Hoşgeldiniz!

Siyasi Videoları İzle

Baraj Sorusuna Bebek Bile Güldü - Selahattin Demirtaş 00:14
Baraj Sorusuna Bebek Bile Güldü - Selahattin Demirtaş 1.812.307 izlenme - 2 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, isminin Berkin Heval olduğunu öğrendiği bebeği kucağına alarak sevdi. Demirtaş'ın kucağına aldığı Berkin Heval isimli bebeğe dönerek 'barajı aşacağız' demesi üzerine bebeğin gülerek tepki vermesi, bebekle birlikte salondakileri de güldürdü.
Kadir Çetinçalı-Galatasaray Genel Kurulu'nda isyan-Siyasi baskı var 01:05
Kadir Çetinçalı-Galatasaray Genel Kurulu'nda isyan-Siyasi baskı var 7.357 izlenme - 3 gün önce Aynı hareketlenmeyi BEŞİKTAŞımızdan da bekliyoruz. Daha uzun hali linkte:http://haber.sol.org.tr/spor/video-galatasaray-genel-kurulunda-isyan-siyasi-baski-var-diyenden-erdogani-yuhalayana-190411 Galatasaray Genel Kurulu'nda kongre üyesi Kadir Çetinçalı'nın konuşması damga vurdu. Çetinçalı, Hakan Şükür ve Arif Erdem'in istifasına karşı çıkarken salonda hareketlilik yaşandı. Salonda Erdoğan'a teşekkür eden bir konuşmacı da yuhalandı. Hakan Şükür'ün ihraç edilmesine yönelik ret kararı sonrası salonda İzmir Marşı söylendi.
Ata Demirer: Bu Devirde Siyasi Lider Taklidi Yapmak Mümkün Değil 03:05
Ata Demirer: Bu Devirde Siyasi Lider Taklidi Yapmak Mümkün Değil 23.008 izlenme - 2 ay önce Olanlar Oldu adlı yeni filmiyle bir kez daha beyazperdede seyirci karşısına çıkan Ata Demirer CNN TÜRK’te Hafta Sonu programında Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı. Yeni filmine dair bir çok ilginç anıyı paylaşan ünlü oyuncu, Türkiye’de mizah yapmanın güç olduğuna da dikkat çekti. Yaptığı taklitler büyük beğeni toplayan Ata Demirer, siyasi isimlerin ve liderlerin taklitlerini neden yapmadığını açıkladı.
Biz Niye Yaşıyoruz? - İsyan Reis 00:11
Biz Niye Yaşıyoruz? - İsyan Reis 12.133 izlenme - 1 yıl önce Bazen dayanamazsın,isyanın dolur taşar işinden.Biz nerede yanlış yapıyoruz sahiden?Takım tutarız şampiyon olmaz,siyasi parti tutarız iktidara gelmez,kız severiz bize bakmaz.Biz niy yaşıyoruz...?
Saddam Hüseyin Belgeseli 01:39:56
Saddam Hüseyin Belgeseli 21.530 izlenme - 3 yıl önce Saddam Hüseyin Belgeseli
Figen Yüksekdağ'ın Türk Askerine Hakaret Etmesi 01:26
Figen Yüksekdağ'ın Türk Askerine Hakaret Etmesi 10.700 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır Silvan'da Pkk'lı teröristler ilçeyi ele geçirmeye çalıştı, Türk askeri ve Polis Özel Harekat timleri operasyon düzenledi, ilçeyi Pkk'lı teröristlerden temizledi. İlçenin Pkk'dan temizlenmesi Hdp lideri Figen Yüksekdağ'ı oldukça sinirlendirdi. Hdp lideri Türk askerine beddua üstüne beddua etti.
CHP Milletvekili Şafak Pavey - Birlikte İyi Salladık 01:45
CHP Milletvekili Şafak Pavey - Birlikte İyi Salladık 12.322 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş, havalimanında basın mensuplarına açıklamalarda bulunurken, CHP Milletvekili Şafak Pavey’i gördü. Demirtaş Pavey’in yanına giderken, ikili arasında ilginç bir konuşma gerçekleşti. Pavey “Birlikte iyi salladık” derken, Demirtaş da "Hep birlikte daha iyisi başaracağız" ifadesini kullandı. (İHA)
Siyasilerin Cezaevine Atılmasıyla Terör Çözlülür Mü ? 03:15
Siyasilerin Cezaevine Atılmasıyla Terör Çözlülür Mü ? 1.349 izlenme - 4 ay önce Eskiden olsa hainleri direk idam ederdik.Siyasilerden çok hain var ama güç şimdi ekonomi ona göre hareket ediliyo, yani siyasiler vatan hainiyse atılır tabi,sokak röportajında halka soruldu
Başarısızsan Partinin Önünü Tıkamamalısın - Devlet Bahçeli 01:36
Başarısızsan Partinin Önünü Tıkamamalısın - Devlet Bahçeli 6.575 izlenme - 1 yıl önce 1 Kasım'da 15.kez kaybeden MHP'nin genel başkanı Devlet Bahçeli'nin yıllar önce "Üst üste yenilenler istifa etmeli" dediği ortaya çıktı.
Siyaset Vineları - Siyasi Mizah Vineları [ En Eğlenceli Vine ] 05:10
Siyaset Vineları - Siyasi Mizah Vineları [ En Eğlenceli Vine ] 13.816 izlenme - 3 yıl önce Siyaset Vineları-Siyasi Mizah Vineları [ En Eğlenceli Vine ] En Yeni Vine Videolarını Yüksek Ses Ve Görüntü Kalitesinde İzlesene.com'da İzle!
Ak Partili ile Milli Görüşcü Gençlerin Tartışması 10:30
Ak Partili ile Milli Görüşcü Gençlerin Tartışması 4.341 izlenme - 1 yıl önce İşte siyasi atışma bu olmalı kavgasız gürültüsüz adam tek başına kaç kişiye karşı partisini savundu,işte soluksuz izleyeceğiniz televizyondaki siyasi atışmalarına taş çıkartacak atışma iyi seyirler
HDP'lilerin Kendi Binalarına Türk Bayrağı Asması 00:28
HDP'lilerin Kendi Binalarına Türk Bayrağı Asması 4.401 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale’de 7 Eylül Salı günü saldırıya uğrayan HDP il binasına, partililer tarafından Türk bayrağı asıldı.
Türkiye'ye Barış Getirme Taktikleri 10:16
Türkiye'ye Barış Getirme Taktikleri 1.907 izlenme - 10 ay önce #Muhalefeti ele geçirin #PKK olayını fazla dillendirmeyin! #tayyip nefretinden faydalanın #Gezi'nin Enerjisini Kullanın #Sol Literatürün nimetlerinden yararlanın. #Üniversiteler bizim kalemizdir #STK'ları ele geçirin #Sürekli Eylem yapın #Üniversite Öğrencilerini iyi kullanın #Yurtdışında "Faşist Türkiye" algısı yaratın
Adalet Ve Kalkınma Partisi Müziği 03:59
Adalet Ve Kalkınma Partisi Müziği 460 izlenme - 2 ay önce https://www.izlesene.com/video/kertenkele-kizil-ejder-geliyor/9699504 Adalet Ve Kalkınma Partisi Adalet ve Kalkınma Partisi (kısaca AK Parti veya AKP[13][14]), 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan, esasen sosyal muhafazakâr bir Türk siyasî partisi. Parti tüzüğüne göre resmî kısaltması "AK Parti", simgesi turuncu ve siyah renklerden oluşan ampuldür.[15] AK Parti, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 317 milletvekili sayısı ile çoğunluğa sahiptir. Genel Başkanı Binali Yıldırım aynı zamanda başbakan, eski Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise cumhurbaşkanıdır. Kurucuları ve önde gelen isimlerinden bir bölümü, eski Fazilet Partisine (FP) yakın ya da Fazilet Partisi kadrosundan olup bu partinin kapatılmasından sonra kurulan ve devam niteliğine sahip olduğu kabul edilen Saadet Partisine (SP) katılmayanlardır. Gerek kuruluştaki, gerekse sonraki dönemlerdeki kadroları değişik parti ve siyasi görüşlerden pek çok adı barındırmıştır. Fazilet Partisinin veya ilgili siyasi geleneğin bir uzantısı olarak gösterilmesi partililer tarafından kabul görmemektedir.[16] Ayrıca Anavatan Partisi'nin (ANAP) devamı olduğu da iddia edilmiştir.[17] Kurucu genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partinin siyasi yelpazedeki yerinin muhafazakâr demokratlık olduğunu belirtmiştir. Partinin genel başkanlık görevini uzun yıllardır sürdüren Erdoğan'ın, 2014 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından bu göreve eski Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu getirilmiştir. Parti, Davutoğlu liderliğinde katıldığı Haziran 2015 Türkiye genel seçimleri'nde %8.96 oy kaybederek @.87'ye gerilemiştir. Kasım 2015 Türkiye genel seçimlerinde ise tarihindeki en büyük oy sayısı ve I.5[18][19] ile 2011'den sonra en büyük oy oranına sahip olarak, 317 milletvekili elde etmiş ve TBMM'de tek başına iktidar olabilecek çoğunluğa ulaşmıştır.[20] Ahmet Davutoğlu'nun istifa etmesinin ardından gerçekleştirilen 2. Adalet ve Kalkınma Partisi Olağanüstü Kongresi'nde Binali Yıldırım partinin genel başkanlık görevine seçilmiş, 24 Mayıs 2016 tarihinde 65. Türkiye Hükûmeti'ni kurarak başbakanlık görevine başlamıştır. Adalet ve Kalkınma Partisi, kurulduğu günden beri katıldığı seçimlerin tamamında birinci parti olmuş ve katıldığı beş genel seçimin dördünde tek başına iktidar olmuştur.
Eski Parti Başkanlarının Yayın Heyecanı 01:20
Eski Parti Başkanlarının Yayın Heyecanı 2.821 izlenme - 1 yıl önce Hey gidi günler.. Eski parti liderlerinin yayın hazırlıklarını izliyoruz.
Organize İşler Darbe Dayak Sahnesi (Fetö Siyasi Caps Vine) 02:04
Organize İşler Darbe Dayak Sahnesi (Fetö Siyasi Caps Vine) 1.322 izlenme - 8 ay önce 15 Temmuz Darbesi Organize İşler filmini uyarlandı, çokta güzel oldu, Fetullah Gülen, RTE, Ve Darbeci Paşalar. en güzel en eglenceli en komik en iyi videolar sizlerle abone olmayı unutmayınız
Biz Silahlı Bir Örgüt Değiliz - Selahattin Demirtaş 03:54
Biz Silahlı Bir Örgüt Değiliz - Selahattin Demirtaş 4.922 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş, 'Biz silahlı bir örgüt değiliz. Kimin elinde silah var, biliyor herkes. Biz demokratik siyaset yapan, büyük bir siyasi hareketin partisiyiz. Biz .02 ye yakın oy aldık. Biz emanet oylarla barajı aşmış bir parti değiliz' dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Nobel de Siyasi 03:49
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Nobel de Siyasi 2.767 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Birileri ’30 bin, 40 bin mülteci kabul edeceğiz’ diyor ondan sonra nasıl oluyorsa Nobel’e aday gösteriliyor. Bizde 2,5 milyon mülteci var, kimsenin umurunda değil. Çünkü Nobel de siyasi' dedi.
Anketçi Özer Sencar'ın Reklamlardan ''Bi Şey'' İstemesi 00:36
Anketçi Özer Sencar'ın Reklamlardan ''Bi Şey'' İstemesi 3.006 izlenme - 1 yıl önce Habertürk spikeri Didem Arslan Yılmaz, Türkiye'nin Nabzı programında çok sayıda anketçiyi ağırlayarak, "Tek parti mi, koalisyon mu" sorusuna yanıt aradı. Özer Sencar, reklam anonsu yapan spikere, "Bu reklamlardan bize de bir şey verecek misiniz?" diye sordu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hayranı Kuş 01:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hayranı Kuş 2.709 izlenme - 1 yıl önce Karaman’da bir vatandaşın evinde beslediği “Yeşil” isimli muhabbet kuşu, AK Parti’nin seçim müzikleri çalınınca “Haydi Bismillah”, “Başbakan Tayyip Baba” diyor. (İHA)
Devrimciler 02:27
Devrimciler 9.352 izlenme - 11 yıl önce ülkesinin bağımsızlığı uğruna hep savasmıs 3 yüreğin öyküsü...
CHP Süt Vermeyen Bir İnek Gibi - Altan Tan 00:31
CHP Süt Vermeyen Bir İnek Gibi - Altan Tan 3.482 izlenme - 2 yıl önce HDP milletvekili Altan Tan, ''Arkadaşlarım beni yanlış anlamasın ama bu bir benzetmedir ne olur bunu bir espiri olarak görsünler bu söylediklerimi CHP yerli inek gibi dünya kadar ot yedirirsin beslersin ama sütünde bir artma ve ya bir azalma olmaz" dedi.
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Tarihçesi Ve Anlamı 09:47
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Tarihçesi Ve Anlamı 118 izlenme - 4 hafta önce Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/devrimciokul1/ İzlesene kanalımız: https://www.izlesene.com/kanal/DevrimciOkul 8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı. Ancak polisin işçilere saldırması ve işçilerin fabrikaya kilitlenmesi, arkasından da çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 120 kadın işçi feci bir şekilde can vermiştir.İşçilerin cenaze törenine 10.000'i aşkın kişi katıldı. 26 - 27 Ağustos 1910 tarihinde Danimarka'nın Kopenhag kentinde 2. Enternasyonale bağlı kadınlar toplantısı olan Uluslararası Sosyalist Kadınlar Konferansında Almanya Sosyal Demokrat Partisi önderlerinden Clara Zetkin, 8 Mart 1857 tarihindeki tekstil fabrikası yangınında ölen kadın işçiler anısına 8 Mart'ın anılması önerisini getirdi ve öneri oybirliğiyle kabul edilmiştir. İlk yıllarda belli bir tarih saptanmamıştı fakat her zaman ilkbaharda anılıyordu. Tarihin 8 Mart olarak saptanışı 1921'de Moskova'da gerçekleştirilen 3. Uluslararası Kadınlar Konferansı'nda gerçekleşti. İsmi ise "Dünya Emekçi Kadınlar Günü" olarak belirlenmiştir. Peki 8 Mart günümüzde nasıl kutlanmakta ve ne anlam içermektedir? 8 Mart’I köken olarak incelediğimizde sınıfsal bir öğe niteliği taşımaktadır. 8 Mart aslında burjuvazi’nin daha iyi çalışma koşulları talep ettiği için katlettiği 120 proleter kadının anılması ve sınıfsal anlamda emek mücadelesinin daha da yükseltilmesi adına ortaya çıkmıştır. Çıkış itibariyle kapitalizmin sömürdüğü kadın ve erkek emekçilerin birlik ve mücadelelerini destekleyen ve vurgulayan bir yapıya sahipti. Tarihçesi kapitalizm’in emekçilere karşı ne kadar cani olabildiğini gözler önüne seriyor. Ancak günümüzde ‘’kadın liberal burjuva’’ siyasetçileri ve bu akımlardan etkilenen cinsiyetçi tabana yakın fikirler ile 8 mart kızıl renginden uzaklaşarak mor ve cinsiyet temelli bir yapıya büründürülmüştür. Bu tür hareketler ve fikirler ile yontulmaya çalışılan 8 mart’ın sınıfsal içeriği boşaltılmıştır. 120 Kadın emekçiyi daha iyi bir iş koşulu istediği için katleden burjuvazi, 8 Mart’ın içeriğini sınıfsal noktadan ‘’cinsel temelli’’ bir noktaya çekmiştir. Bu gün maalesef emekçi/burjuva ayırt etmeden tüm kadınlar 8 Mart’ın anlamını ve ödenilen bedelleri görmezden gelerek/veyahut bilmeyerek sadece ‘’kadınlar günü’’ olarak anmaktadırlar. 8 Mart’taki emekçi kadınların ölümüne sebebiyet veren burjuvazi sınıfına mensup bazı burjuvalar sırf cinsiyeti kadın olduğu için artık 8 Mart’ta aramızda rahatça yer alabiliyor. Yani kısacası bir burjuva patronun sadece kadın olabilmesi 8 mart’a katılmaya yeterli bir nitelik olarak görülmeye başlanmıştır. Bu gün kadın erkek demeden iş yerinde, şirkette, fabrika ’da, atölyede işçilerini en azami şekilde ezen ve sömüren kadın bir patron, sırf cinsel kadın kimliğine sahip diye 8 Mart gününde emekçi kadınların da olduğu kortejlerde bile kendine rahatça bir yer bulabilmektedir.
Aşık İhsani - Allah'ın Öküzü 02:21
Aşık İhsani - Allah'ın Öküzü 1.920 izlenme - 2 yıl önce İlk seçimlerde Aşık İhsani desteğiyle adaylığı koyuyorum, nereye denk gelirse.. Bu sözlerle meclisten 5 koltuk birden kaparım, tek başına iktidar kavramına yeni bi soluk da getiririm.
Türk Olmak Her Türk Mutlaka İzlesin 07:57
Türk Olmak Her Türk Mutlaka İzlesin 6.451 izlenme - 8 yıl önce türk olmak her türk mutlaka izlesin diyorum başkada bişi demiyorum
Necmettin Erbakan - Stand-up 02:55
Necmettin Erbakan - Stand-up 2.365 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten 10 numara bir performans, kendisinin "köşe" tanımı beni benden almıştır. Süleyman Demirel`in ise tepkisiz kalıp sinmesini çok iyi anlayabiliyorum. O dönemde şimdiki abuk sabuk meclis kavgalarına nazaran enfes bir meclis ortamının olduğu bariz görülmekte. Videodaki siyasetçiler ve partileriyle bir alakam olmadı şimdiye kadar, ama Erbakan haklı gibiymiş sanki lan. Adamı sevdim bi anda, neyse izleyelim admin notu: özellikle siyaset ve futbol içeren içeriklerde kısa sürede olayın özünden ve mizahi yönünden sapılarak kavga ve hakaret ortamı oluşuyor. hakarete, küfre başvurmadan, her ne olursa olsun karşıt fikirlere saygı çerçevesinde yorumlar yaparsanız seviniriz. alkışlarlayaşıyorum herkesin özgürce fikrini paylaşmasını destekleyen bir platformdur ama hakaret kime olursa olsun buna izin vermemektedir ve gerektiği taktirde ilgili kişilerin üyeliklerini silmektedir. lütfen şu güzel ortamı bozmayın.
Süleyman Demirel'in Siyasi Yasağının Kalkması (1987) 00:53
Süleyman Demirel'in Siyasi Yasağının Kalkması (1987) 1.127 izlenme - 1 yıl önce 12 Eylül 1980'deki askeri müdahaleyle başbakanlığı sona eren Demirel Hamzakoy'da yaklaşık bir ay gözetim altında tutuldu. Partisi 16 Ekim 1981'de kapatılıncaya kadar başkanlıktan ayrılmyaan Demirel, 7 Kasım 1982 halkoylamasında kabul edilen 1982 Anayasası'nın geçici 4. maddesi ile 10 yıl siyaset yasaklıları kapsamına alındı. 6 Eylül 1987'deki halk oylaması sonucunda siyaset yasağı kalkan Demirel, DYP'nin o tarihteki genel başkanı Hüsamettin Cindoruk'un istifası ile 24 Eylül 1987'de DYP'nin genel başkanlığına seçildi. 29 Kasım 1987 seçimlerinde Isparta'dan milletvekili seçilerek TBMM'ye girdi. 1988 ve 1990 yıllarında yapılan büyük kongrelerde DYP genel başkanlığına yeniden seçildi. Bu dönemde, 24 Ocak Kararları'nı beraber hazırladığı Turgut Özal'a karşı sert bir muhalefet yürüttü.
 Siyasi Haber - Kurcala 01:30
Siyasi Haber - Kurcala 1.374 izlenme - 1 yıl önce Kendilerinin yeni bir videosu. Yazan & Çizen: Nevzat Can Ünsal Oynayanlar: Nevzat Can Ünsal İnan Berbatov
Siyasiler ve Müzik 03:25
Siyasiler ve Müzik 1.423 izlenme - 2 yıl önce Onları daha önce hiç böyle görmediniz. Siyasilerimiz hakkında yapılmmış monteyi izliyorsunuz.
İsrail ve Suudiler Kürdistan İçin Anlaştı  - Fatih Altaylı 00:51
İsrail ve Suudiler Kürdistan İçin Anlaştı - Fatih Altaylı 2.333 izlenme - 1 yıl önce Fatih Altaylı, Habertürk'te yayınlanan Tek Tek programında MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ı ağırladı. Fatih Altaylı; "Bir Suudi general ile İsrailli bir diplomat bir açıklama yaptı. İsrail ve Suudi Arabistan'ın ortak çıkarı için bir büyük Kürdistan kurulmalıdır diye. Kurulmalıdır çünkü diyorlar İran ve Türkiye'nin bölgeyle ilgili hayallerini ancak bu suya düşürür.." dedi.