Hoşgeldiniz!

skeç

Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 02:48
Berberi Aldatmak - Tahsin Hasoğlu 11.288 izlenme - 2 hafta önce -Yalnız mısın? -Yok arkadaşı bekliyorum ensemi aldıracam -Bak bende berberim, enseni alıyım istiyosan. -Yok benim 4 senelik berberim var ciddi düşünüyoruz.. Tahsin Hasoğlu yeni videosuyla karşınızda https://www.youtube.com/watch?v=KkB7lFMH5So
Gerdek Gecesi (Amatör - Skeç) 11:48
Gerdek Gecesi (Amatör - Skeç) 84.187 izlenme - 11 ay önce Rekorum 75 saniye, kolay kolay geçileceğini de sanmıyorum. Başbakan izlese bugün kürtajın yasaklanması konuşulmazdı. Not: cipram filan varsa yanınızda hazır bulundurun.
 Güldür Güldür - Erkeklerin Bekarlığa Veda Partisi 16:38
Güldür Güldür - Erkeklerin Bekarlığa Veda Partisi 304.520 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı show tv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç promramı güldür güldür'ün 13 kasım 2013 tarihinde yayınlanan programında;'bekarlığa veda partisi' skecinde,bekarlığa veda partisine katılmak ve bu partide erkeklerin nasıl eğlediğini,bu gecenin neden düzenlendiğini anlatıyor.
Güldür Güldür'de 'Bu Tarz Benim' Skeci 25:17
Güldür Güldür'de 'Bu Tarz Benim' Skeci 122.262 izlenme - 1 yıl önce Dolu dizgin eğlence programı Güldür Güldür'ün dün akşam yayınlanan 47. bölümüne "Bu Tarz Benim" skeci damga vurdu.
Levent Kırca - 23 Sene Önceden Bugünleri Anlatmak (1993) / Olacak O Kadar 02:18
Levent Kırca - 23 Sene Önceden Bugünleri Anlatmak (1993) / Olacak O Kadar 8.179 izlenme - 4 hafta önce Daha önce Demokrasi Apartmanı adlı 1998 tarihli RTE skecini de burada paylaşmıştık. Şimdi de yine büyük ustanın ileri görüşlü bir skece imza attığına şahit olacaksınız. 13 Mayıs 1993 tarihinde yayınlanan skeçte nasıl bir başbakan istersiniz sorusuna rahmetli Kırca usta halkımıza ışık tutan bir cevap veriyor ve 4S kuralı olarak bildiğimiz durumu anlatıyor. Toplumca yıllar geçtikçe düzeleceğimize iyice geriye gitmemiz de doktora tezi konusu olur
Survivor'a Rakip Çayvivor - 1. Bölüm 04:59
Survivor'a Rakip Çayvivor - 1. Bölüm 1.077 izlenme - 1 gün önce Çınaraltı topluluğuna üye bir grup genç mangal yakmak için yola çıkar ve macera başlar. Survivor mı Çayvivor mı? , ikisini de dene tarafını seç.
Güldür Güldür - Sabah Sabah Cinayet Programı 24:37
Güldür Güldür - Sabah Sabah Cinayet Programı 170.527 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 01 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında;'sabah sabah cinayet programı' skecinde, terkedildiğini düşünen, kayıp sevgilisini arayan bir kadının neler yaşadığını anlatıyor.
 Güldür Güldür - Sonradan Gurme 16:52
Güldür Güldür - Sonradan Gurme 110.208 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı show tv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 20 kasım 2020 tarihinde yayınlanan programında;'sonradan gurme' skecinde,bir restaurant sahibinin sinir krizleri geçirmesini konu ediyor.
3 Adam Hakkı ve Mahmut - Vur Kır Parçala Skeçi 13:41
3 Adam Hakkı ve Mahmut - Vur Kır Parçala Skeçi 110.137 izlenme - 2 yıl önce 3 adam Star Tv ekranlarında Eser İbrahim ve Oğuzhan'la kendine iyi bir ... 3 Adam Yetenek Sizsinize katıldı :) Hakkı ve Mahmut Kır Vur Parçala ..
Yatakta Aşk Başkadır - Öpüşmek 00:32
Yatakta Aşk Başkadır - Öpüşmek 84.614 izlenme - 2 yıl önce Öpüşmek 100 Kalori Yaktırıyormuş, Canım Ben Öpüşmeyelim, Ben Dudak Tiryakisiyim... Öpüşmek Diyorum Öpüşmek, ....
Güldür Güldür - Plaza Dili 10:55
Güldür Güldür - Plaza Dili 61.955 izlenme - 1 yıl önce Güldür Güldür Show'un 44. Bölüm skeçleri burada! https://www.facebook.com/guldurguldurtv https://twitter.com/Guldur_Guldur Güldür Güldürün en çok güldüren skecine hazır olun
Kamu Sutopu 1 - Tahsin Hasoğlu 01:12
Kamu Sutopu 1 - Tahsin Hasoğlu 6.238 izlenme - 2 ay önce tahsin hasoğlu kamu sutopu serisinin ilk videosuyla karşımızda. Her sınıfta bulunan ve kıl olunan tipi tiye almış.
Güldür Güldür'de Bir Nihat Hatipoğlu Skeci Daha 10:16
Güldür Güldür'de Bir Nihat Hatipoğlu Skeci Daha 36.347 izlenme - 1 yıl önce İzlenme rekorları kıran Güldür Güldür'de eşofmanlı Şevket Hoca'nın Nihat Hatipoğlu'nu taklit ettiği skecin ikinci bölümü de büyük beğeni topladı.
 Güldür Güldür - Baba-oğul Trafikte  14:12
Güldür Güldür - Baba-oğul Trafikte 101.761 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 01 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında; 'baba-oğul trafikte' skecinde, trafik polisinin enteresan bir şekilde sürücüleri trafikte çevirmesini anlatıyor.
Şarkılarla Yaşayan Adam Kız İstemeye Giderse 04:52
Şarkılarla Yaşayan Adam Kız İstemeye Giderse 57.995 izlenme - 2 yıl önce Beyazıt Öztür'ten Bir Komik Skeç Daha.. Şarkılarla Yaşayan Adam'ın Kız İsteme Sahnesi..
Beyaz'ın Candan Erçetin'e Sezon Finali Cevabı (İticilik İçerir) 01:31
Beyaz'ın Candan Erçetin'e Sezon Finali Cevabı (İticilik İçerir) 21.300 izlenme - 8 ay önce Beyaz Show final gecesinde Beyazıt Öztürk Candan Erçetin'e cevap niteliğinde video hazırlayarak finali yaptı.
Güldür Güldür - Kurtaran Adam 17:56
Güldür Güldür - Kurtaran Adam 89.016 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini: alper kul, doğa rutkay, bilal koçyiğit, şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 21 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında;' kurtaran adam ' skecinde, ejderhanın pençesinde olan bir bayanı kurtaran bir prens ile kız arasında geçen duygusal yakınlaşmanın nasıl geliştiğini anlatıyor.
Gamsız Teknik Direktör Akif Vol 9 - Tahsin Hasoğlu 03:33
Gamsız Teknik Direktör Akif Vol 9 - Tahsin Hasoğlu 6.616 izlenme - 2 ay önce Tahsin Hasoğlu'nun yeni tiplemesi olan 'Gamsız Teknik Direktör Akif Hoca' serisinin 9. videosu. Yine güzel iş çıkarmış. İzliyoruz.
Özge Gürel Ve Nilperi Şahinkaya Ali Biçim Show'da 01:12
Özge Gürel Ve Nilperi Şahinkaya Ali Biçim Show'da 48.883 izlenme - 2 yıl önce Kiraz Mevsimi Oyuncuları Özge Gürel İle Nilperi Şahinkaya'nın Stüdyoya Girişi Muhteşem Oldu! Ali Biçim Show Her Cumartesi Fox'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Beyaz Arabesk Rap Yaparsa 01:53
Beyaz Arabesk Rap Yaparsa 23.144 izlenme - 11 ay önce Her cuma olduğu gibi bu cuma da ekranlardaki yerini olan Beyaz Show'da Beyazıt Öztürk'ün yaptığı skeç izleyenleri kahkahalara boğdu.
Yetenek Sizsiniz Türkiye | Go Tiyatro Ekibinden Harika Skeç 07:24
Yetenek Sizsiniz Türkiye | Go Tiyatro Ekibinden Harika Skeç 1.427 izlenme - 2 hafta önce Go Tiyatro Ekibi Alper Aykut Yayla, Abdülhamit Han ve Soner, harika senkronlu bir tekst ile güzel bir skeç sundular. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güldür Güldür - Kamera Sistemi 14:56
Güldür Güldür - Kamera Sistemi 82.874 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini: alper kul, doğa rutkay, bilal koçyiğit, şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 21 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında; 'kamera sistemi' skecinde, kopya sistemini geliştiren öğrencilerin önüne geçmek için kurulan gizli kamera sistemini ve beraberinde gelişen olayları aktarıyor.
Ali Biçim Show - Survivor 02:38
Ali Biçim Show - Survivor 45.372 izlenme - 2 yıl önce Ali Biçim Show'da Hayatta Kalma Mücadelesi! Ali Biçim Show Her Cumartesi Fox'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
cem yılmaz şekilden şekile giriyor! 01:50
cem yılmaz şekilden şekile giriyor! 184.182 izlenme - 6 yıl önce cem yılmaz kılıktan kılığa giriyor. en komiği de 1940’taki hali :))
Güldür Güldür - Kimi Seçsem Acaba 22:40
Güldür Güldür - Kimi Seçsem Acaba 67.372 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini: alper kul, doğa rutkay, bilal koçyiğit, şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 25 şubat 2014 tarihinde yayınlanan programında; 'kimi seçsem acaba' skecinde, gelin kaynana programına katılan ismail adlı genç bu programa eşi ve annesi ile birlikte katılıyor. eşi ve annesi arasında kalan gencin başına gelenler sizlere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
Güldür Güldür - Satılan Ev 14:09
Güldür Güldür - Satılan Ev 74.722 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı show tv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç promramı güldür güldür'ün 13 kasım 2013 tarihinde yayınlanan programında;'satılan ev ' skecinde,bir evi almak isteyen biri zengin diğeri fakir iki ailenin birbirleri olan rekabetini anlatıyor.
Güldür Güldür - Tatil Dönüşü 15:25
Güldür Güldür - Tatil Dönüşü 60.772 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini: alper kul, doğa rutkay, bilal koçyiğit, şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 14 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında;'tatil dönüşü ' skecinde, tatil için yazlığına gelen ailelerin tatil dönüşlerinde yazlıktaki komşularından ayrılma zorluklarını aktarıyor.
Cem Yılmaz | 250'yi Verirsem Ben Ne Yiyeceğim ? 02:25
Cem Yılmaz | 250'yi Verirsem Ben Ne Yiyeceğim ? 32.767 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz - CMYLMZ (2007) Gösterisinden "250'yi verirsem ben ne yiyeceğim" bölümü.
Go Tiyatro Ekibinden Harika Skeç (Yetenek Sizsiniz Türkiye 21 Ocak 2016) 07:24
Go Tiyatro Ekibinden Harika Skeç (Yetenek Sizsiniz Türkiye 21 Ocak 2016) 957 izlenme - 2 hafta önce Go Tiyatro Ekibinden Harika Skeç (Yetenek Sizsiniz Türkiye 21 Ocak 2016) Go Tiyatro Ekibi Alper Aykut Yayla, Abdülhamit Han ve Soner, harika senkronlu bir tekst ile güzel bir skeç sundular.
Güldür Güldür - Ergenlikte Aşk 14:31
Güldür Güldür - Ergenlikte Aşk 56.032 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu ali sunal'ın yaptığı ve baş rollerini:alper kul,doğa rutkay,bilal koçyiğit,şevket mircan ve ibrahim çekiç'in paylaştığı showtv'nin vazgeçilmez eğlencesi haline gelen komedi skeç programı güldür güldür'ün 01 ocak 2014 tarihinde yayınlanan programında; 'ergenlikte aşk' skecinde, eve gelen misafire aşık olan bir gencin neler yaptığını anlatıyor.