Hoşgeldiniz!

siyahi

Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 3.812 izlenme - 5 ay önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
İstanbul'un Harlemi Gülbağ! 04:39
İstanbul'un Harlemi Gülbağ! 3.463 izlenme - 5 ay önce Bildiğiniz İstanbul'u unutun, bizimle İstanbul'un diğer yüzünü keşfedin...
Ankara Kızılay'da Sokak Müziği 00:42
Ankara Kızılay'da Sokak Müziği 2.130 izlenme - 6 ay önce Ankara Kızılay'da güzel sesli müzik grubu var müzigi güzel tutturmuşlar fakat o an zabıta gelip son dakka golü atıyor.
Zenci Götlü Kadın Olivia Jensen 04:52
Zenci Götlü Kadın Olivia Jensen 8.949 izlenme - 1 yıl önce Sitemizde birçoğunu* gördük fakat böylesini gördünüz mü bilemiyorum.. efenim sanki siyahi bir hanımefendiden koparılıp bu hatuna takılmış.. bu videomuzda ise bir kottan şort yapılmaya çalışmış bu ablamız. ben açıkçası ne yaptığı ile pek ilgilenemedim. izliyoruz efenim..
1968 Mexico Olimpiyatlarında Yapılan Protesto 01:49
1968 Mexico Olimpiyatlarında Yapılan Protesto 1.853 izlenme - 7 ay önce (Arkadaşlar biliyorum, biraz uzun ama lütfen sonunda kadar okuyunuz ) Yıl 1968, Olimpiyatlar Meksika'da yapılıyor. O yıllarda Dünyada ırkçılık ve faşizm bugünkünden daha sert bir şekilde etkisini hissettiriyordu.Özellikle Amerikada'da siyahlara yapılan ırkçılık ve siyahların beyazlara hizmet etmesini savunan çok fazla insan vardı.16 Ekim günü, 200 metre yarışları yapılmıştı. Amerika’lı (siyah) atletler Tommie Smith ile John Carlos birinci ve üçüncü gelirken, ikinciliği Avustralya’lı (beyaz) Peter Norman kazanmış. Özetle ABD’li atletler siyahi, Avustralyalı atlet ise beyazdı. ABD’li sporcuların aklında, o günlerde söylenmesi bile cesaret isteyen, siyah-beyaz ayrımcılığına karşı bir plan vardı. Madalya töreni için bekledikleri sırada, Carlos, Peter Norman’ın yanına gelerek şöyle demişti: İnsan haklarına inanıyor musun? – Evet, inanıyorum. – Peki ya Tanrı’ya? – Bütün kalbimle… Bunun üzerine, iki siyah atlet kafalarındaki eylem planını açıklamışlar, Norman buna tereddütsüz katılmıştı.Bunun üzerine videonun sonunda göreceğimiz protestoyı yapmışlardır. Ve tabii bu olaydan sonra dünya birbirine giriyor. Amerika ayağa kalkıyor. Olimpiyatlar bile gölgede kalıyor, dünya gazeteleri yumrukları havada siyah atletlerin fotoğrafını birinci sayfadan veriyordu. Ve bunun üzerine 3 atletinde spor yaşamlarına son veriyorlar. 2006 yılında ölen Peter Norman,a son görevlerini yapmak üzere yine siyahi kardeşleri bulunuyor.
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 07:19
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 6.522 izlenme - 1 yıl önce Havuz partisine davet edilmeyen Amerika polis teşkilatına mensup eşkiyalar kıskançlık krizine girmiş olacakki partideki insanları yaka paça indirip kelepçeliyor.Çok tepki alan görüntülerde aniden silahına davranan polisten kaçan özellikle siyahi insanların hali gerçekten utanç verici olsa gerek.Ufak bir tepki bile veremiyorlar korkudan.Nasıl bir yetki verilmişse artık her yıl yüzlerce insan Amerika polisi kurşunu ile ölüyor.Ama bu işgüzar polis sanırım görevinden alınmış bulunmakta.
Siyahi Abiden Gülümseten Şov 00:10
Siyahi Abiden Gülümseten Şov 177 izlenme - 1 hafta önce Bu siyahi sempatik abimizin, evinin içerisinde karanlık bir odada yaptığı gülümseten şovu sizi'de gülümsetecek.
Tupac: Resurrection (Belgesel - 1. Bölüm) 12:47
Tupac: Resurrection (Belgesel - 1. Bölüm) 1.674 izlenme - 1 yıl önce Rap dünyasına adını altın harflerle yazdırmış bu gün bile ölüp ölmediği konusunda tartışmaları süregelen bir adamın belgeselini izleyeceksiniz. Bu belgeselde Snoop Dog, Puff D. gibi diğer önemli Rap sanatçılarının o koşullarda birbiri ile rekabetlerini ve ABD'nin siyahi insanlara nasıl virüs muamelesi yaptıklarına şahit olacaksınız.
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 01:28
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 386 izlenme - 4 ay önce ABD’nin Iowa eyaletinde ırkçı saldırı meydana geldi. Röportaj yapmaya çalışan siyahi muhabir, ABD’li bir kadının küfür ve ırkçı hakaretlerine maruz kaldı.
Cizre, Siyahi Futbolcuları Bağrına Bastı 01:14
Cizre, Siyahi Futbolcuları Bağrına Bastı 2.047 izlenme - 2 yıl önce Şırnak'ın Bölgesel Amatör Lig takımlarından Cizrespor'un siyahi oyuncuları Djiehoua ve Traore, ilçede ilgi görüyor.
Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur? - Sokak Röportajları 03:15
Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur? - Sokak Röportajları 2.633 izlenme - 3 yıl önce Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur?
Konserde Mundar Olan Kadın 01:00
Konserde Mundar Olan Kadın 1.952 izlenme - 2 yıl önce Yuh demek çüşş demek istiyorum sayın abazanlar. Bu konserler nerede oluyor bilen var mı? Tipomu satıp gidecem de! Nereye gidiyoruz böyle. Nerden gelinn neree giden gara gız.
Konserde Mundar Olan Kadın 01:00
Konserde Mundar Olan Kadın 1.394 izlenme - 2 yıl önce Yuh demek çüşş demek istiyorum sayın abazanlar. Bu konserler nerede oluyor bilen var mı? Tipomu satıp gidecem de! Nereye gidiyoruz böyle. Nerden gelinn neree giden gara gız.
Seda Sayan - Ben Zencileri Seviyorum 03:33
Seda Sayan - Ben Zencileri Seviyorum 1.378 izlenme - 1 yıl önce Dünya şampiyonu karşısında tecrübesini ve yeteneğini konuşturan Seda Sayan, hayallerinin gerçekleşmesiyle türk televizyonlarında eşine az rastlanacak bir gösteri sunacaktır.
Güvenlik Görevlisi ve Küçük Velet Atışması 01:34
Güvenlik Görevlisi ve Küçük Velet Atışması 796 izlenme - 1 yıl önce Abi bu siyahilerde'ki Öz güvene bayılıyorum. heryerde pozitif olmayı başarabiliyorlar ve ortama uyum sağlayabiliyorlar. Bu görüntülerde'ki Güvenlik görevlisi abi ile ufaklık Dans kapışmasına giriyorlar izliyoruz. Video ile ilgili kısım: 00.25 başlıyor...
Siyahi Mavi Gözlü Bebek! 01:01
Siyahi Mavi Gözlü Bebek! 2.270 izlenme - 6 yıl önce milyarda bir - siyahi mavi gözlü bebek
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 04:14
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 711 izlenme - 2 yıl önce Vitaly yine iş başında bu sefer siyahi kızları ayartmaya çalışıyor izliyoruz.
Penisiyle Araba Çeken Siyahi Arkadaş (+18) 01:09
Penisiyle Araba Çeken Siyahi Arkadaş (+18) 939 izlenme - 2 yıl önce Arabası bozulan bir grup genç bu adama vurdurma teklif ediyor. Adam vurdurma deyimini yanlış anlıyor ve olaylar gelişiyor.
Adnan Aybaba Siyahi Futbolcu Oldu 06:14
Adnan Aybaba Siyahi Futbolcu Oldu 946 izlenme - 2 yıl önce Tvem ekranlarında yayınlanan 'Serbest Vuruş' programının yorumcusu Adnan Aybaba siyahi futbolcu kılığında stüdyoya geldi. TFF'nin yeni uygulamaya koyduğu yabancı sınırının kaldırılmasını kendi üslubuyla eleştirdi.
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 02:26
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 580 izlenme - 2 yıl önce Efendim bir beyaz-siyah kavgası daha. Yine ülke Amerika Birleşik Devletleri. Nedeni belli olmayan bir sebepten siyah adama yüklenen kadınlar adeta yürek yemişçesine saldırıyorlar. Olanların şokuyla kendisini savunmaya çalışan elaman ise hiçbir şeyin farkında değil. Çok garip bir memleket vesselam. Nerede ne zaman ne olacağı belli değil. İzleyelim..
Zenci Hatun Gören Masum Köylü 00:59
Zenci Hatun Gören Masum Köylü 435 izlenme - 1 yıl önce Disko ortamını merak edip geceler akan dayının, çikolata renkli bir güzel görünce dayanamayıp kucaklamasını ve tepkilerini gösteren belgesel niteliğinde bir yapım. Hep beraber izliyoruz.
Adnan Oktar'ın Çikolata Renkli Konuğu 01:00
Adnan Oktar'ın Çikolata Renkli Konuğu 745 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşlar Adnan Bey'e kendi güzel hurileri yetmemiş ithal zenci hatun getirmiş, hay Maşallah.
Irkçılık 00:49
Irkçılık 1.613 izlenme - 8 yıl önce yargısız bakış açısı ve sindirememe duygusu gerçekten çok yazık
Sokak Röportajları - Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur? 03:15
Sokak Röportajları - Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur? 933 izlenme - 2 yıl önce Sokak Röportajları ekibinden yine mükemmel bir soru: Çocuğunuzun siyahi birisiyle evlenmek istemesine tepkiniz ne olur? Zenci candır, gerisi heyecandır. Diyen arkadaşı kutluyorum.
Malcolm X - Hac Dönüşü Yaptığı Konuşma 01:07
Malcolm X - Hac Dönüşü Yaptığı Konuşma 526 izlenme - 2 yıl önce Malcolm X'in Hac dönüşü, 21 Mayıs 1964'de yaptığı konuşma. Bu video'da fikirlerinin değiştiğini anlayabilirsiniz. Arşivimden bir video'dur, iyi seyirler.
Forrest Gump - Siyahilerin Alabama Üniversitesine Kabulü 02:11
Forrest Gump - Siyahilerin Alabama Üniversitesine Kabulü 426 izlenme - 1 yıl önce Forrest Gump birçoğumuzun sevdiği defalarca izlediği top10 listelerinde barındığı samimiyetine aşık olduğumuz harika bir film. 1994 yapımı bu film senaryosu ve hikayesiyle sıkılmadan izletirken kendisini aynı zamanda yakın Amerikan tarihinde geçen siyasi, politik ve sosyal olaylara göndermeler ve atıflar da yapıyor. Bilirsiniz ''lanet olası'' Amerikalılar daha 40 sene önceye kadar zencilerle aynı otobüse binmezler aynı mekanda bulunmazlar ve çocuklarının onlarla aynı yerde eğitim almasını istemezlerdi. O dönemlerde Amerika'da faaliyet gösteren insan hakları örgütleri, (içlerinde Malcolm X de vardır) mahkemeye açtığı davayı kazanmış ve 2 zenci öğrenci 1963 yılında, Forrest'ın okuduğu Alabama Üniversitesi'ne ilk defa kabul edilmiştir. Dönemin Alabama valisi ırkçı (aşırı sağcı diye tanımlanır batıda ama biz ırkçı diyelim) George Wallace, okulun kapısında durarak zenci öğrenciler Vivian Malone ve Jimmy Hood'un okula alınmasını kendince protesto eder. Zenci öğrencilerin ilk okul gününde okul çevresinde yüzlerce Amerikan ordusuna bağlı askerler güvenlik maksadıyla hazır bulundurulmuştur. Bu sahne filmin bir yerlerine sıkıştırılıp canlandırılmış ve bir nevi ''bakın bakın ne haller oldu bu ülkede'' demiştir yönetmen kanımca. Bu sahnede Forrest ortalıkta dolaşıp ne olduğunu anlamaya çalışıyor, hatta yürürken kitabını düşüren Vivian Malone'un peşinden koşup kitabı veriyor. (canım ya
ABD'de Siyahi Genç Polis Tarafından Öldürüldü 00:35
ABD'de Siyahi Genç Polis Tarafından Öldürüldü 62 izlenme - 4 ay önce ABD polisi bir siyahi genci daha gözaltına alırken vurarak öldürdü. Son dönemde artan cinayetlere bir yenisi daha eklendi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Trende Zorbalık Yapan Kızı Döven Siyahi Kız 06:19
Trende Zorbalık Yapan Kızı Döven Siyahi Kız 468 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da bir trende zorbalık(orijinalinde bullying olarak geçiyor ve tam tercümesi de zorbalık olduğundan bunu kullanmayı uygun gördüm. hehe naber okuyon mu) yapan kıza dersini veren, maymuna çeviren, hızını alırsa alayımızı dövecek olan ablamız, ağebeyimiz, babamızın görüntüleri. Öl de ölelim nigga!
Siyahi Çeteler Vs. Çılgın Türk Esnaflar 03:25
Siyahi Çeteler Vs. Çılgın Türk Esnaflar 420 izlenme - 2 yıl önce Londra'da bir siyahinin polis tarafından öldürülmesiyle ortaya çıkan ayaklanmalarda sokaklara dökülen siyahi vatandaşlar Londra sokaklarındaki çoğu dükkanı kundaklayıp ateşe verdiler, işte bu dükkanlardan bazıları da Türklerin dükkanlarıydı, bu videoda Türk her yerde Türk dedirten olayları izleyeceğiz, ellerinde sopalarla bekleyen Türk esnafı karşı sokakta siyahileri görünce Allah Allah nidalarıyla ve vurun .mına koyım sözleriyle atağa geçtiler, Türkler ilerlerken arkalarından da ambulans falan ne varsa Türklerin açtığı yoldan ilerliyor, uzun bir aradan sonra bu nadide görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim....
Afrikalı Mehmetçik 00:21
Afrikalı Mehmetçik 472 izlenme - 2 yıl önce 15 ay uzun dönem askerliğini yapmakta olan, kendini Çorumlu zanneden siyahi vatandaşımızın asker ocağındaki ilk günleri.