Hoşgeldiniz!

siyonist

New York'ta Yahudiler Tarafından Düzenlenen Anti-Siyonist Eylem 01:04
New York'ta Yahudiler Tarafından Düzenlenen Anti-Siyonist Eylem 2.531 izlenme - 11 ay önce Yakında zehir saçan siyonistlere karşı birlikte mücadele edeceğimiz kardeşlerimiz New York'da siyonizm karşıtı eylem düzenlemiş.
T. E. Lawrence Ortadoğu'da - Dünya Siyonist Hareketi 05:00
T. E. Lawrence Ortadoğu'da - Dünya Siyonist Hareketi 1.419 izlenme - 1 yıl önce T. E. Lawrence'ın Ortadoğu'da çekilmiş görüntülerini, dünya siyonist örgütünün hedefleri ve T. E. Lawrence'ın cebazesinden görüntüler izleyeceğiz. Dış mihrakların oyunları yüzyıllar önce başlamış.
mesuttat-gazze'ye yazilan rap şarkisi 02:19
mesuttat-gazze'ye yazilan rap şarkisi 3.944 izlenme - 9 yıl önce www.herkesdinlesin.com/mesuttat tüm parçalar burda.....'!!!
Şevki Yılmaz - Otopsi Yapılmalıdır 02:36
Şevki Yılmaz - Otopsi Yapılmalıdır 1.113 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1993. Dönemin aykırı milletvekili Şevki Yılmaz'ın Düzce'de yaptığı konuşmada rahmetli cumhurbaşkanımız Turgut Özal için otopsi yapılmalıdır dediği konuşmyı izlemek üzeresiniz.
Abdüllatif Şener - Erdoğan ile İsrail Arasındaki Gizli Anlaşma 04:36
Abdüllatif Şener - Erdoğan ile İsrail Arasındaki Gizli Anlaşma 1.003 izlenme - 2 yıl önce Abdüllatif Şener (Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşı ve eski AKP maliye bakanı) : "Erdoğan ile İsrail arasında gizli bir anlaşma var" dedi. Ve sır görüşmenin ayrıntılarını anlattı.
Tayyip Hesap Gününde Ne ile Karşılaşacak - Necmettin Erbakan 02:25
Tayyip Hesap Gününde Ne ile Karşılaşacak - Necmettin Erbakan 475 izlenme - 2 yıl önce Prof Dr. Necmettin Erbakanın başbakan ile ilgili görüşleri.Rahmetli yerinde tespitler yapmış.Başbakan Erdoğanın nasıl büyük bir vebal altına girdiğini anlatıyor.
İsrailin lubnan katliamı ( +16) 04:55
İsrailin lubnan katliamı ( +16) 1.394 izlenme - 8 yıl önce 21.yüzyıl bir katliama tanık oluyor..savaş videoları yapmaya başladığımdan beri beni en çok zorluyan videolardan biri bu sadece ..
İsrail'i Protesto Etmek İçin Kendini Yaktı 02:09
İsrail'i Protesto Etmek İçin Kendini Yaktı 1.812 izlenme - 9 yıl önce taksim meydanında bir vatandaş "kahrolsun israil" diyerek üstüne döktüğü benzini ateşe verdi.
Siyonist Güvercinler :)) 05:32
Siyonist Güvercinler :)) 511 izlenme - 3 yıl önce Bağzı Pararel Güvercinler .millipiyango Bayilerinle Ortaklaşa Çalıştıkları Bir Kaç Buğday Karşılığında Mükemmel Sitebilisazyon Yani(dip Not) Hedefe Kitlenmeleri Sonucu Tam On İkiden Vurma Yeteneklerini Geliştirdiklerini.. Bu Sayede Ordaki Milli Piyango Bayiler Haksız Kazanç Sağladıkları Belirlenmiştir.
Filistin Barış Kokarmı? 03:57
Filistin Barış Kokarmı? 987 izlenme - 8 yıl önce filistin için elimizden geleni yapalm...
Recep Tayyip Erdoğan: Yeter ki İsrail'den Müsaade Alalım, Onları Türkiye'ye Getirelim 01:01
Recep Tayyip Erdoğan: Yeter ki İsrail'den Müsaade Alalım, Onları Türkiye'ye Getirelim 418 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gazze'deki yaralıların Türkiye'ye getirilmesi için İsrail'den izin beklediklerini söyledi. Erdoğan, "Gazzeli yaralılara sahip çıkan, onları uçaklarla buradaki hastanelere taşıyan ülke, Türkiye. Şu anda 30'a yakın Gazzeli kardeşimizi Türkiye'ye getirdik, hastanelerimizde tedavi altındalar ve gelmeye devam edecek. Yeter ki biz İsrail'den müsadeyi alalım, onları ülkemize getirelim. Bu mücadele de devam ediyor." şeklinde konuştu.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Siyonizm Kurucusu Theodor Herzl'i Ziyareti 03:01
Recep Tayyip Erdoğan'ın Siyonizm Kurucusu Theodor Herzl'i Ziyareti 360 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Cumhuriyeti Recep Tayyip Erdoğanın siyonizmin kurucusu Theodor Herzl'i Ziyareti... Dipnot: Osmanlı devleti Zamanında Theodor Herzl 2.Abdulhamitin ayaklarına kadar gelerek yahudilerinin kudüs ve çevresinde bir devletin kurulmasını istemiş ve karşılığında Avrupadaki yahudi bankerlerin osmanlının tüm dış borçlarını ödeyeceğini bildirmiştir. Abdülhamit bunun üzerine "Ben bir karış dahi olsa toprak satmam, zira bu vatan bana değil, milletime aittir. Milletim bu vatanı kanlarıyla mahsuldar kılmışlardır" diyerek red etmiştir. daha sonraları siyonist liderin şu sözleri tarihe geçmiştir " Türkler gün gelecek, dilenci durumuna düşecek ve dizlerime kapanıp yalvaracaklar."
Sedat Pekerden Siyonist İsraile Mesaj Var 04:20
Sedat Pekerden Siyonist İsraile Mesaj Var 268 izlenme - 3 yıl önce KKTC'de RAUF DENKTAŞ'ın kabrine yaptığı ziyarette konuşan Sedat PEKER 'Müslümanlara karşı yapılan her zulmün bir intikam meleği olduğu unutulmamalıdır!' dedi. İsrail, Yunanistan, Mısır ve Güney Kıbrıs arasında imzalanan petrol ve doğalgaz anlaşmasına da değinen Sedat Peker bu hareketlerin barışçıl olmadığını dile getirdi. SEDAT PEKER'in sosyal medya sayfalarında yayınladığı KONUŞMASI kısa sürede binlerce kişi tarafından izleyip milyonlarca kişi tarafından izlendi. Videoya binlerce kişi tarafından yorum yapıldı.
Kennedy Suikasti 03:28
Kennedy Suikasti 253 izlenme - 3 yıl önce Www.siyonizm.net
Hamas ve İsrail Askerlerinin  Filistinli Çocukları Kalkan Olarak Kullanması 00:31
Hamas ve İsrail Askerlerinin Filistinli Çocukları Kalkan Olarak Kullanması 213 izlenme - 3 yıl önce Hamas, Bir havan topunun gerisinde bir sürü çocuğu yerleştirmiş ve sonrada o çocuklara havan topunu ateşlettiriyorlar, ee israilde kendine ateş açılan yere füze yolladığında olan o masum çocuklara oluyor. İsrailliler ise, filistinli çocukları böyle kalkan olarak kullanıyor. http://i.imgur.com/CfrbiXX.jpg
Yahudiler Abdülhamit'ten Filistin'i Satın Almak İstedi mi? 02:47
Yahudiler Abdülhamit'ten Filistin'i Satın Almak İstedi mi? 189 izlenme - 2 yıl önce Yahudiler Abdühhamit'ten Filistin'i satın almak istedi mi efsanesinin aslı açıklanıyor. Tarihin Arka Odası programını izliyoruz.
Musanın Çocukları Tayyip ve Emine 06:27
Musanın Çocukları Tayyip ve Emine 163 izlenme - 2 yıl önce AKP Genel Başkan Yardımcısı Murat Mercan yazarı ABD'de düzenlenen bir toplantıda CIA Ortadoğu Masası Şefi Richard Perle ve diğer istihbarat örgütlerine şikayet etmiştir. Yazarımız bu kitabında; Tayyip ve Emine Erdoğan'ın doğumundan bugüne kadar olan hayat hikayelerini. Tayip ve AKP'nin İsrail, ABD ve İngiliz büyükelçi ve istihbarat örgütlerinin desteğinde nasıl gelişip serpildiğini görecek, TBMM'de yine bu ülkelerin lehine sergiledikleri faaliyetlerini okuyacaksınız. Tayyip'in Amerikan vatandaşlığı yanında, Arap kökenli olarak tanıttığı eşinin Arap değil, Yahudi soyundan geldiğini ibretle izleyeceksiniz. Keza kendinin de Musa'nın soyundan geldiğini...Kitapta Yasin El Kadı-Tayyip, Tayip-Usame Bin Laden, Tayip-Ülker, Yasin El Kadı-Ülker ilişkilerini bulacaksınız.Tayyip'in mal varlığındaki inanılmaz artışlarla, belediye başkan maaşının yanında, belediye şirketlerinden huzur hakkı adı altında aldığı paraları göreceksiniz. Tayyip'in belediye başkanlığı döneminde yapılanması hızlanan 'geleceğin başbakanı ve cihat hazırlığının' TBMM'de geldiği son safhalara tanık olacaksınız.
Cübbeli Hocadan Yıkılan Külliyemiz Hususunda çağrı 24:31
Cübbeli Hocadan Yıkılan Külliyemiz Hususunda çağrı 99 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Hocadan birlik çağrısı
Numan Kurtulmuş - En Büyük Sıkıntımız İçimizdeki Gizli ve Sinsi Akp'lillerdir 02:38
Numan Kurtulmuş - En Büyük Sıkıntımız İçimizdeki Gizli ve Sinsi Akp'lillerdir 142 izlenme - 3 yıl önce Bülent Arınç: "Erbakan ANAP'a gitse biz gitmeyiz.", Tayyip Erdoğan:"Liderimin peşinden gideceğim.", Numan Kurtulmuş:"En büyük sıkıntımız içimizdeki gizli ve sinsi AKP'lilerdir."
İSRAİL SİYONİST DEVLETİN ALEV ALEV YANMASINA DAYANARAK KIYAMET ALAMETLERİ SÖZLERİ YİNE ALEVLENDİ 00:54
İSRAİL SİYONİST DEVLETİN ALEV ALEV YANMASINA DAYANARAK KIYAMET ALAMETLERİ SÖZLERİ YİNE ALEVLENDİ 28 izlenme - 8 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Gazze'ye Bomba Yağdıran İsrail'e Bedduası 05:09
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Gazze'ye Bomba Yağdıran İsrail'e Bedduası 17 izlenme - 11 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın Gazze'ye Bomba Yağdıran İsrail'e Bedduası Hocamızın dualarına Amin ! diyelim ...
SİYONİST İSRAİL DEVLETİNE TÜRKİYE YANGIN SÖNDÜRME UÇAKLARI GÖNDERDİ NETENYAHU UÇAĞIN ÖNÜNDE AĞLADI 00:30
SİYONİST İSRAİL DEVLETİNE TÜRKİYE YANGIN SÖNDÜRME UÇAKLARI GÖNDERDİ NETENYAHU UÇAĞIN ÖNÜNDE AĞLADI 13 izlenme - 8 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
FETONUN ODASINDA KAĞIT İMHA MAKİNESİ DARBE OHAL KİTABI SİYONİST MASONLUKKİTABI İLLUMİNATİ İŞARETLERİ 00:48
FETONUN ODASINDA KAĞIT İMHA MAKİNESİ DARBE OHAL KİTABI SİYONİST MASONLUKKİTABI İLLUMİNATİ İŞARETLERİ 14 izlenme - 12 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
FİLİSTİNLİ KÜÇÜK KIZI AĞLATAN OYNAMASINA DAHİ MÜSADE ETMEYEN LANETLENMİŞ SİYONİST YAHUDİ ASKERLER 00:58
FİLİSTİNLİ KÜÇÜK KIZI AĞLATAN OYNAMASINA DAHİ MÜSADE ETMEYEN LANETLENMİŞ SİYONİST YAHUDİ ASKERLER 4 izlenme - 12 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Maide Suresi, 63-64 Ayetlerinin Tefsiri 07:45
Maide Suresi, 63-64 Ayetlerinin Tefsiri 6 izlenme - 2 yıl önce ADNAN OKTAR: Bak diyor ki Cenab-ı Allah 63. ayette; “Bilgin-yöneticileri (Rabbaniyyun) ve yüksek bilginleri (Ahbar), onları, günah söylemelerinden ve haram yiyiciliklerinden sakındırmalı değil miydi?” Musevilerin Rabbaniyyun ve yüksek bilginlerinin bu konuda onları uyarması gerektiğini söylüyor Cenab-ı Allah. “Yapmakta oldukları ne kötüdür. Yahudiler: "Allah'ın eli sıkıdır" dediler. Onların elleri bağlandı.” Hakikaten de Musevilerin hepsi değil ama epey bir kısmı cimridir, bilinir bu. Ayetin mucizesidir. Bakın ayet “onların elleri bağlandı” diyor. En zengini bile para harcamaz, çok sıkıdır elleri.  “Ve söylediklerinden dolayı lanetlendiler.” Ama kim yaptıysa o lanetlenir, tamamı lanetlenmez. Çünkü çocuklar var, insanlar var, alakasız, masum insan lanetlenmez. Oradaki o yapan kişiler kastediliyor burada, kimse o. “Hayır; O'nun iki eli de açıktır, nasıl dilerse infak eder.” Cenab-ı Allah’ın iki eli de açıktır Allah cömerttir, size bol bol her türlü rızkı, her türlü imkanı verir. “Nasıl dilerse infak eder.” İstediğine bol mal verir, istediğine daha az mal verir. “Andolsun, Rabbinden sana indirilen, onların çoğunun taşkınlıklarını ve inkarlarını artıracaktır.” Vahiy indikçe bir kısmı azgınlaşıyorlar Peygamberimiz (s.a.v.)’e karşı Hıristiyan ve Musevilerden, çirkefleşenler var, saygısızlık yapanlar var. “Biz onların arasına kıyamet gününe kadar sürecek düşmanlık ve kin saldık.” “Kıyamet gününe kadar sürecek,” hakikaten ondan sonra da Cenab-ı Allah’ın bu açıklamasından sonra, bu ayetin hükmünün inmesinden sonra aralarında muazzam savaşlar çıktı. Protestanlarla Katoliklerin savaşları çıktı. Kan gövdeyi götürdü. Aralarında müthiş fitneler oldu. O adam yakmalar, bilmem neler falan, aforozlar şunlar bunlar, evet. “Onlar ne zaman savaş amacıyla bir ateş alevlendirdilerse Allah onu söndürmüştür.” Ama burada ayet Yahudilerden bahsediyor. Yahudilerin arasındaki mücadele, kendi aralarındaki düşmanlık ve kinden bahsediyor Cenab-ı Allah. “Onlar ne zaman savaş amacıyla bir ateş alevlendirdilerse,” birçok savaşın kökeninde olmuşlar. Mesela 1. Dünya Harbi’nde de, 2. Dünya Harbi’nde de ama ateist olanlar bunlar, ateist-Yahudiler. “Savaş amacıyla bir ateş alevlendirdilerse Allah onu söndürmüştür. Yeryüzünde bozgunculuğa çalışırlar. Allah ise bozguncuları sevmez.” Bu ateist olan, ateist-Siyonistlerin kan döktüğünü, olay çıkardığını, fitne çıkardığını söylüyor Allah ama burada tabii ayırım çok önemli, dindar bir Musevi, masum, mazlum bir Musevi bu hükmün dışındadır. Zulmeden, kepazelik çıkartan, dine hakaret eden, saldıran, gözü dönmüş, İslamiyet’i yok etmeye kararlı tipler içindir bu hükümler. Yoksa Müslümanları Ben-i Nuh olarak gören, Müslümanlara şefkat, sevgi gösteren, onlara karşı saygı, Kitab’ına karşı saygılı, hatta Peygamberimiz (s.a.v.)’in hak olduğunu kabul eden, Kuran’ın hak olduğunu kabul eden Musevilere karşı değil bu hükümler, çünkü Ehl-i Kitap’tan hanımlar oluyor, evleniliyor. Musevi hanımlarla evleniliyor. Aynı yatakta bütün ömrünü geçiriyor insan, aynı yatağa, yastığa baş koyuyor. Aynı evde onun yediğini yiyor, onun pişirdiğini yiyor, aynı evdeler. Dolayısıyla burada kastedilenler, zulmeden, psikopatlık yapan, ahlaksızlık yapan Ehl-i Kitap’tan olan kişiler, bunu yapmayanlar değil. Çünkü Müslümanlardan da ahlaksızlık yapanları Allah telin ediyor Kuran’da, lanetliyor, aşağılıyor. Müslüman’ın da ahlaksızı ahlaksızdır, Hıristiyan’ın da ahlaksızı ahlaksızdır, Yahudi’nin de ahlaksızı ahlaksızdır. Tevrat da ahlaksız Yahudileri müthiş aşağılıyor Kuran’da. Onlara “fahişe” diyor Tevrat’ta hüküm olarak ve Allah “müthiş intikam alacağını” söylüyor o Yahudilerden. Çok fazla Tevrat hükmü vardır bu konuda izah edilen ama iyi olanları da över Tevrat. Kuran’da Ehl-i Kitap’tan mesela Hıristiyanlardan “biz Hıristiyan’ız diyenleri size yakın olduklarını görürsünüz” diyor Cenab-ı Allah. Çünkü onların içerisinde mütevazi olan, enaniyet yapmayan rahipler vardır, din adamları vardır, diyor. Bakın arada fark, mütevazi mazlum bir Hıristiyan’a karşı saygılı olunuyor, değer veriliyor. Onunla muhatap olunuyor, hatta yemeği yeniyor, evine gidiyorsun, onunla bir arkadaşlığın oluyor, ticaret yapıyorsun, gönül alıyorsun, iltifat ediyorsun ve evlenilebiliyor. Ahlaksız Yahudi ile ahlaklı Yahudi, ahlaksız Hıristiyan’la, ahlaklı Hıristiyan, ahlaksız Müslüman’la, ahlaklı Müslüman ayırt edilmiştir. Onun için Kuran’la bakıp bütün Yahudiler böyledir demek, bütün Hıristiyanlar böyledir demek yanlış olur. O zaman bütün Müslümanlar kötüdür anlamı da çıkara bilir adam, ayette. Kuran’dan yanlış olur. Evet bu ayeti bir daha okuyorum 64. ayet. “Yahudiler: "Allah'ın eli sıkıdır" dediler. Onların elleri bağlandı.” Ama tabii burada da yine onu diyenlere hitap eder, onu yapanlara hitap eden bir ayet. Bütün Yahudiler cimri olacak anlamında değildir. Ama hakikaten genel olarak cimridirler ama ayetin anlamı, her Yahudi mutlaka cimridir anlamında değil. Oradaki kişileri kast ediyor, onu yapanlar kast ediliyor. “Söylediklerinden dolayı lanetlendiler.” Bak söyleyen kimse, lanetlenen de o, hepsi değil. Bak ayet açık, “söylediklerinden dolayı lanetlendiler.” Kim söyledi? Onlar. Onlar lanetleniyorlar. “Hayır; O'nun iki eli açıktır, nasıl dilerse infak eder.  Andolsun, Rabbinden sana indirilen, onlardan çoğunun taşkınlıklarını ve inkarlarını artıracaktır.” Onların taşkınlarını ve inkarlarını arttırıyor. Ve bu Kuran’ın bir mucizesidir, o devirde hakikaten Musevilerin bir kısmı kudurdu adeta, Peygamber onlara gelmedi diye. Ben-i Adnan kavmine geldi diye, Ben-i İsrail’e gelmedi diye müthiş sinirlendiler ve öfkelendiler. “Biz de onların arasına kıyamet gününe kadar sürecek düşmanlık ve kin saldık. Onlar ne zaman savaş amacıyla bir ateş alevlendirdilerse Allah onu söndürmüştür. Yeryüzünde bozgunculuğa çalışırlar. Allah ise bozguncuları sevmez.” Ama bu kısmı ayetin Yahudilerin içerisinde bu tip insanların olacağından belirtiyor, Kıyamet’e kadar devam edecek nesil. Savaş çıkarmak isteyen, fitne çıkarmak isteyen Yahudiler daima olacak, diyor Kuran ve Allah da bunu daima söndürecek, diyor. Hakikaten var, oluyor bu. Ama bizim mazlum Musevileri, dindar Musevileri bundan ayırt etmeyi bileceğiz, çünkü Kuran onlar için ayrı bir hüküm veriyor, ayrı bir açıklama yapıyor. http://www.a9.com.tr/izle/105960/Kuran-Tefsiri/Maide-Suresi-63-64-Ayetlerinin-Tefsiri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
İslam alemine zarar veren ateist-siyonistler değil, bağnazlardır. 02:19
İslam alemine zarar veren ateist-siyonistler değil, bağnazlardır. 1 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/172527/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Islam-alemine-zarar-veren-ateist-siyonistler-degil-bagnazlardir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Dünya Siyonist Organizasyonunun direktörü Haham Dov Lipman Adnan Oktar’a ne sordu 07:09
Dünya Siyonist Organizasyonunun direktörü Haham Dov Lipman Adnan Oktar’a ne sordu 0 izlenme - 8 ay önce Dünya Siyonist Organizasyonunun direktörü Haham Dov Lipman Adnan Oktar’a ne sordu?