Hoşgeldiniz!

siyonizm

Necmettin Erbakan Rockefeller'ın Dünya Düzenini Anlatıyor 12:09
Necmettin Erbakan Rockefeller'ın Dünya Düzenini Anlatıyor 1.944 izlenme - 8 ay önce Mevcut dünya düzenini anlamak için izleyelim, efendim.
İlber Ortaylı - Siyonistlerin Hepsi Cahildir (1996) 00:26
İlber Ortaylı - Siyonistlerin Hepsi Cahildir (1996) 4.759 izlenme - 1 yıl önce İlber Ortaylı Hocamızın siyonistleri de beğenmediğini görebildiğimiz tatlı bir vidyo. Ben de vidyonun ayrıntılarını bilmiyorum o nedenle sadece yayınlamak istedim. Şu ruy-i zeminde Türkün en muteber alimi olduğu şayi olan Hocamızın zat-ı devletlerüne Allah sıhhat ve afiyet versün de daha nice seneler memalik-i etrakı tenvir eylesin inşaallah.
Dalida Hava Nagila (İbranice) 02:19
Dalida Hava Nagila (İbranice) 4.416 izlenme - 2 yıl önce Bilinen ilk modern İbranice şarkıdır. İsrail'in milli marşından fazla bilinir. Müziğine uygun bir çeşit hava nagila halayı (dance) vardır. Bizi mutlu kıl anlamına gelir. Filistin'e yerleşen ilk Siyonistlere ait olduğu sanılmaktadır. Eski bir videoda, Fransız şakıcı Dalida'nın sesinden dinliyoruz.
Rockefeller, Atatürk Hakkında Ne Dedi 03:59
Rockefeller, Atatürk Hakkında Ne Dedi 4.767 izlenme - 2 yıl önce " ... İnönü’nün, Atatürk tarafından kapatılan Mason Localarına tekrar resmiyet kazandırması... ...28 Ekim 1955'te yani Adnan Menderes döneminde, Ankara'da düzenlenen toplantı sonucunda Türkiye Büyük Locası kurulmuş ve şu kararlar açıklanmıştı... ...Masonların Locasına Milli Nizam yazacağız Ecevit CHP'sinin, masonlarla da Demirel AP'sinin hedef alındığı belli oluyordu. Milli Nizam Partisi'nin “bu şarkı yüzünden kapatıldığı” yandaşlarının temel tezini oluşturuyordu ... " YAZININ TAMAMI: http://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/erbakanin-ve-mustafa-kemalin-masonlarla-mucadelesi
Vur Vur Vur Siyonizme Vur - Grup Yürüyüş 03:23
Vur Vur Vur Siyonizme Vur - Grup Yürüyüş 2.300 izlenme - 3 yıl önce Vur Vur Vur Siyonizme Vur - Grup Yürüyüş
T. E. Lawrence Ortadoğu'da - Dünya Siyonist Hareketi 05:00
T. E. Lawrence Ortadoğu'da - Dünya Siyonist Hareketi 1.430 izlenme - 2 yıl önce T. E. Lawrence'ın Ortadoğu'da çekilmiş görüntülerini, dünya siyonist örgütünün hedefleri ve T. E. Lawrence'ın cebazesinden görüntüler izleyeceğiz. Dış mihrakların oyunları yüzyıllar önce başlamış.
Erbakan İlluminatiyi Anlatıyor 12:09
Erbakan İlluminatiyi Anlatıyor 798 izlenme - 3 yıl önce Erbakan Illuminati'yi siyonizmi ve kurulan sistemi anlatıyor..
Her Türk Evladının Bilmesi Gereken 3 Önemli Yahudi ve Haim Nahum Doktrini 12:15
Her Türk Evladının Bilmesi Gereken 3 Önemli Yahudi ve Haim Nahum Doktrini 299 izlenme - 3 yıl önce - Sultan Hamit'ten Filistin'de toprak isteyen Theodor Herzl ve 1897'de Basel'de toplanan WZO'da (Dünya Siyonist Kongresi) alınan kararlar - İttihat ve Terakki'yi kuran ve Sultan Hamit'i devirip, Osmanlı'yı 1. Dünya Savaşına sokarak parçalayan İtalyan Hahambaşısı Emanuel Karasso - İnönü'nün müşaviri Mısır Hahambaşısı Haim Nahum ve "Lozan'ın gizli maddeleri" yaygaraları ile çarpıtılıp sulandırılmaya çalışılan "Haim Nahum Doktrini"
Abdüllatif Şener - Erdoğan ile İsrail Arasındaki Gizli Anlaşma 04:36
Abdüllatif Şener - Erdoğan ile İsrail Arasındaki Gizli Anlaşma 1.042 izlenme - 2 yıl önce Abdüllatif Şener (Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşı ve eski AKP maliye bakanı) : "Erdoğan ile İsrail arasında gizli bir anlaşma var" dedi. Ve sır görüşmenin ayrıntılarını anlattı.
İsrail'i Protesto Etmek İçin Kendini Yaktı 02:09
İsrail'i Protesto Etmek İçin Kendini Yaktı 1.812 izlenme - 9 yıl önce taksim meydanında bir vatandaş "kahrolsun israil" diyerek üstüne döktüğü benzini ateşe verdi.
Çizgi Filmlerde Satanizm Propagandası Yapılıyor 03:24
Çizgi Filmlerde Satanizm Propagandası Yapılıyor 1.039 izlenme - 5 yıl önce Çizgi Filmlerde Satanizm Propagandası Yapılmakta...
Venezuela Devlet Başkanı Maduronun Dünyaya Filistin Mesajı 03:29
Venezuela Devlet Başkanı Maduronun Dünyaya Filistin Mesajı 398 izlenme - 3 yıl önce Venezuela başbakanı Maduro,bundan tam bir hafta önce İsrail´in Filistin´e saldırıları karşısında,tüm dünya liderlerini ve arap devletlerini İsrail´e karşı harekete geçmeye çağırmıştı.İsrail´in asıl amacının Filistin topraklarına girmek,ve tüm filistinlilere soykırım yapmak olduğunu dile getiren Maduro,konusmaşında israil´in kara hareketini bir hafta önceden tahmin ediyor,ve dünya liderlerini uyariyor..Izliyoruz efendim
Erdoğan'ın Siyonizmin Kurucusunu Ziyaret Etmesi 00:51
Erdoğan'ın Siyonizmin Kurucusunu Ziyaret Etmesi 450 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler 2005 yılından. Erdoğan'da 1-2 Mayıs 2005 tarihleri arasında İsrail'i Ziyaretinde Theodor Herzl'in mezarına çelenk koymuştu. Theodor Herzl.Kendisi Siyonizmin kurucusu. Theodor Herzl bakın neler demiş; “Türkler gün gelecek, dilenci durumuna düşecek ve dizlerime kapanıp yalvaracaklar.” http://www.dailymotion.com/video/x10yql2_r-t-erdogan-siyonizmin-babasi-theodor-herzl-in-mezarinda_shortfilms
Erbakan İlluminatiyi Anlatıyor 12:09
Erbakan İlluminatiyi Anlatıyor 298 izlenme - 3 yıl önce Erbakan İlluminatiyi Anlatıyor Erbakan İlluminatiyi Siyonizmi Ve Kurulan Sistemi Anlatıyor..
Kofia - Leve Palestina Krossa Sionismen (1976) 02:55
Kofia - Leve Palestina Krossa Sionismen (1976) 175 izlenme - 2 yıl önce Kofia, Göteborg'dan çıkmış İsveçli-Arap müzik grubudur. 70'li ve 80'li yıllarda aktif olmuşlardır. Filistin'i destekleyen şarkılarıyla ün yapmışlardır. Grubu oluşturan yaklaşık 10 üyeden hiç birinin ismi ve akıbeti bilinmemektedir. Bu şarkı 1976 yılındaki Palestina Mitt Land çalışmasına aittir. Albümün görseli de şöyledir: http://imgim.com/kofia.jpg
Canlı Yayında İsrail Bombardımanı 00:38
Canlı Yayında İsrail Bombardımanı 324 izlenme - 3 yıl önce İsveç televizyonu´ndan Susan Ritzen,canlı yayında Gazze´deki durumu anlattığı sırada Israil çok yakın bir yere, roket saldırısı yapıyor,ve bakın kameralara nasıl yansıyor. İzliyoruz efendim.
Hitler'in Filistin'in Bağımsızlığını İstediği Konuşma 01:58
Hitler'in Filistin'in Bağımsızlığını İstediği Konuşma 271 izlenme - 2 yıl önce Tarihin gelmiş geçmiş en hümanitarist lideri Hitler'in sömürgecilere verdiği ayarlardan biri. Tabi burda holywood, yahudi propagandasına maruz kalanların, kendinden çok emin bir şekilde Hitler hakkında olumlu düşünenlere faşist damgası yapıştırması şaşırtıcı olmaz. 2 tane atom bombası atanların kahraman olduğu, Amerika'daki 20 milyon yerlinin 18 milyonunu katleden ispanyolların kahraman sayıldığı bir dünyada Hitler'in tarihteki en büyük cani olması doğaldır ve onurdur.
Kennedy Suikasti 03:28
Kennedy Suikasti 253 izlenme - 3 yıl önce Www.siyonizm.net
Sancaktar Dergisi Manifestosu - Olmasaydı da Olurduk! 04:12
Sancaktar Dergisi Manifestosu - Olmasaydı da Olurduk! 258 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz saatlerde Akit Gazetesi'ne verdiği "Olmasaydı da Olurduk" ilanı ile dikkatleri üzerine çeken derginin Youtube'a yükledikleri manifestosu.
Yahudiler Abdülhamit'ten Filistin'i Satın Almak İstedi mi? 02:47
Yahudiler Abdülhamit'ten Filistin'i Satın Almak İstedi mi? 197 izlenme - 2 yıl önce Yahudiler Abdühhamit'ten Filistin'i satın almak istedi mi efsanesinin aslı açıklanıyor. Tarihin Arka Odası programını izliyoruz.
Siyonistlerin Gözyaşları 01:37
Siyonistlerin Gözyaşları 69 izlenme - 1 yıl önce osmaniye genç imam hatiplilerden yeni bir şiir daha... siyonist mallara karşı yerli malları üretilmelidir vurgusu şiirin bütünlügüne yansıtıldı
Necmettin Erbakan Bugünleri Anlatmış 01:30
Necmettin Erbakan Bugünleri Anlatmış 84 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın tam da bugünleri anlatan bir sözünü Erkan Tan A Haber ekranlarında Sabah Ajansı'nda izleyicilere hatırlattı.
Ateizm Ve Siyonizm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (Adnan Oktar'a Soruldu) 02:37
Ateizm Ve Siyonizm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? (Adnan Oktar'a Soruldu) 4 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar’ın 17 Ağustos 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/255824/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Ateizm-ve-Siyonizm-hakkinda-ne-dusunuyorsunuz-(Adnan-Oktara-soruldu) A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Norman Finkelstein - Amerikalı Radikal (1. Bölüm) - Al Jazeera Türk Belgesel 41:57
Norman Finkelstein - Amerikalı Radikal (1. Bölüm) - Al Jazeera Türk Belgesel 120 izlenme - 2 yıl önce Ailesi, Nazi kamplarından sağ kurtulan Amerikalı Yahudi Norman Finkelstein’in sıradışı mücadelesi… ABD’deki baskın Siyonist söylem ve güçlü lobiye karşı ezber bozan çıkışları ile tanınan akademisyen, Filistin davasındaki duruşu ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Norman Finkelstein - Amerikalı Radikal (2. Bölüm) - Al Jazeera Türk Belgesel 41:15
Norman Finkelstein - Amerikalı Radikal (2. Bölüm) - Al Jazeera Türk Belgesel 75 izlenme - 2 yıl önce Ailesi, Nazi kamplarından sağ kurtulan Amerikalı Yahudi Norman Finkelstein’in sıradışı mücadelesi… ABD’deki baskın Siyonist söylem ve güçlü lobiye karşı ezber bozan çıkışları ile tanınan akademisyen, Filistin davasındaki duruşu ile dikkatleri üzerine çekiyor.
Muharrem İnce'nin 14 Soruyla Yardırması 10:34
Muharrem İnce'nin 14 Soruyla Yardırması 89 izlenme - 3 yıl önce Arkada 3-4 dingilden bi paralel devlet paralel devlet yorumu yaptığını duydum bende bi soru soruyorum ''paralel devlet yerel seçimde nerdeydi? ''
 Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun Dünyaya Filistin Mesajı 03:29
Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun Dünyaya Filistin Mesajı 73 izlenme - 3 yıl önce Venezuela başbakanı Maduro,bundan tam bir hafta önce İsrail´in Filistin´e saldırıları karşısında,tüm dünya liderlerini ve arap devletlerini İsrail´e karşı harekete geçmeye çağırmıştı.İsrail´in asıl amacının Filistin topraklarına girmek,ve tüm filistinlilere soykırım yapmak olduğunu dile getiren Maduro,konusmaşında israil´in kara hareketini bir hafta önceden tahmin ediyor,ve dünya liderlerini uyariyor..Izliyoruz efendim
Siyonist Medya 03:08
Siyonist Medya 54 izlenme - 3 yıl önce Siyonist Medya Siyonist İsrail'in 2008 yılında Lübna'a yaptığı saldırı sonrası Türk medyasında satır aralarına gizlenmiş bir destekle sunumunu sitemizde teşhir etmiştik. Gazze'ye yardım gemilerine saldırı sonrası medyanın satıraralarını daha doğru okuyabilmek için bu haberi tekrar yayınlıyoruz. İşte siyonist destekçisi medyanın İsrailci haberlerinde kullandığı dilin şifreleri:
Sabri Özdemir 01:24
Sabri Özdemir 32 izlenme - 3 yıl önce Batman Belediye Başkanı Sabri Özdemir, "insanım Diyen Herkesin Kobane'ye Sahip Çıkması Lazım" Dedi.
Hakka Sada 04:43
Hakka Sada 22 izlenme - 3 yıl önce İsrail asıllı caz sanatçısı ve yazar Gilad Atzmon, "Yahudi devletinin ve siyonizmin, sadece Filistin'i değil, bütün dünyayı çökertebilecek girişimlerini engellememiz lazım" dedi.