Hoşgeldiniz!

siyahi

Yarı Çıplak Siyahi Erkekle Erik Dalı Oynayan Zeynep Beşerler 00:30
Yarı Çıplak Siyahi Erkekle Erik Dalı Oynayan Zeynep Beşerler 347 izlenme - 2 gün önce Oyuncu Zeynep Beşerler'in arkadaşlarıyla birlikte siyahi bir erkekle 'Erik Dalı' oynarken çekilen görüntüleri paylaşım sitelerinde büyük ilgi gördü.
Saatçi Yusuf İçin Zaman Geçmiyor 02:39
Saatçi Yusuf İçin Zaman Geçmiyor 2.303 izlenme - 1 ay önce Türkiye'ye 4 yıl önce gelen 50 yaşındaki Senegalli Yusuf Thiam, sokakta saat satarak kazandığı parayla ülkesindeki ailesinin geçimini sağlamaya çalışıyor.
Nerdeyse Çırılçıplak Dans Ederek Para Toplayan Siyahi Kadın 01:00
Nerdeyse Çırılçıplak Dans Ederek Para Toplayan Siyahi Kadın 11.335 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde mesleği gereği nerdeyse çırılçıplak dans ederek para toplayan siyahi kadını izliyoruz
Zenci Götlü Kadın Olivia Jensen 04:52
Zenci Götlü Kadın Olivia Jensen 28.749 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde birçoğunu* gördük fakat böylesini gördünüz mü bilemiyorum.. efenim sanki siyahi bir hanımefendiden koparılıp bu hatuna takılmış.. bu videomuzda ise bir kottan şort yapılmaya çalışmış bu ablamız. ben açıkçası ne yaptığı ile pek ilgilenemedim. izliyoruz efenim..
Donald Trump'ı Protesto Amerikalı Sporcular 02:00
Donald Trump'ı Protesto Amerikalı Sporcular 2.833 izlenme - 7 ay önce Amerikan Futbol Ligi oyuncuları, Amerika Başkanı Donald Trump'ın açıklamalarına sahada yanıt verdi. Trump'un, "Maçlarda, Amerikan Marşı okunurken protesto edenleri kovun" çağrısına NFL takımlarından sert tepki geldi. Amerikan Futbolu Ligi'nde (NFL) bazı oyuncuların ülkede polislerin siyahilere davranışlarını ve sosyal adaletsizliği protesto için ulusal marş sırasında oturmalarına veya diz çökmelerine karşı Donald Trump'un açıklamalarına tepkiler sürüyor. Golden State'in yıldızı Stephan Curry'nin ABD'de şampiyonların geleneksel Beyaz Saray ziyaretine katılmayacağını açıklaması ve Trump'un yanıtıyla alevlenen tartışmaya, LeBron James de katılmış, Trump'un başkanlığına sert göndermede bulunmuştu. Son olarak Donald Trump, Alama'da yaptığı konuşmada, "NFL takım sahiplerinden bir tanesi, bayrağımıza karşı saygısızlık yapıldığında 'O, o... çocuğunu alın ve hemen saha dışına gönderin. Şimdi!. O kovuldu' dese hoşunuza gitmez miydi? dedi. Trump'un çağrısının ardından oyuncular geri adım atmadı ve hafta sonunda oynanan tüm NFL maçlarında protesto gösterileri yapıldı. 200'ün üzerindeki NFL oyuncusu ulusal marş sırasında diz çöktü. Daha önce Trump'ın başkanlık kampanyasına bağış yapan Jacksonvılle Jaguars'ın sahibi Shad Khan da, sahaya indi ve marş sırasında kol kola giren oyuncularına destek verdi. "Alıntıdır"
Siyahi Bir Bebek Evlat Edinen Aile 00:59
Siyahi Bir Bebek Evlat Edinen Aile 3.348 izlenme - 9 ay önce Siyahi bir bebeği evlat edinen aile kendi çocuklarına yeni kardeşleri olarak tanıştırdığı o an. O kadar güzel bir şeysiniz ki...
Siyahi Kadınlardan Twerk Show 04:10
Siyahi Kadınlardan Twerk Show 317 izlenme - 3 hafta önce Büyük kalçaları ile adeta ''twerkün atası biziz'' dercesine dans eden siyahi kadınları izliyoruz efendim.
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 10.036 izlenme - 2 yıl önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
Tupac: Resurrection (Belgesel - 1. Bölüm) 12:47
Tupac: Resurrection (Belgesel - 1. Bölüm) 5.711 izlenme - 3 yıl önce Rap dünyasına adını altın harflerle yazdırmış bu gün bile ölüp ölmediği konusunda tartışmaları süregelen bir adamın belgeselini izleyeceksiniz. Bu belgeselde Snoop Dog, Puff D. gibi diğer önemli Rap sanatçılarının o koşullarda birbiri ile rekabetlerini ve ABD'nin siyahi insanlara nasıl virüs muamelesi yaptıklarına şahit olacaksınız.
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 07:19
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 6.786 izlenme - 3 yıl önce Havuz partisine davet edilmeyen Amerika polis teşkilatına mensup eşkiyalar kıskançlık krizine girmiş olacakki partideki insanları yaka paça indirip kelepçeliyor.Çok tepki alan görüntülerde aniden silahına davranan polisten kaçan özellikle siyahi insanların hali gerçekten utanç verici olsa gerek.Ufak bir tepki bile veremiyorlar korkudan.Nasıl bir yetki verilmişse artık her yıl yüzlerce insan Amerika polisi kurşunu ile ölüyor.Ama bu işgüzar polis sanırım görevinden alınmış bulunmakta.
Ankara Kızılay'da Sokak Müziği 00:42
Ankara Kızılay'da Sokak Müziği 2.409 izlenme - 2 yıl önce Ankara Kızılay'da güzel sesli müzik grubu var müzigi güzel tutturmuşlar fakat o an zabıta gelip son dakka golü atıyor.
İstanbul'un Harlemi Gülbağ! 04:39
İstanbul'un Harlemi Gülbağ! 3.524 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz İstanbul'u unutun, bizimle İstanbul'un diğer yüzünü keşfedin...
1968 Mexico Olimpiyatlarında Yapılan Protesto 01:49
1968 Mexico Olimpiyatlarında Yapılan Protesto 1.975 izlenme - 2 yıl önce (Arkadaşlar biliyorum, biraz uzun ama lütfen sonunda kadar okuyunuz ) Yıl 1968, Olimpiyatlar Meksika'da yapılıyor. O yıllarda Dünyada ırkçılık ve faşizm bugünkünden daha sert bir şekilde etkisini hissettiriyordu.Özellikle Amerikada'da siyahlara yapılan ırkçılık ve siyahların beyazlara hizmet etmesini savunan çok fazla insan vardı.16 Ekim günü, 200 metre yarışları yapılmıştı. Amerika’lı (siyah) atletler Tommie Smith ile John Carlos birinci ve üçüncü gelirken, ikinciliği Avustralya’lı (beyaz) Peter Norman kazanmış. Özetle ABD’li atletler siyahi, Avustralyalı atlet ise beyazdı. ABD’li sporcuların aklında, o günlerde söylenmesi bile cesaret isteyen, siyah-beyaz ayrımcılığına karşı bir plan vardı. Madalya töreni için bekledikleri sırada, Carlos, Peter Norman’ın yanına gelerek şöyle demişti: İnsan haklarına inanıyor musun? – Evet, inanıyorum. – Peki ya Tanrı’ya? – Bütün kalbimle… Bunun üzerine, iki siyah atlet kafalarındaki eylem planını açıklamışlar, Norman buna tereddütsüz katılmıştı.Bunun üzerine videonun sonunda göreceğimiz protestoyı yapmışlardır. Ve tabii bu olaydan sonra dünya birbirine giriyor. Amerika ayağa kalkıyor. Olimpiyatlar bile gölgede kalıyor, dünya gazeteleri yumrukları havada siyah atletlerin fotoğrafını birinci sayfadan veriyordu. Ve bunun üzerine 3 atletinde spor yaşamlarına son veriyorlar. 2006 yılında ölen Peter Norman,a son görevlerini yapmak üzere yine siyahi kardeşleri bulunuyor.
Konserde Mundar Olan Kadın 01:00
Konserde Mundar Olan Kadın 4.667 izlenme - 3 yıl önce Yuh demek çüşş demek istiyorum sayın abazanlar. Bu konserler nerede oluyor bilen var mı? Tipomu satıp gidecem de! Nereye gidiyoruz böyle. Nerden gelinn neree giden gara gız.
Afrikalı Çocuklardan Müthiş Dans Gösterisi! 02:52
Afrikalı Çocuklardan Müthiş Dans Gösterisi! 3.564 izlenme - 3 yıl önce Afrika'nın bir mahalle arasında toplanan, hem eğlenip hem de eğlendirmeyi başaran minik siyahi kardeşlerimizin müthiş eğlenceli dans gösterilerine şahit oluyoruz. Profesyonel dansçıları bile gölgede bırakan miniklerimizi canı gönülden kutlar, allah yüzlerindeki gülücüğü eksik etmemesini temenni eder, iyi seyirler dilerim.
Konserde Mundar Olan Kadın 01:00
Konserde Mundar Olan Kadın 3.050 izlenme - 4 yıl önce Yuh demek çüşş demek istiyorum sayın abazanlar. Bu konserler nerede oluyor bilen var mı? Tipomu satıp gidecem de! Nereye gidiyoruz böyle. Nerden gelinn neree giden gara gız.
Cizre, Siyahi Futbolcuları Bağrına Bastı 01:14
Cizre, Siyahi Futbolcuları Bağrına Bastı 2.099 izlenme - 3 yıl önce Şırnak'ın Bölgesel Amatör Lig takımlarından Cizrespor'un siyahi oyuncuları Djiehoua ve Traore, ilçede ilgi görüyor.
 Dünyayı Ayağa Kaldıran Görüntü 01:29
Dünyayı Ayağa Kaldıran Görüntü 826 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler sosyal medyada paylaşıldıktan sonra tepkiler çığ gibi büyüdü. Siyahi genç kadının kafasına sopa ile vuran adamlar hızını alamayıp bu sefer suratına vuruyorlar. Nerede çekildiği belirtilmeyen video dünyanın tepkisini çekti.
Seda Sayan - Ben Zencileri Seviyorum 03:33
Seda Sayan - Ben Zencileri Seviyorum 2.235 izlenme - 3 yıl önce Dünya şampiyonu karşısında tecrübesini ve yeteneğini konuşturan Seda Sayan, hayallerinin gerçekleşmesiyle türk televizyonlarında eşine az rastlanacak bir gösteri sunacaktır.
Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur? - Sokak Röportajları 03:15
Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur? - Sokak Röportajları 2.650 izlenme - 4 yıl önce Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur?
Penisiyle Araba Çeken Siyahi Arkadaş (+18) 01:09
Penisiyle Araba Çeken Siyahi Arkadaş (+18) 1.908 izlenme - 3 yıl önce Arabası bozulan bir grup genç bu adama vurdurma teklif ediyor. Adam vurdurma deyimini yanlış anlıyor ve olaylar gelişiyor.
Güvenlik Görevlisi ve Küçük Velet Atışması 01:34
Güvenlik Görevlisi ve Küçük Velet Atışması 1.457 izlenme - 3 yıl önce Abi bu siyahilerde'ki Öz güvene bayılıyorum. heryerde pozitif olmayı başarabiliyorlar ve ortama uyum sağlayabiliyorlar. Bu görüntülerde'ki Güvenlik görevlisi abi ile ufaklık Dans kapışmasına giriyorlar izliyoruz. Video ile ilgili kısım: 00.25 başlıyor...
Siyahi Mavi Gözlü Bebek! 01:01
Siyahi Mavi Gözlü Bebek! 2.395 izlenme - 7 yıl önce milyarda bir - siyahi mavi gözlü bebek
Siyahi Yaşlı Teyzelerin Bol Hakaretli Tartışması 01:17
Siyahi Yaşlı Teyzelerin Bol Hakaretli Tartışması 511 izlenme - 1 yıl önce Nerede zenci kavgası izlesem yabancı bir film izliyormuşum gibi geliyor. Havaya falan girip ''göster ona gününü kızım'' diye bağırasım geliyor.
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 04:14
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 1.207 izlenme - 3 yıl önce Vitaly yine iş başında bu sefer siyahi kızları ayartmaya çalışıyor izliyoruz.
Çocuklarına Siyahi Bebek Hediye Eden Anne 00:43
Çocuklarına Siyahi Bebek Hediye Eden Anne 230 izlenme - 9 ay önce Anne bu siyahi bebekleri çocuklarına alarak tepkilerine ölçmek istemiş bellki, anne muhtemelen ırkçıda olabilir
Trende Zorbalık Yapan Kızı Döven Siyahi Kız 06:19
Trende Zorbalık Yapan Kızı Döven Siyahi Kız 1.317 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir trende zorbalık(orijinalinde bullying olarak geçiyor ve tam tercümesi de zorbalık olduğundan bunu kullanmayı uygun gördüm. hehe naber okuyon mu) yapan kıza dersini veren, maymuna çeviren, hızını alırsa alayımızı dövecek olan ablamız, ağebeyimiz, babamızın görüntüleri. Öl de ölelim nigga!
Zenci Hatun Gören Masum Köylü 00:59
Zenci Hatun Gören Masum Köylü 904 izlenme - 3 yıl önce Disko ortamını merak edip geceler akan dayının, çikolata renkli bir güzel görünce dayanamayıp kucaklamasını ve tepkilerini gösteren belgesel niteliğinde bir yapım. Hep beraber izliyoruz.
Irkçılık 00:49
Irkçılık 1.615 izlenme - 9 yıl önce yargısız bakış açısı ve sindirememe duygusu gerçekten çok yazık
Çikolata Renkli Kızların Beklenmeyen Sonlu Kavgası 00:14
Çikolata Renkli Kızların Beklenmeyen Sonlu Kavgası 153 izlenme - 8 ay önce Sokak ortasında kavga eden siyahi kızların süpriz sonlu finali.