Hoşgeldiniz!

sj4000

SJ4000 - Kutu Açımı (UnBoxing) Action Camera 05:10
SJ4000 - Kutu Açımı (UnBoxing) Action Camera 313 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bloodrapper kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
SJCAM SJ4000 Harici Mikrofon Bağlantısı / mikrofon değiştirme / mikrofon yenileme - 30:38
SJCAM SJ4000 Harici Mikrofon Bağlantısı / mikrofon değiştirme / mikrofon yenileme - "Motovlog" 78 izlenme - 10 ay önce SJCAM SJ4000 Harici Mikrofon Bağlantısı / mikrofon değiştirme / mikrofon bağlamak / mikrofon yenileme işlemini, SJ4000 WIFI, SJ4000+, SJ5000, SJ5000 WIFI, SJ5000+, SJ5000X, X1000 SJCAM kameralara aynı boyutlarda oldukları için aynı işlem sanırım yapılabilir. External Microphone Modification SJCAM SJ4000 Harici Mikrofon Bağlantısı yaparak ekstradan bir ses kayıt cihazı olmaksızın direk kamera üzerinden ses kaydı almış olup işimizi hafifletmiş oluyoruz. Çekim ve yapım biraz meşakkatli bir süreç olduğu için elimden geldiğince yavaş ve anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştım size. 3 farklı kameradan ayrı ayrı 1,5 saate yakın kayıt sonrasında anlaşır bir şekilde 30 dakikada anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştık. Umarım yardım olabilecek bir video olmuştur sizlere iyi seyirler. NOT: Bu işlem çok risklidir. Mikrofonu kaybetme riskini her zaman göz önünde bulundurunuz. Kamera içini servis harici birinin açması durumunda garanti kapsamı dışında tutar. Bunun haricinde yapılan işlem yanlış olursa kameraya ciddi zarar verebilir ve kameranızı bir daha kullanamaya bilirsiniz. SJCAM SJ4000 Harci Bağlantılı mikrofon ile motovlog test videomuzu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=SMoxqDfFzaU #betasurumucom @betasurumucom #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! İletişim için yorum yazabilir yada: betasurumucom@gmail.com Web adresimiz: http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesapları: Facebook: https://www.facebook.com/betasurumucom Twitter: https://www.twitter.com/betasurumucom instagram: https://www.instagram.com/betasurumucom Tumblr: https://betasurumucom.tumblr.com Google Plus: https://plus.google.com/+Betasurumucom Myspace: https://myspace.com/betasurumucom Pinterest: https://www.pinterest.com/betasurumucom Blogger: https://betasurumucom.blogspot.com.tr Wordpress: https://betasurumucom.wordpress.com Beta Sürümü Video Kanalları: Youtube: https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow: https://www.younow.com/betasurumucom Dailymotion: http://www.dailymotion.com/betasurumucom İzlesene: https://www.izlesene.com/betasurumucom Webtv: http://betasurumucom.web.tv Vimeo: https://vimeo.com/betasurumucom
sj 4000 su altı test 01:07
sj 4000 su altı test 25 izlenme - 8 ay önce sj 4000 video test , su altı kalitesi , sj4000 hd kalite ve suya dayanınklılığı, fiyat performans testi, sj4000 kullanıcı görüşleri ve değerlendirmesi.
Motorlu Kaşif - Küçük Ege Turu - #2 Assos'ta Gezmece 09:05
Motorlu Kaşif - Küçük Ege Turu - #2 Assos'ta Gezmece 45 izlenme - 11 ay önce Assos'ta merak edip gezip gördüğümüz yerleri beğeninize sundum. Biz çok eğlendik, umarım siz de eğlenirsiniz.
SJ4000 Kamera Kayıt Örneği 03:04
SJ4000 Kamera Kayıt Örneği 24 izlenme - 1 yıl önce Çin Seyahatimde Aldığım SJ4000 Kamera Kayıt Örneği. İnternetten 70-90 $ arası satın alabileceğiniz, piyasada Go-pro'nun Çin malı olarak geçen kamerayı membandan aldığım için 40 TL civarı para verdim. Kayıt kalitesi iyi olmakla birlikte, 900 mAh lik bataryasından dolayı çok uzun süre kayıt yapamıyor, bunu da yine Çin'den aldığım 3mlik şarj kablosunu sürekli takılı tutarak çözdüm. Herhangi bir problem olmuyor. Gece çekimi, herhangi bir ışık, flash olmadığı için zifiri karanlıkta iyi değil, fakat arabanıza taktığınız taktirde iyi çekimler yapabilirsiniz.
Alacakaranlıkta Kaş'a Giderken 05:22
Alacakaranlıkta Kaş'a Giderken 14 izlenme - 1 yıl önce Honda CBF 600 ile alacakaranlıkta Kalkan - Kaş yolu arası sürüş videosu.