneceğini gösteren ufak video hazırladı.
Siyah Nokta Temizleyen Doktordan İzlemeyi Sevenlere Hipnoz Etkili Video 14:25
Siyah Nokta Temizleyen Doktordan İzlemeyi Sevenlere Hipnoz Etkili Video 1.039 izlenme - 1 yıl önce Siyah nokta temizleme işlemini uzunca bir süre yapan Dr. Sandra Lee bazı insanların izlemekten büyük keyif aldığı bazılarının ise pek hoşnut olmadığı bir video kaydetti. İzlemeyi sevenler için zamanın nasıl geçtiği anlaşılmayacak hipnoz etkili video.
Siyah Nokta 05:10
Siyah Nokta 1.291 izlenme - 3 yıl önce Subscribe by clicking here: http://bit.ly/1hfCXXE Hey everyone! For today's DIY, we are going to make volcanic mud to help cleanse and prevent acne! Did you also know that activated charcoal is an incredible detoxifier and pore cleaner? Today on Anneorshine, we are going to be making two quick and easy skin cleansing and rejuvenating, homemade face masks. These are very similar to the ones you buy in fancy name brand stores. For those that don't have access to some exotic materials, I also made a mask with items practically everyone has in their kitchen. Ciao! Ann Le Check out my latest videos below: Summer Fashion Lookbook: http://youtu.be/iSqyFR_Y2ds The Fault In Our Stars Face & Body Soap: http://youtu.be/JX_DMLmfrL8 Come join me! Subscribe by clicking here: http://bit.ly/1hfCXXE INSTAGRAM: http://Instagram.com/LifeAnnStyle Other Links! BLOG: http://www.LifeAnnStyle.com TWITTER: https://twitter.com/anneorshine1 FACEBOOK: http://www.facebook.com/anneorshine GOOGLE+: https://plus.google.com/+anneorshine PINTEREST: http://pinterest.com/LifeAnnStyle Second Vlog Channel: http://www.youtube.com/LifeAnnStyle Business Inquiries: anneorshine@gmail.com
Sıyah Noktalara En İyi Çözüm 12:31
Sıyah Noktalara En İyi Çözüm 658 izlenme - 10 ay önce Siyah noktalar nasıl geçer? Sorusuna cevap aradım. Siyah noktaları geçirdiğini iddia eden tam 5 tane ürün denedim. Siyah nokta vakumlayıcı, siyah nokta iğneleri, siyah maske, siyah nokta bandı ve silikon ped ürünlerini sizin için inceledim. Ürünleri aldığım site GearBest: https://goo.gl/dAowRI Ürünler: Siyah Nokta Vakumlayıcı: https://goo.gl/Xl5vdo 3 Aşamalı Siyah Nokta bandı:https://goo.gl/57SsOu Siyah Nokta İğneleri: https://goo.gl/eqdb4v Silikon Ped: https://goo.gl/TblC5U Siyah Maske: https://goo.gl/b3lah9
Siyah Nokta Temizleme : Şırınga ??? | Merve SEVİL 04:32
Siyah Nokta Temizleme : Şırınga ??? | Merve SEVİL 814 izlenme - 2 yıl önce Siyah Noktalara çözüm olarak sunacağım video serimin ilkinde Şırınga yöntemini denedim. Değişik bir tecrübeydi :) Lütfen şunu unutmayın. Her ürün yada her yöntem herkeste işe yaramayabilir. ABONE OL butonuna basarak ücretsiz abone olabilirsiniz :) Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz . DETAYLAR AŞAĞIDA. Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.
Arap Kızı Kremi 01:39
Arap Kızı Kremi 569 izlenme - 10 ay önce http://www.arapkizikremi.info.tr/ 0551 152 69 42 Beyazlatıcı - Güneş kremi özellikli - Sıkılaştırıcı krem Sizlere yardımcı olabilecek mükemmel bir formül bulunması zor ama bu sitede mevcut.
Hindistan'da Burun Olmak 04:05
Hindistan'da Burun Olmak 1.340 izlenme - 4 yıl önce İğrendirirken "Dur azcık daha izleyeyim" dedirten cinsten bir video. Kendi burnunuzdaki siyah noktaları hepiniz sıkmışınızdır. Ama ülkece toplansak böyle meblağda bi birikinti çıkaramayız. Bu adam adeta siyah nokta kolleksiyoncusu.
Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi 07:06
Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi 1.410 izlenme - 3 yıl önce Yüzdeki Siyah Noktalar Nasıl Geçer-Siyah Cilt Lekelerine Bitkisel Çözüm Cilt Maskesi... Daha fazlası www.izlesene.com/ciltbakimi kanalında.....
Siyah Nokta Ve Yağ Butonlarının Temizliği 07:56
Siyah Nokta Ve Yağ Butonlarının Temizliği 1.403 izlenme - 3 yıl önce Pervin Dinçer Emel Acar ile En Baştan (Show TV / 29-04-2012) Detaylı Bilgi için : http://www.pervindincer.com Daha fazlası www.izlesene.com/ciltbakimi kanalında....
Siyah Nokta Temizleme Maskesi. Atilla 10:22
Siyah Nokta Temizleme Maskesi. Atilla 974 izlenme - 3 yıl önce Siyah noktalarınızı temizlemek için ihtiyacınız olan şey kağıt peçete ve yumurta akı... Bakalım nasıl? Not: Çıkarmadan önce, kağıdın iyice kurumasını bekleyin. Sıcak havalarda biraz zor kuruyor.
Siyah Noktaları Sıkmak Sakıncalı Mı? 01:16
Siyah Noktaları Sıkmak Sakıncalı Mı? 589 izlenme - 3 yıl önce Siyah noktaları sıkmak sakıncalı değildir. Büyüyen ve gelişen siyah noktalar çıkarılmazsa gözeneklerin büyümesine neden olur. 13.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Siyah Noktaları Sıkmak Sakıncalı Mı?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Siyah Nokta Temizleme Yöntemleri Nelerdir? 02:15
Siyah Nokta Temizleme Yöntemleri Nelerdir? 503 izlenme - 3 yıl önce Siyah nokta temizleme yöntemleri ikiye ayrılır. Bunlardan biri salonlarda profesyonel biri tarafından yapılan sıkma işlemi diğeri ise kişinin evde kendi başına yaptığı işlemdir.
Siyah Nokta Olmasını Nasıl Önleriz? 00:38
Siyah Nokta Olmasını Nasıl Önleriz? 361 izlenme - 3 yıl önce Siyah nokta ile sivilce aynı şey midir? Kimlerde siyah noktalara daha sık rastlanır? Siyah nokta olmaması için ne yapmalıyız? Cilt temizliği ile siyah noktalardan kurtulmak mümkün mü? http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Siyah Nokta ve Yaşlanma Karşıtı Doğal Maske 07:36
Siyah Nokta ve Yaşlanma Karşıtı Doğal Maske 101 izlenme - 1 yıl önce Evde kolayca yapabileceğiniz doğal bir cilt maskesi olan yumurta akı maskesi. Siyah noktaları temizlemekten, gözenekleri sıkılaştırmaya kadar bir çok faydası bulunan kolay ve pratik yumurta akı maskesi için tek ihtiyacınız olan karıştırma kabı ve bir adet yumurtanın beyazı.
Siyah Noktalardan Nasıl Kurtuluruz? 01:45
Siyah Noktalardan Nasıl Kurtuluruz? 117 izlenme - 3 yıl önce Eğer cildinizde akne ya da siyah noktalarla ilgili sorunlar ya­şıyorsanız, o zaman öncelikli yapmanız gereken asla yüzünüz­le oynamamanız. Siyah noktalar için en pratik çözümlerden bi­ri eczanelerde kolaylıkla bulabileceğiniz burun, çene ve alın için ayrı şekillerde satılan cilt bantları. Bant kullanmadan önce cildinizi hafifçe nemlendirin, bantı siyah noktaların yoğun ol­duğu bölgeye yapıştırın ve kısa bir süre bekleyip çekin. Birinci aşamada gözenekler içinde birikmiş kir banta yapışarak cilt yü­zeyinden ayrılacaktır. İkinci aşamada ise cildinizi antibakteriyel bir mendil ile temizlemeniz ya da yüzünüzü ılık suyla duru­lamanız gerekiyor.
Gözenek Ve Siyah Noktalar 20:13
Gözenek Ve Siyah Noktalar 21 izlenme - 4 ay önce Merve Özkaynak'ın gözenekler ve siyah noktalar hakkında hazırladığı videoyu izliyoruz efenim. Keyifli seyirler...
Siyah Nokta Temizleme Maskesi 10:22
Siyah Nokta Temizleme Maskesi 198 izlenme - 4 yıl önce Siyah noktalarınızı temizlemek için ihtiyacınız olan şey kağıt peçete ve yumurta akı... Bakalım nasıl? Not: Çıkarmadan önce, kağıdın iyice kurumasını bekleyi...
Cok Kolay Siyah Nokta Maskesi / Nasıl Yapılır? / DIY 02:20
Cok Kolay Siyah Nokta Maskesi / Nasıl Yapılır? / DIY 70 izlenme - 2 yıl önce Artık bende bolca kendin yap (DIY) projesi videosuyla izlesene'de olucam. Video hoşunuzu gittiyse kanalımdan diğer videolarada göz atmayı unutmayın ve yeni videolardan haberdar olmak için kanala ABONE olmayı ihmal etmeyin:) İyi seyirler!
Siyah Nokta ve Ciltteki Lekeleri Geçirme Yöntemi 02:30
Siyah Nokta ve Ciltteki Lekeleri Geçirme Yöntemi 42 izlenme - 11 ay önce Siyah Noktaları Geçirmenin Yolları Nelerdir? Limon Yoğurt Karışımı İle Siyah Noktaları Geçirme; Bir kase yoğurdun içerisine 1 adet limonun suyunu karıştırın. Hazırladığınız karışımı yüzünüze iyice yedirin ve 15 dakika kadar bekletin. 15 dakika sonra yüzünüzü ılık su ile durulayın. Limonun sivilceleri kurutucu ve siyah noktaları yok edici özelliği vardır. Ayrıca cildinizi dezenfekte eder. Yoğurt ise cildi besler ve nemlendirir. Bu maskeyi haftada 1 defa mutlaka uygulayın.
Ultra Purge Siyah Nokta Kurum Temizleme 02:17
Ultra Purge Siyah Nokta Kurum Temizleme 8 izlenme - 2 ay önce makine temizliği, purge, siyah nokta, plastik siyah nokta, plastik kirliliği, makine temizleme, purge malzeme, ultra purge,
Eğer Bu Noktalar Sizide Korkutuyorsa Hemen Bunu Uygulayın ! 02:24
Eğer Bu Noktalar Sizide Korkutuyorsa Hemen Bunu Uygulayın ! 1 izlenme - 1 ay önce Merhaba Ben Orhan! Kanala Abone Olmak İçin TIKLA https://goo.gl/hu9vWA İNSTAGRAM HESABIMIZ https://goo.gl/c7B95n Dünyanın En İlginç Videolarını hazırlayan topluluğa hoşgeldiniz. Araştırmayı seviyormusunuz. Evet ben seviyorum ve sizler için dünyada ne olup bittiğini araştırıyorum ve sizinle bunları Youtube kanalım olan Dünyanın Enleri ? Paylaşıyorum. Teşekkür Ederiz.. Destekleriniz Bizim İçin Her Zaman Önemli... Sayfamıza Abone Olmayı Unutmayınız... Hazırlayan Ve Sunan : Orhan Tümerkan TUNÇAY Youtube Takip : https://goo.gl/hu9vWA Facebook Sayfamız Takip : http://goo.gl/3UK2MU Facebook Grubumuz Takip : https://goo.gl/V5HWjg Facebook Kişisel Hesabım : https://goo.gl/ROXzxO İzlesene.com Sayfamız : https://goo.gl/fX7mog Siyah nokta, derinin alt katmanında salgılanan fazla yağın, cilt yüzeyinde bulunan ölü deri ve kirle birleşmesi sonucu meydana gelen bir cilt sorunudur. Siyah Noktalar cilt yüzeyinde yağ miktarı arttıkça açık gözeneklerin tıkanması sonucunda oluşur ve zamanla belirginleşir, rahatsız eder.Sökmeside bazen oldukça zordur ve yara yapar. Bu videomuzda evde nasıl siyah noktalardan kurtulacağınızı görüceksiniz. Gerekli mağzemlerimiz. Gelatin Ve Süt Süt inek sütü ,keçi sütü veya koyun sütü olabilir. Gelatini ise marketlerde 3-5 tl arasındaki fiyatlarda bulabilirsiniz. Bu förmül bir yüz için geçerlidir fazla yapıcaksanız ona göre ölçeği arttırabilirsiniz. 1-2 yemek kaşığı sütü bir kaba koyun.Daha sonra 1 yemek kaşıgı jelatini sütün içine koyup biraz karıştırın.Jelatinli süt karışımını varsa mikrodalgaya yoksada cezvede ısınana kadar koyu bir kıvama gelinceye kadar ısıtın ve karıştırın. Siyah nokta kürümüz şimdi hazır. Uygulama için yüzünüzü ılık suyla ve bir sabun ile yıkayın. Yapmız olduğumuz bu karısım yüzünü hep yumuşatacak hemde pürüzssüz bir cilde sahilp olmanızı sağlıyacak.Yüzünüzü bir havlu ile kuruttuktan sonra bir fırcanız varsa fırçayla yada elinizlede yüzünüze yedirerek sürün,Sürdükten sonra yakaşın 15 dakika beklemeniz gerekiyor. Kısa bir not bu karşımı sürdükten sonra komik fotograflarınızı çekmeyi unutmayın.. Cildinizde jletin kuruduktan sonra nazikçe çekmeye başlayın ve sonuca hazır olun. EE tabi cildiniz hassassa bu maddeyi yavaş çekin.Çektiğiniz maskede ölü deriyi ve siyah noktaları görüceksiniz ve nasıl hissetiğinizi anlıyacaksınız. Daha sonra evinizde kolanya varsa yüzünüze güzelcene sürün çünkü yüzünüzde delikler açıldı.Bunları dezanfekte etmeniz gerekir.Bunu 1 ay boyunca haftada 1 kere uygularsanız yüzünüzün hem gerildiğini hemde siyah noktalardan kurtuldugunuzu görüceksiniz.
Şiddet Mağduru Kadınlar İçin Siyah Nokta Şifresi 02:34
Şiddet Mağduru Kadınlar İçin Siyah Nokta Şifresi 12 izlenme - 1 yıl önce Atatürk Üniversitesi öğrencilerinin, şiddete uğrayan kadınlara yönelik çalışmasında, mağdurların avuç içlerine çizecekleri "siyah nokta"yı şifre gibi kullanarak çevreleri ile iletişime geçmesi amaçlanıyor.