Hoşgeldiniz!

skateboard

Tinky Minky Kukuli - Zıpla Döndür Topla 00:07
Tinky Minky Kukuli - Zıpla Döndür Topla 236.803 izlenme - 12 ay önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Tinky Minky Kukuli - Kay Zıpla Dön Atla 00:04
Tinky Minky Kukuli - Kay Zıpla Dön Atla 215.544 izlenme - 2 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Justin Bieber - What Do You Mean (Lyric Video) 03:25
Justin Bieber - What Do You Mean (Lyric Video) 9.469 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics) : What do you mean? When you nod your head yes But you wanna say no What do you mean? When you don’t want me to move But you tell me to go What do you mean? Said we’re running out of time Trying to catch the beat make up your mind What do you mean? Better make up your mind What do you mean? You’re so indecisive of what I’m saying Don’t want us to end where do I start First you wanna go left and you want to turn right First you up and you’re down and then between Ohh I really want to know… When you nod your head yes But you wanna say no What do you mean? What do you mean? But you tell me to go Said we’re running out of time What do you mean? Better make up your mind What do you mean? You’re overprotective when I’m leaving Trying to compromise but I can’t win You wanna make a point but you keep preaching You had me from the start won’t let this end First you wanna go left and you want to turn right Wanna argue all day make love all night First you up and you’re down and then between Ohh I really want to know… What do you mean? When you nod your head yes What do you mean? When you don’t want me to move But you tell me to go What do you mean? Said we’re running out of time What do you mean? Better make up your mind What do you mean?
Snoop Doog Ft. Skateboard 04:27
Snoop Doog Ft. Skateboard 4.207 izlenme - 8 yıl önce bu işi gerçekten yapan kişiler korkusuz haykıranlar dinleyin dinleyinki haykırışınıza değer versinler öğreninki bilmio demesinler sevilinki sevsinler
Elektrikli Skateboard ile Hız Denemesi Yapan Çocuk 00:35
Elektrikli Skateboard ile Hız Denemesi Yapan Çocuk 333 izlenme - 2 yıl önce Elektrikli Skateboard ile Hız Denemesi Yapan Çocuk Elektrik motorlu kaykayı elindeki kumanda ile yönlendirip hız denemesi yapan çocuk.
Skateboarding,kaykay 03:25
Skateboarding,kaykay 1.157 izlenme - 7 yıl önce
Ollie 00:09
Ollie 403 izlenme - 3 yıl önce Salihli Skate
Skateboard Ozan -Mehmet -Onur -Emre 00:13
Skateboard Ozan -Mehmet -Onur -Emre 386 izlenme - 3 yıl önce Salihli skate grubu kurucuları kısa bir video
12 Yaşındaki Bebenin Enfes Kaykay Yeteneği 02:59
12 Yaşındaki Bebenin Enfes Kaykay Yeteneği 78 izlenme - 7 ay önce Hiç uzatmadan konuya dalmak gerekirse, 12 yaşındaki Isamu Yamamoto için bu hareketler tabiri caizse çocuk oyuncağı. Sergilediği müthiş şovuyla isamu'yu izliyoruz.
Skateboard İle İnanılmaz Hareketler İzleyin:d:d:d! 03:36
Skateboard İle İnanılmaz Hareketler İzleyin:d:d:d! 904 izlenme - 8 yıl önce bu videodaki kaykaycılar aklınızdan bile geçmeyen hareketler yapıolar
The Skateboard Kid Fragman 02:22
The Skateboard Kid Fragman 328 izlenme - 3 yıl önce The Skateboard Kid Fragman
Pop show it 00:10
Pop show it 172 izlenme - 3 yıl önce Salihli skate
Üç Tane Deck 00:18
Üç Tane Deck 193 izlenme - 3 yıl önce Salihli Skate 3 Deck
skateboard kazaları 00:28
skateboard kazaları 330 izlenme - 8 yıl önce skateboard kazaları ....:(
x4tune kadıkoy 02:25
x4tune kadıkoy 222 izlenme - 6 yıl önce x4tune mağazası abc iç ve dış ticaret şirketi bünyesinde 2007 yılında kuruldu. firmamız türkiye'de extreme spor olarak itelenmeye çalışılan diğer birçok spor dalına inat hemen hemen sadece kaykay ve bmx sporlarıyla ilgili ürünlere odaklanmıştır. firma kurucusuz mustafa çalışır 1990'lardan beri bmx kullanması sebebiyle ülkemizde bu sporlarla ilgili tüm problemleri yakınen yaşamış ve bilen bir kişi olarak özellikle bu iki dal üzerinde durdu ve elimizden geldiğince ticari kaygı bir yana tüm yatır
Skate Park Awareness Faıl 00:49
Skate Park Awareness Faıl 322 izlenme - 6 yıl önce
Muhammed Bozkurt 00:42
Muhammed Bozkurt 82 izlenme - 5 yıl önce kaykay 3
Almanya'da Dışlanan Kaykaycıların İstanbul Serüveni 05:10
Almanya'da Dışlanan Kaykaycıların İstanbul Serüveni 58 izlenme - 2 yıl önce Çeşitli şehirlerde geçen bir çok skateboard videosu izledikten sonra İstanbul etiketiyle arattığım zaman karşılaştığım, kaç senesine ait olduğunu tam bilemediğim bir video. İstanbul'da kaykay sürülür mü? Sorusunun cevabı hala muallak benim için ancak Bu videoda kaykaydan ziyade, Türk İnsanının misafirperverliği mevcut. Not: Videonun sonunda da siz değerli alkışlarlayaşıyorum üyelerine küçük bir sürpriz mevcut.
Kaykayla Kano’nun Karışımı Yeni Spor 04:38
Kaykayla Kano’nun Karışımı Yeni Spor 64 izlenme - 2 yıl önce Yeni geliştirilen bir spor hem kollarınızı hem de ayaklarınızı aynı anda çalıştırmanızı sağlıyor. Aslında bu spora uzak değilsiniz. Yani farklı bir yanı yok. Getirdiği yenilikse iki farklı sporun birleşiminden oluşuyor olması. Kaykay ve Kano’dan bahsediyoruz. Yukarıda videosunu izlediğiniz zaman sizlerin de göreceği gibi bu sporu yapabilmek için hem kollarınızı hem de bacaklarınızı aynı anda ve orantılı bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Son bir not, eğer bu spora merak salar ve yapmak isterseniz, tam teçhizatı almak için cebinizden 650 doların çıkması gerekecektir.
Skateboard 01:10
Skateboard 176 izlenme - 8 yıl önce skateboard
50-50 grind 00:10
50-50 grind 62 izlenme - 3 yıl önce 50-50 grind
Skateboard İle Hız Denemesi Yapan Sevimli Çocuk 02:05
Skateboard İle Hız Denemesi Yapan Sevimli Çocuk 29 izlenme - 2 yıl önce Skateboard İle Hız Denemesi Yapan Sevimli Çocuk Minik çocuğun Skateboard ile yaptığı hız denemesini izliyoruz.
grinding your own rail faıl 00:25
grinding your own rail faıl 81 izlenme - 4 yıl önce
skateboard 00:09
skateboard 43 izlenme - 6 yıl önce
Tanıtım 00:50
Tanıtım 143 izlenme - 7 yıl önce tanıtım
Danny Way Jumps The Great Wall 00:24
Danny Way Jumps The Great Wall 81 izlenme - 5 yıl önce danny way jumps the great wall
Skateboard Show 00:52
Skateboard Show 56 izlenme - 4 yıl önce skateboard show
Skateboard Tutkusu Yayılıyor 04:42
Skateboard Tutkusu Yayılıyor 54 izlenme - 3 yıl önce Biraz Başkaldırı Ve Biraz Da Özgürlük Hissi Veren Akrobasi Hareketleri. Skaetboarding California'da Sörfe Alternatif Olarak Geliştirilmişti. O Zamandan Bu Yana Da En Popüler Sporlar Arasında Varlığını Sürdürmeye Devam Ediyor.
Skateboard Animations - Flex Rig (Kaykay Animasyonu) (H.G Animation) 00:31
Skateboard Animations - Flex Rig (Kaykay Animasyonu) (H.G Animation) 40 izlenme - 1 yıl önce Blender 3D - HG Like and Subsribe Please! :D Facebook = https://www.facebook.com/pages/Blender-3D-HG/240288226138144?ref=ts&fref=ts Flex Rig Download - http://cgcookie.com/blender/resource/cg-cookie-flex-rig-free-download/ Animation by - Hüseyin Gümüşçü
skateboard 00:07
skateboard 30 izlenme - 6 yıl önce