Hoşgeldiniz!

siyahi

Siyahi Bir Bebek Evlat Edinen Aile 00:59
Siyahi Bir Bebek Evlat Edinen Aile 3.002 izlenme - 3 hafta önce Siyahi bir bebeği evlat edinen aile kendi çocuklarına yeni kardeşleri olarak tanıştırdığı o an. O kadar güzel bir şeysiniz ki...
Nerdeyse Çırılçıplak Dans Ederek Para Toplayan Siyahi Kadın 01:00
Nerdeyse Çırılçıplak Dans Ederek Para Toplayan Siyahi Kadın 9.914 izlenme - 5 ay önce Görüntüde mesleği gereği nerdeyse çırılçıplak dans ederek para toplayan siyahi kadını izliyoruz
Zenci Götlü Kadın Olivia Jensen 04:52
Zenci Götlü Kadın Olivia Jensen 16.787 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde birçoğunu* gördük fakat böylesini gördünüz mü bilemiyorum.. efenim sanki siyahi bir hanımefendiden koparılıp bu hatuna takılmış.. bu videomuzda ise bir kottan şort yapılmaya çalışmış bu ablamız. ben açıkçası ne yaptığı ile pek ilgilenemedim. izliyoruz efenim..
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 6.130 izlenme - 1 yıl önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
Çikolata Renkli Kızların Beklenmeyen Sonlu Kavgası 00:14
Çikolata Renkli Kızların Beklenmeyen Sonlu Kavgası 124 izlenme - 2 hafta önce Sokak ortasında kavga eden siyahi kızların süpriz sonlu finali.
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 07:19
Havuz Partisini Basan Amerika Polisi! 6.639 izlenme - 2 yıl önce Havuz partisine davet edilmeyen Amerika polis teşkilatına mensup eşkiyalar kıskançlık krizine girmiş olacakki partideki insanları yaka paça indirip kelepçeliyor.Çok tepki alan görüntülerde aniden silahına davranan polisten kaçan özellikle siyahi insanların hali gerçekten utanç verici olsa gerek.Ufak bir tepki bile veremiyorlar korkudan.Nasıl bir yetki verilmişse artık her yıl yüzlerce insan Amerika polisi kurşunu ile ölüyor.Ama bu işgüzar polis sanırım görevinden alınmış bulunmakta.
Çocuklarına Siyahi Bebek Hediye Eden Anne 00:43
Çocuklarına Siyahi Bebek Hediye Eden Anne 148 izlenme - 4 hafta önce Anne bu siyahi bebekleri çocuklarına alarak tepkilerine ölçmek istemiş bellki, anne muhtemelen ırkçıda olabilir
Ankara Kızılay'da Sokak Müziği 00:42
Ankara Kızılay'da Sokak Müziği 2.266 izlenme - 1 yıl önce Ankara Kızılay'da güzel sesli müzik grubu var müzigi güzel tutturmuşlar fakat o an zabıta gelip son dakka golü atıyor.
İstanbul'un Harlemi Gülbağ! 04:39
İstanbul'un Harlemi Gülbağ! 3.495 izlenme - 1 yıl önce Bildiğiniz İstanbul'u unutun, bizimle İstanbul'un diğer yüzünü keşfedin...
Tupac: Resurrection (Belgesel - 1. Bölüm) 12:47
Tupac: Resurrection (Belgesel - 1. Bölüm) 3.947 izlenme - 2 yıl önce Rap dünyasına adını altın harflerle yazdırmış bu gün bile ölüp ölmediği konusunda tartışmaları süregelen bir adamın belgeselini izleyeceksiniz. Bu belgeselde Snoop Dog, Puff D. gibi diğer önemli Rap sanatçılarının o koşullarda birbiri ile rekabetlerini ve ABD'nin siyahi insanlara nasıl virüs muamelesi yaptıklarına şahit olacaksınız.
1968 Mexico Olimpiyatlarında Yapılan Protesto 01:49
1968 Mexico Olimpiyatlarında Yapılan Protesto 1.903 izlenme - 1 yıl önce (Arkadaşlar biliyorum, biraz uzun ama lütfen sonunda kadar okuyunuz ) Yıl 1968, Olimpiyatlar Meksika'da yapılıyor. O yıllarda Dünyada ırkçılık ve faşizm bugünkünden daha sert bir şekilde etkisini hissettiriyordu.Özellikle Amerikada'da siyahlara yapılan ırkçılık ve siyahların beyazlara hizmet etmesini savunan çok fazla insan vardı.16 Ekim günü, 200 metre yarışları yapılmıştı. Amerika’lı (siyah) atletler Tommie Smith ile John Carlos birinci ve üçüncü gelirken, ikinciliği Avustralya’lı (beyaz) Peter Norman kazanmış. Özetle ABD’li atletler siyahi, Avustralyalı atlet ise beyazdı. ABD’li sporcuların aklında, o günlerde söylenmesi bile cesaret isteyen, siyah-beyaz ayrımcılığına karşı bir plan vardı. Madalya töreni için bekledikleri sırada, Carlos, Peter Norman’ın yanına gelerek şöyle demişti: İnsan haklarına inanıyor musun? – Evet, inanıyorum. – Peki ya Tanrı’ya? – Bütün kalbimle… Bunun üzerine, iki siyah atlet kafalarındaki eylem planını açıklamışlar, Norman buna tereddütsüz katılmıştı.Bunun üzerine videonun sonunda göreceğimiz protestoyı yapmışlardır. Ve tabii bu olaydan sonra dünya birbirine giriyor. Amerika ayağa kalkıyor. Olimpiyatlar bile gölgede kalıyor, dünya gazeteleri yumrukları havada siyah atletlerin fotoğrafını birinci sayfadan veriyordu. Ve bunun üzerine 3 atletinde spor yaşamlarına son veriyorlar. 2006 yılında ölen Peter Norman,a son görevlerini yapmak üzere yine siyahi kardeşleri bulunuyor.
 Dünyayı Ayağa Kaldıran Görüntü 01:29
Dünyayı Ayağa Kaldıran Görüntü 786 izlenme - 4 ay önce Görüntüler sosyal medyada paylaşıldıktan sonra tepkiler çığ gibi büyüdü. Siyahi genç kadının kafasına sopa ile vuran adamlar hızını alamayıp bu sefer suratına vuruyorlar. Nerede çekildiği belirtilmeyen video dünyanın tepkisini çekti.
Siyahi Gencin Talibine ''Çikolata Seviyor musun?'' Diye Sorması 01:51
Siyahi Gencin Talibine ''Çikolata Seviyor musun?'' Diye Sorması 543 izlenme - 7 ay önce Esra Erol'da evlenmek isteyen siyahi genç İlyas etraftan yardım almadan direk kendi merak ettiği soruyu sorunca stüdyo da komik anlar yaşadı.
Yener Çevik - Bi Siyah Bi Beyaz - Official Clip 03:06
Yener Çevik - Bi Siyah Bi Beyaz - Official Clip 753 izlenme - 7 ay önce Ben merdivenleri destekle çıkıyom Merdiven yalnız çıkılmaz ne bakıyon Kafaya mı takıyon takma lan yakıyom Gelmişi geçmişi şimdiyi yaşıyom Sen kimleri bekliyorsan gelmeyecek Çekip gidenlerde geri de dönmeyecek Hasta olduğun kız seni de öpmeyecek Egosuyla evlenenin evi çöp ve böcek Farketmesen izlemesen keşke görsen Photoşoplu profil resimlerinde görkem Kılsız kızlar sanıyorlar kendilerini manken Çeyiz ruj ve rimel yok onda dantel Yok matem yatcaz kalkcaz diyo popçu İddaa girdi futbola yok kral topçu Müslüm baba Neşet baba cennete göçtü Bir gülsen yeter bana gece çöktü Nakarat Bir taraf siyah olur bir taraf beyaz Bir taraf da düğün var bi taraf da yas Ay ay ay ay ay ay ayy Tarlalar apartman kediler aslan (2x) Hasta yatağımın arkadaşı dört duvar ve internet Sosyal medya pislik kapat hesabı çizgi çek Manyak dolu sappık dolu pislik kokusu da bol Freestyle rap yarışını izledim kavga var rap yok Tv'de mutlu son haberlerde biber gazı Soktuğumun tikisi ne kışı sever ne de yazı Dünya egzos gazı petrol için savaş var Legal kumar okey batak çekilir tombalalar Lambadalar makarinalar bitti geldi harlem shake Asgari ücret maaşınla avmlerde resim çek Sen değilsin biliyon dimi holding dizi patronu Aşık olduğun kahraman kiralık araba tutkunu Yaparlar vurgunu ciğerlerini sökerek Yatmadım sevgilimle ayrıldım alnını öperek Yazdım duvara elveda bahar koksun saçların Sen ben kadar ağlama mutlu olsun yaşların… Nakarat Bir taraf siyah olur bir taraf beyaz Bir taraf da düğün var bi taraf da yas Ay ay ay ay ay ay ayy Tarlalar apartman kediler aslan (2x) Yönetmen: Öykü Onur Tanyel Profabrika Beat: Iceman Stüdyo Kayıt Mix : İzmir Genç Müzik Yener Çevik SOKAK KAFASI https://twitter.com/sokakkafasi
Cizre, Siyahi Futbolcuları Bağrına Bastı 01:14
Cizre, Siyahi Futbolcuları Bağrına Bastı 2.074 izlenme - 3 yıl önce Şırnak'ın Bölgesel Amatör Lig takımlarından Cizrespor'un siyahi oyuncuları Djiehoua ve Traore, ilçede ilgi görüyor.
Konserde Mundar Olan Kadın 01:00
Konserde Mundar Olan Kadın 2.944 izlenme - 3 yıl önce Yuh demek çüşş demek istiyorum sayın abazanlar. Bu konserler nerede oluyor bilen var mı? Tipomu satıp gidecem de! Nereye gidiyoruz böyle. Nerden gelinn neree giden gara gız.
Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur? - Sokak Röportajları 03:15
Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur? - Sokak Röportajları 2.642 izlenme - 4 yıl önce Çocuğunuzun Siyahi Birisiyle Evlenmek İstemesine Tepkiniz Ne Olur?
Konserde Mundar Olan Kadın 01:00
Konserde Mundar Olan Kadın 1.699 izlenme - 3 yıl önce Yuh demek çüşş demek istiyorum sayın abazanlar. Bu konserler nerede oluyor bilen var mı? Tipomu satıp gidecem de! Nereye gidiyoruz böyle. Nerden gelinn neree giden gara gız.
Güvenlik Görevlisi ve Küçük Velet Atışması 01:34
Güvenlik Görevlisi ve Küçük Velet Atışması 1.279 izlenme - 2 yıl önce Abi bu siyahilerde'ki Öz güvene bayılıyorum. heryerde pozitif olmayı başarabiliyorlar ve ortama uyum sağlayabiliyorlar. Bu görüntülerde'ki Güvenlik görevlisi abi ile ufaklık Dans kapışmasına giriyorlar izliyoruz. Video ile ilgili kısım: 00.25 başlıyor...
Seda Sayan - Ben Zencileri Seviyorum 03:33
Seda Sayan - Ben Zencileri Seviyorum 1.838 izlenme - 2 yıl önce Dünya şampiyonu karşısında tecrübesini ve yeteneğini konuşturan Seda Sayan, hayallerinin gerçekleşmesiyle türk televizyonlarında eşine az rastlanacak bir gösteri sunacaktır.
Afrikalı Çocuklardan Müthiş Dans Gösterisi! 02:52
Afrikalı Çocuklardan Müthiş Dans Gösterisi! 1.467 izlenme - 2 yıl önce Afrika'nın bir mahalle arasında toplanan, hem eğlenip hem de eğlendirmeyi başaran minik siyahi kardeşlerimizin müthiş eğlenceli dans gösterilerine şahit oluyoruz. Profesyonel dansçıları bile gölgede bırakan miniklerimizi canı gönülden kutlar, allah yüzlerindeki gülücüğü eksik etmemesini temenni eder, iyi seyirler dilerim.
Amerika'da İki Ergenin Kavgasını Ayıran Mevlana 04:16
Amerika'da İki Ergenin Kavgasını Ayıran Mevlana 200 izlenme - 5 ay önce özetle: [kalabalığa] siz cep telefonu ile kaydedenler, gerçek korkak sizsiniz. bunu da kaydedin. [kavga edenlere] bakın, nasıl gülüyorlar. siz mutsuzsunuz ve onlar bundan zevk alıyorlar. arkadaşım dediğin adama bak, sen kavga ederken delirmesi gerekirken gülmekten ölüyor. bu arada çocuklardan bir tanesi, diğerinin gelip ona dokunduğunu ve kavganın nasıl başladığını anlamadığını söylüyor. [kavga edenlere] kendini savunuyorsun ama ne için kavga ettiğini bilmiyorsun bile. sen şeytana uydun kardeşim, etrafına bak ve kimin seni yanlışa yönlendirdiğini bul. [kalabalığa] kaç yaşına gelmişsiniz, neredeyse yetişkin olacaksınız, buna uygun davranın. bu şekilde bir yere varamazsınız. [kavga edenlere] hala gülüyorlar. siz üzgünken gülen hiç kimse sizin arkadaşınız değildir. caddenin ortasında bunun bir oyun olduğunu düşünüyorsunuz ama değil, bu gerçek. sizin ailenizi tanıyorum, annen baban buralara gelmek için çok çabaladı, onları mahcup etme. şimdi el sıkışın, siz el sıkışmadan buradan ayrılmayacağım. bak, hala gülüyorlar, onlar sizin düşman olmanızı istiyorlar. bu arada etraftaki çocuklar salakça gülmeye devam eder ve adama çirkin derler. [Alıntıdır] İyi seyirler efenim.
Siyahi Mavi Gözlü Bebek! 01:01
Siyahi Mavi Gözlü Bebek! 2.338 izlenme - 7 yıl önce milyarda bir - siyahi mavi gözlü bebek
Penisiyle Araba Çeken Siyahi Arkadaş (+18) 01:09
Penisiyle Araba Çeken Siyahi Arkadaş (+18) 1.434 izlenme - 3 yıl önce Arabası bozulan bir grup genç bu adama vurdurma teklif ediyor. Adam vurdurma deyimini yanlış anlıyor ve olaylar gelişiyor.
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 04:14
Siyahi Kızlar Nasıl Tavlanır? - Özgüven Patlaması (Türkçe Altyazı) 923 izlenme - 3 yıl önce Vitaly yine iş başında bu sefer siyahi kızları ayartmaya çalışıyor izliyoruz.
Partiden Şikayetçi Olan Kadının Havuza Atılması 00:32
Partiden Şikayetçi Olan Kadının Havuza Atılması 140 izlenme - 3 ay önce Gençlerin partide çıkardıkları seslerden rahatsız olunca soluğu komşu da alan kadına büyük terbiyesizlik yapıldı. Siyahi gençler tarafından önce yere serilen kadın daha sonra sevinç çığlıklarıyla havuza atılmış. Köpekler ise zar zor kurtulmuş.
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 01:28
Canlı Yayında Siyahi Muhabire Şoke Eden Irkçı Saldırı 391 izlenme - 1 yıl önce ABD’nin Iowa eyaletinde ırkçı saldırı meydana geldi. Röportaj yapmaya çalışan siyahi muhabir, ABD’li bir kadının küfür ve ırkçı hakaretlerine maruz kaldı.
Trende Zorbalık Yapan Kızı Döven Siyahi Kız 06:19
Trende Zorbalık Yapan Kızı Döven Siyahi Kız 1.012 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir trende zorbalık(orijinalinde bullying olarak geçiyor ve tam tercümesi de zorbalık olduğundan bunu kullanmayı uygun gördüm. hehe naber okuyon mu) yapan kıza dersini veren, maymuna çeviren, hızını alırsa alayımızı dövecek olan ablamız, ağebeyimiz, babamızın görüntüleri. Öl de ölelim nigga!
Siyahi Yaşlı Teyzelerin Bol Hakaretli Tartışması 01:17
Siyahi Yaşlı Teyzelerin Bol Hakaretli Tartışması 156 izlenme - 6 ay önce Nerede zenci kavgası izlesem yabancı bir film izliyormuşum gibi geliyor. Havaya falan girip ''göster ona gününü kızım'' diye bağırasım geliyor.
Zenci Hatun Gören Masum Köylü 00:59
Zenci Hatun Gören Masum Köylü 667 izlenme - 2 yıl önce Disko ortamını merak edip geceler akan dayının, çikolata renkli bir güzel görünce dayanamayıp kucaklamasını ve tepkilerini gösteren belgesel niteliğinde bir yapım. Hep beraber izliyoruz.